دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: خرافه ی "بزنم به تخته!"

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار اقتصاد
    ارسال تشکر
    2,623
    دریافت تشکر: 2,398
    قدرت امتیاز دهی
    775
    Array
    plarak12's: جدید145

پیش فرض پاسخ : خرافه ی "بزنم به تخته!"

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    سلام

به نظرم شما بيشتر دنبال مسايلي هستيد كه قابل مشاهده و به طور مستقيم قابل اندازه گيري باشد

ولي در روانشناسي ( هرگز روانشناسي را در كنار طالع بيني قرار نديد ) , امور شناختي از طريق تاثيرات علت و معلولي و اثرگذاري كه

بر مغز و رفتارهاي اجتماعي , فردي و … دارد مورد سنجش و بررسي قرار ميگيرد . اينطور نيست كه همينطوري چيزي بگويند و بي پاي باشه

كلمات بار مثبت و منفي دارند و اين باعث انرژي بخشي يا اثر معكوس بر فرد مقابل مي شود .

شادي و تصورات ذهني مثبت و كلا مثبت گرايي باعث ارامش در فرد مي شود كه اين ارامش از طريق تاثير بر انتقال دهنده هاي عصبي

قابل مشاهده و بررسي مي باشد .

اين فقط يك نمونه موردي بود .
    حرف های شما را قبول دارم و این کاملا درست است.
    من نیز همین را می گویم. و مسلما انرژی کلمات با انرژی موجود در جهان هستی که به صورت فیزیکی و شیمیایی بیان می شود کاملا دو معقوله جداگانه هستند.

حال آیا می توان گفت که چشم زخم یک پدیده علمی است؟ یعنی آیا ممکن است ما در شرایط آزمایشگاهی و کنترل شده فردی را بیاوریم که پدیده چشم زخم را ایجاد کند؟

میدونی جواب شمارو من باید حضوری بدم اینجوری نمیشه
    یروز یه جوونی رفت پیش یه بنده خدایی گفت :
    خدا وجود نداره چون ما نمیتونیم ببینیمش و شیطون که از جنس اتیشه چجور تو اتیش میسوزه و قضا قدر دیگه چیچیه ؟؟!!!!!!!!!!!
    طرف ییهو ی کشیده باحال خابوند زیرگوشش ....
    جوون برگشت گفت چرا زدی دردم گرفت ادم بی منطق و .........
    بهش گفت جواب سوالات تو همین کشیده بود ....
    بگو ببینم این دردی که میگی کو کجاست بده ببینمش ؟!!! طرف کپ کرد چیزی نگفت
    بعدش گفت دستم از چه جنسه ؟ گفت گوشت و ... وبعد گفت صورت تو از چه جنسه ؟ گفت گوشت و ... بعدش گفت هردو از یه جنسن اما بازم دردت گرفت !!!
    گفت : تومیدونستی میزنم زیر گوشت ؟ گفت نه ... گفت خوب این یعنی قضا ، بقیشم یاد نیست

حالا فکر کنم شما نیاز به یه دوره بحث حضوری داشته باشی
    اخه من تو پست اول از تله پاتی و ... تا نیروی چشم و ..برات گفتم ازمایشات علمی و .. هم هست
    بحث شهادت اب و .. انکار ناپذیر تو پست قبل برا محمد عزیز گفتم و خیلی چیزای دیگه که مجالش نیست . http://www.njavan.com/forum/showthre...l=1#post613484
    اول باید ئهنتو از تعصب و نگاشت های غیر خالی کنی و بعدا بشینی از نوع خودتو درایابی
    از نظریات فرگشت و ... ابی گرم نمیشه داستان همون زمین بازی هست و ... یا طرف بازی گردانه یا خودش بازی خوردست
    مهم تر از همه فطرت و درون ادمی ادمو به حقیقت میکشه
    پس فقط باید خلاف اون راه نریم ....
    حتی اگه قائل به وجود نیروی ماورای هستی نیستیم بازم باید مطابق فطرت که میل به خوبی ها و ... هست عمل کنیم .....
    دین فقط اومده که اساس خوبی ها گسترده بشه ونه .... که الان سرتاسر گیتی رو گرفته ...
    همونایی که دارن دم از علم منطق میزنند ،به گذشتشون نگاه کن جز قتل عام ملت ها چیز دیگه ای نمیبینی ... درضمن دور دانشمندان خوب رو هم خیت بکش ، اینکه چرا اونا تو علم جلو هستن هم داستان داره اینجا جاش نیست
    فقط بعد شکس ت المان و تو جنگ جهانی ببین که سر دانشمندان هسته ای المان چی اومد و چرا نصفشون تو روسیه و نصف دیگه تو امریکا سر در اووردن والان این دو کشور ابر قدرت هستند .....
    ویرایش توسط plarak12 : 23rd October 2014 در ساعت 11:24 PM

خواهی نشوی رسوا ، همرنگ شرافت شو ... !
    بورس به همین سادگی {آموزش مقدماتی}

2. 8 کاربر از پست مفید plarak12 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)