شرمنده ولی شما چجوری حساب میکنید که افتابگردان کیلویی 12 هزارتومن میشه درحالی که ما کیلویی 3 تومن میخریم کیفیتش هم خوبه،
کارخانه ها هم که کیلویی نمی خرن یاخودشون مزرعه دارن یا عمده ای میخرن که خیلی ارزونتر ازاین حرفهاپاشون درمیاد.
البته من بقیه موارد بهداشتی وتغذیه ای که گفته شد رو قبول دارم و از بچه ها هم ممنونم.![]()
علاقه مندی ها (Bookmarks)