دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا برای ککشورتان در هر شرایطی میجنگید ؟

رأی دهندگان
60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی میجنگم

40 66.67%
  • خیر نمیجنگم

10 16.67%
  • با شرایطی میجنگم

10 16.67%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 104

موضوع: 【★】ایا برای ایران خواهید جنگید؟【★】

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : ایا برای ایران خواهید جنگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_GC نمایش پست ها
    تو اول تاپیکـــــ بحث این بود کـــه آیا باید رفتــــ جنگ یا نـــه اما در ادامه دیدیم هرکس پا از اختیارات خودش بالا تر گذاشت و هرکس با هر هدفی راغب نباشه محکوم شــــد !!!

عزیزمــــ شما هیچ وقت فرد رو نمیتونه با جامعه یکی بدونی !!! اصلا مثال از بنیه غلط میشه و شما می خوای با این مثال ها خودت را قانع کنی و در نتیجه دچار اشتباه میشی !!!

بحث این هست که خونه یک فرد دیگه ، صاحب اختیارش هست ، و به بقیه ربطی نداره همین !

دوست عزیز بنده کی گفتم دفاع یعنی سودجویی !!!؟؟؟ شما یه بار دیگه لطف کن متن رو بخون !

دفاع مقدس هست اما بحث روی موقعی هست که دفاع قداستش رو از دست میده !!!!

عزیزم این ها رو میدونم ! اما شما داشتی الان رو با زمان پیامبر مقایسه می کردی بنده گفتم الان شرایط فرق داره !!!

هشت سال دفاع مقدس رو با الان مقایسه نکنـــــید ! ما داریم روی زمانی حرف می زنیم که حقوق رعایت نشده باشه !

متاسفانه شما از هر شاخه ای رو شاخه ی دیگر می پرید و با شاخ و برگ دادن از موضوعات می گذرید و این ما رو به نتیجه نمی رسونه !

موفق باشیــــد

ای دوســت عزیز و گرامیــــــ اینقدر سطحی نگر نباشیـــد و موضوعات رو به نفع خودتون تفسیر و تحلیل نکنید !!!!

اولا اینکه شما دلیل این امر رو برید از یک شهروند آمریکایی یا انگلیسی بپرسید تا بهتون بگند که

زمانی که نیاز های رفاهی برای زندگی ما فراهم میشه لزومی نداره که بدونیم الان اسد تو روسیه چیکار میکنه !

دوما اگر کشوری مردمش تو سطح اطلاعات پایین نگه داشته می شوند مصداقش اینجا هست که تمام سایت های سیاسی بسته هست و اون هم از وضعیت مطبوعات !!!!!

ما همیشه برای منافع خودمون تفسیرات مطلوب رو ارائه می دیم

رفیق از نظرم اگه ما تا صبح هم به بحث بپردازیم هیچ کدام به هیچ نتیجه ای نمیرسیم، چون من حرف خودم را میزنم و شما هم حرف خودتان و در نتیجه هیچکدام سعی در قانع شدن نداریم.

ولی شما خودت توی جامعه ایران بزرگ شدی، از نظرت سطح عمومی مردم توی سیاست و مسائل منطقه نسبت به مردمی مانند آمریکا چگونه است؟ پس نمی شود گفت چون تمام سایت های سیاسی بسته است سطح اطلاعات مردم پایین میماند، آمریکا سیاست های دیگری برای پایین نگه داشتن سطح اطلاعات مردمش دارد، الان آمریکا چند سال است که در عراق و افغانستان است؟ تازه مردمش چند ساله که اعتراضات گسترده انجام می دهند، یا در ماجرای 11 سپتامبر ، بسیاری از مردم آمریکا روابط خود را با مسلمانان ساکن در آمریکا قطع کردند.

در ضمن برای من چه منفعتی دارد که بخواهم مطالب را طوری دیگر تفسیر کنم

اسد در روسیه نیست و در سوریه است
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

2. 2 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع