دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 80

موضوع: شهیدان برای میهنشان رفتند و لا غیر

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : شهیدان برای میهنشان رفتند و لا غیر

نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    بنده قصد ندارم بحثو کش بدم اما حداقل قبل از پست زدنتون فکر میکردید که بحث بین من و ایشون هست
    شما هم موفق باشید
    قبل از جواب دادن به پست من فكر ميكرديد كه اين بحث نيست و جدل هست.

اميدوارم فرق اين دو رو بدونيد.

با ارزوي بهترين ها
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

2. کاربرانی که از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند.

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    ببینید غیرت داریم تا غیرت
    8سالی که تندروها در مسند قدرت بودند با زبان بسیار غیرت داشتند!!
    اما در عمل خیر...
    با زبان آمریکا رو له می کردند
    در عمل نمیتونستن سفیر امارات رو احضار کنن به خاطر گستاخی هاش 2تا کشیده تو صورتش بزنن و اخراجش کنند
    غیرت که فقط ناموسی نیست عزیز
    غیرت ناموسی که تکلیفش مشخصه
    غیرت ملی اما خیلیا ندارن!!
    میگیم بابا امارات و آذربایجان دارن سوارمون میشن
    میگن بزار هر غلطی میخوان بکنن!!
    این نهایت بی غیرتیه
    غیرت یعنی اینکه 2تا تامکت بفرستی سر کاخ نخست وزیر یا امیر و شاه اشون و یه هشدار بدی
    مثل همونی که سپهبد نادر جهانبانی قبل از انقلاب علیه صدام یزید!! کافر انجام داد و سالها اونو ساکت و خفه کرد!!
    خب شما ایا فقط یه مرگ بر آمریکای ساده رو غیرت میدونید!!
    اگه غیرت اینجوریه من واقعا بی غیرتم!!
    منتها اگه غیرت در عمله
    اگه غیرت کوبیدن تو صورت سفیر این کشورای تازیه
    بله من و ما بسیار غیرتمندیم

نمیدونم روزنامه ی سلام بود یا چیز دیگه دقیقا یادم نمیاد مقالات گنجی کجا چاپ میشد
    ولی دقیقا یادمه اونموقع ها میگفتن فروش این روزنامه نسبت به روزنامه های محافظه کار صدها برابر و بلکم بیشتره
    همین فروش بسیار بالا نشانه ی اینه که مثلا در اون زمان اکبر گنجی خیلی محبوب تر از چهره هایی مثل شریعتمداری (که ایشونم از تندروهای مذهبی هستند) بوده!
    البته من سنی نداشتم اونموقع که بدونم چی ب چیه
    حالا...!!
    اقای شریعتمداری هم تندرو هستن کسی ایشون رو تایید نمیکنه و کاملا از اوضاع ایشون اطلاع دارم
    فروش بیشتر همیشه دلیل بر حق بودن نیست دوست عزیز

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

4. کاربرانی که از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند.

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    عزیزم چرا عصبانی میشی. خب من بد برداشت کردم حتما دیگه!

خب اگر اون حرف بنده غلط باشد. پس مسئولین الان حق ندارند تا وقتی که کار خودشون درست نیست بقیه رو برای کارهاشون تنبیه کنند!

شما آقایون مذهبی مثال هایی رو برای اثبات حرف هاتون میارید؛ من هم در این باب از ترفند خودتون استفاده میکنم:

اگر جامعه رو یک هواپیما فرض کنیم؛ شما تا وقتی که نتونید موتور هواپیما رو درست کنید (اصل)؛ لزومی نداره که بر روی چگونگی قرارگیری نوک هواپیما برای سرعت بیشتر تمرکز کنید (فرع).

-----
    عزیزم شما که میگی داره تخصصی روی اینها کار میشه؛ با دلیل حرفتون رو میتونی اثبات کنی؟

بانکداری که الان تو کشور ما که مثلا اسلامیه کم کم 15٪ به بالا بهره دارند؛ اونوقت تو بلاد کفر ملتشون با 2٪ بهره وامشون رو پس میدن. دیگه ربا از این آشکارتر میخوای عزیز

موسیقی اسلامی و مجوز هم شده فقط برای اهنگهای عشق و عاشقی و .... و موسیقی انتقادی مکانی در این بین نداره!

معماری اسلامی هم که اصلا میتونیم بگیم چنین چیزی در کشور ما نابود شده؛ شما کدوم بنای معماری شده تازه ای رو میبینید که چنین معماری رو داشته باشه. در صورتی که باید به صورت گسترده ازش استفاده بشه.

مدیریت اسلامی هم شده رشوه گیری و زیرمیزی! دیگه از گمرک مثال واضح تری براتون بزنم که بار مردم رو ایرادات بهداشتی بیخود بهش وارد میکنه و به نفع خودش میفروشه.

عزیزم تنها شما در این جامعه زندگی نمیکنی. هر روز ما این چیزها رو به چشم خودمون میبینیم!

------

عزیزم منم با شما دعوا ندارم. اختلاف نظر هم همیشه هست. اگر دعوا بود که دوستانه باهاتون صحبت نمیکردم.

نه برادر چرا شلوغش می کنی عصبانیت کدومه. ( بابا نترس ما داریم با هم حرف میزنیم )
    بله شما بد برداشت کردید و کاربران هم خودشون قضاوت می کنند
    نیازی به توضیح بیشتر نمی بینم در این باره.

خب اگر اون حرف بنده غلط باشد. پس مسئولین الان حق ندارند تا وقتی که کار خودشون درست نیست بقیه رو برای کارهاشون تنبیه کنند!
    آقا مهدی توصیه می کنم قانون اساسی کشور رو یه مطالعه بکن تا دستت بیاد چه خبره
    الحمد لله دسترسی بهش ممکن هست. به جای اینکه من توضیح بدم و با برداشت های شما مواجه بشم شما خودتون مطالعه کنید و پی به اصل مطالب ببرید.
    http://www.dadiran.ir/
    http://www.ghavanin.ir/
    http://dotic.ir/

اما در مورد اینکه کسی که کارش درست هست یا نه و .. باز پیشنهاد میکنم که این لینک ها رو ببینین تا کامل در این باره آگاهی پیدا کنید.
    البته اگر واقعا دنبال حقیقت هستید
    http://www.andisheqom.com/Files/faza...l=4&subid=1215
    http://www.imamalinet.net/per/a/ae/ae7.htm
    http://www.ido.ir/a.aspx?a=1389122105

http://www.agri-esfahan.ir/Default.aspx?tabid=1726
    http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=202948
    http://ahadith.ir/fa/ahadith/ahadith...of/202-n-.html

شما آقایون مذهبی مثال هایی رو برای اثبات حرف هاتون میارید؛ من هم در این باب از ترفند خودتون استفاده میکنم:

اگر جامعه رو یک هواپیما فرض کنیم؛ شما تا وقتی که نتونید موتور هواپیما رو درست کنید (اصل)؛ لزومی نداره که بر روی چگونگی قرارگیری نوک هواپیما برای سرعت بیشتر تمرکز کنید (فرع).

ابتدا باز هم میگم دیوار درست نکنین
    کسی خودش رو تافته جدا بافته فرض نکرده و توصیه میکنم شما هم دیوار درست نکنید و گروه گروه نکنید افراد رو.

شما اگر نگاهی به طرح های اینچنینی بیاندازید متوجه می شوید که وقتی طرحی نوشته میشه و روی اون طرح بحث میشه و کارشناسی میشه حتی قبل از اینکه چیزی ساخته بشه صفر تا صدش رو بررسی می کنند.

مهندسی که می خواد یه خونه رو شروع کنه به ساختن صفر تا صد طرحش جلوی چشماشه! این دیگه یه چیز کوچه بازاریه که هر کسی طرحی می نویسه کامل و صفر تا صد می نویسه.

بنده نخواستم از خودم درباره چیزی حرف بزنم.

برنامه یه جامعه درست رو خداوند صفر تا صد به انسان داده و ملاک هاش رو به او معرفی کرده .

اصل به اندازه اصل بودنش مهمه و جایگاه داره
    فرع هم به اندازه فرع بودنش مهمه و جایگاه داره.

-----
    عزیزم شما که میگی داره تخصصی روی اینها کار میشه؛ با دلیل حرفتون رو میتونی اثبات کنی؟

بانکداری که الان تو کشور ما که مثلا اسلامیه کم کم 15٪ به بالا بهره دارند؛ اونوقت تو بلاد کفر ملتشون با 2٪ بهره وامشون رو پس میدن. دیگه ربا از این آشکارتر میخوای عزیز

موسیقی اسلامی و مجوز هم شده فقط برای اهنگهای عشق و عاشقی و .... و موسیقی انتقادی مکانی در این بین نداره!

معماری اسلامی هم که اصلا میتونیم بگیم چنین چیزی در کشور ما نابود شده؛ شما کدوم بنای معماری شده تازه ای رو میبینید که چنین معماری رو داشته باشه. در صورتی که باید به صورت گسترده ازش استفاده بشه.

مدیریت اسلامی هم شده رشوه گیری و زیرمیزی! دیگه از گمرک مثال واضح تری براتون بزنم که بار مردم رو ایرادات بهداشتی بیخود بهش وارد میکنه و به نفع خودش میفروشه.

عزیزم تنها شما در این جامعه زندگی نمیکنی. هر روز ما این چیزها رو به چشم خودمون میبینیم!
    من به ادعاهایی که مطرح کردید در این قسمت کاری ندارم چون یک طرفه زیاد حرف زده شده وخیلی نمیشه روش حساب کرد.

اما در مورد اینکه آیا کار می شود یا نه؟

شما گفتید به جای بحث حجاب روی این مسائل باید کار شود بنده هم گفتم دارد کار می شود. (از نظر فکری و مبنایی) که اگر در همین اینترنت سرچ کنید می بینید از این لحاظ مسکوت نبوده و خیلی تلاش شده.. حالا بماند که این فقط بخش از این تلاشهاست.

اما در مورد اینکه الان چقدر دارد در کشور اجرا می شود و .. و در چه مرحله ای هست ، این چیزی نیست که من بخوام به شما بگم چون من سخنگوی دولت نیستم

بله . بنده هم مثل شما قبول دارم که باید نسبت به همه ابعاد یه زندگی اجتماعی تلاش اسلامی و درست صورت بگیرد . و اگر کم کاری شود این یک اشتباه است. و این رو نفی نکرده و نمی کنم که هنوز هم نقاط ضعف وجود دارد و جای پیشرفت بسیار. و من از این حرف دفاع هم می کنم که لزوما به عنوان یک جامعه اسلامی خیلی چیزها باید تغییر کند که یا تغییر اساسی نکرده یا تغییرش کند است.

6. 6 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

نقل قول نوشته اصلی توسط ریپورتر نمایش پست ها
    اقای شریعتمداری هم تندرو هستن کسی ایشون رو تایید نمیکنه و کاملا از اوضاع ایشون اطلاع دارم
    فروش بیشتر همیشه دلیل بر حق بودن نیست دوست عزیز
    شاید دلیلش این باشه اکثریت مردم ایران یا چپی تندرو هستند یا میانه رو متمایل به چپی!!
    مثل الان که روزنامه ی آقای شریعتمداری در روز 2یا 3تا دونه فروش داره
    و روزنامه هایی مثل ارمان و اعتماد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    بنده قصد ندارم بحثو کش بدم اما حداقل قبل از پست زدنتون فکر میکردید که بحث بین من و ایشون هست
    شما هم موفق باشید
    در هر حال ایشون همون حرف من رو زدند و هیچ فرقی نداره بحث بین کدوم و کدومه
    مهم نوع گفتمان با رعایت قوانین نانشوته ی اخلاقی است...

8. کاربرانی که از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند.

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

آقا از اصل بحث این تاپیک خیلی داریم دور میشیم

نسبت به موضوع اصلی بنده یکسری مستندات قرآنی و روایی گذاشتم و اندکی هم توضیح دادیم

بنده دلیلی نمی بینم هر حرفی که زده میشه جواب بدم . چون خیلی از حرفا جواب نداره . اما بخاطر اینکه تصور نکنین تعصبی هستیم و نمی تونیم کنار همدیگر به آرامی بحث کنیم خدمت رسیدم و مقداری پاسخ دادم.

با وجود این بنده اصلا سرو صدا راه نمی اندازم که بگم آی این تاپیک با عقاید من سازگار هست یا نه. عنوانش عوض بشه یا نه .. بسته بشه یا نشه... آی اینجا دارن دین ما رو به تاراج می برن یا نمی برن..

الحمد لله همه هم چشم دارن هم فکر دارن می خونن و فکر می کنن و خودشون قضاوت می کنند..

و تا وقتی که احترام در معاشرت و آرامش در بیان و منطق در کلام حفظ بشه خوبه.

ممنونم از همراهی دوستان.
    ویرایش توسط kamanabroo : 3rd September 2013 در ساعت 04:50 PM

10. 6 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط kamanabroo نمایش پست ها
    نه برادر چرا شلوغش می کنی عصبانیت کدومه. ( بابا نترس ما داریم با هم حرف میزنیم )
    بله شما بد برداشت کردید و کاربران هم خودشون قضاوت می کنند
    نیازی به توضیح بیشتر نمی بینم در این باره.

آقا مهدی توصیه می کنم قانون اساسی کشور رو یه مطالعه بکن تا دستت بیاد چه خبره
    الحمد لله دسترسی بهش ممکن هست. به جای اینکه من توضیح بدم و با برداشت های شما مواجه بشم شما خودتون مطالعه کنید و پی به اصل مطالب ببرید.
    http://www.dadiran.ir/
    http://www.ghavanin.ir/
    http://dotic.ir/

اما در مورد اینکه کسی که کارش درست هست یا نه و .. باز پیشنهاد میکنم که این لینک ها رو ببینین تا کامل در این باره آگاهی پیدا کنید.
    البته اگر واقعا دنبال حقیقت هستید
    http://www.andisheqom.com/Files/faza...l=4&subid=1215
    http://www.imamalinet.net/per/a/ae/ae7.htm
    http://www.ido.ir/a.aspx?a=1389122105

http://www.agri-esfahan.ir/Default.aspx?tabid=1726
    http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=202948
    http://ahadith.ir/fa/ahadith/ahadith...of/202-n-.html

ابتدا باز هم میگم دیوار درست نکنین
    کسی خودش رو تافته جدا بافته فرض نکرده و توصیه میکنم شما هم دیوار درست نکنید و گروه گروه نکنید افراد رو.

شما اگر نگاهی به طرح های اینچنینی بیاندازید متوجه می شوید که وقتی طرحی نوشته میشه و روی اون طرح بحث میشه و کارشناسی میشه حتی قبل از اینکه چیزی ساخته بشه صفر تا صدش رو بررسی می کنند.

مهندسی که می خواد یه خونه رو شروع کنه به ساختن صفر تا صد طرحش جلوی چشماشه! این دیگه یه چیز کوچه بازاریه که هر کسی طرحی می نویسه کامل و صفر تا صد می نویسه.

بنده نخواستم از خودم درباره چیزی حرف بزنم.

برنامه یه جامعه درست رو خداوند صفر تا صد به انسان داده و ملاک هاش رو به او معرفی کرده .

اصل به اندازه اصل بودنش مهمه و جایگاه داره
    فرع هم به اندازه فرع بودنش مهمه و جایگاه داره.

من به ادعاهایی که مطرح کردید در این قسمت کاری ندارم چون یک طرفه زیاد حرف زده شده وخیلی نمیشه روش حساب کرد.

اما در مورد اینکه آیا کار می شود یا نه؟

شما گفتید به جای بحث حجاب روی این مسائل باید کار شود بنده هم گفتم دارد کار می شود. (از نظر فکری و مبنایی) که اگر در همین اینترنت سرچ کنید می بینید از این لحاظ مسکوت نبوده و خیلی تلاش شده.. حالا بماند که این فقط بخش از این تلاشهاست.

اما در مورد اینکه الان چقدر دارد در کشور اجرا می شود و .. و در چه مرحله ای هست ، این چیزی نیست که من بخوام به شما بگم چون من سخنگوی دولت نیستم

بله . بنده هم مثل شما قبول دارم که باید نسبت به همه ابعاد یه زندگی اجتماعی تلاش اسلامی و درست صورت بگیرد . و اگر کم کاری شود این یک اشتباه است. و این رو نفی نکرده و نمی کنم که هنوز هم نقاط ضعف وجود دارد و جای پیشرفت بسیار. و من از این حرف دفاع هم می کنم که لزوما به عنوان یک جامعه اسلامی خیلی چیزها باید تغییر کند که یا تغییر اساسی نکرده یا تغییرش کند است.
    ترس؟ مگه شما لولوئی که کاربران ازتون بترسن عزیزم؟

----
    جناب کمان ابروی عزیز من وقت بیهوده ندارم که این همه برای شما تایپ کنم بعد شما من رو روی لینک هایی که اصلا معلوم نسیت منبعشون کجا بوده و چه کسی نوشته شون من رو دایورت کنی. قانون اساسی به کارمون میاد در این موقع؟ همین قانون اساسی مملکت به نظر شما اسلامیه؟

من تایپ کردم. پس شما هم لطفا به خودت زحمت بده و نظرت رو تایپ کن تا بلاخره یکیمون عقیده اون یکی رو بپذیره

-----

در مورد برنامه جامعه؛ ربطی به خداوند نداره. این بحث معنوی نیست که خداوند برنامه رو 0 تا 100 بده به انسان که؛ بعد مادی رو در نظر گرفتیم و به مسئولین مملکت مربوط میشه عزیز. تا وقتی بنده خدا حرکتی نکنه خداوند نمیاد رو زمین استغفرالله معجزه کنه!
    البته راجع به اون مثالی که زدید در رابطه با مهندسین ایرانی صدق نمیکنه! نمونه اش پل های هوایی تهران که در آخر چند سانت با یکدیگر فاصله دارند. البته اگر جامعه ما هم هدف و برنامه مشخصی داشت به وضعیت الان دچار نمی شد عزیز!

اگر شما به ظن خودتون اون نوشته ها و دلایل من رو مبنی بر اسلامی نبودن اون دستگاه ها ادعامیدونید؛ لطفا خلافش رو ثابت کنید و یا حداقل مثالی بزنید.

اون جمله ای هم که پر رنگ کردم باهاش موافقم. که متاسفانه با این روند تا سال 1500 شمسی هم چنین فرایندی تکمیل نمی شود.

موفق باشید
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

12. 2 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ترس؟ مگه شما لولوئی که کاربران ازتون بترسن عزیزم؟

----
    جناب کمان ابروی عزیز من وقت بیهوده ندارم که این همه برای شما تایپ کنم بعد شما من رو روی لینک هایی که اصلا معلوم نسیت منبعشون کجا بوده و چه کسی نوشته شون من رو دایورت کنی. قانون اساسی به کارمون میاد در این موقع؟ همین قانون اساسی مملکت به نظر شما اسلامیه؟

من تایپ کردم. پس شما هم لطفا به خودت زحمت بده و نظرت رو تایپ کن تا بلاخره یکیمون عقیده اون یکی رو بپذیره

-----

در مورد برنامه جامعه؛ ربطی به خداوند نداره. این بحث معنوی نیست که خداوند برنامه رو 0 تا 100 بده به انسان که؛ بعد مادی رو در نظر گرفتیم و به مسئولین مملکت مربوط میشه عزیز. تا وقتی بنده خدا حرکتی نکنه خداوند نمیاد رو زمین استغفرالله معجزه کنه!
    البته راجع به اون مثالی که زدید در رابطه با مهندسین ایرانی صدق نمیکنه! نمونه اش پل های هوایی تهران که در آخر چند سانت با یکدیگر فاصله دارند. البته اگر جامعه ما هم هدف و برنامه مشخصی داشت به وضعیت الان دچار نمی شد عزیز!

اگر شما به ظن خودتون اون نوشته ها و دلایل من رو مبنی بر اسلامی نبودن اون دستگاه ها ادعامیدونید؛ لطفا خلافش رو ثابت کنید و یا حداقل مثالی بزنید.

اون جمله ای هم که پر رنگ کردم باهاش موافقم. که متاسفانه با این روند تا سال 1500 شمسی هم چنین فرایندی تکمیل نمی شود.

موفق باشید
    ممنونم از حسن ادبتون

اگر واقعا دنبال حقیقت بودین لینک ها رو مشاهده می کردید و به مدرک و سندش هم پی می بردید و جواب اکثر سوالاتتون رو هم می گرفتید.
    چه نسبت به قانون اساسی و چه نسبت به اموری که ذکر کردم در پست قبلی.

شرمنده ام ما بحث فقط مادی در ایدئولوژی مون نداریم (مسلمان هارو عرض می کنم) اگر می خواستیم فقط مادی فکر کنیم و حرف بزنیم دیگه چه نیازی بود که خودمون رو از دنیای پوزیتیویسمی جدا کنیم.

همچنین موفق باشید

14. 6 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط kamanabroo نمایش پست ها
    ممنونم از حسن ادبتون

اگر واقعا دنبال حقیقت بودین لینک ها رو مشاهده می کردید و به مدرک و سندش هم پی می بردید و جواب اکثر سوالاتتون رو هم می گرفتید.
    چه نسبت به قانون اساسی و چه نسبت به اموری که ذکر کردم در پست قبلی.

شرمنده ام ما بحث فقط مادی در ایدئولوژی مون نداریم (مسلمان هارو عرض می کنم) اگر می خواستیم فقط مادی فکر کنیم و حرف بزنیم دیگه چه نیازی بود که خودمون رو از دنیای پوزیتیویسمی جدا کنیم.

همچنین موفق باشید
    کتاب مدنی سال اول متوسطه:

یکی از علل عقب افتادگی کشورهای امروزی؛ وجود افراد تندرو با عقیده بیگانگی با آباد کردن دنیا است!

------

لطفا از جانب مسلمان ها حرفی نزنید عزیز بعد مادی همونقدر در اسلام ارزش داره که بعد معنوی داره!

16. 3 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    ببخشید شما کی هستین که به من تذکر بدین
    با این رفتارتون شخصیت خودتونو نشون میدین
    10بار منفی دادی!! 10تا دیگه بده!! من اهل این بچه بازیا که امتیاز منفی بده و نده نیستم!!!
    امیدوارم یه زمانی دست امثال شما از تک تک پست های فرهنگی و سیاسی و علمی کشور کوتاه و قطع بشه تا ایرانی پاک و آزاد به همراه دین و ایمانی قوی و خالص داشته باشیم
    وقتی خلافه میلشون حرف میزنید و جوابی ندارن امتیاز منفی میدن.
    به منم امتیاز منفی دادن تشکر از همشون ک نشون دادن حرفشون بی پایه و اساسه!!!!
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

18. 3 کاربر از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

متاسفانه بدلیل تهدیدات یه عده معلول الحال در ایمیل و یاهو و حتی سایر موارد ارتباطی

و اینکه حوصله دردسر ندارم

دیگه به هیچ عنوان درین تاپیک ها شرکت نمی کنم...

20. 3 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)