دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 205

موضوع: اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    bargh
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalbeyakhi نمایش پست ها
    اول از اینکه شما حق نداری اگر دو نفر رو به قول خودتون در حال بستنی خوردن ببینید این حرف رو بزنی چون ممکنه دو طرف با هم نسبت داشته باشند دوما حجاب که یک امر شخصیه رو من به بستنی خوردن دوتا ادم نا محرم ربطش ندادم که شما داری ربط میدی!
    در ضمن اگر رابطه ی نادرستی هم وجود داشته باشه طرف اول هم داره به شخصیت و اعتقادات خودش توهین می کنه و هم به اعتقادات کسی که جونش رو فدا کرده تا این ادم بتونه با اسودگی خیال روی این خاک قدم برداره.
    ببخشیدا من این حرفو نمیزنم منظور اینه که شما طوری همه چی رو به هم ربط میدین که فرداروز ممکنه همین حرف رم بزنید!
    ببینید بازم رفتید سر خونه ی اولتون
    آخه وقتی یه شخصی داره با نامحرم بستنی میخوره شاید به قول شما به خودش توهین کرده(علتشو نمیدونم!) ولی آخه چطور تفسیر کردین که اون دو تا نامحرم که دارن بستنی میخورن با این کارشون دارن رسما به شهید سرهنگ پیاده ی ستاد حسین شهرامفر توهین میکنن!!؟؟ آخه چه ربطی داره

و همچنین شما الان گفتین حجاب یه امر شخصیه! خب دیگه واضح شد که بی حجابی به شهیدان ربطی نداره! چون خود شما هم اذعان کردید که یه چیز شخصیه!

3. 2 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    دریافت تشکر: 2,806
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Sartip Dadbin نمایش پست ها

حالا بحثم بی کفایتی اون فرماندهان نیست .
    چرا اتفاقا نصف بحث های شما در همین زمینه بود!!
    مرگ از زندگی پرسید:چرا من تلخم و تو حقیقت؟!
    زندگی در جواب گفت :
    چون من دروغم و تو حقیقت!!

5. کاربرانی که از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

آخه وقتی یه شخصی داره با نامحرم بستنی میخوره شاید به قول شما به خودش توهین کرده(علتشو نمیدونم!) ولی آخه چطور تفسیر کردین که اون دو تا نامحرم که دارن بستنی میخورن با این کارشون دارن رسما به شهید سرهنگ پیاده ی ستاد حسین شهرامفر توهین میکنن!!؟؟ آخه چه ربطی داره

من گفتم به اعتقاداتشون داره توهین میشه ،یعنی اعتقادات دینیشون که به خاطرش جنگیدند(البته بعد از الویت قرار دادن دفاع از کشور ،دوباره نگید اعتقادات رو تو الویت قرار داد!)
    زندگی در جواب گفت :

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalbeyakhi نمایش پست ها
    من گفتم به اعتقاداتشون داره توهین میشه ،یعنی اعتقادات دینیشون که به خاطرش جنگیدند(البته بعد از الویت قرار دادن دفاع از کشور ،دوباره نگید اعتقادات رو تو الویت قرار داد!)
    آخه کدوم منبعی از شهیدان ارتش هست که به خاطر حجاب رفتن شهید بشن!!
    دفاع از مرزهای آبی و خاکی و هوایی ایران تنها اعتقاد اونها بوده و البته دفاع از شیعه ی 12 امامی در برابر حکومت فاشیستی-اسلامی(تقریبا وهابی) صدام
    منتها ای بابا من که زبونم مو در آورد

8. 2 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

اون زمان جنگ سخت اتفاق افتاد و اون غیورمردان با گذشتن از همه چیز من جمله مال و جان و خانواده شون به شهادت رسیدند تا آرامشی تو جامعه برقرار بشه و سایه بیگانه بالای سر ناموس این مملکت نباشه که این کار بهایی هم داشت؛ خیلی از فرزندان شهدا حتی پدرشون رو هم به یاد نمیارن و سایه مهر پدری رو حس نکردن، از یه طرف هم با مسائلی تو جامعه طرفن که فقط و فقط خودشون تجربه می کنن و این یه مقدار حساسیت رو تو این عزیزان ممکنه ببره بالا

از طرف دیگه پوشش گاهاً نامناسب ( و نه تعیین نوعی خاص از حجاب و پوشش ) جوونها و نوجوونها ( چه پسر و چه دختر ) و سوء استفاده افردی که در این زمینه متخصص هستند!!! باعث میشه که در درجه اول آرامش از خود فرد گرفته بشه، در درجه دوم خانواده ( اجتماع کوچکتر ) و در نهایت همون استرس و عدم آسودگی برگرده به خود جامعه که این مغایر اهدافیه که شهدامون داشتند

چی شده که نسل بعد از جنگ کمتر میرن سراغ اون ارزشها رو دیگه باید کسانی پاسخ بدن که تنها با نامها بازی کردن و احیای ارزش ها رو فراموش کردن نه یه نوجوون و جوون امروزی
    که روی لوح سپید افکارش همه چیز رو میشه نوشت
    ویرایش توسط م.محسن : 1st July 2013 در ساعت 04:17 PM
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

10. 5 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

و همچنین شما الان گفتین حجاب یه امر شخصیه! خب دیگه واضح شد که بی حجابی به شهیدان ربطی نداره! چون خود شما هم اذعان کردید که یه چیز شخصیه!
    از این نظر گفتم شخصیه که به بستنی خوردنش با طرف که شما گفتین ربطی نداره و گرنه بحث حجاب ریشه در اسلام و اعتقادات اسلامی داره و هر مسلمانی هم به این اعتقادات ایمان داره و شهیدان هم به این اعتقادات ایمان داشتند پس بی احترامی به این اعتقادات توسط فرد یعنی بی احترامی به اعتقادات اسلامی خودش و اعتقادات اسلامی شهدا که در محتوا یکی هستند پس از این بعد حجاب از جهت شخصی بودن خارج میشه!
    زندگی در جواب گفت :

12. کاربرانی که از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

آخه کدوم منبعی از شهیدان ارتش هست که به خاطر حجاب رفتن شهید بشن!!
    دفاع از مرزهای آبی و خاکی و هوایی ایران تنها اعتقاد اونها بوده و البته دفاع از شیعه ی 12 امامی در برابر حکومت فاشیستی-اسلامی(تقریبا وهابی) صدام
    منتها ای بابا من که زبونم مو در آورد
    من گفتم اعتقادات دینی و تا اونجاییی که من می دونم حجاب جزء اعتقادات دینی محسوب میشه شما نظر شما رو نمی دونم!!!!!!
    زندگی در جواب گفت :

14. 2 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

والا من دیگه از حرف زدن قاصرم!
    هرچی میگم شما همون حرف خودتونو میزنید! انگار نه انگار!
    اینکه آقایون یا خانوما میرن از شبکه های خارجی مد لباس و این چیزا رو میپوشن اون توهین به شهیدان نیست! توهین به جهل مرکب و خریت مطلق خودشونه!

مگر شهید راه میهن بابک خرمدین رو اعراب تازی سگ وحشی سوسمار نماها قطعه قطعه نکردند؟ آیا به این شهید بزرگ توهین شد؟ آیا اکنون اعراب بگن بابک خرمدین فلان بوده و فلان ، چیزی از درجات معنوی این بزرگ مرد کاسته میشه؟؟
    آقایون یا خانوما باید بدونن اصل حجاب رو اسلام از ایران باستان اقتباس کرده

کدوم اثر تاریخی ایران هست که مجسمه یا تصویر زنی رو نمایش بده؟ و اگر نمایش داده آیا حجاب کامل رو نداره؟؟
    و السلام و علیکم و رحمه اله و برکاته!!!!!(بفرما این سخنم رو هم مثل شماها قشر شدیدا مذهبی میگم!)

16. 2 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مازرون نمایش پست ها
    اون زمان جنگ سخت اتفاق افتاد و اون غیورمردان با گذشتن از همه چیز من جمله مال و جان و خانواده شون به شهادت رسیدند تا آرامشی تو جامعه برقرار بشه و سایه بیگانه بالای سر ناموس این مملکت نباشه که این کار بهایی هم داشت؛ خیلی از فرزندان شهدا حتی پدرشون رو هم به یاد نمیارن و سایه مهر پدری رو حس نکردن، از یه طرف هم با مسائلی تو جامعه طرفن که فقط و فقط خودشون تجربه می کنن و این یه مقدار حساسیت رو تو این عزیزان ممکنه ببره بالا

از طرف دیگه پوشش گاهاً نامناسب ( و نه تعیین نوعی خاص از حجاب و پوشش ) جوونها و نوجوونها ( چه پسر و چه دختر ) و سوء استفاده افردی که در این زمینه متخصص هستند!!! باعث میشه که در درجه اول آرامش از خود فرد گرفته بشه، در درجه دوم خانواده ( اجتماع کوچکتر ) و در نهایت همون استرس و عدم آسودگی برگرده به خود جامعه که این مغایر اهدافیه که شهدامون داشتند

چی شده که نسل بعد از جنگ کمتر میرن سراغ اون ارزشها رو دیگه باید کسانی پاسخ بدن که تنها با نامها بازی کردن و احیای ارزش ها رو فراموش کردن نه یه نوجوون و جوون امروزی
    که روی لوح سپید افکارش همه چیز رو میشه نوشت
    دوست عزیز ممنونم بابت نظرتون ،کاملا با شما موافقم.
    زندگی در جواب گفت :

18. 2 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 789101112131415161718192021 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع