دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 574

موضوع: درمانگاه عمومی نخبگان

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    دریافت تشکر: 6,010
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array
    غزل بارون's: جدید54

پیش فرض پاسخ : درمانگاه عمومی نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط hedii نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم خواهشا جواب بدین .....من حدود سه یا چهار سال پیش قرص لاغری خوردم به مدت 30 روز... و در عرض این مدت 10 تا 12 کیلو وزن کم کردم ولی حالا بعد این مدت متوجه عارضه ای شدم و اون ریزش موهام و کم پشت شدنشونه دکتر رفتم ولی میخوام
    مطمئن شم که موهام دوباره درمیاد یا نه .. خیلی از این بابت عذاب میکشم فقط خواهشا بهم بگین که موهام دوباره مثل اولش میشه یا باید کم کم فکر کلاه گیس باشم.....

سلام.برای جلوگیری از ریزش مو میشه از ویتامین های گروه b از جمله جگر، دانه آفتابگردان، ماهی ، مرغ، جوانه گندم ، آلوی خشک ، گوشت ، ، مخمر و زرده تخم مرغ ( به ترتیب) و منابع غنی بیوتین : جگر و گوشت مرغ، جوانه گندم، سبوس گندم، تخم مرغ و بادام زمینی، کلسیم و منیزیم،پروتئین ها،منابع چرب امگا 3 و امگا 6 استفاده کنید
    داروهای شیمیایی هم هست که حتما باید زیر نظر پزشک خودتون باشه من جمله:سيپروترون،اسپيرينولاكتون.
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند
    بگذار زندگی بدنیا بیاید...

2. 5 کاربر از پست مفید غزل بارون سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع