دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: درد و دل من(به کمکتون نیاز دارم)شما اگر به جای من بودید چیکار میکردید؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    دریافت تشکر: 1,894
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

پیش فرض پاسخ : درد و دل من(به کمکتون نیاز دارم)شما اگر به جای من بودید چیکار میکردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط * Robo milad * نمایش پست ها
    سلام عزیز دل
    منم 5سال پیش تست دادم قبول شدم یه قرار داد باهام بستن 2 ساله
    موقع جذب خیلی خوب بود تست تو سالن بود منم حسابی گل کاشتم اما بعد ازین که قراردادم ثبت شد 6 ماه تمرین کردم باشگاه امتیاز یه باشگاه لیگ یک رو خرید موقع تست دوباره با اینکه با مربی چن ماه تمرین کرده بودم همون مربی تست گرفت عین همین که میگی بازی فرمالیته بود اصلا نذاشتن پام به توپ بخوره واقعا تست نبود بعد از 10 دیقه بازی گفت توبرو اون ور تو اینور تو اونور تو اینور اخرشم مارو انداختن بیرون و قراردادم یه سال مونده بود بهم اجازه نمیدادن برم - 1 سال هم تو یه تیم بدون سروصدا تمرین کردمو بعدش مدت قرارداد قبلیم تموم شد و رفتم قرارداد بستم و تیم جدید رو یه دسته اوردیم بالا اما بازم موقع تست . . .
    عشقم فوتبال بود ولی الان سراغ یه ورزش دیگه رفتم - کاراته کار میکنم واقعا لذت بخشه 1 هفته نمیرم جلو داداشم وای میسم میگم بزن تو سروکلم دلم واسه کتک تنگ شده
    تو فوتبال هیچی یاد نمیگیری - مردای فوتبال که پهلوون شدن بیشتر از 2-3 تا نمیشن اما ورزشای دیگه توش نظم هست مرام هست 60 دیقه تمرینه 20 دیقه مبارزه 10 دیقه سن سی از جنگ میگه از نظم میگه از اراده میگه
    هممون اعتقاد داریم که اگه چیزی بهمون داده نشد حتما حکمتی داره واقعا به این موضوع ایمان داشته باش
    ورزشم کنار نذار
    موفق باشی
    * Robo milad * عزیز سلام خوبی؟ تو فوتبال ما متاسفانه خیلی چیزا فراموش شده اما بازم یک چیزایی هست که میشه از فوتبال یاد گرفت من اعتقادم اینه که شاید خدا می خاد ازمایشم کنه شاید بخواد به من یاد بده که باید برای رسیدن به ارزوهات باید تلاش کنی اینم بگم معمولا من به هرچی میرسم خیلی سختی می رسم و باید در راهش تلاش کنم دیگه برام عادی شده به هرچی که بخوام برسم راحت بدست نمیاد میترسم که خدا در حال ازمایشم هست و من نبایداز این ازمایش سرافکنده بیرون بیام بخاطر همینه از تلاش کردن خسته نمیشم
    این روزگار بد کرده با قلبم، کم بوده از این زندگی سهمم
    دلیل می بافم برای عــــشق، برای چیزی که نمی فهمم***///همگی خداحافظ\\\***

2. 5 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

پیش فرض پاسخ : درد و دل من(به کمکتون نیاز دارم)شما اگر به جای من بودید چیکار میکردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط نارون1 نمایش پست ها
    سلام

از صحبتاتون معلومه فرد باپشتکار و مصممی هستین ... باید به این تلاشتون ببالین

اینکه بگین خدا فراموشتون کرده یا هرچی اشتبهه ، چون خدا بهتون این توانایی رو داده ، و این بندگان خدا هستن که راه به اشتباه میرن

ددقیقا اینو درک میکنم بعضیا به توانایی افراد اهمیت نمیدن......

شما نباید کوتاه بیای و باید به تلاشت ادامه بدی ، چون مطمئنا در این بین علاوه براینکه تجربه شما زیاد میشه ، به هدفت نزددیک و نزدیکتر میشین ......

و مورد اینکه من با خانوم رضایی موافقم ، شما نباید خودتون رو وقف فوتبال کنید ، در کنارش به قابلیتهای دیگه ای که دارین هم بها بدین و همراه هم هردو رو پرورش بدین

اینطوری جای پیشرفتتون بازتره ، نه تنها در آینده چیزی رو ازدست نمیدین ، بلکه چیزهای زیادی هم به دست می آورید ........
    نارون1 عزیز سلا خوبی این جملت چقد قشنگ بود حتی طولانی ترین مسیرها نیز
    با یک گام شروع می شود خب منم به این جملت اعتقاد دارم بخاطر همینم نا امید نمیشم شاید گام بعدی همان گام موفقیت باشد با شما و استاد رضلیی عزیز هم موافقم ادم نباید خودشو وقف چیزی کنه خدا روشکر منم نکردم اما فوتبالو وقت بیشتری گذاشتم

4. 5 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    سلام
    خب راستش امتیاز 1تیم دست 2داشتیم اگه میدونستم شماها هستین شمارو هم بند میکردیم اونجا حرفه ای هستین!!
    الان دیگه نمیدونم فروخته شد یا منحل ولی دیگه دست رفیقم نی!!

اگه خیلی علاقه دارین-پول هم یکم داشته باشین (برای مدتی بیکار بودن و ریسک)میشه چندتا ادم پولدار پیدا کرد و 1باشگاه تاسیس کرد
    تنها چیزی که میخواد ارادس
    سخته ولی میشه
    باید تلاش کرد
    سعی کنین علاقمندانی مثل خودتونو پیدا کنین و تمرین کنین بعد برین پیش سرمایه دارا و پولدارایی که میشناسین
    با پشتوانه ی کارهای اقتصادی میشه این تیم فوتبال رو جمع کرد
    میتونین توی تهران یا هر شهر دیگه این تیم رو تاسیس کنین مخصوصا شهرهایی که تیمهای کمتری دارند یا علاقمندان بیشتری دارند
    برای کارهای اقتصادی که توجیه پذیری بیارن برای تاسیس تیم من میتونم کمی تا قسمتی کمک کنم
    ولی اصل کار خود شمایین
    احتمالا بگین نمیشه و اشتباه میکنی از این خبرا نیست یا به این اسونیا نیست
    بله اسون نیست ولی وقتی تلاش صادقانه داشته باشی خدا هم کمک میکنه و با کمک خدا هر کاری شدنیه
    اگر خواستین کاری کنین من اینجا هستم تا اخر عمرم مگه سایت تعطیل بشه خداینکرده
    خودتون هم که مکانیک خوندین
    چرا نباید بتونیم کار کنیم و پول در بیاریم؟ کار راه بندازیم و از سرمایه ی دیگران و تخصص خودمون 1تیم راه بندازیم که با تامیین طرفداراش بتونه پیشرفت کنه؟
    چرا از تیمها و موسسات و شرکتها و باشگاه های موفق دنیا الگو نمیگیریم؟
    منتظر جواب شما هستم!
    حسین مت عزیز سلامخوبی ؟خوشی؟ راستش ایدت ایده ی خوبی هست اما نیاز به صرف زمان بالا و هزینه بالایی هست سال پیش که گیتی پسند بودم قرار بود برن لیگ 1 یک تیمی بخرن و صحبت 5 تا 7 میلیلرد بود برای خریدن تیم دست 3 هم 2 میلیارد تقریبا و باید از صفر شروع کرد و خیلی وقت گذاشت و افراد مجرب رو پیدا کرد و به اونا حقوق داد قبول کنید کار بسیار زمان بر و سختی است که اول سرمایه گذار باید پیدا شه و بعد بقیه اقدامات را انجام داد ممنون از کمکت حسین مت عزیز

6. 3 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط david77 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

منم مثل شما به فوتبال خیلی علاقه داشتم تا جایی اون سال اصلا کنکور ندادم ولی وقتی دیدم این قدر تو باشگاه کار میکنم، تلاش میکنم ولی انگار نه انگار کسی تو رو نمیبینه اونم مخصوصا داخل ایران که اصلا به استعدادها توجهی نمیشه بعد دیدم بیخودی دارم وقتمو تلف می کنم ولش کردم رفتم دنبال درس الانم اصلا پشیمون نیستم چون این واقعیتو پذیرفتم و به علاقه های دیگم توجه کردم من درکت میکنم خیلی سخته.

به نظر بنده اگه بازم فکر میکنی از طریق پارتی، پول یا هر چیز دیگه میتونی کارتو راه بندازی به تلاشت ادامه بده ولی اگه دیگه نشد به نظر من از فکرش بیا بیرون چون تو این مدت خیلی تلاش کردی که به نتیجه ای برسی ولی نرسیدی پس حتما به صلاحت نبوده به این رویات برسی باید باهاش کنار بیای باید این واقعیتو بپذیری بعضی موقع ها تو زندگی ما آدما اتفا قاتی میافته که پذیرفتن آنها سخته ولی باید خودتو قانع کنی و راه زنگیتو عوض کنی شاید مسیر زندگی تو چیز دیگه ای باشه پس خوب فکرتو بکن شاید سال ها ی خیلی بعد پشیمون بشی که چرا بیخودی وقتتو برای این کار صرف کردی به ورزشتم ادامه بده .
    امیدوارم آنچه که به صلاحت هست برایت اتفاق بیافتد موفق باشی.
    david77 عزیز با حرفت موافقم وتا جایی که سنم راه بده تلاش میکنم اگر نشد باید یک فکر اساسی کنم که باید چکار کرد ممنون از لطفت

ویرایش توسط M.A.A.H.R : 18th August 2012 در ساعت 01:21 PM

8. 3 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط یک دو نمایش پست ها
    سلام

آفرین به تلاشت ! اینو بدون که خدا هیچ تلاشی رو بیهوده نمیذاره وحتما حتما جواب تلاشتو میگری ان شاالله .
    سلام ممنون عزیز لطف داری خدا به همه کمک کنه تا به هرچی حق و حکمتشون هست برسن

10. 2 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ✿elnaz✿ نمایش پست ها
    سلام ممنون مرسي. شما خوبي؟ حتما منم دعا ميكنم. و اميدوارم كه خبر خوبي شنيده باشي و به اون چيزي كه دوست داري برسي.
    شاد و پيروز باشي
    سلام مهندس خوبی؟نشد متاسفنه بازم خالی بند از اب در اومد مرده خالی می بست در حد .... میگفت از چلسی بازیکن میارم ایران دنیا رو ببین چقد دروغ راحت میگن

12. 4 کاربر از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق
    ارسال تشکر
    43
    دریافت تشکر: 17
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

انيشتين:تنها موتوري كه از تمام موتورهاي بخار,الكتريكي,.... برتر است موتور اراده است
    فقط ميتونم بگم تا جايي كه ميتواني تلاش كن و بقيه رو بسپار دست خدا
    خدا بزرگه........

14. 2 کاربر از پست مفید [سام] سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    رشته تحصیلی
    مهندسي مديريت پروژه
    ارسال تشکر
    4,842
    دریافت تشکر: 3,026
    قدرت امتیاز دهی
    3470
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط M.A.A.H.R نمایش پست ها
    سلام مهندس خوبی؟نشد متاسفنه بازم خالی بند از اب در اومد مرده خالی می بست در حد .... میگفت از چلسی بازیکن میارم ایران دنیا رو ببین چقد دروغ راحت میگن
    سلام. مرسي. هميشه بوده زدوبند تو فوتبال ما كه توش نبوديم ولي هميشه شنيديم. به نظرم شما بازم تلاشتو داشته باش. چون قطعا اگه شما آشنايي داشتي خيلي زودتر از اين ها وارد عرصه فوتبال ميشدي!!
    شما كه تا اينجا تلاش كردي از اين به بعد هم برو جلو تا يه روزنه اميدي باشي برا كسايي كه مث شما هستن.

16. 2 کاربر از پست مفید ✿elnaz✿ سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط M.A.A.H.R نمایش پست ها
    حسین مت عزیز سلامخوبی ؟خوشی؟ راستش ایدت ایده ی خوبی هست اما نیاز به صرف زمان بالا و هزینه بالایی هست سال پیش که گیتی پسند بودم قرار بود برن لیگ 1 یک تیمی بخرن و صحبت 5 تا 7 میلیلرد بود برای خریدن تیم دست 3 هم 2 میلیارد تقریبا و باید از صفر شروع کرد و خیلی وقت گذاشت و افراد مجرب رو پیدا کرد و به اونا حقوق داد قبول کنید کار بسیار زمان بر و سختی است که اول سرمایه گذار باید پیدا شه و بعد بقیه اقدامات را انجام داد ممنون از کمکت حسین مت عزیز
    خب چرا باید تیم خریده بشه؟؟
    چرا نباید تیمی جدید تاسیس بشه؟
    فکر میکنین سالانه چقدر هزینه داشته باشه؟؟

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

18. کاربرانی که از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی دارویی
    ارسال تشکر
    233
    دریافت تشکر: 251
    قدرت امتیاز دهی
    432
    Array
    davoud13's: سکوت

سلام

وقت نکردم از مطالب بقیه استفاده کنم در این حد بگم که خدا بیکار نیس هر دقیقه بیاد بدبختایی مثه من و تو رو امتحان کنه از مصلحت و تقدیرم بیا پایین. ولی همچینم جیبت خالی نیس چون حسابی واسه خودت گشتی. به فوتبال به عنوان تفریح فکر کن.تمام

20. 2 کاربر از پست مفید davoud13 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)