دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: 5 راهکار برای ضربه فنی کردن خواب آلودگی

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

پیش فرض پاسخ : 5 راهکار برای ضربه فنی کردن خواب آلودگی

نقل قول نوشته اصلی توسط sr hesabi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت اطلاعات
    درمورد بهم ریختن ضربان قلب که کاملا اثارش مشهود هست و الان دارمشون
    نیگاه کنید من عموما چای سنگین با 4 قاشق یا 3 قاشق شکر میخورم،
    اوایل که بچه بودم کتابخونه میرفتم ،فلاسک نمیبردم ولی به جاش باید مصرف مواد شکلاتیم رو زیاد میکردم
    مثلا از این دنت ها و های بای و شکلات عادی به شدت مصرف میکردم
    ولی بعدش که دیگه جزو خان ها شدیم فلاسک میبردم

البته بگم من خیلی از عادت های بد دیگه رو هم ترک کردم
    مثل مصرف بالای نوشابه که قدیما راحت روزی 2 تا نوشابه رو میخوردم
    الان خیلی کم شده
    نهایتش شبی یه لیوان

حالا پیشنهادی برای جایگزینی این مواد ندارید
    چون من امتحان کردم ،روزایی که چای نخورم ،کلا خسته ام
    سلام
    در خانواده ما هم اکثرا همه به چای اعتیاد دارن به قول معروف
    زمانی نیست که ما چایی ساز رو روشن نبینیم ، غیر از شب ها
    خب من بهتون پیشنهاد می کنم چای سبز رو جایگزین چای کنید
    به دلیل این که تئین کمتری داره ، اعتیادی که به وجود میاره هم کمتر میشه
    شاید اول کمی سخت باشه و طعم دلخواهی که چای میده رو نداشته باشه
    اما جایگزین خوبی هست
    شکر هم میتونید باهاش میل کنید ، البته توصیه میشه که از عسل استفاده کنید
    میدونید ، اگر بخواید یک دفعه چای رو کنار بزارید سخته ، به همین خاطر از کمرنگ کردن و رقیق کردن چای شروع کنید
    تا وقتی که خیلی خیلی چایتون رو رقیق بنوشید بتونید برید سراغ چای سبز
    از خواص چای سبز هم بخوام بگم که تومار میشه
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

2. 6 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

سلام
    ممنون بابت اطلاعات
    اوایل که بچه بودم کتابخونه میرفتم ،فلاسک نمیبردم ولی به جاش باید مصرف مواد شکلاتیم رو زیاد میکردم

الان خیلی کم شده
    نهایتش شبی یه لیوان

می تونید از انواع شربت های خونګی استفاده کنید مثلاً میګم شربت زعفرونی تخمی ، شربت آبلیمو ، به لیمو و ... و یا از آبمیوه ها که الان مثلاً آب پرتقال ، انار ، کیوی و ...

4. 6 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    دریافت تشکر: 7,437
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array
    masoume.a.92's: جدید33

چای ترش هم خیلی خوبه...
    هم خوش مزه ست آدم و سرحال میاره
    هم واسه تنظیم فشار خون و کلسترول خون مفیده...
    تعریق رو افزایش میده و دمای بدن رو کاهش میده و بخصوص برای تابستون عالیه... زمستون هم خوبه چون به هرحال گرم نوشیده میشه دیگه...
    برای کبد و تصفیه خون هم مفیده...

البته با این علاقه ای که شما به شوکول دارید همراه این احتمالا شکلات میخورید!
    خب از اون طرف در مقابل بالا رفتن قند خونتون می ایسته و خوبه...

6. 6 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

من از اونجایی که حدس می زنم ژله هم باید دوست داشته باشید ، هر روز جای اینا ژله بخورید هم شیرینه ( ولی کمتر از شکلات و شکر ) هم از استخوان درست شده ، خاصیت داره ، ژله هم خوبه به نظرم !

8. 3 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

سلام
    ممنون بابت اطلاعات

الان خیلی کم شده
    نهایتش شبی یه لیوان

سلام

همونطور که دوستان گفتن میتونید از چای های جایگزین استفاده کنید که اینجور که شما مصرف کنید ماده بی ضرر هم برای بدنتون مضر میشه

تقریبا این یه جور اعتیاده که متاسفانه من خیلیا رو دیدم که مثل شما هستن اما اونا اکثرا کسانی هستن که کارای سنگین میکنن و شیفت های کاری سنگین دارن و حتی شب کاری های سنگین.....حالا نمیدونم کار شما هم به همون اندازه سنگینه یا اگه نه به اون اندازه سنگین بشه چی میشه؟؟

بهترین کار اینه که مقدارش رو کمتر کنیدو اگه یه فلاسک چای میخورید اونو کمتر کنید به مرور هر روز حساب کنید که چند لیوان چای میخورید....اگر در لیوان چای میخورید بهتره اندازه و سایز لیوان رو کم کنید....هر روز سعی کنید چای رو رقیق تر کنید.... اگر دیدید مزه ش به دلتون نمیشینه یه چند روز همون رو مصرف کنید تا عادت کنید....بعد به مرور رقت چای رو بیشتر کنید....اینا حس خوبی ممکنه بهتون نده و حتی میتونه باعث اضطراب هم بشه اما بهتره تحمل کنید یه مدت که گذشت خودتون متوجه میشید که اصلا مثل قبل مصرف نمیکنید.....مثلا اگر در روز هم صبح چای میخورید هم ظهر و هم شب یک وعده رو حذف کنید

برای شکلات و های بای که من خودم عاشقشم و مصرفم گاهی بالاست ....میتونم این توصیه رو کنم که جایگزین کنید......وقتی یه مدت مصرف شکلاتم بالا میره تا چند روز فقط باید میوه بخورم یه جور قانونه که برای خودم گذاشتم و بایستی بهش عمل کنم یا حتی میبینم در روز دارم زیاد های بای میخورم با اینکه های بای جلو چشممه اما میوه بر میدارم....شما هم میتونیدن اینجوری امتحان کنید

یا مثلا با میان وعده خودتون رو سیر کنید تا حس گرسنگی باعث نشه به خوردن رو بیارید......مثلا یه ساندویچ نون و پنیر و گردو و یا خرما و شیر و ...

میدونم ممکنه بعضیشونو دوست نداشته باشید اما اینا فقط یه مثاله شما اون چیزی که دوست دارید جایگزین کنید

همیشه برای ترک عادات غلط یا متعادل کردن یکسری عادت ها باید خودتونو مجبور کنید .....اوایل همش ذهن آدم درگیر میشه اما زمان حلش میکنه

راستی شما اگر در وعده ها خوب غذا بخورید مسلما سیر میشید و از شدت تمایلتون برای خوردن موادی که بهتره کم مصرف بشن، کم میشه
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

10. 5 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

سلام .

خب من راهکاری ارائه میدم تضمینی. خب میتونید از یک ماده مخصوص استفاده کنید دوستان.ماده ای معجزه اور که میتونید تا هر وقت بخواید به شرطی که به دستتون برسه این ماده بیدار بمونید.

ظاهرش رو براتون بگم. سیاهه. تلخ مزه هست. اما خب تضمینی هست. حالا به دلایلی امروزه نام های متعددی براش گذاشتن که خب چند تاش اینه وقتی رفتین بازار میتونید تهیه کنید:

پنیر-قره قروت-شکلات و....

اینم عکس که خود خبرگذاری ها هم دارن تبلیغش میکنن بس که خوب بوده و خب رو ملت جواب داده:

موفق باشید

12. 3 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

من تنقلاتی چون بادوم هندی ، چلغوز ، بادوم درختی ، میوه ی تمر هندی ، آلو خشک ( بخارا ) ، پاستیل رو پیشنهاد میدم

14. 2 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    سلام .

خب من راهکاری ارائه میدم تضمینی. خب میتونید از یک ماده مخصوص استفاده کنید دوستان.ماده ای معجزه اور که میتونید تا هر وقت بخواید به شرطی که به دستتون برسه این ماده بیدار بمونید.

ظاهرش رو براتون بگم. سیاهه. تلخ مزه هست. اما خب تضمینی هست. حالا به دلایلی امروزه نام های متعددی براش گذاشتن که خب چند تاش اینه وقتی رفتین بازار میتونید تهیه کنید:

اینم عکس که خود خبرگذاری ها هم دارن تبلیغش میکنن بس که خوب بوده و خب رو ملت جواب داده:

موفق باشید
    ګشت ارشاد کجاست بیاد این برار ما رو جمع کنه ؟ چشم بصیرت ندارن که هیچ ، توصیه ی بد بد هم می کنن ، ایشون تب دارن ، هزیون میګن ، نخبه ها چشماتون رو ببندید ، ګشت ارشاد ګوش پس ؟

16. 4 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    سلام .

موفق باشید

امان از تجربه
    شاید ....

18. 4 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    دریافت تشکر: 7,437
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array
    masoume.a.92's: جدید33

نقل قول نوشته اصلی توسط yas-90 نمایش پست ها
    سلام

همونطور که دوستان گفتن میتونید از چای های جایگزین استفاده کنید که اینجور که شما مصرف کنید ماده بی ضرر هم برای بدنتون مضر میشه

تقریبا این یه جور اعتیاده که متاسفانه من خیلیا رو دیدم که مثل شما هستن اما اونا اکثرا کسانی هستن که کارای سنگین میکنن و شیفت های کاری سنگین دارن و حتی شب کاری های سنگین.....حالا نمیدونم کار شما هم به همون اندازه سنگینه یا اگه نه به اون اندازه سنگین بشه چی میشه؟؟

بهترین کار اینه که مقدارش رو کمتر کنیدو اگه یه فلاسک چای میخورید اونو کمتر کنید به مرور هر روز حساب کنید که چند لیوان چای میخورید....اگر در لیوان چای میخورید بهتره اندازه و سایز لیوان رو کم کنید....هر روز سعی کنید چای رو رقیق تر کنید.... اگر دیدید مزه ش به دلتون نمیشینه یه چند روز همون رو مصرف کنید تا عادت کنید....بعد به مرور رقت چای رو بیشتر کنید....اینا حس خوبی ممکنه بهتون نده و حتی میتونه باعث اضطراب هم بشه اما بهتره تحمل کنید یه مدت که گذشت خودتون متوجه میشید که اصلا مثل قبل مصرف نمیکنید.....مثلا اگر در روز هم صبح چای میخورید هم ظهر و هم شب یک وعده رو حذف کنید

برای شکلات و های بای که من خودم عاشقشم و مصرفم گاهی بالاست ....میتونم این توصیه رو کنم که جایگزین کنید......وقتی یه مدت مصرف شکلاتم بالا میره تا چند روز فقط باید میوه بخورم یه جور قانونه که برای خودم گذاشتم و بایستی بهش عمل کنم یا حتی میبینم در روز دارم زیاد های بای میخورم با اینکه های بای جلو چشممه اما میوه بر میدارم....شما هم میتونیدن اینجوری امتحان کنید

یا مثلا با میان وعده خودتون رو سیر کنید تا حس گرسنگی باعث نشه به خوردن رو بیارید......مثلا یه ساندویچ نون و پنیر و گردو و یا خرما و شیر و ...

میدونم ممکنه بعضیشونو دوست نداشته باشید اما اینا فقط یه مثاله شما اون چیزی که دوست دارید جایگزین کنید

همیشه برای ترک عادات غلط یا متعادل کردن یکسری عادت ها باید خودتونو مجبور کنید .....اوایل همش ذهن آدم درگیر میشه اما زمان حلش میکنه

راستی شما اگر در وعده ها خوب غذا بخورید مسلما سیر میشید و از شدت تمایلتون برای خوردن موادی که بهتره کم مصرف بشن، کم میشه

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند / چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند!

20. 3 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع