دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: می خواهم ازدواج کنم اما ...

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست جدید
    رشته تحصیلی
    فناوری اطلاعات
    ارسال تشکر
    687
    دریافت تشکر: 629
    قدرت امتیاز دهی
    1163
    Array
    zina_a's: خواهش

پیش فرض پاسخ : می خواهم ازدواج کنم اما ...

حقیقتش پدر و مادر دوستم پا به سن گذاشتن و هم سواد ندارن و آذری زبان هستن ونمیتونن فارسی صحبت کنن و از طرفی پسره و خونوادش فارسی زبانن و آذری بلد نیستن.دوستم بخاطر این مسئله میخواد بی خیال این ازدواج و خواستگاری بشه من اولش بهش گفتم نباید بی خیال شه ولی بعد دیدم بنده خدا حق داره بترسه آخه فردا دو خونواده میخوان بشینن باهم در مورد ازدواج بچه هاشون و مسائل مربوطه صحبت کنن یا اگه وصلتی صورت گرفت این دو خونواده با هم رفت و آمد خواهندداشت و.....
    حالا با این مشکلی که هس چه طوری بشینن حرف بزنن؟؟؟!!!!

آیا راهکاری برای این مشکل هس یا دوستم باید بی خیال شه؟

[/quote]

سلام دوست عزیز
    یه چیزی بهت می گم باور کن حقیقته، دختر و پسر اگه با هم دختر خاله پسرخاله هم باشن بعد از ازدواج خونواده هاشون احتمالاً(که چه عرض کنم حتماً) بینشون اختلاف می افته. این اختلاف ها هم ممکنه سر هر چیز ولو بی ارزش هم باشه(اینی که گفتم به کرات نمونه عینی شو دیدم).
    مهم دختر و پسر هستند که چقدر روحیاتشون به هم نزدیک باشه، چقدر همدیگرو بخوان. لهجه و گویش و زبان بعداً حل میشه (ان شاءالله)مطمئن باشید خونواده پسر بعد از ازدواج ترکی هم یادمیگرین. دوستتون هم می تونه تا اون موقع نقش دیلماج رو بازی کنه. این مسئله ای نیست که بخاطرش یه ازدواج بهم بخوره حتی شاید یه جورایی خوب هم باشه چون از یکسری بحث های اضافه احتمالی فامیل جلوگیری می کنه (از طرف ماهم به دوستتون تبریک بگید)

2. 3 کاربر از پست مفید zina_a سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع