دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط SaSaMc2 نمایش پست ها
    چرا بحث ميكنيم؟
    ساسان جان جواب این سوالتون در سوال بعدی ذکر کردین

چيزي ياد بگيريم؟
    ساسان جان این نیت بنده از بحث کردن است. نمیدونم بقیه چه نیتی دارند اما نیت بنده یاد گرفتن است.علاوه بر این بحث کردن مزایای زیادی داره:
    ذهن آدمو به چالش میکشه

آدمو با افکار تازه ای آشنا میکنه

آدم نکاتی رو میبینه که قبلا بهش توجه نداشت

تعامل گروهی باعث خلاقیت و تقویت قدرت خلاقیت میشه

...

اما مهمترینش همون یادگیری است

يا روي عقيده خودمون پا فشاري كنيم و كم نياريم؟
    نه تو بحثها اصلا رو عقیده ام پافشاری نمیکنم.اگه نکته ای باشه که نیاز به تغییر فکرم باشه حتما فکرمو تغییر میدم. تو این بحث هم اگه بخواد به جای باریک بکشه میریم چون اصلا هدفمون این نیس.

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

2. 6 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    دیگه کم کم دارین زیاده روی میکنینا !
    ببینین خواهر من ، من بخاطر یاد گرفتن بحث میکنم اونم منطقی، اگه ناراحتی باشه نمیشه.

با این حرفتون نباید جوابی بدم. اما اینو بگم که اجازۀ تحقیق به همه داده شده.اما اینکه اجازه بدن نتیجۀ تحقیقات رو بیارن در جامعه پیاده کنن داده نشده. هیچ کشوری نمیده. اصلا عقل هم تایید نمیکنه چون هرج و مرج میاره.

در هر کشوری که میری باید به قوانین اون کشور عمل بکنی اگه عمل نکنی بازداشتت میکنن و قانون اون کشور باهات برخورد میکنه،چه کشور اروپایی باشه چه آمریکایی چه .... مگه میشه که به قانون کشوری احترام نذاشت؟برخورد شدیدی قانون با آدم میکنه. قوانین همه کشورها اینو میگه.اصلا لازمۀ تشکیل اجتماع قانون مداری است.خواهر من نمیشه خلاف قانون کشور پیش رفت. قانون از فرهنگ و تمدن و مکتب و... کشور گرفته میشه و این قانون رای میاره. پس واجب الاجراست.یعنی در اجتماع باید رعایت کرد حالا در خلوت فرد خودش میدونه.

قرآن میگه اول با حرف حالیش کن و بعد از چندین مورد اخر سر بیا زور رو مداخله کن !!!!!!!!!! اما نه باز زور اینجوری
    وظیفۀ مامور قانون توصیه کردن نیست بلکه اجرای قانون است. همۀ مردم قوانین کشورشون رو باید بدونن و اجرا کنن. اگه کسی به عمد اجرا نکنه دیگه پای مامور قانون باز میشه تا اجتماع حفظ بشه و کار مامور اجرای قانون است.این که مشخصه

این قانونا رو کی مینویسه ؟!
    لزوم تشکیل حکومت و قانون گذاری، به این سوالتون جواب یده

من تحقیقامو قبلاً کردم و به نتیجه دلخواه هم رسیدم دیگه نیازی بهش نیست
    تحقیقات و نتیجۀ دلخواه؟ فکر نمیکنین اکثرا این دو تا ضد هم هستن؟

این شما بودید که گفتید کجایید کجایید برادر شهید من ..........!!!!!!!!!!
    میتونین برگردین و پستهای قبلی رو مطالعه کنین . یقینن به جواب درست میرسین. بنده شهدارو در حرف با شما نزده ام.اصلا از قرآن هم حرف نمیزدم. هرچیزی رو باید در جاش استفاده کرد.

حداقل حجاب
    تعریفتون از حد اقل حجاب چیه؟ حد اقل حجاب در کشور پوشانیدن کامل موها و گردن با استفاده از روسری و ... و برجستگی هاست. این حد اقل حجاب بنا به آیات قرآن که خودتون اشاره میکنین است که هیچ ماموری چنین فردی رو محال ممکنه که بگیره. و حداکثر حجاب هم همان جلباب است.

حجاب خوبه ولی وقتی همه مواردش رعایت بشه
    رعایت نشدن حتی یک دونش حجاب رو کامل نمیکنه
    چشم پاک هم جزئی از حجابه برادر من همینطور باطن پاک
    ببینین شما مسائل رو باهم قاطی میکنین. حجاب خانم با حجاب آقا فرق داره. چشم پاکی جزوی از حجاب آقاست و این اصلا به حجاب خانم مربوط نمیشه. حجاب خانم باید خودش کامل باشه نه اینکه چشم آقا حجاب خانم رو کامل کنه.یا باطن پاک مثلا آقا هیچ ربطی به تکامل حجاب خانم نداره. البته از لحاظ غیرت مربوط میشه چون دل پاک غیرت داره و خانمش رو بزک کرده به خیابون نمیاره ولی از لحاظ خوده خانم که اجرا کنه مربوط نمیشه که اینم در محدودۀ بحث نیست.

به خیلی از مطالبتون جواب ندادم چون شما اولا ناراحت میشین و ثانیا دلیلی ارائه نمیدین. میگین قرآن فلان حرفو زده ،تحقیقات دارین اما دلیل و شواهدی ارائه نمیدین.اگه منظور از تحقیقات و... رد شدن از جلوی ماموران گشت ارشاد یا برخورد اجتماعی باشن اینا رو همه میبینن و میدونن چه افرادی رو میگیرن.

حالا بنده یه سوال دارم:
    شما دوس دارین همسرتون نگاهش فقط برا شما باشه یا زیبایی های دیگران رو هم ببینه و لذت ببره؟خواهشا رک به این سوال جواب بدین. بقیه مطالب مهم نیستن.

آمین

4. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

سلام...

پس به بحث برمیگردیم...

حجاب:

یا همون پوشش فیزیکی که موجب در امان بودن زن از نگاه و رفتار دیگران میشه...

و همینطور موجب کاهش سطح انحراف مرد و جامعه میشه...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

آیا شما به این تعریف اعتقاد دارید؟

6. 6 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آیا شما به این تعریف اعتقاد دارید؟
    من که کاملا معنقدم به تعریفتون

آمین

8. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    .......
    ارسال تشکر
    1,619
    دریافت تشکر: 486
    قدرت امتیاز دهی
    1958
    Array

من یه چیزی میگم ممکنه به بحث مربوط نباشه اما فکر منو به شدت به خودش درگیر کرد برای همین گفتم اینجا بیانش کنم
    تا حالا به این نکته دقت کردین که تو کشور های جهان اول گفته میشه Ladies and gentlemen اما تو ایران گفته میشه برادران و خواهران یا آقایون خانوما (البته موارد خیلی کم یابی میبینم که میگن خانوم ها و آقایون...) (برای من که جای فکر بسیار داشت امیدوارم مفهوم رو رسونده باشم)

10. 3 کاربر از پست مفید right.kimber سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

ببینین خواهر من ، من بخاطر یاد گرفتن بحث میکنم اونم منطقی، اگه ناراحتی باشه نمیشه.
    فكر كنم منظورمو بد رسوندم ببخشيد ، بايد ميگفتم بله مسلمه كه مطالعه ميكنم ، بدون مطالعه كه آدم حرفي براي گفتن نداره

در هر کشوری که میری باید به قوانین اون کشور عمل بکنی اگه عمل نکنی بازداشتت میکنن و قانون اون کشور باهات برخورد میکنه،چه کشور اروپایی باشه چه آمریکایی چه .... مگه میشه که به قانون کشوری احترام نذاشت؟برخورد شدیدی قانون با آدم میکنه. قوانین همه کشورها اینو میگه.اصلا لازمۀ تشکیل اجتماع قانون مداری است.خواهر من نمیشه خلاف قانون کشور پیش رفت. قانون از فرهنگ و تمدن و مکتب و... کشور گرفته میشه و این قانون رای میاره. پس واجب الاجراست.یعنی در اجتماع باید رعایت کرد حالا در خلوت فرد خودش میدونه.
    اگه هر قانوني لازم الاجرا بود كه جنگي صورت نميگرفت
    به طور مثال اگه قانون تصويب كنه بي حجاب باش بازم بايد عمل كرد ؟! بازم اگه منظورتون رو اشتباه فهميدم بهم بگيد

وظیفۀ مامور قانون توصیه کردن نیست بلکه اجرای قانون است. همۀ مردم قوانین کشورشون رو باید بدونن و اجرا کنن. اگه کسی به عمد اجرا نکنه دیگه پای مامور قانون باز میشه تا اجتماع حفظ بشه و کار مامور اجرای قانون است.این که مشخصه
    خب اين مأمور قانون چجوري بايد اجرا كنه ؟! فكر نميكنيد اين مهمه

تعریفتون از حد اقل حجاب چیه؟ حد اقل حجاب در کشور پوشانیدن کامل موها و گردن با استفاده از روسری و ... و برجستگی هاست. این حد اقل حجاب بنا به آیات قرآن که خودتون اشاره میکنین است که هیچ ماموری چنین فردی رو محال ممکنه که بگیره. و حداکثر حجاب هم همان جلباب است.
    منم حرفتون رو تأييد كردم ، در اون مورد هم ديدم كه ميگم

ببینین شما مسائل رو باهم قاطی میکنین. حجاب خانم با حجاب آقا فرق داره. چشم پاکی جزوی از حجاب آقاست و این اصلا به حجاب خانم مربوط نمیشه. حجاب خانم باید خودش کامل باشه نه اینکه چشم آقا حجاب خانم رو کامل کنه.یا باطن پاک مثلا آقا هیچ ربطی به تکامل حجاب خانم نداره. البته از لحاظ غیرت مربوط میشه چون دل پاک غیرت داره و خانمش رو بزک کرده به خیابون نمیاره ولی از لحاظ خوده خانم که اجرا کنه مربوط نمیشه که اینم در محدودۀ بحث نیست.
    ما داريم در مورد حجاب حرف ميزنيم اين هم به آقايون مربوط ميشه هم به خانم ها ، البته حق با شماست نبايد در گزينش زن ها ميگنجوندم ! در اين مورد ببخشيد

به خیلی از مطالبتون جواب ندادم چون شما اولا ناراحت میشین و ثانیا دلیلی ارائه نمیدین. میگین قرآن فلان حرفو زده ،تحقیقات دارین اما دلیل و شواهدی ارائه نمیدين
    نه اشتباه نكنين ، ناراحتي در بين نيست ، والا اصلاً نبايد ادامه ميدادم تا به نتيجه نرسيدم و خيلي ممنون ميشم به مطالبم و البته سؤالام جواب بدين ، چون اينجوري به نتيجه نميرسيم ، اگه رجوع كنيد ميبينيد كه من بعضي عقائد شما رو تأييد كردم
    حالا بنده یه سوال دارم:
    شما دوس دارین همسرتون نگاهش فقط برا شما باشه یا زیبایی های دیگران رو هم ببینه و لذت ببره؟خواهشا رک به این سوال جواب بدین. بقیه مطالب مهم نیستن.

مسلمه كه من دوست دارم همسرم فقط براي من باشه ، اين در صورتيه كه چشمش پاك باشه !
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

12. 4 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به طور مثال اگه قانون تصويب كنه بي حجاب باش بازم بايد عمل كرد ؟! بازم اگه منظورتون رو اشتباه فهميدم بهم بگيد
    قانون از مکتب و تمدن و فرهنگ گرفته میشه و اگه اینارو نشونه رفته باشه باعث نارضایتی میشه مثه کشف حجاب که با تمدن و فرهنگ ایران در تضاد بود.

خب اين مأمور قانون چجوري بايد اجرا كنه ؟! فكر نميكنيد اين مهمه
    صددرصد مهمه، عملکرد مامورها شاید خیلی بد باشه و باید بهشون رسیدگی بشه. منم قبول دارم که شیوۀ عملکرد میتونه اشتباه باشه و حتما هم هست. دست خانم رو آقا نباید بگیره هرچند اگه بی حجاب باشه. مامور خانم باید این وظیفه رو انجام بده. با بی قانونی که نمیشه قانون اجرا کرد. ما میگیم باحجاب باشن اون وقت مامور دست خانم رو بگیره و بشونه کنارخودش!!!؟ما که نمیگیم این درسته.آخه شما از گشت ارشاد میگین و ما هم از کل گشت ارشاد میگیم نه از عملکرد مامورها. هیچ کسی نمی پسنده که دست یه خانم رو یه آقا بگیره حتی اگه مامور باشه.

مسلمه كه من دوست دارم همسرم فقط براي من باشه ، اين در صورتيه كه چشمش پاك باشه !
    بله باید چشمش پاک باشه. و دوس دارین همسرتون فقط برا خودتون باشه. حالا همسرتون مگه نمیخواد که شما هم برا اون باشین؟ اگه اینو نخواد در عشق و علاقه اش باید شک کرد و میشه فهمید که چشمش پاک نیست و میخواد زیبایی دیگران رو ببینه.
    حالا چطور میشه که زیبایی خانم رو دیگران ببینن و آقا چشمش پاک باشه؟ اگه زیبایی خانم رو مردای دیگه ببینن به طور حتم همسر این خانم هم به زیبایی دیگران نگاه میکنه.این یه قضیۀ دو طرفه در روابط زناشویی است. البته مردهایی هستند که رعایت نمیکنن که اینا هم با دیدن زیبایی دیگران و وجود زیبایی هایی در خیابونا هیچوقت اصلاح نمیشن.و اگه خیابونا نباشن در خلوت خودشون شهوترانی و چشم چرانی میکنن که تاثیری بر اجتماع نداره.البته در محیط خونه به نظرم اثر میذاره .

پس به نظر من اگه مردی راضی میشه خانمش رو آرایش کنه و بی حجاب به خیابونا ببره به همسر خودش خیانت میکنه . چشش دنبال زنان دیگه ای هست. زن و مرد لباس برا هم هستن و نباید محبت بینشون به هیچوجه اندازۀ سرسوزنی کم بشه. بی حجابی محیط گرم خونوادگی رو نشونه میره.

باید مرد وقتی سر کار هست به فکر این باشه که دارم میرم پیش کسی که برام نهایت آرامش رو میاره و زیبایی که در او هست رو میبینم و بی قرار خونه اش باشه. حالا اگه این مرد زیبایی هایی رو در خیابون ببینه دیگه اون زیبایی همسرش براش زیاد جالب و قابل توجه نمیشه.چون دیدن زیبایی در خیابون مثه آب شور می مونه و خانمش هم هرچقد زیبایی داشته باشه باز بخاطر دیدن زیبایی های متنوع در خیابون یه روز زیبایی خانمش براش یکنواخت میشه ولی اگه زیبایی بجز زیبایی خانمش رو نبینه هیچوقت این زیبایی براش یکنواخت نمیشه بلکه عاشق همسر و زیبایی هاش میشه{البته این از لحاظ بعد ظاهری است که یک طرف قضیه است که مربوط به بحث حجاب میشه}بنده خودم برا این هم که شده نمیخوام زیبایی های یه دختر رو تو خیابون ببینم چون میخوام عاشق باشم نه شهوتران. یک زیبایی عشق و علاقه میاره چندین زیبایی شهوترانی میاره.یکی از دلایلی هم که بی حجابی رو بد میدونم همین است.با بی حجابی بنیاد محبت و ابراز محبت در خانواده سست میشه در حالی که ما گرمی میخواهیم. که این قضیه مربوط به زن و مرد میشه.هر دو باید به هم توجه کنند.

بعد به نظرم پدرها هم باید از اماناتی که خدا به دستشون داده درست مراقبت کنند. دختر امانتی است که خدا به دست پدر داده و باید این امانت به شوهرش برسه و نباید خیانتی به این امانت بکنن. خیلی باید مراقب باشن.باید به حجاب دختر برسن و فلسفۀ حجاب و... رو بهشون بگن راه رو از چاه معرفی کنن و با دخترشون دوس باشن خلاصه هر کاری را که برا امانت داری لازمه رو بکنن.البته همانطور هم که حضرت علی(ع) فرموده نباید مردها غیرت بیجا هم داشته باشن.که موجب بد گمانی میشه.

ویرایش توسط عبدالله91 : 21st April 2013 در ساعت 09:00 AM

آمین

14. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    43
    دریافت تشکر: 387
    قدرت امتیاز دهی
    1479
    Array

سلامی مجدد
    من حافظ قرآن نیستم برادر من
    اگه تو نوشته هام هم دقت کرده باشین فقط گاهی اوقات از نام بعضی سوره ها که یادم بوده استفاده کردم اونم به خاطر اینکه تحقیقم در مورد حجاب بیشتر بوده
    ولی قرآن گفته چه نیکوکارند افرادی که در آیات ما به جستجو پرداخته و آنها رو قبول میکنن البته متن کاملش نیست یه چیزی تو همین مایه ها بود
    خب این آیه چه ربطی به حجاب و نوع رعایت اون داشت.؟

تا جایی که می دونم در قرآن آمده که به زنان خود بگویید حجاب خود را در مواردی که گفته شده رعایت کنند. ( دقیقش رو اگه خواستین بگید تا نقل قول کنم )

حجاب در قرآن بهش تاکید شده ( البته برخی ها معتقدند منظور از جلباب در قرآن همان چادر است ) اما ما میگیم از خیر چادر گذشتیم.

همان که مواردی که در قرآن و روایات ائمه آمده رعایت بشه در قالب حفظ پوشش کافیه ...

باقی موارد متاسفانه توجیه هستش که از روایات و احادیث به تفاسیر گوناگون متاسفانه جوانان سعی بر توجیه کردن کار خطای خودشون دارن ...

16. 3 کاربر از پست مفید علائدین سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 208
    قدرت امتیاز دهی
    61
    Array

مگه کسی هم پیدا میشه غیرعمد خودش رو به معرض نمایش بذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟
    مطمئن باشید از دیده شدن لذت میبره واین همون شهوترانیه

18. 3 کاربر از پست مفید تلاش واندیشه سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 3 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

مشکل را باید جوره دیگه حل کرد.کتک و جریمه و دعوا چه فایده تا حالا داشته بجز اینکه اینگونه جوانها را بیشتر از اسلام و کشور و دولت بیزار و دور و به غرب نزدیک کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا این روشها روشهای درستی نیست. مشکل یک مشکل ریشه ای است که آروم آروم رشد کرد و ما غافل بودیم و البته یسری ها بیدار ولی نخواستن مقابله کنن!چرا؟!خدا میدونه و بس.اونموقه که باید ریشه کن میشد،نشد.الان خیلی سخته و هر اقدامی که الان میشه اوضاع را نه تنها خوب،بلکه بدتر میکنه.نهی از منکر خوبه ولی از راه درستش. فرهنگ غرب و بد حجابی اومده،خیلی وقته با وارد شدن ماهواره ها و فیلمهای داخلی خودمان و تو سینماها.یعنی همان خواسته ای که غرب میخواست در مورد کشورمان و بهش داره میرسه.گول زدن جوانان و زد دین و ضعیف و... کردنشون و با هر گونه جلوگیری ناجور و بیفکرانه بیشتر جوانان بیزار میشوند.بیاید درست تصمیم بگیریم و راه حل عاقلانه و درست پیشنهاد کنیم و از بقیه انتظاری نداشته باشیم از خودمان شروع کنیم چون همین بدحجابهایی که در موردشون صحبت میکنیم،هم وطنانمون هستن نه دشمنانمان. فقط گول خوردن و اگه نجات پیدا نکنن خطرناکه.بیاید ریشه یابی کنید ن اینکه ظاهری نگاه کنید و کاسه چه کنیم چه کنیم دست بگیرید.در زمان غیبت امام زمان(عج)هر کدام از ما چنین وظیفه ای داریم.باید بیدار و هشیار بود چون فتنه با سرعت رو به رشده.

- - - به روز رسانی شده - - -

مشکل را باید جوره دیگه حل کرد.کتک و جریمه و دعوا چه فایده تا حالا داشته بجز اینکه اینگونه جوانها را بیشتر از اسلام و کشور و دولت بیزار و دور و به غرب نزدیک کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا این روشها روشهای درستی نیست. مشکل یک مشکل ریشه ای است که آروم آروم رشد کرد و ما غافل بودیم و البته یسری ها بیدار ولی نخواستن مقابله کنن!چرا؟!خدا میدونه و بس.اونموقه که باید ریشه کن میشد،نشد.الان خیلی سخته و هر اقدامی که الان میشه اوضاع را نه تنها خوب،بلکه بدتر میکنه.نهی از منکر خوبه ولی از راه درستش. فرهنگ غرب و بد حجابی اومده،خیلی وقته با وارد شدن ماهواره ها و فیلمهای داخلی خودمان و تو سینماها.یعنی همان خواسته ای که غرب میخواست در مورد کشورمان و بهش داره میرسه.گول زدن جوانان و زد دین و ضعیف و... کردنشون و با هر گونه جلوگیری ناجور و بیفکرانه بیشتر جوانان بیزار میشوند.بیاید درست تصمیم بگیریم و راه حل عاقلانه و درست پیشنهاد کنیم و از بقیه انتظاری نداشته باشیم از خودمان شروع کنیم چون همین بدحجابهایی که در موردشون صحبت میکنیم،هم وطنانمون هستن نه دشمنانمان. فقط گول خوردن و اگه نجات پیدا نکنن خطرناکه.بیاید ریشه یابی کنید ن اینکه ظاهری نگاه کنید و کاسه چه کنیم چه کنیم دست بگیرید.در زمان غیبت امام زمان(عج)هر کدام از ما چنین وظیفه ای داریم.باید بیدار و هشیار بود چون فتنه با سرعت رو به رشده.

20. 3 کاربر از پست مفید asal8275 سپاس کرده اند .

صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)