دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: یک طرح پیشنهادی سازنده لطفا مشارکت فرمایید

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

smilee1 یک طرح پیشنهادی سازنده لطفا مشارکت فرمایید

سلام بر دوستان عزیز با سپاس از شما که لحظاتی رو صرف مطالعه این مطلب می کنید من یک طرحی به نظرم رسیده در خصوص دعوت از کار بران در موضوعات که تا حدی فکر می کنم عملی باشه که براتون توضیح میدم در این طرح با توجه به اینکه تعداد ارسال های مکرر دعوت ها روزانه زیاد می شود و گاها ممکن است به گونه ای سلب آرامش برخی دوستان بشه لذا این طرح به شکلی میتونه از تعداد دعوت ها کم کنه و در عین حال مفید تر باشه وچه بسا دوستانی که جهت جلوگیری از سلب آسایش برای دیگران از دعوت به موضوعات انصراف میدن در حالی که خودم به کرات بصورت اتفاقی با مطلبی مواجه شدم و افسوس خوردم که کاش میتونستم در جریان برخی موضوعات باارزش قرار بگیرم ما میتونیم همینطور که در نمونه های ارسالی در انتهای این تاپیک مشخصه مطالب مهم قابل دعوت رو در پایان هر روز که مجموعه ای از آدرس لینک ها ست برای کلیه دوستان ارسال کنیم که مزیت آن این است که هر کس در طول روز تاپیک ها را به هر تعداد ایجاد میکنه و در پایان روز با گلچین آنچه که تمایل داره کاربران را به موضوعات دعوت کنه با کپی در یک تاپیک قرار داده و در یک نوبت ارسال میکنه
    از فواید این طرح برای در یافت کنندگان این است که از هر کاربر که تمایل به دعوت سایرین داره در طول یک روز آرشیو کاملی که هم در جریان تمام موضوعات قرار میگیرد و هم به صورت اختیاری موضوعات مورد علاقه را کلیک کرده و در آن مشارکت میکنهالبته دوستان این صرفا یک طرح پیشنهادی برای بهره وری بهینه از موضوعات ارسالی دوستانه و میتوان بصورت آزمایشی انجام داد تا زمانیکه مدیران محترم و دست اندرکاران روش دیگری را پیشنهاد بدن یا پیشنهادات شما دوستان که ممکنه بهتر از این طرح جواب بده لطفا نظرات سازنده خود را در ایجاد یک روش مناسب در همین زمینه مرقوم و در صورت هر نوع ایراد و اشکال ممنون میشم اون رو بیان کنید تا با یک تصمیم گروهی میانبر ایده الی برای این مطلب پیدا کنیم

لحظات زیبای بهاری تون پر شکوفه باد

http://www.njavan.com/forum/showthre...ا-انرژی

http://www.njavan.com/forum/showthre...ساز-ملت

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?165985-استخدام-کارمند-کارشناس-کارشناس-تکن�-�ین-بیهوشی-و-اتاق-عمل-در-بیمارستانی-در-غرب-تهران

بیصبرانه منتظر نظرات سازنده تون هستم
    ویرایش توسط Almas Parsi : 16th April 2013 در ساعت 04:50 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)