دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چگونه «قهوه تلخ» باعث توقف بیماری دو كودك می شود!!!؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شــَهرسازی
    ارسال تشکر
    3,632
    دریافت تشکر: 9,836
    قدرت امتیاز دهی
    352
    Array
    ستاره کویر's: جدید11

Ok چگونه «قهوه تلخ» باعث توقف بیماری دو كودك می شود!!!؟

سينماي ما-
    محمد تاجیک :جواد عزتی بازیگر قهوه تلخ كه با نقش يكي از دو پيرمرد سريال حسابي بين مخاطبان سريال گل كرده، به تازگی خاطره ای از سریال قهوه تلخ تعریف کرده که در نوع خود بسیار قبل توجه است . جواد عزتی از این خاطره به عنوان شیرین ترین خاطره خود یاد کرده وگفته :روزی فردی با من تماس گرفت و گفت دو کودک بیمار دارد که به شدت مریض هستند که رشد خنده باعث می شود که رشد این بیماری دربدنشان کمتر شود .
    جواد عزتی درادامه گفته :این پدر و مادر می گفتند که ما هرروز قسمتهای مهتلف قهوه تلخ که شما در آن بازی کردید را برای آنها می گذاریم و این دوکودک بسیار از دیدن آن خوشحال می شوند و می خندند . این پدرومادر به من می گفتند که ۲۴ساعته دعایت می کنیم . چون این مسئله باعث می شودروند رشد بیماری دربدن فرزندان ما کم شود
    .

این شاید جالب ترین خبری باشد که درباره تاثیرات مثبت قهوه تلخ منتشر می شود . اگر چه پیش از این اکثر خبرهایی که درباره قهوه تلخ منتشر می شد اکثرا خبرهای منفی بودند از واکنش برادرزاده صادق هدایت گرفته تا واکنش انجمن حمایت از حیوانات تا واکنش روزنامه های سیاسی . حتی ماجراهای حضور یانگوم و محمد رضا گلزار دراین سریال.
    روزی نبوده که با کمترین حاشیه وجنجالی سریال قهوه تلخ سپری کرده باشد .از شایعه های مربوط به توقیف این سریال تا حواشی مربوط به قرعه کشی آن .

مهران مدیری هنرمندی از خانواده ای مذهبی
    پس از گزارشی که چندی پیش درباره محله مهران مدیری منتشر شد حالا همه می دانند که مدیری از خانواده ای به شدت مذهبی است .براساس گزارش همایسگان محله قدیم مهران مدیری مادر مهران مدیزی ۱۰ سال است که به محله قدیمی شان می رود و درس قرآن می‌دهد مدیری هم بچه پایین شهر است، هم سید است و هم مادرش خانم جلسه‌ای است.مهران پدر خیلی خوبی داشت که بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.مرد متین وموقری بود.» این طور که از حرف های همسایه‌ها برمی‌آید مهران هم به پدرش رفته و از نظر خلق‌وخو شبیه اوست؛ «مهران خیلی پسر آقای است؛ پسر تمیز و پاک. من هیچ‌چی از مهران ندیدم. هر کسی هم که پشت سرش گفته که پسر بدی‌ست، اشتباه گفته، او یک پسر ساده و مودب است.» ۱۰ سالی می‌شود که پدر مهران فوت کرده اما اهل محل آن روز را به یاد دارند؛ «ختم پدرش غلغله بود. از همه جا برای مراسم آمده بودند.» و تأکید می کنند که خانواده مدیری همه‌‌شان مذهبی هستند؛ «هم از طرف مادر و هم از طرف پدر خیلی مذهبی هستند وکلا مومند. همه فامیل‌هایشان را که در مراسم ختم پدر مهران دیده بودم مذهبی بودند. خود خانم مدیری چادر از سرش نمی‌افتد»

همه حامیان قهوه تلخ ومهران مدیری:از حجازی تا فیروز کریمی

جالب است بدانید که مهران مدیری و قهوه تلخش دربین اهالی فوتبالی ها از محبوبیت خوبی برخوردار است . مرحوم حجازی پیش از مرگدر مصاحبه ای بایکی از نشریات به نیکی از مهران مدیری یاد کرده و گفته بود :مهران مدیری فرد خوبی است وبا من هم دوست است. فیروز کریمی نیز در مصاحبه دیگری با هفته نامه متعلق به صداو سیما (سروش )در پاسخ به سوالی که آخرین طنزی که دیدی؟جواب داده :قهوه تلخ ودرادامه گفته من معمولا کارهای مدیری را برای دیدن انتخاب می کنم.
    رنگین کمونِ 6 رنگ
    -----------------------------
    سوالات مربوط به بخش هنر و شهرسازی
    با ما در ارتباط باشید

2. 11 کاربر از پست مفید ستاره کویر سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)