دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

موضوع: درخواست مقاله ،جزوه ،پاورپوینت و مولتی مدیا در مورد جوش ( همین جا)

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    دریافت تشکر: 1,894
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

پیش فرض پاسخ : دوستان هرگونه مقاله ،جزوه ،پاورپوینت در مورد جوش میخوان در اینجا درخواست کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط whosane نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میتونی مطالبی راجع به smaw, gmaw, saw به اشتراک بزاری؟
    محاسن و معایب و علت استفاده و ...
    ممنون میشم
    سلام باشه حتما تا جمعه مطلب کامل براتون میذارم

2. کاربرانی که از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    کارشناسی مکانیک
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : دوستان هرگونه مقاله ،جزوه ،پاورپوینت در مورد جوش میخوان در اینجا درخواست کنند

با سلام من در شرکت خط لوله مشغول به کارم اگه میشه یه جزوه در مورد تست های غیرمخرب Pt , Ut ,Mt , Rt بذارین ممنون میشم

4. کاربرانی که از پست مفید sajad4489 سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad4489 نمایش پست ها
    با سلام من در شرکت خط لوله مشغول به کارم اگه میشه یه جزوه در مورد تست های غیرمخرب Pt , Ut ,Mt , Rt بذارین ممنون میشم
    سلام به این قسمت بروید
    http://njavan.com/forum/showthread.php?t=85147

6. کاربرانی که از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    جوشکاری
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 7
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

یک پروژه در مورد یکی از روشهای تولید صنایع فلزی ( نوردکاری- آهنگری- اکستروژن- ریخته گری - متالورژی پودر - خمکاری - ماشینکاری و...) میخاستم ... حدود 30صفحه........ خدا خیرتون بده...................

8. کاربرانی که از پست مفید Ehghma سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    395
    قدرت امتیاز دهی
    793
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ehghma نمایش پست ها
    یک پروژه در مورد یکی از روشهای تولید صنایع فلزی ( نوردکاری- آهنگری- اکستروژن- ریخته گری - متالورژی پودر - خمکاری - ماشینکاری و...) میخاستم ... حدود 30صفحه........ خدا خیرتون بده...................
    سلام دوست عزیز فکر کنم درس روش های تولید دارید اما باور کنید خیلی ها ازم خواستند اما من هیچ مطلبی در این زمینه ندارم اما به هر حال از بچه ها می پرسم اگر داشتند حتما این کارو می کنم

10. کاربرانی که از پست مفید M.A.A.H.R سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    عمران
    ارسال تشکر
    6
    دریافت تشکر: 16
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

در جوشکاری به روش gmaw با حفاظت گاز co2 برای ایجاد heat input مناسب وبا توجه به اینکه میزان آمپر با wfs کنترل میشود(و میزان آن محدود است) و همچنین cttwd و سرعت جوشکاری نیز بازه محدود دارد ناچار به استفاده از الکترود با قطر مشخص هستیم. به عبارت دیگر با هر الکترود نمیتوان هر ضخامتی از فلز پایه را جوشکاری کرد.یعنی به عنوان مثال در صورتی که جوشی با پروسه مذکور وبا الکترود با ضخامت 1.2 وجوش گوشه با 1 پاس بروی فلز با ضخامت 25 میلیمتر انجام و تست مخرب به عمل آید شکست از دیواره جوش و نه محوری که از ریشه تا وسط رویه جوش فرض شوداتفاق میافتد ،به عبارت دیگر امتزاج لازم بین فلز جوش و پایه اتفاق نمی افتد.( من تجربه این موضوع را ندارم و بصورت تئوری این بحث را متصورم) اولاً با این بحث موافق هستید؟ثانیاً در صورت توافق با الکترود با قطر 1.2 میلیمتر تا چه ضخامتی از فلز را میتوان جوشکاری کرد؟
    ویرایش توسط ناظر : 28th July 2011 در ساعت 05:12 PM

12. کاربرانی که از پست مفید ناظر سپاس کرده اند.

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسي مواد و متالورژي
    ارسال تشکر
    513
    دریافت تشکر: 465
    قدرت امتیاز دهی
    32
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ehghma نمایش پست ها
    تو همين سايت در مورد ريخته گري مطلب هست (قسمت مهندسي مواد- متالورژي صنعتي) ميتونيد يه چيزايي پيدا کنيد

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    عمران
    ارسال تشکر
    6
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

این تاپیک همیشه اینقدر خلوته؟
    ازتون دعوت میکنم راجع به این موضوع تبادل نظر کنیم .چون حداقل در حرفه من که نظارت بر ساخت سازه های بلند مرتبه هست اغلب سازندگان و شرکت های بازرسی و مشاورین به طرف اخذ pqr از wps ها نمیروند و اغلب آنها رو با چشم پوشی های نادرست بصورت از پیش پذیرفته قلم داد می کنندو از طرفی پروسه gmaw با حفاظت گاز co2 مرسوم و این موضوع میتواند بحرانی باشد.
    ویرایش توسط ناظر : 31st July 2011 در ساعت 05:48 PM

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسي مواد و متالورژي
    ارسال تشکر
    513
    دریافت تشکر: 465
    قدرت امتیاز دهی
    32
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ناظر نمایش پست ها
    این تاپیک همیشه اینقدر خلوته؟
    ازتون دعوت میکنم راجع به این موضوع تبادل نظر کنیم .چون حداقل در حرفه من که نظارت بر ساخت سازه های بلند مرتبه هست اغلب سازندگان و شرکت های بازرسی و مشاورین به طرف اخذ pqr از wps ها نمیروند و اغلب آنها رو با چشم پوشی های نادرست بصورت از پیش پذیرفته قلم داد می کنندو از طرفی پروسه gmaw با حفاظت گاز co2 مرسوم و این موضوع میتواند بحرانی باشد.
    آخه بيشتر بچه هايي که عضو سايتن دانشجو هستن و سابقه کاري ندارن. بيشترمون فقط تئوري بلديم! اين مشکل فازغ التحصيلاي جامعه علمي ماست! من يه جزوه دارم که انجمن مهندسي جوش نوشته البته اونم بيشتر تئوريه و موضوعي که شما مطرح کردين رو به طور خاص توضيح نداده ولي اگر فکر ميکنين به دردتون ميخوره براتون بذارم
    ویرایش توسط maede roshanali : 1st August 2011 در ساعت 12:38 AM

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    عمران
    ارسال تشکر
    6
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط maede roshanali نمایش پست ها
    آخه بيشتر بچه هايي که عضو سايتن دانشجو هستن و سابقه کاري ندارن. بيشترمون فقط تئوري بلديم! اين مشکل فازغ التحصيلاي جامعه علمي ماست! من يه جزوه دارم که انجمن مهندسي جوش نوشته البته اونم بيشتر تئوريه و موضوعي که شما مطرح کردين رو به طور خاص توضيح نداده ولي اگر فکر ميکنين به دردتون ميخوره براتون بذارم

خوب من هم می خوام میخوام موضوع رو بصورت تئوری بررسی کنیم.جزوه روهم اگه بذارین ممنون میشم.بچه های متالوژ چقدر راجع به پروسه های جوش مطلب میخونن؟

صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)