دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 111

موضوع: دعوت از تمامی نخبگان علمی و استعداد های برتر علمی در تمامی رشته ها

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    متالورژی-ذوب فلزات
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : دعوت از تمامی نخبگان علمی و استعداد های برتر علمی در تمامی رشته ها

اینجانب دانشجوی ممتاز دوره کاردانی و کارشناسی در رشته متالورژی میباشم.چه کمکی از دستم بر میاد؟ایا میتونم از این مزایا استفاده کنم

2. کاربرانی که از پست مفید hedayat.gholami سپاس کرده اند.

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

پیش فرض پاسخ : دعوت از تمامی نخبگان علمی و استعداد های برتر علمی در تمامی رشته ها

سلام
    مدارک خودتون رو به آدرس ایمیل سایت ارسال کنید ...
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    63
    دریافت تشکر: 64
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام
    ببخشید که اینجوری میگم اما فایده این مصاحبه ها چیه؟
    فکر می کنید کسی واقعا کمک می کنه؟
    فکر می کنید حتی کسی تشویق می کنه؟
    فقط یه آفرین میگند...بعدش هم تموم!
    به نظر من به درد نمیخوره.
    ببخشید که همه رو دلسرد کردم....اما واقعیت رو گفتم!
    شاد باشید.

گاهي وقتا سكوت بلندترين اعتراضه !!!

5. کاربرانی که از پست مفید nazanin66 سپاس کرده اند.

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

سلام
    ببخشید که اینجوری میگم اما فایده این مصاحبه ها چیه؟
    فکر می کنید کسی واقعا کمک می کنه؟
    فکر می کنید حتی کسی تشویق می کنه؟
    فقط یه آفرین میگند...بعدش هم تموم!
    به نظر من به درد نمیخوره.
    ببخشید که همه رو دلسرد کردم....اما واقعیت رو گفتم!
    شاد باشید.
    از این بابت شاید حق با شما باشه منتها وقتی این مصاحبه پخش بشه طرح اون استعداد برتر معرفی شده و در نهایت ممکنه برای طرحش حامی پیدا بشه.

در هر صورت اقدامات جدید از سمت و سوی این سایت در حال آماده سازیه که به زودی به اطلاع همه میرسه ...

شاید باشید...

7. کاربرانی که از پست مفید Admin سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    رياضي و فيزيك
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 22
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام
    مدارک را ارسال کردم لطفا ملاحظه کنید
    باقی مدارک را هم در اسرع وقت ارسال میکنم.

--
    خادمیان

9. 2 کاربر از پست مفید cn.khademian سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربي
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 6
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

عرض سلام و تشكر بخاطر راه اندازي اين سايت،
    من تازه با اين سايت آشنا شدم.
    و خودم رو هرگز نابغه و نخبه نميدونم و صحبت از خود رو شايسته نميبينم چراكه ما چه ايم اندر جهان پيچ پيچ!؟ چون الف از خود چه دارد هيچ هيچ....و به قول عطار غير خدا در دو جهان هيچ نيست هيچ مگو غير كه آن هيچ نيست و سوالله والله زور و باطل ويكي بين يكي جو يكي گو يكي دان به قول خود قرآن "اينما تولوا فثم وجه الله"و اگر به چيزي اشاره ميكنم تنها به جهت نشان دادن دانايي و قدرت حضرت هوست كه از من كه در جايي زندگي ميكنم كه به حداقل امكانات دسترسي دارم ، چنين فردي ساخته (و هرگز اگردر من كمالاتي وجود داشته باشه متعلق به خودم نيست چراكه هر كجا لطفي ببيني از كسي سوي اصل لطف ره يابي بسي.....بايد به سراغ سر چشمه رفت و به قول شكسپير هيچكس مالك هيچ چيز نيست و تنها من و امثال من دريچه هستيم براي تجلي زيباييهاي اون زيباي علي الاطلاق و به قول اروپاييها سيمتري نا متناهي)
    من اكنون حدود 20 سال دارم و در دوره راهنمايي و دبيرستان هر سال در مسابقات نهج البلاغه و احكام و همچنين مسابقات هنري شركت ميكردم و به لطف خدا رتبه هايي در سطح مدرسه ،شهرستان ،استان و...بدست مياوردم (و در واقع خداوند بدست مياورد)و ميگفتن جزو دانش آموزان خوب كلاسم.
    و بعضيام بهم ميگفتن نابغه! يا نوع تفكرو رفتارت با هم سن و سالات خيلي فرق ميكنه و چنين و چنان اما به قول اون كسيكه گفت من اينهمه نيستم،اينهمه نيستم!
    ولي اينم بگم بخاطر محدوديت ها و عدم دسترسي به مسابقات ديگر هيچگاه موفق به شركت در مسابقات المپياد و غيره نشدم(تنها يكبار كه مسابقه المپياد زيست شناسي كه اتفاقي اعلام كردند و در شهرستان رتبه آوردم اما بخاطر عدم دسترسي به منابع در همين جا متوقف شدم)چرا كه شهر ما يك شهر تقريبا فراموش شده است و توجهي به المپياد و نظاير اينها در اون به چشم نميخوره اما من بدليل علاقه و عطش زياد به دانستن و كنار زدن پرده اسرار عالم و ديدن چهره اون معشوق حقيقي هميشه مشتاق دانستن بودم و از همون سن كم دوره راهنمايي به دنبال فراگيري علم از هر كس ممكن بودم بطوريكه هم اكنون ميتونم بگم در رشته هاي هنري نقاشي و خوشنويسي ونيزموسيقي و شعر و ادبيات ايران و جهان و فلسفه وعرفان همينطور رياضيات و فيزيك ونجوم وهمچنين روانشناسي( كه دراين زمينه كتابي با نام"جور ديگر بايد نوشت"به صورت كاملا متفاوت با كتابهاي موجود در بازار ايران و جهان !تاليف كردم كه در كتابخانه ملي ايران ثبت شده اما بدليل مشكلات مالي وعديده شخصي موفق به چاپ اين كتاب نشدم .)دستي دارم (البته بازم خداوند نه من)و شعرهاي زيادي از حافظ ومولانا و عطار و شيخ محمود شبستري و ديگر شعراي آسماني به همراه تفسير معاني شعر ها در مخزن خاطر حاضر دارم و هم اكنون در پي حفظ قرآن كريم به همراه تدبر (همونطور كه ميدونيد تدبر از تحفظ دشوار تره)در آيات آن هستم البته هفته اي يك آيه !تعجب نكنيد اگر شما هم به حقيقت عظمت اين كتاب آسماني پي ببريد خواهيد ديد كه يك هفته خيلي كمه براي پي بردن و تفكر پيرامون يك آيه قرآن كه پر از تناسب و هماهنگي و موسيقيست، الانم كه اينجا اين رو مينويسم قصد شركت در چيزي كه شما گفتيد رو ندارم اما ميخوام بگم كسيكه در عوالم برتر دنبال گمشده خودش كه همون خداست ميگرده نمياد كه اسمش يا اثرشو لانسه بكنه،البته به كسي توهين نشه اين نظر شخصي منه.هر كس جوري تفكر ميكنه.اما به نظر من بايد شرايط علم آموزي براي كساييكه طالب هستند فراهم بشه،چون خداوند كه تعيني و صفتي نداره جززيبايي و دانايي وخوبي.(هر صفت ديگه بگين در اين سه خلاصه شده) و همينطور از قلمرومعناي مكان خارجه كه ما بخوايم به او نزديك بشيم و نزديكي ما به او تنها با كسب صفتهاي او ميسر خواهد بود و اوعالمه و داناست پس كسيكه يه كلمه بفهمه يه پله به او نزديك تر ميشه و يه ذره درست تر و خوبتر و راستتر بشه يه قدم به او نزديك ميشه و به قول فرانسويها بزرگترين سياست راستيه.
    پس بياييم بيش از پيش به دنبال ترويج دانستن و ايجاد و گسترش عوامل علم آموزي باشيم.تا افرادي چون بنده براي رفع عطش فهميدن و دانستن اينقدر به زحمت نيفتن،حالا تو المپيادم شركت نكردن و ازشون تجليل نشد اشكالي نداره،من و من ها سيراب شدن عطش دانستن يرايمان كافيست كه اين در حقيقت همون الله يكفينا،خدا براي ما كافيست،هست.البته از كار شما تشكر ميكنم چراكه بالاخره قدميست در پيشروي علم،
    اي مدرس بهر فردا درس عشقي هم بخوان زانكه بعد از مرگ درس حل و حرمت و ايجاب كو!؟بعد از مرگ كه همه اينا باطل ميشه؟!چرا كه گفتن : در قيامت وقتي از كسي ميپرسن چه مدت اونجا(دنيا) بودي ميگه يه صبح تا ظهر!!!

مدير محترم: يه توصيه كوچيك دارم و اون اينه كه به نظر من لازمه دوستان با ماهيت علم واينكه هدف از تحصيل علم چي هست واقعا آشنا بشن ،من اكثر تاپيك ها رو خوندم و ماشالله همه داراي گذشته درخشان و موفقيت هاي زيادي هستن اما اينا كه گذشته وهر آنچه ازكاميابيها و موفقيتها در آينده براي آدم بياد باز تموم ميشه كه!و اوست مقدس كه فناييش نيست و ماعندكم ينفد و ما عندالله باق!آنچه نزد شماست فاني ميشود و آنچه نزد خداست باقي ميماند.....
    جوهر علم بايد در من بياد....جوهر نه عرض.عارضه اي به نام علم بر من حادث ميشه و چون جوهري نيست بعدا عصباني ميشم يا هر چيزي كه ريشش از جهله ،از علم نيست در من ظاهر ميشه..اين نشون ميده كه سايه هست اينا،حقيقتش نيست به قول افلاطون......
    از افلاطون پرسيدن چه نعمتي رو از خدا بخوايم گفت نعمتي كه خيرش از شما منفصل نشه و اون چه نعمتيه؟
    پيدا كردنش به عهده شما.....................
    وفقن الله و اياكم................
    ویرایش توسط I am nobody : 2nd March 2011 در ساعت 01:06 PM

11. 4 کاربر از پست مفید I am nobody سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    آمار
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 7
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Smile پاسخ : دعوت از تمامی نخبگان علمی و استعداد های برتر علمی در تمامی رشته ها

با سلام
    من مهدی راسخی کازرونی
    رتبه 32 کنکور ارشد آمار در سال 89
    رتبه 6 مسابقات دانشجویی آمار کشور در سال 89
    رتبه 11 المپیاد آمار دانشجویی کشور سال 89
    دانشجوی ارشد آمار محض دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم

13. 4 کاربر از پست مفید mahdi0918 سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 4 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

با سلام
    اینجانب جواد شهبازی کرمی متولد 1364 تهران
    کارشناس ارشد مهندسی مکانیک
    افتخارات تحصیلی:
    رتبه اول کشوری کنکور سراسری کاردانی پیوسته سال 1382 و پایان دوره کاردانی با رتبه اول دانشگاه با معدل 36/16
    رتبه اول کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سال 1382
    رتبه اول کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته سال 1384
    رتبه اول کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سال 1384
    رتبه 5 کنکور آزاد کارشناسی ارشد
    تالیف و ترجمه ده ها عنوان کتاب در زمینه مهندسی مکانیک

15. 4 کاربر از پست مفید javadshahbazi سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

سلام
    دوست عزیز تمامی رزومه ی کاری خودتون رو به همراه توضیحات اضافی و تصاویر و مدارکی که درخواست شده رو به ایمیل سایت ارسال کنید.

موفق باشید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسي برق_الکترونیک... uni of esf
    ارسال تشکر
    1,013
    دریافت تشکر: 917
    قدرت امتیاز دهی
    32
    Array

سلام
    زهرا حيدري
    رتبه سوم مسابقات رباتيك خوارزمي در ليگ مين ياب (سال1389 )
    برگزيده ي استاني مسابقات رباتيك
    راه يابي به مرحله ي كشوري مسابقات رباتيك خوارزمي در ليگ فوتباليست(سال1388)
    گذراندن دوره ي مقدماتي ساخت موشك هاي نيمه حرفه اي.
    ساخت ماشين خورشيدي
    فعاليت در ليگ شبيه سازي دو بعدي فوتبال
    گذراندن دوره ي مقدماتي آموزش نجوم
    دانش آموز ممتاز
    only God

18. 2 کاربر از پست مفید fantastic girl سپاس کرده اند .

صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)