دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دریافت نوت بوک مجانی

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    289
    دریافت تشکر: 920
    قدرت امتیاز دهی
    111
    Array

پیش فرض دریافت نوت بوک مجانی

سلام دوستان. امروز می خوام سایتی رو بهتون معرفی کنم که با ثبت نام در اون می تونید لپ تاپ رایگان هدیه بگیرید.اسم این سایت EZLaptop هست.حتما مپرسید این سایت چطور کار میکنه و روی چه حسابی لپ تاپ هدیه میده؟خوب سئوال شما کاملا بجا و منطقیه.در جواب باید عرض کنم که شما در قبال فعالیتی که انجام میدین از طرف این سایت امتیاز میگیرید و پس از اینکه امتیاز شما به حد نصاب رسید میتونید تقاضای ارسال نوت بوک رو بکنید. http://ezlaptop.com/?r=734936 در این سایت چه فعالیتی باید انجام بدیم؟ نه کلیک لازمه و نه تبلیغ برای دوستان!تنها شما ایمیل معتبر خودتون رو وارد می کنید که توسط این ایمیل سایت ای زد لپ تاپ برای شما ایمیل های تبلیغاتی ارسال میکنه و پس از هر بار دیدن (نیازی به خواندن هم نیست) این ایمیل ها،مستقیما به شما مقداری امتیاز تعلق میگیره و امتیازها آرام آرام جمع میشوند و بالاخره به مقدار لازم میرسن… پس به طور خلاصه: شما ثبت نام میکنید،ایمیل دریافت میکنید،ایمیل رو میخونید،امتیاز دریافت میکنید،امتیازها رو جمع میکنید و نهایتا لپ تاپ رو تحویل میگیرید! نکته مهم: خبرنامه هایی که شما لازمه ببینید به قسمت inbox در حساب داخل خود سایت EZLaptop ارسال می شوند نه ایمیلی که مثلا مال Gmail یا Yahoo هست.یعنی برای مشاهده خبرنامه ها (newsletters) باید از داخل خود سایت وارد حساب کاربری بشید و خبرنامه ها رو در اونجا مطالعه (یا مشاهده!) کنید. نکته مهم: پس از هربار دیدن خیرنامه،حتما اون خبرنامه رو پاک کنید؛چون inbox شما محدود بوده و تنها درصورتی خبرنامه جدید رو دریافت میکنه که خبرنامه قدیم رو شما مطالعه و پاک کرده باشید. چه مدل لپ تاپی میتونم انتخاب کنم؟ فعلا2 تا انتخاب بیشتر ندارید که البته هر دو در نوع و کلاس خودش یک لپ تاپ کامل و بی نقص حساب میشه.در حال حاضر مدل های Sony Vaio VGN-NW270F/T یا MacBook Pro 15.4” (از شرکت سونی و اپل مکینتاش) رو میتونید انتخاب کنید.البته امتیازی که برای نوت بوک سونی لازم دارید 195 امتیاز و برای مکینتاش 295 امتیاز هست. http://ezlaptop.com/?r=734936 از چه زمان میتونم فعالیت رو شروع کنم؟ بلافاصله بعد از تکمیل فرم ثبت نام،یک ایمیل حاوی اطلاعات ثبت نامی شما بهمراه لینک تائید برای شما به ایمیل تون که در سایت وارد کردید ارسال میشه.شما با کلیک روی اون لینک تاییدیه بطور رسمی میتونید کارتون رو شروع کنید.کار شما هم چیزی نیست جز مطالعه و مشاهده خبرنامه های موجود در inbox حسابتون توی سایت EZLaptop.پس به حساب کاربری خود در سایت وارد شده و روی قسمت inbox کلیک کنید.در اونجا میتونید خبرنامه مربوطه همراه مقدار امتیازی که داره رو مشاهده کنید.معمولا هر خبرنامه حداقل دارای 1 امتیاز کامل هست. کجا و چگونه ثبت نام کنم؟ 1-لینک ثبت نام رو میتونید در اینجا مشاهده کنید. 2-در پایین صفحه روی Click Here to join today! کلیک کنید. 3-در قسمت Pick a Username یک نام کاربری (دلخواه) وارد کنید. 4-در قسمت Password یک پسورد برای خودتون وارد کنید. 5-در قسمت Confirm Password پسورد رو دوباره وارد کنید. 6-در قسمت First Name نام درست خودتون رو وارد کنید. 7-در قسمت Last Name نام خانوادگی رو وارد کنید. 8-در قسمت Address 1 آدرستون رو وارد کنید.(توضیح:در هنگام وارد کردن آدرس پس از نام خیابان از St،پس از نام کوچه از Lan و قبل از پلاک از No استفاده کنید. مثل:Taleghani St-Karimi St-Sarv Lane-No 3 خیابان طالقانی-خیابان کریمی-کوچه سرو-پلاک 2) 9-در قسمت Address 2 می تونید آدرس دیگه ای رو وارد کنید که البته نیاز نیست. 10-در قسمت City نام شهرتون رو وارد کنید. 11-در قسمت State نام استان رو وارد کنید. 12-در قسمت ZIP کد پستی ده رقمی رو وارد کنید.(اگه قبول نکرد فقط پنج رقم اول رو وارد کنید.) 13-در قسمت Country ایران رو انتخاب کنید. 14-در قسمت Phone شماره تلفنتون رو وارد کنید. 15-در قسمت Email یک ایمیل معتبر وارد کنید. 16-در قسمت Confirm Email ایمیل رو دوباره وارد کنید. 17-تیک I agree with Terms & conditions رو بزنید. 18-بر روی Register کلیک کنید و تمام. 19- بلافاصله بعد از تکمیل فرم ثبت نام،یک ایمیل حاوی اطلاعات ثبت نامی شما بهمراه لینک تائید برای شما به ایمیل تون که در سایت وارد کردید ارسال میشه.شما با کلیک روی اون لینک تاییدیه بطور رسمی میتونید کارتون رو شروع کنید. آیا باید از لینکهای اسپانسر محصولی خریداری کنم یا در جایی ثبت نام کنم؟ مطلقا!همونطور که قبلا هم اشاره کردم فقط باید خبرنامه رو ببینید و نیازی به خرید یا ثبت نام در لینکهای اسپانسر نیست.یعنی روند این کار کاملا رایگان هست(البته رایگان نیست چون شما دارید وقتتون رو صرف این کار می کنید.) چطور امتیاز بیشتر جمع کنم؟ علاوه بر مطالعه خبرنامه ها،شما میتونید با معرفی سایت به همکاران و دوستان و اقوام و … هم مقداری امتیاز جمع کنید.البته این امتیاز شاید زیاد نباشد چراکه برای هر فرد که معرفی میکنید تنها یک امتیاز (یعنی معادل یک خبرنامه) دریافت میکنید.البته اصلا نگران نباشید،تنها با چند ماه کسب امتیاز از طریق همون خبرنامه ها (بدون نیاز به معرفی فردی جدید) میتونید امتیاز لازم رو کسب کنید. در پایان برای جواب دادن به این پرسش دوستان که معمولا میپرسن آیا شما خودتون این نوت بوک رایگان رو گرفتید یا نه؟باید بگم امتیاز من هنوز اونقدر نشده که بتونم برای گرفتن لپ تاپ درخواست بدم.ولی هر وقت امتیازم به حد نصاب رسید و پس از درخواست،لپ تاپ به دستم رسید در همین بخش خبرش رو براتون می ذارم. لینک ثبت نامhttp://ezlaptop.com/?r=734936

2. 3 کاربر از پست مفید SysT3M سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer softwere
    ارسال تشکر
    2,554
    دریافت تشکر: 2,162
    قدرت امتیاز دهی
    406
    Array

پیش فرض پاسخ : دریافت نوت بوک مجانی

منم ثبت نام میکنم
    ببینم چی میشه
    ممنون از لطفتون

ElaBel in Njavan

4. کاربرانی که از پست مفید ElaBel سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    2,660
    دریافت تشکر: 906
    قدرت امتیاز دهی
    1210
    Array
    MAHDIAR's: فرشته

Ok پاسخ : دریافت نوت بوک مجانی

منم ثبت نام می کنم ببینم شانسشو دارم یا نه[porenerji]
    http://mahdiardadmarzi.comمرکز فروش انواع اسکریپ های فروشگاهی انجمن ساز شبکه اجتماعی و...طراحی

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    413
    دریافت تشکر: 608
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

سلام
    این سایت ادعاش کاملا الکی است . بیخود دلتون رو خوش نکنید . در واقع این سایت یه شرط بندی الکی است که روی لپ تاپ های تبلیغ شده بسته میشه و خیال نکنید که بهتون لپتاپ میدن . هیچ تضمینی برای گرفتن لپ تاپ نیست و این طور نیست که به هر کس یک لپ تاپ بدهند.
    این هم ویدیو مربوط به اون(با دقت نگاه کنید <براتون آپلودش کردم>) :
    کد:
    http://www.mediafire.com/?mxbytqmjlmt
    اعتماد را به ذره ای از توهم به من فروختند!
    فاصله میان من و تو تصمیم گرفت!
    شاید اشتباه(دروغ) بزرگی بود!
    سوالات مربوط به لینوکس را در این تاپیک مطرح کنید

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2
    دریافت تشکر: 5
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام
    ویدیویی که آپلودش کردین توی کامپیوترم نخوند
    منم چند ماه پیش تو اون سایت ثبت کردم
    میخواستم ازتون بپرسم پس در واقع قضیه ی این سایت چیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)