سرمربي استيل آذين گفت: حشمت مهاجراني براي فوتبال ايران نعمتي است و باشگاه ما براي او كوچك است.

حميد استيلي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: تمام تلاشم را مي‌كنم كه استيل آذين يكي از سهميه‌هاي ليگ قهرمانان را براي فصل آينده كسب كند. البته استقلال و پرسپوليس نيز با هواداران بي‌شمار خود به دنبال كسب سهميه آسيا هستند. همان طوري كه ذوب آهن و سپاهان مي‌خواهند به چنين هدفي برسند، ساير تيم‌ها هم در جام حذفي به دنبال سهميه آسيا هستند.
وي ادامه داد: هر چه در توان دارم براي رسيدن به اين هدف به كار مي‌گيرم و سعي خودم را مي‌كنم اما اينكه چه پيش بيايد ديگر از دستم خارج است.

سرمربي استيل آذين در مورد وعده 8 برد به مصطفي آجورلو؛ مديرعامل باشگاه گفت: من هيچ قولي نداده‌ام اما گفته‌ام تمام تلاشم را مي‌كنم تا در تمام بازي‌ها برنده شوم. استيل آذين اكنون يكي از دو تيم ليگ برتر است كه بيشترين گل زده را دارد و گل زدن و كار تهاجمي دشوارتر از دفاعي بازي كردن است. كارشناسان از نحوه بازي تيم راضي هستند و من هم در تمام ديدارها براي برد به ميدان مي‌روم.

استيلي در مورد جذب مهدي مهدوي‌كيا گفت: او بازيكن بزرگي است و وجودش براي هر تيمي نعمت است. مهدي بازيكني است كه هم از نظر اخلاقي و هم از نظر فني بسيار خوب است. مهدوي‌كيا آنقدر حرفه‌اي است كه روز گذشته با وجود اينكه تازه به ايران رسيده بود سر تمرين آمد. من هم با او چند دقيقه‌اي صحبت كردم.اميدوارم مهدوي‌كيا هم ما را در رسيدن به هدفمان كه همان كسب سهميه‌ آسيايي است كمك كند.
وي در مورد جلسه خصوصي‌اش با مهدوي‌كيا عنوان كرد: فقط مي‌خواستم بدانم در چه وضعيتي و از نظر بدني چگونه است و چرا در فرانكفورت كمتر بازي كرده است.

سرمربي استيل آذين در مورد مشاوره با مهاجراني در مورد ترك سرمربيگري اين تيم به فارس گفت: مهاجراني هميشه به من كمك كرده است. امروز هم با او صحبت كردم و از ايشان خواستم كه خود را براي ديدار با مقاومت به شيراز برساند اما او هم گرفتاري‌هايي دارد. با اين حال اميدوارم به اين ديدار برسد. وجود مهاجراني نه تنها براي استيل آذين كه براي فوتبال ايران نعمت است و باشگاه استيل آذين براي او كوچك است.