به اعتقاد علي كريمي، رييس كميته داوران فدراسيون فوتبال چطور 48 ساعت بعد از بازي و در حالي كه فيلم مسابقه را تماشا نكرده، مدعي است كه عملكرد داوري خوب بوده است.
به گزارش ايسنا، بازيكن مياني تيم فوتبال استيل آذين در پاسخ به اظهارات مسعود عنايت رييس كميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: واقعا متاسفم كه رييس كميته داوران 48 ساعت بعد از بازي و بدون تماشاي فيلم مسابقه مي گويد عملكرد داوران خوب بوده است. صحبت هاي وي در روزنامه ها با آنچه در برنامه تلويزيوني گفت مغايرت داشت.
كريمي گفت: من به ياد ندارم يك بار عنايت بگويد تيم داوري بد بوده است، شايد به اين دليل حمايت مي كند تا به خاطر مسافرت هاي متعددش مورد انتقاد قرار نگيرد. به هر حال اين نوع حمايت كردن ها به داوري ما لطمه مي زند.
كريمي در مورد ادعاي ديگر عنايت گفت: من عاشق پرسپوليس و هوادارانش هستم اما پولي كه به خانه مي برم بايد حلال باشد و نمي توانم پيراهن تيمي را بپوشم و كم كاري كنم حالا اگر وي مي خواهد، در بازي برگشت دو سه گل به خودمان مي زنم تا راضي باشد. در آن صحنه اصلا توپ به دست من نخورد و حتي اگر خورده باشد هم مستقيم اخراج نداشت.
كريمي در مورد صحبت هاي مايلي كهن نيز گفت: من براي او احترام زيادي قائلم و همواره آرزوي موفقيت برايش دارم اما هر زماني كه تيمش نتيجه نگيرد مصاحبه اي تند انجام مي دهد، واقعا دليل نتيجه نگرفتن سايپا كه من به عنوان يك تيم خوب هميشه از آنها ياد كرده ام اخراج نشدن من و حميد استيلي است؟
كريمي در پايان در مورد ادعاي مسعود مرادي مبني بر اينكه او يك بازيكن در حد ليگ سه است، گفت: «من هيچ ادعايي ندارم و اصلا در حد زمين هاي خاكي هم نيستم اما او كه ادعا دارد داور بين المللي است چرا اين طور قضاوت مي كند، به هر حال مردم بهترين كارشناس هستند.