دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دردسرهای جوان سیکل20ساله مشهدی،برای دختر33ساله در سایت همسریابی

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض دردسرهای جوان سیکل20ساله مشهدی،برای دختر33ساله در سایت همسریابی

از ۳ سال قبل که مادرم دار فاني را وداع گفت، معني تنهايي را با تمام وجودم حس کردم. خواهر و برادرانم همه ازدواج کرده بودند و هر کدام درگير مشکلات خودشان بودند. در اين ميان سال هاي عمر من به تندي سپري مي شد و هيچ کس توجهي به من نمي کرد.

قدم در سي و سومين بهار زندگي ام گذاشته بودم که براي رهايي از اين وضعيت، در يک شرکت خصوصي مشغول کار شدم. اما از اين که تاکنون نتوانسته بودم ازدواج کنم رنج مي کشيدم و همواره خودم را سرزنش مي کردم که چرا با بلندپروازي و خواسته هاي نابجا، هنگام تحصيل در دانشگاه به خواستگارانم پاسخ منفي دادم من کوچک ترين و آخرين دختر خانواده بودم و به همين دليل بيشتر مورد توجه پدر و مادرم قرار داشتم هرچيزي که اراده مي کردم آن ها برايم فراهم مي کردند به خاطر توجه بيش از اندازه آن ها به خواسته هاي من، ديگر به دختري مغرور و خودخواه تبديل شده بودم که هميشه خودم را يک سر و گردن بالاتر از ديگران احساس مي کردم.

اما روزي متوجه اشتباهات خودم شده بودم که ديگر خواستگاري نداشتم. يک روز که ماجراي زندگي ام را براي يکي از همکارانم تعريف کردم او از من خواست براي آن که زودتر ازدواج کنم در يکي از سايت هاي همسريابي ثبت نام کنم. من هم به توصيه او مشخصات و يکي از عکس هاي باحجابم را در سايت گذاشتم. مدتي خبري از خواستگار نبود، اما حدود ۲ هفته بعد تلفن همراهم مدام زنگ مي خورد در اين ميان جواني که خود را پزشک معرفي مي کرد تماس گرفت و گفت من براي ازدواج به دنبال دختري صادق و محجبه بودم، حالا عکس باحجاب شما را ديدم و شيفته شما شدم و مي خواهم با خانواده ام به خواستگاري ات بيايم. او پس از چند بار تماس از من خواست براي اين که مادرش مرا بپسندد عکس بدون حجابم را از طريق اينترنت برايش بفرستم. من هم که فريب چرب زباني هاي او را خورده بودم و هر روز در فضاي مجازي با او چت مي کردم چند عکس مختلف و بدون حجاب برايش فرستادم، اما او روز بعد تماس گرفت و تهديد کرد که اگر ۲ ميليون تومان به حسابش واريز نکنم عکس هايم را در شبکه هاي اجتماعي منتشر خواهد کرد. ابتدا از ترس آبروريزي مبالغي را برايش واريز کردم، اما او هر روز پول هاي بيشتري از من مي خواست. دختر ۳۳ ساله در حالي که مي گريست به ماموران پليس فتا گفت: حالا نمي دانم با اين وضعيت چه کنم...

ساعاتي بعد، وقتي کارآگاهان پليس فتا با دستور سرهنگ عرفاني، عامل اخاذي از دختر جوان را دستگير کردند مشخص شد که آن فرد جوان، ۲۰ساله ، اهل مشهد و داراي مدرک سيکل است...

منبع: http://www.khabaronline.ir/detail/372382/society/events
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 3 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    كارشناسي برستاري
    ارسال تشکر
    2,195
    دریافت تشکر: 3,080
    قدرت امتیاز دهی
    3683
    Array
    سروه74's: جدید113

پیش فرض پاسخ : دردسرهای جوان سیکل20ساله مشهدی،برای دختر33ساله در سایت همسریابی

من گریه م میگیره واسه آدما اینجور خبرارو میخونم
    زندگی بهتر ازاین ​نمیشه

4. کاربرانی که از پست مفید سروه74 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)