دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بوسنیچ: قضاوت داور منزجرکننده بودددددددددددددددددد

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض بوسنیچ: قضاوت داور منزجرکننده بودددددددددددددددددد

داور تحت تاثير يونس محمود قرار گرفت
    بوسنیچ: قضاوت داور منزجرکننده بود

دروازه‌بان سابق تيم‌ملي استراليا که برابر ايران در انتخابي جام‌جهاني 98 به ميدان رفت حسابي از بنجامين ويليامز داور بازي ايران ـ عراق عصباني است.

به گزارش "ورزش سه"، مارک بوسنیچ که به عنوان کارشناس در برنامه تلویزیونی کشور استرالیا شرکت کرده بود، در این باره گفت: ما بارها در مورد داوران استرالیایی صحبت کرده ایم و متاسفانه عملکرد آنها اصلا خوب نیست. قضاوت ویلیامز منزجرکننده بود و من فکر می‌ کنم او باید پاسخگوی قضاوتی که کرده باشد.

او ادامه داد: دقیقا همین قضاوت در بازی ازبکستان و عربستان هم اتفاق افتاد، در حالی که مدافع ازبکستان هیچ کاری نکرده بود، داور به نفع عربستان خطای پنالتی گرفت. در مورد خطای پولادی هم دقیقا همین اتفاق افتاد. پولادی رفت که توپ را از دست دروازه‌بان عراق بزند ولی اینکه زمین خورد به هیچ عنوان قصد خطا گرفتن از ویلیامز را نداشت.

دروازه‌بان سابق تیم‌ملی استرالیا با ایرانی ها همدردی می‌ کند: از عصبانیت کارلوس کی‌روش و بازیکنان تیم‌ملی ایران می‌ شد فهمید که آنها چقدر عصبانی هستند. واقعا من شریک ناراحتی ایرانی ها هستم و بسیار از تصمیم داور عصبانی ام. می‌ دانم آنها چقدر سختی کشیده اند و داور بازی در مرحله یک چهارم نهایی را برای ایران خراب کرد.

بوسنیچ ادعا می‌ کند داور تحت تاثیر یونس محمود کاپیتان استرالیا قرار گرفت: من فکر می‌ کنم داور در سراسر دقایق بازی تحت تاثیر یونس محمود بود. وظیفه داور است وقتی بازیکنی اعتراض می‌ کند بگوید که من در زمین هستم و نیاز به صحبت کردن تو نیست. اما متاسفانه ویلیامز تحت تاثیر شلوغکاری کاپیتان عراق قرار گرفته بود. داور فراموش کرده بود که پولادی کارت زرد اول را گرفته وگرنه امکان نداشت کارت زرد دوم را در آن صحنه به او می‌ داد. این وظیفه داور است که حواسش باشد چه کسی قبلا کارت زرد گرفته.

- - - به روز رسانی شده - - -

لعنت به تو داور آشغال

که آرزوهای یک ملت رو به باد دادی

2. کاربرانی که از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند.

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض پاسخ : بوسنیچ: قضاوت داور منزجرکننده بودددددددددددددددددد

نقل قول نوشته اصلی توسط Capitan Totti نمایش پست ها
    بوسنیچ ادعا می‌ کند داور تحت تاثیر یونس محمود کاپیتان استرالیا قرار گرفت: من فکر می‌ کنم داور در سراسر دقایق بازی تحت تاثیر یونس محمود بود. وظیفه داور است وقتی بازیکنی اعتراض می‌ کند بگوید که من در زمین هستم و نیاز به صحبت کردن تو نیست
    وظیفه داور هست که بازیکنی را که جایگاه خودشو با داور اشتباه گرفته را با کارت زرد جریمه کنه ولی نکرد

4. کاربرانی که از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)