دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 94

موضوع: بحث : چرا مردان رانندگی زنان را قبول ندارند ؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی و فیزیک
    ارسال تشکر
    1,417
    دریافت تشکر: 5,704
    قدرت امتیاز دهی
    7239
    Array
    کاساندان's: جدید119

پیش فرض پاسخ : بحث : چرا مردان رانندگی زنان را قبول ندارند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها

با این حال آمار خطر آفرینی مردان در تصادفات و حتی بعنوان عابر در خیابان بیش از زنان است.

دیدید که من هم درست میگفتم!!!!!!!!!!!!!!

2. 3 کاربر از پست مفید کاساندان سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط کاساندان نمایش پست ها
    شما چرا اینطوری هستید؟! نه به آن روز که مرا از یک ناامیدی نجات دادید نه به حالا که با این جرفهایتان از هرچه مرد و پسر و نوجوان و .... متنفر شده ام!!!!!!!!!!!!
    سرشار از احساس یعنی چه ؟! اصلا چه ربطی دارد؟!
    این حرف ها را که گفتید ، اگر خودتان باور داشتید، هیچوقت خانم ها را دست کم نمیگرفتید و درباره ی این موضوع هم کل کل نمیکردید! خب مثلا ما نوجوان ها ، شمارا باید الگوی خود قرار دهیم دیگر!!!!!
    من عقایدم در مورد خانمها همان عقاید اسلام هست که پذیرفته ام.
    ارزش زن خیلی بالاتر از این حرفهاست.

راستش با عرض معذرت تنهام تقریبا مجردی محض زندگی میکنم. یه لحظه شیطنت نوجوانی که برخی اوقات خودشو نشون میده گل کرد گفتم یه کم شوخی کنم و بخندم. باید مراعات بحث را میکردم. عذر میخوام. امیدوارم همۀ عزیزان ببخشن.
    بنده اهل کل کل نیستم مگر یه کم تا امندازه ای که دو طرف بخندن. اونم نه در بحثهای جدی.
    بازم عذر میخوام.
    من متوجه ی منظورتان نشدم اما اگر این طور است ، پس چرا آن مرد ، کم آورد و ساکت شد و به راهش ادامه داد؟؟؟؟؟!!!!!! فقط همان جمله را گفت و دیگر از گفتن همه چیز عاجز بود چون هرکه با حق درافتد،برمی افتد!
    شما فکر می کنید که اونایی که اهل خلاف هستند میشه باهاشون بحث کرد؟خیلیا فکر میکنند که کار خلاف جرات می خواهد.

با همه کس در جامعه بحث نکنین. گاهی برخی افراد حرفایی رو به زبون میارن که فقط سکوت میتونی بکنی.خشکت میزنه.
    شما که اهل درس و معرفت و تحصیل هستین باید اینو بدونین که نباید با همه در اجتماع بحث کرد. افراد ی که مواظب زبانشان نیستن زیادن. در برابر بی ادبی افراد باادبان نمی توانند جواب بدهند.

مراقب حرف و بحث هایتان باشین

4. کاربرانی که از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند.

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

اولا من آبجی شما نیستم و اصلا هم دوست ندارم برادر یک دنده و ناعادلی مثل شما داشته باشم!!!!

مثال خیلی بارزش برای آقایون تراکاری یا جوشکاری اسکلت ساختمون یا ...(اینا خیلی بارزشون هست)
    برا خانماها کارهای ریز که نیاز به دقت و سلیقه زیادی نیاز دارد. یا پرستاری یا معلمی مخصوصا ابتدایی و... (مخصوصا برا روانشناسی بنده خانمهارو خیلی قبول دارم)

6. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

مدیر تالار روانشناسی
    ارسال تشکر
    91
    دریافت تشکر: 87
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

با تشکر مجدد از حضور همه عزیزان در بحث

حضور مقاطع سنی مختلف و هر دو جنس در این بحث خود دلیل بر همه گیر شدن اصل موضوع ( راتتدگی ) می باشد،

ابزاری که انسان برای خودش تهیه می کنه هدفش رسیدن به ارامشه،

اگر اون ابزار نخواد انسان رو به آرامش هر چند نسبی برسونه موجب اذیت و ازارش خواهد بود و هرگز سودی رو عایدش نمیکنه،

لذا برای رسیدن به این هدف دور هم جمع شدیم تا فکرامونو رو هم بذاریم تا بتونیم از این آسایش به آرامش دست پیدا کنیم،

یا حداقل مسبب باشیم تا دوستان و همشهریان و هموطنانمون و.... که از این وسیله استفاده میکنن به با کمترین مشکل روحی روانی روبرو باشن.

پس بدون تعصبات جنسی و کلیشه ای ، اتشاله به نتیجه ای مثبت و قابل استفاده برسیم

باز هم از حضور مفیدتون در بحث تشکر میکنم ،

8. 5 کاربر از پست مفید مدیر آزمایشی تالار روانشناسی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی و فیزیک
    ارسال تشکر
    1,417
    دریافت تشکر: 5,704
    قدرت امتیاز دهی
    7239
    Array
    کاساندان's: جدید119

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    من عقایدم در مورد خانمها همان عقاید اسلام هست که پذیرفته ام.
    ارزش زن خیلی بالاتر از این حرفهاست.

راستش با عرض معذرت تنهام تقریبا مجردی محض زندگی میکنم. یه لحظه شیطنت نوجوانی که برخی اوقات خودشو نشون میده گل کرد گفتم یه کم شوخی کنم و بخندم. باید مراعات بحث را میکردم. عذر میخوام. امیدوارم همۀ عزیزان ببخشن.
    بنده اهل کل کل نیستم مگر یه کم تا امندازه ای که دو طرف بخندن. اونم نه در بحثهای جدی.
    بازم عذر میخوام.

خواهش میکنم................

شما فکر می کنید که اونایی که اهل خلاف هستند میشه باهاشون بحث کرد؟خیلیا فکر میکنند که کار خلاف جرات می خواهد.

با همه کس در جامعه بحث نکنین. گاهی برخی افراد حرفایی رو به زبون میارن که فقط سکوت میتونی بکنی.خشکت میزنه.
    شما که اهل درس و معرفت و تحصیل هستین باید اینو بدونین که نباید با همه در اجتماع بحث کرد. افراد ی که مواظب زبانشان نیستن زیادن. در برابر بی ادبی افراد باادبان نمی توانند جواب بدهند.

مراقب حرف و بحث هایتان باشین
    من هم از آن دسته آدم هایی نیستم که فکر میکنید! در فضای مجازی که نمیشود آدم ها را شناخت!!!!
    ان روز هم مادرم کنارم بود، یعنی سوار خودروی مادرم بودم تا مرا به کلاسم برساند!
    من اصلا حالم بهم میخورد که به یک جنس مذکر نگاه کنم، چه برسد به اینکه بخواهم در خیابان و کوچه بحث کنم!!!
    آن مرد به مادرم داشت بیخودی ایراد میگرفت(که از کارهایی است که مردها از حسودی یا حواس خانم ها را موقع رانندگی پرت میکنند یا خودشان خلاف میایند و طلبکار هم هستند و منتظرند تا سر خانمها خالی کنند)آن مرده هم فکر کرده بود که خیلی زرنگ است و مادرم با اخم او میترسد و راه را برایش باز میکند! که ضایع شد و مادرم گفت که خودش خلاف آمده و طلبکار هم هست ، بعد من هم آن حرف را زدم! در آن خیابان هم همه طرف ما را گرفتند و در آخر آن مرد بی ادب هم ساکت شد!

10. 4 کاربر از پست مفید کاساندان سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    دریافت تشکر: 1,091
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

سلام من در مورد شما قضاوت نمیکنم ولی اینطور که معلومه زیادی مرد سالاری اقا اون روزا گذشت که شماها فکر میکردید خیلی بزرگید الان فرفی نمیکنه در خارج از کشور اگر هم خانمی بد رانندگی کنه هیچ موقع اقایون باهاش این برخورد رو ندارند این شعور هر فردی رو میرسونه اونا به هم احترام میزارن ولی متاسفانه ماها بلد نیستیم به هم احترام بزاریم و شما هم باید بدونید طرز حرف زدنتون درست نبوده وقتی من ایران رو با این مردها تصور میکنم ازدواج که هیچ فقط فکرم رفتنه تو رو به خدا عوض شید شعور اجتماعیتون رو ببرید بالا چسری هر وقت با این صحنه ها روبرو میشه هیچی نمیگه بهتره یادتون باشه توانایی انسانها فرقی نداره ولی به اقایون در ایران زیادی چروبال دادن جوگیر شدن عوض شید رو حرفام فکر کنید ممنون

12. 3 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    47
    دریافت تشکر: 132
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    behi joon's: لبخند

نه در و دیوار و جوب مشکل دارن.
    اصلا شهرداری مشکل داره که نمیتونه درست شهرسازی کنه

بی شوخی درسته همه خانمها که دوبلشون بد نیست. نمیشه گفت که تمامی خانمها رانندگیشون بد هست. اما در جمع کردن اتفاقات رانندگی آقایون مهارت بیشتری دارند و این عادی هست(کلی میگم آ) چون خانمها از احساسات بیشتری برخوردار هستند.

البته راننده خوب خانم هم سراغ داریم که البته بنده تاحالا ندیدم

شما آقایون اینارم نگین که دیگه .......

14. 2 کاربر از پست مفید behi joon سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت دولتی
    ارسال تشکر
    250
    دریافت تشکر: 153
    قدرت امتیاز دهی
    19
    Array
    sal Ma's: لبخند

رشتتون هم که مدیریت هست.اینم جوابتون:

دلیل نمیشه چون طرز فکره اشتباهتونو بهتون یادآوری کردم از کوره در رفته باشم! شما پس هنوز از کوره در رفتن خانمهارو ندیدی که چشم بسته حرف میزنی......

خب زهره خانم دلایل خیلی منطقی آوردن. حالا اگه تعصب و شوخی و... رو بذاریم کنار واقعا دلایل خیلی خوبی بودن.

فکرشو بکنین که یه خانم طراحی بکنه. بجای موتور ماشین یه عروسک شاسخین میذاره
    برایِ پخته شدن در زندگی ، کافیست از کوره در نروید

16. 2 کاربر از پست مفید sal Ma سپاس کرده اند .

همکار تالار روانشناسی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    405
    دریافت تشکر: 470
    قدرت امتیاز دهی
    21
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا پوررحیم نمایش پست ها
    سلام من در مورد شما قضاوت نمیکنم ولی اینطور که معلومه زیادی مرد سالاری اقا اون روزا گذشت که شماها فکر میکردید خیلی بزرگید الان فرفی نمیکنه در خارج از کشور اگر هم خانمی بد رانندگی کنه هیچ موقع اقایون باهاش این برخورد رو ندارند این شعور هر فردی رو میرسونه اونا به هم احترام میزارن ولی متاسفانه ماها بلد نیستیم به هم احترام بزاریم و شما هم باید بدونید طرز حرف زدنتون درست نبوده وقتی من ایران رو با این مردها تصور میکنم ازدواج که هیچ فقط فکرم رفتنه تو رو به خدا عوض شید شعور اجتماعیتون رو ببرید بالا چسری هر وقت با این صحنه ها روبرو میشه هیچی نمیگه بهتره یادتون باشه توانایی انسانها فرقی نداره ولی به اقایون در ایران زیادی چروبال دادن جوگیر شدن عوض شید رو حرفام فکر کنید ممنون
    باسلام
    اینکه توی خارج ازکشور وضعیت خیلی بهتر از ایران هست ( البته بنا به فرمایش شما ) خوب حتما باید دلیلی داشته باشه چه مسئله ای میتونه باعث این دیدگاه بد توی جامعه ما شده باشه ؟

و اینکه در کشور ما احترام متقابل وجود نداره باز هم دلیل یا دلایلی باید داشته باشه چرا و کدوم عوامل باعث به وجود اومدن این فضا توی کشور ما شده ؟

اگه در کشورهای دیگه این مشکل رفع شده لابد اینجا هم می شه به جای فرار کردن از مشکلات اون کار رو کرد و اگه این مشکل ریشه یابی بشه راحت تر می شه راه حل ارائه داد
    . . . آینده ای بساز که گذشته ات جلویش زانو بزند . . .

18. 3 کاربر از پست مفید شهلا گ سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

نقل قول نوشته اصلی توسط شهلا گ نمایش پست ها
    باسلام
    اینکه توی خارج ازکشور وضعیت خیلی بهتر از ایران هست ( البته بنا به فرمایش شما ) خوب حتما باید دلیلی داشته باشه چه مسئله ای میتونه باعث این دیدگاه بد توی جامعه ما شده باشه ؟

و اینکه در کشور ما احترام متقابل وجود نداره باز هم دلیل یا دلایلی باید داشته باشه چرا و کدوم عوامل باعث به وجود اومدن این فضا توی کشور ما شده ؟

اگه در کشورهای دیگه این مشکل رفع شده لابد اینجا هم می شه به جای فرار کردن از مشکلات اون کار رو کرد و اگه این مشکل ریشه یابی بشه راحت تر می شه راه حل ارائه داد

قانونمند بودن از مشخصه های رانندگی در کشورهای اروپاییه، (قاره های دیگه رو نمیدونم) یعنی کسی خودشو بالاتر از قانون نمیدونه ، چه قبول داشته باشه چه نداشته باشه ، خودشو موظف به رعایت میدونه.

احترام متقابل شامل حقوق انسانی دو طرفه، در رابطه با امنیت فیزیکی ، جانی ، جنسی و عاطفی،
    گاهی این روابط متقابل ( با توجه به جامعه خودمون) به تعصبات آمیخته میشه یعنی در واقع با بدبینی همراه میشه و منجر به رفتارهای زننده و غیر قابل قبول میشه،

همین که تعصباتی که آقایان نسبت به رانندگی مردان داشته باشند و بالعکس خانمها بخواهند اصرار برار تساوی توانمندی خود در این زمینه با آقایان .

البته دوستان مقایسه با کشورهای دیگه فقط در مورد موضوع مورد بحثه نه چیز دیگه.

لطفا مطالعه کنین جالبه :

اگر جرات دارید مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنید !

خوبه تو ایران اجرایی بشه؟

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

20. 3 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)