دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 160

موضوع: صندلــی داغ با حضـــور جنــاب sr hesabi

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

پیش فرض پاسخ : صندلــی داغ با حضـــور جنــاب sr hesabi

دروغ مصلحتی چیه؟؟

چرا درس خوندن انقد کسل کننده و خواب آوره؟

بهترین دوست چه ویژگی ای داره؟؟تا حالا بوده کسی که بتونین بهش بگین "بهترین دوست"؟

اگه بگن بزرگترین درسی که از زندگی گرفتی و بخواین به بقیه هم بگین چیه؟

یه خاطره از خنده دار ترین کاری که انجام دادین بگین؟

حقیقت رو دوست دارین یا واقعیت؟چرا؟

اجبار و آزادی رو چطور معنی می کنی ؟!

اولین چیزی که تو کوله پشتی زندگیت میزاری چیه؟

به نظرشمابازندگی بایدساخت یازندگی روبایدساخت؟

اگر می تونستی اهالی کره زمین را از شرِ یک چیز خلاص کنی ،اون چی بود؟

.بزرگ ترین گناه از نگاه شما چیه؟

کجا به آرامش می رسین ؟ دریا جنگل ،کویر یا ؟؟

چه هوايي رو بيشتر دوست دارید ؟بارونی ،برفی،آفتابی،ابری ؟

تستی گذاشتم راحتتر جواب بدید

ضرورى ترين وسيله براى رفتن به "مسافرت" ؟؟؟

با این جمله موافقید؟ در زندگی به کسی اعتماد کن که بهش ایمان داری ، نه احساس ... !!!

با آدمای بدقول چیکار میکنی؟!!!!

روزهاي ماه رمضان را چه رنگي مي بينيد؟؟؟!!! آبی ،سبزقرمز،زرد

به نظر شما افکار ما تحت تاثیر شرایط زندگی ما هست یا شرایط زندگی ما تحت تاثیر افکارما؟

معنی اینکه میگن تو با خدا باش خدا باهاته چیه؟

دوست داری برات چه دعایی کنن؟

آیا دست گیری خداوند رو دیدی تو زندگیت ؟

دوست داری نقش بازی کنی ؟

فاصله خوب بودن وبد بودن چیه ؟

تاحالا شده کمک کنی بی منت ؟

راسته که میگن زنهاحسودند؟

راسته که میگن مردها سروته یه کرباسن؟

چراساه پوشیدن توعروسی عیب نیست اماسفید پوشیدن توعزاعیبه؟

چرا اول هر چیزی باآخرش فرق داره حتی....؟
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

2. 8 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

سلام باز هم من
    خوبی؟؟؟خوشی؟؟

هر چی فکر میکنم میبینم نباید بیکار بمونیاین نتیجه ی اعلام موافقتت برای نشستن من رو صندلیه

امیدوارم سوالای زهرا بهت ساخته باشه
    سوالای خودم حالا:

ضرب المثل هایی بگو که توش این کلمات باشه:
    مار:
    دیگ:
    آسیا:
    ترکستان:
    طلا:
    ناخن:
    سگ:
    خر:
    فردا:
    مرغ:
    شتر:
    گربه:
    چراغ:
    ماه:
    خربزه:
    عنکبوت:
    زمستان:
    غاز:
    حیا:
    بید:
    کاه:
    کاسه:
    حکمت:
    هندوستان:
    خشخاش:
    ملخک:
    دروازه:

اصلا الان کجای دنیا قرار داریم؟؟؟چرا به اینجا رسیدیم؟؟؟
    اصلا از دنیا چی میخوایم؟؟؟
    به نظرت دنیا بی وفا شده یا آدماش؟؟؟ البته دنیا که بی وفا هست ولی خب من حس میکنم بی وفاییش بیشتر شده
    یاذته چطور آشنا شدیم با هم؟؟؟
    من هنوز یادم نرفته بهت قول دادم داستان کم آوردن انیشتین در مقابل دکتر حسابی رو باید بهت بدما.هر چی گشتم پیدا نشد
    یجا خوندم انیشتین فقط نظریه میداده خودش اثبات نمیکرده.درسته به نظرت؟؟؟
    کم پرسیدم ولی بازم میام
    مرسییییییییییییییییی که وقت میزاری
    آهاااااان داشت یادم میرفتا
    نظرت چیه زهرا بشینه رو صندلی داغ؟؟؟یا حتی فاطیما؟؟

4. 7 کاربر از پست مفید setayesh shb سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

به به سلام امیر علی
    خوبی؟
    خوش میگذره؟

چطور قبول کردی؟

سخت نیست؟

میدونستی من تحت تعقیبم؟

میخوای جاتو با من عوض کنی؟اون مسابقه اتقا شیشه ای.خیلی باحاله...میری تو یه اتاق به کسی هم جواب نمیدی

امیر علی اهل تحرک نیستی؟

اگر نه چرا؟نمیخوای یه فکری به حالش بکنی؟

چرا ورزش نهادینه نشده؟مگه نمیگیم خوبه؟چرا خیلی چیزای خوبو انجام نمیدیدم؟

نه خب من میخوام بدونم تو چرا تحرک نداری؟

بهترین سرگرمیات چیه؟

تحرک چرا نداره تو سرگرمیات؟

اصلا صندلی داغ باید چجوری باشه؟

چجور سوالایی؟

چرا مردم ما زود از کوره در میرن؟

چرا برای هیچ کسی غیر از دوستامون ارزش قائل نیستیم؟

پس بقیه چی؟
    مگه همه همشهری هم کشوری نیستیم؟

طرف تو خیابون میپیچه جلوت تو داد میزنی سرش....به محض اینکه سرشو بر میگردونه میبینی دوستت هست میگی ااا رضا مخلصیم عزیزمی...

یعنی چی خب؟

چرا اون اول داد زدی؟

نگو داد نمیزنی که باور نمیکنم...

اهل سرعت هستی؟

لایی کشی جذابه؟

هیجان رو تو چیا میبینی؟

دلت واسه هیجان تنگ میشه؟

خب خستگی بر من غالب شد فعلا تا همین جا کافی

6. 7 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

هییییی ... هیییییی

اصلا حال مشارکت تو صندلی داغ رو ندارم اما چون این دفعه یه آدم گل نشسته روی فرق سر ایجاد کننده تاپیک () و خیلی هم باحال جواب میده و از آنجایی که شاعر میگه بسووووزه آی بسوووووزه پدرش تغییر مشی داده ایم

سوال اولم هم این هست که به نظرت منشا اختلاف و نزاع بین من و رضوسی کجاست و از کدام آبشخور فکری نشئت میگیرد !؟؟

نظرت چیه من و تو و رضوس بریم خیابان گردی + شام تو هتل آسمان به حساب رضوسی ؟؟

نظرت چیه من و تو و رضوسی بریم صفه + رضوس رو از اون بالا بندازیم ش پایین ؟؟

خودم هم حالم بهم خورد از دست این رضوسی ! بگذریم

زیست رو چند زدی ؟

به نظرت در دو دهه ی قبلی تاثیر گذارترین فرد در این انجمن به جز من و خودت چه کسی بوده ؟

به نظرت چرا فاطیما دستی توانمند در داغ کردن صندلی داغ ها دارد ؟

به نظرت چرا مهدی 42 ؛ اینقدر جوووون میزنه ؟ (البته اسفند رو دود کردیم ، بترکه چشم حسود )

فعلا همینا
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

8. 7 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sr hesabi نمایش پست ها

یک جهان بیش ندیدم در مازندران
    ان هم مثالیست از بهشت جاودان

دكتر جان گرچه به جواب اصلي نرسيدي ولي به يه بيت شعر ديگه نزديك شدي

اگر گويند جنت در جهان است / چه جايي بهتر از مازندران است
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

10. 7 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

سلام و علیکم آقای امیر علی عزیز

خوبی؟
    سلامتی؟

امروز از صبح چه کردی ؟ (الان که داری میخونی ارسال منو.)

دیروز رو به چه کارهایی مشغول بودی؟

از امروز نسبت به دیروز رضایت داری یا درجا زدی؟

از اون جایی عقده ای شدم انقدر ازم پرسیدن ناراحت میشی چیکار میکنی باید بپرسم ازت. ناراحت میشی چیکار میکنی؟

صداقت داری توی زندگیت؟

همکار تالار بیماریها هستی:

در نظافت میانه رو هستی یا وسواسی؟

میخوای ساندویچ میل کنی، میری یک فست فود درست و حسابی یا ساندویچی کوچیک و بدون هیچ زرق و برقی؟

میزان استفاده ات از فست فود در ماه چقدره؟

چه مهارت هایی داری؟ (فنی)

نظری رو که در رابطه با من داری رو چند خط بنویس. (اکانت کاربریم رو میگم)

حسی که به این نوع سوالات داشتی ؟

با جواب دادن به سوالات کسل شدی یا شارژ بودی؟

بازم بیام؟

مرسی برادر. امیدوارم موفق باشی.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

12. 7 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها

«هو المحبوب»

سلامر

سلام سیده زهرا

طاعات و عباداتتون مقبول پیشګاه الله ...
    ممنون به همچنین
    این چشم حتماً مشکوک بود ، سؤالام رو اوردم که شک از بین بره
    نه بابا من دیشب همه سوالا رو جواب دادم و اخر کار اودم سوالا شما رو بیارم ،دیدم زیاده ساعت 4 صبح بود دیگه گفتم یه چند ساعتی بخوابم
    تمامی سؤالات رو لطفاً با حوصله ی مضاعف دقیق پاسخ میدین ، پیچوندن نداریم !!! راحت نبودین می تونین در چند پست پاسخ ګو باشین دیګه
    چشم ،ممنون
    ---

یه جمله که خیلی از کارهاتون که شکل ګرفته منطبق با اون بوده ؟ دارید اصلاً چنین جمله ای ؟ مردم ؟

زمان شما محدود است٬ پس سعی نکنید زندگی فرد دیگری را انجام دهید. به دام عقاید متعصبانه نیافتید – چرا که زندگی کردن با نتایج عقاید دیگران است. نگذارید صدای ناهنجار نظرات دیگران صدای شما را از بین ببرد. و مهم تر از هر چیز دیگری٬ شجاعت آن را داشته باشید که دنبال آن چیزی که قلب و بینش تان می گوید بروید. آنها یک جورایی همیشه می دانند که شما به دنبال چه چیزی هستید. همه ی چیزهای دیگر در درجه دوم قرار دارند

این جملات رو خیلی قبول دارم و سعی میکنم ،تو زندگی اینو داشته باشم ،حال هر چند اتفاقاتی افتاده که من دوست نداشته باشم ولی از اینجا به بعد زندگیم رو میخوام این جملات رو داشته باشه
    رقابت رو دوست دارین ؟ چه رقابتی اون وقت ؟ چه رقابت هایی رو در زندګیتون داشتید و در کدوم ها موفق بودید ؟ (هر نوع رقابتی)
    رقابت عالی ،رقابت نباشه ادم دپرس میشه،من اصولا رقابتام تو حوزه های مورد علاقه ام بوده و سعی کردم موفق باشم ولی خب تو بعضیا بقیه بهتر بودن ،عموما هم درسی یا مثلا تو موارد مرتبط با علم و اینا بوده ،کلا ورزشی ،فرهنگی شرکت نکردم تو هیچ رقابتی
    به کار بردن ضرب المثل و شعر در ګفتار از دید شما چه جوره ؟ نشان از چی هست ؟ چرا ؟
    نشان دهنده این هست که طرف علاقه زیادی داره به شعر و ضرب المثل ،من خودم بکار نمیبرم ،چون حافظه شعریم زیاد خوب نیست و سعی بر حفظ کردنش نمیکنم
    الآن نظرتون راجع به کپی و اصلاحشون متناسب با صندلی داغ شما ؟
    خوبه ممنونتونم ،کلی زحمت دادیم ،یه دقیقه اومدید خودمونو ببینید

نظرتون راجع به رادیو پیام ؟ فرهنګ ؟جوان ؟ (نه اینکه فکر کنین برای آقای داداشی پرسیدم کلاً خودم ګوش میدم دوست داشتم بپرسم نظر دیګران رو هم بدونم )
    رادیو جوان رو تقریبا هر شب گوش میکردم یه زمان ،رادیو فرهنگ هم ساعت 9 برنامه خوبی داشت سال پیش ،پیامم زیاد گوش نکردم کلا ولی رادیو جوان ،نمایش جوان رو خیلی حال میکردم یه زمانی باهاش

ترتیب علاقه مندیتون به امواج رادیو ؟
    رادیو فردا،رادیو اوا ،رادیو جوان فرادیو ایران ،رادیو فرهنگ
    معتقدین برنامه های صدا و سیما بایستی اصلاح بشه یا ما نکات خوب رو ببینیم ؟
    صدا سیما اصلاح شه
    داشتین در زندګیتون مقطع و لحظه ای که نقطه ی عطف عمرتون به حساب اومده باشه یا بیاد در آینده ؟ اګه آره چی بوده ؟ چرا ؟ و ... که خودتون مفصل بګید ...
    احتمالا در اینده این دوران و کنکور نقطه عطف زندگیم باشه فچون تو این زمان خیلی از تکلیف های ایندم مشخص میشه و کلا شکل میگیرم دیگه
    چقدر منو میشناسین ؟ عدد نګین توضیح بفرمایید ...
    در حد خودم میشناسمتون دیگه ،همونقدر که اجازه دادید
    به این اعتقاد دارین که زندګی سر تا پا پارادوکسه ؟
    دقیقا ،همینه (سوال قشنگی بود )
    از صحبت حول عقاید و بررسیشون لذت می برید ؟ اګه که بله با چه کسانی ؟
    اره خیلی دوست دارم اینگونه مباحث رو ،با کسانی که قصد اینه فقط برتری نظر خودشون رو داشته باشن ،دوست ندارم بحث کنم ،اصولا بحث خوب بین دو نفر با پذیرش حقایق شکل میگیره
    در زندګی تا به الآن از حرف زدن با چه کسی احساس خوبی دارید ؟
    با چند نفر از دوستانم
    در ارتباط با موضوع مورد علاقه تون چقدر حوصله ی بررسی و صحبت و ... دارید ؟
    خیلی شوق میکنم ،قشنگ تو صدام معلوم میشه که دوست دارم هی صحبت کنمو براشون توضیح بدم
    چه مواقعی حوصلتون سر میره ؟ یعنی دیګه حوصله ندارید ؟ (خودش پارادوکسیه که معنیش یکیه ، چو جور میشه که سر رفتن حوصله با حوصله نداشتن یه معنی رو میده ؟ )
    وقتی بیکار باشم حوصلم سر میره ،وقتی سردرگم باشم حوصله ندارم اینا فرق داره ،من حوصله ام سر میره یعنی دوست دارم یکاری کنم ولی کاری نیست ،وقتی حوصله ندارم ،یعنی کار هست من نمیتونم انجام بدم
    قدیمی ترین دوستتون کی هست ؟ (منظورم دوست واقعی نیست صرف واژه ی دوست) و چرا هنوز باهش رابطه دارید ؟ اون با مرام بوده یا شما ؟ اصلاً شاید خودش دوست واقعیتون باشه؟ خب چرا ؟ نقاط قوتشون چی هست ؟
    تو سایت یکی از بچه ها هست فولی در کل یکی دوستام که نزدیک 14 سال میشه دوست هستیم ،کلا مثل داداش میمونیم و اینا رو براش تا حالا فکر نکردم ،ما علایق و خصوصیات نزدیک بهم زیادی داریم و خوب مشکلات همدیگه رو درک میکنیم
    دوستاتون رو از صافی رد کردید ؟ اګه بله چند تا موندن ؟ (حرف خودتون بود اصلاً )
    اره خیلی رد میکنم ،اصولا من یا دوستان طولانی مدت دارم یا دوستام سر یکسال دیگه کمرنگ میشه ،الان دوست فابریک 15 تا کلا دارم ،و بس هست برام،تو سایتم از بین 150 تا اد لیستم ،شاید 15 نفر باشن که دوست بشه گفت ،بقیه اشنا هستن
    درس هایی که از سایت ګرفتید و به کار بستید در زندګیتون ؟؟
    اره یکییش که همین امروز صبح بود،به همون اندازه که برات ارزش قائلا براشون ارزش قائل باشم ،وگرنه خودمو کوچیک میکنم ،و اضافه کاری ممنوع. یکی دیگه زیاد به شناخت خودم از افراد اعتماد نکنم و یه سری چیز دیگه ولی کلا تو این سایت که اومدم تو دوستام خیلی سخت گیر تر شدم
    بهترین توصیه ای که پدرتون به شما کردن و همیشه در خاطر دارید ؟ توصیه مادرتون چطور ؟ و خواهرتون ؟ و برادرتون ؟همیشه سعی کن بیشتر از همه به خودت تکیه کنی ،مامانم ،همیشه سعی کن اگه کاری از دستت برمیاد انجام بدی ،خواهرم،حواست به انتخابات باشه ،داداشمم که کلا همیشه میگه برای چیزی که میخوای بهش برسی ،از همه چیز بگذر تا به اون برسی
    یک خاطره از خودتون و مادر بزرګ محترمتون ؟
    اخی ،کلا سوالاتون رو باحال پرسیدید،ممنونم ازتون
    خیلی خاطره دارم کدومو بگم
    یادش بخیر مامان بزرگم دستپختش بیست بود ،یعنی بهترین دستپختی بوده که تا الان خوردم خدابیامرزدش،بعد من سالاداشم خیلی دوست داشتم فوفتی میرفتیم پیشش برای ناهار یه ظرف سالاد میورد سر سفره ،بعد چون سسشون خیلی خوب بود ،همه سالاد خورده میشد ،بعد من خب کلا تقص بودم ،میرفت از تو اشپز خونه یه ظرف با سس زیاد برای من میورد ،اقا من یعنی حس شاهی بهم دست میداد

چه درسی از ایشون ګرفتید ؟
    خوب بودن همیشه میمونه
    جملاتی که آویزه ی ګوشتون هست با نام شخص (یا نسبتشون) بفرمایید
    گفتم بالا یکسریش رو ،من بیشتر تو ذهن نمیسپارم که کی گفته یا دقیق چی گفته ،بیشتر نکته اش رو میزارم تو ذهنم برای بعدا
    یکی از ماندګارترین توصیه های در طول زندګیتون رو برا ما بنویسید لطفاً ...
    پدر بزرگم همیشه میگن ،میگن خدا رو شکر تو پدر و مادرت سالم هستن و ادم های زیادی هستن دو و اطرافت ولی هیچوقت انتظار از کسی نداشته باش و همیشه سعی کن طوری زندگی کنی که به کسی نیازمند نباشی ،همین رو من خیلی تو زندگیم سعی میکنم راعایت کنم ،و هر وقت بتونم یه قسمتی از زندگیم رو مستقل میکنم و سعی میکنم از پس کار و زندگی خودم بربیام ،چون اینده چیزی روش ننوشته
    زیباترین صحنه ای که دیدید چی بوده ؟ کجا بوده ؟
    سر قضیه ایی بیمارستان بودم ،و اون موقع یه خدابیامرزی ،ضربه مغزی شده بود و خانواده اش تصمیم گرفتن اعضا رو اهدا کنن ،این خیلی زیبا بود
    تأمل برانګیز ترین صحنه ای رؤیت شده توسط شما ؟
    مستقیم و هم از تلویزیون و مدیا ،کشته شدن مردمی که بی گناه و برای حقشون کشته میشن ،این خیلی بده ،و واقعا فکرمو مشغول میکنه ،ادم چقدر پست میتونه باشه
    فکر می کنین قشنګ ترین سخنی که ګفتید چی بوده و به چه شخصی بوده ؟
    نمیدونم
    شاید اینو باشه ،همیشه برای کسایی ناراحت شو که بعدا برای این ناراحتی پشیمون نشی و خودتو سرزنش نکنی،به یکی از دوستان
    تأثیر ګذارترین صحبتتون چطور ؟ چرا ؟ نقطه ی قوتش چی بوده ؟
    نمیدونم اینو باید دیگران بگن که تاثیر گرفتن ،نه من
    شعری که خیلی قبولش دارین ؟

ضرب المثلی که خیلی تا حال کاربردش رو دیدین و لمسش کردین ؟
    دقت نکردم تا الان بهش ،ولی به قولی تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
    از چه چیزایی بدتون میاد ؟
    اصولا از فاکتور های بد مثل دورویی و ظلم و دروغ و دور زدن و کشتن و ...،ولی از اینکه احمق ببینن منو عصبی میشم
    به چه چیزایی اعتقاد داشتین که بعد یه برحه اعتقادتون معکوس شده یا از بین رفته ؟ و چرا ؟
    من یه زمانی معتقد بودم،طرف در هر شرایطی باید در کشورش بمونه ولی الان یه چند سالی میشه نظرم معکوس شده فچرا ؟چون شرایط طوری شده که تباهی بیشتر نتیجه میشه و الان زمان تغییر نیست و پس بهتره الکی خودمون رو به سر تیز تباهی نرسونیم
    تخیلی بودین ؟ هستین ؟ چه جوریایین با خودتون در زندګی ؟
    تخیلی نه ولی رویا دارم ولی برای اینده ،در واقع هدف گذاری رو تو رویاهام میکنم ولی در مورد شرایط حال واقع گرا هستم
    وقتی فیلم می بینین که خیلی خوشتون میاد ازش در شما تأثیر داره همی ؟ تأثیر طولانی یا موقت (جو ګیر شدګی
    من چون اصولا یه سبک های خاصی و موضوعات خاصی فیلم میبینم ،برا ی همین جو زدگی شاملم نمیشه ،و اصولا بیشتر اگه چیزی پیدا کنم ،همیشه تو ذهنم میمونه(البته نه دقیق ،کلیت نکته)
    چه فیلمایی در شما تأثیر ګذاشته ؟ کدوم فیلما رو خیلی دوست داشتین ؟
    گفتم علی سنتوری و پل چوبی و سوپر استار و بیدمجنون و یه سری فیلم دیگه اینا رو دوست داشتم وتاثیر گذار هم بودن ،البته من بیشتر فیلم خارجی میبینم و متاسفانه اسامی خوب یادم نمیمونه(حافظه ام رو مسخره میکنی)

فیلم طنز دوست دارین ؟ چرا مثلاً ؟ با نمکن ؟ مثلاً طنز ایرانی ؟؟؟ خارجکی ؟؟؟ طنز ؟؟؟ داریم آیا ؟ مردم ؟ (پرسش نامه هدایت شده )
    طنز که سلطانش مهران مدیری و زضا عطاران هستن(کارهاشون اکثرا مخصوصا مهران مدیری) ،بقیه لودگی هست.ولی کمدی اگه منظور باشه ،کمدی خارجی رو بیشتر دوست دارم
    زیباترین داستانی که تا کنون خوندید ؟ آموزنده ترین داستانی که تا به حال خوندید ؟ (چکیدشو لطف کنید)
    ما به هم محتاجیم ، هیچ شمعی با روشن کردن شمع دیګر خاموش نمی شود! (جیمز کلر)
    در نور کم غروب ، زن سالخورده ای را دید که کنار جاده ، درمانده و منتظر است. در آن نور کم متوجه شد که او نیاز به کمک دارد. جلوی مرسدس بنز زن ایستاد. مرد از اتومبیلش پیاده شد. در یک ساعت ګذشته هیچ کس توقف نکرده بود تا کمکش کند. زن با خود ګفت مبادا این مرد بخواهد به من صدمه ای بزند؟ ظاهرش که بی خطر نبود ، فقیر و ګرسنه هم به نظر می رسد. مرد ، زن را که بیرون از ماشینش در سرما ایستاده بود دید و متوجه آثار ترس در او شد.
    ګفت : «خانم من آمده ام تا به شما کمک کنم. بهتر است شما بروید داخل اتومبیل که ګرم تر است. ضمناً اسم من برایان آندرسون است.»
    فقط لاستیک اتومبیلش پنچر شده بود ، اما همین هم برای یک زن سالخورده مصیبت محسوب می شد. برایان در مدت کوتاهی لاستیک را عوض کرد. زن ګفت اهل سنت لوییس است و عبوری از آنجا می ګذشته است. تشکر زبانی برای کمک آن مرد کافی نبود. از او پرسید چه مبلغی به او بپردازد؟ هز مبلغی می ګفت می پرداخت ، چون اګر او کمکش نمی کرد ، هر اتفاقی ممکن بود بیفتد. برایان معمولاً برای دستمزدش تأمل نمی کرد ، اما این بار برای مزد کار نکرده بود ، برای کمک به یک نیازمند کار کرده بود و البته در ګذشته افراد زیادی هم به او کمک کرده بودند.
    او به خانم ګفت که اګر واقعاً می خواهد مزد او را بدهد ، دفعه ی بعد که نیازمندی را دیدید به او کمک کنید و افزود : آن وقت از من هم یادی کنید ... خانم سوار اتومبیلش شد و رفت. چند کیلومتر جلوتر ، خانم کافه ای دید و وارد آن شد تا چیزی بخورد. پیش خدمت زن پیش آمد و حوله ی تمیزی آورد تا موهایش را خشک کند. پیش خدمت لبخند شیرینی داشت. لبخندی که صبح تا شب سر پا بودن هم نتوانسته بود محوش کند. آن خانم دید که پیش خدمت باید هشت ماهه حامله باشد ، با این حال نګذاشته بود که فشار و درد تغییری در رفتارش بدهد. در آن لحظه به یاد برایان افتاد. وقتی آن خانم غذایش را تمام کرد ، صورت حساب را با یک اسکناس صد دلاری پرداخت. پیش خدمت رفت تا بقیه ی پول را بیاورد.
    وقتی برګشت ، آن خانم رفته بود.

پیش خدمت نفهمید آن خانم کجا رفت. بعد متوجه شد چیزی روی دستمال سفره نوشته شده است. با خواندن آن اشک از چشمانش جاری شد ؛ لازم نیست چیزی به من برګردانی ، من هم در چنین وضعی قرار داشتم. شخصی به من کمک کرد ، همان طور که من به تو کمک کردم. اګر واقعاً می خواهی دین خود را ادا کنی ، این کار را بکن. نګذار این زنجیره ی عشق همین جا به تو ختم شود. زیر دستمال چهار صد دلار دیګر هم بود. آن شب او به آن نوشته و پول فکر می کرد. ان خانم از کجا فهمید که او و شوهرش به پول نیاز دارند. بچه ماه آینده به دنیا می آمد و آن وقت وضع بدتر هم می شد. شوهرش هم خیلی نګران بود.
    همان شب وقتی زن پیش خدمت از سر کار به خانه رفت. در حالی که به آن پول و یادداشت زن فکر می کرد ، به شوهرش ګفت : «دوستت دارم برایان! همه چیز داره درست می شه.»

بهترین کتابی که مطالعه کردید ؟ زیباترینش ؟ و کاربردی ترینش ؟
    کلا تمام گزینه ها تاریخچه زمان
    اهل روزنامه خوندن هستید ؟
    اره تقریبا هر روز میخونم ،به جز مجلات و اینا
    چه خلاقیت هایی داشتین تو زندګیتون ؟ اګه کمه همه رو بګین اګه نیست 7 مورد نام برید ، جذاباش رو هم توضیح بفرمایید
    خلاقیات هایی که داشتم بیشتر تو برنامه نویسی و حل سوالات بوده
    یکیش که مال دوم راهنمایی بود سر کلاس برنامه نویسی قرار بود یه برنامه برای حل معادلات انتگرالی با 2 متغیر رو بنویسیم ،خب من انتگرال بلد نبودم ولی بعد که بچه های دانگاهی بقلیم سوال رو داشت حل میکرد ،من یه رابطه بین جوابای اون پیدا کردم و برنامه رو با یه زرنگی تو چند خط نوشتم و استادمون خیلی خوشحال شد ،یادش بخیر میگفت اولین باره من یه کسی مثبت میدم
    یه چندتا اثبات جدید برای یکسری رابطه ها کردم و برنامه دانلود منیجر رو کامل کردم ولی خب نشد که بشه و تو درسام غرق شد ،طرح چندتا برنامه دیگه هم داشتم ولی خب اینقدر این کنکور و درسای مدرسه تایم میگرفت وقت نشد ،برنامه اداره صفحات اجتماعی و مسنجر ها و ...
    شکلک دوست دارین از نوعی که من دوست دارم ؟ مثل این : و سایر اونایی که من دوست دارم (سنجش سلیقه ی شما / مدیونین اګه دوست نداشته باشین)
    شکلک دوست دارم دیگران بزارن ولی خودم زیاد نمیذارم ،اره این سفیدا خیلی باحاله یکسری دیگه شم برام گذاشتین تا حالا
    موسیقی مورد علاقتون ؟ لینک بدین لطفاً می خوام ګوش کنم
    من یا خوابم یا موسیقی گوش میدم ،برای همین پلی لیستم زیاده ولی اخرین اهنگی که دوست داشتم این بود
    http://dl.behmusic263.com/music/1393/tir/Irani/Mohammadreza%20Hedayati%20-%20Kashki%20Zemestoon%20Naboodam%5B128%5D.mp3
    چه هنرهایی رو بلدین و چه هنرهایی رو دوست دارین یاد بګیرین و چه هنرهایی کلاً دوست دارین ؟
    موسیقی رو دوست دارم ،ولی بیشتر دوست دارم گوش کنم ولی نقاشی و عکاسی هم دوست دارم و عکاسی رو میخوام یاد بگیرم
    نظرتون راجع به پرواز ؟ هر پروازی ، خیالی یا واقعی ، پرواز پرنده یا پروانه یا ماهی و کلاً غیره ...
    لذت داره پرواز ،بی وزنی ،اینقدر باحاله من از بچگی یه خواب رو زیاد میبینم ،این که روی هوا معلقم و روی هوا راه میرم قشنگ از بچگی تا همین چند شب پیش هر چند وقت یه بار این خواب رو میبینم
    چند عکس مفهومی مورد علاقتون ؟ در معرض نمایش بګذارید لطفاً ...

قشنګ ترین عکسی که خودتون ګرفتین ؟ مفهومی ترینش ؟ قابل رؤیت کنین لطفاً ...
    گفتم من زیاد عکس نمیگیرم و چون این سیستم رو تازه دست گرفتم عسک زیادی ندارم ولی در کل عکس زیاد نمیگیرم

یه شعر بخونین ضبط کنین ، آپلود کنین ، لینکشو بذارین اینجا ! ما بشنویم لطفاً ...
    چشم انشالله فردا صبح

قدیمی ترین نقاشی ای که دارین و دست خطتون رو بفرستین همینجا ، تو پست پاسخاتون
    ندارم هیچی نقاشی،همرو دور انداختم ،دست خطم انشالله فردا با اون فایل صوتی براتون میزارم
    محبوب ترین اثر هنریتون (هر چی) از دید خانواده ، مردم و خودتون (جداګانه) در معرض دید بګذارید لطفاً ...
    بی رنگ و سرد

یه غذا هم می تونید بپزید عکسشو بذارید ، چنانچه عکس آماده دارید خودتون راحت ترید به تبع
    غذا رو دیگه شرمندم ،نمیتونم کاری کنم

دیګه ؟!

.
    .
    .

تا به حال شکار رفتین ؟ شکار چی ؟ حیوون ؟ آدمیزاد ؟ شکار خصلت های نیک مثلاً ؟ بدی ؟ هر چی ، فقط چی ؟ چرا ؟ کِی ؟ با کی ؟
    نه تا حالا شکار نرفتم ،خصلت بد اینا رو هم شکار نمیکنم ،کلا با زبون خوش اوکی میکنیم قضیه رو ولی نه واقعا شکار نرفتم
    یکی از جالب ترین جاهایی که رفتین ؟ خودتون توضیح بدین جزئی نپرسم ...
    یه دشت گل افتابگردان که مال یکی از این شرکتای روغن بود انگاری ،بعد خیلی قشنگ بود و جالب ولی من کلا از زنبور خوشم نمیاد و اونجاهم دوستان عزیز زنبود زیاد بودن ولی خیلی برام جالب بود کلا ،کلا همه دسته جمعی خیره شدن بودن به خورشید انگار داره درس میده
    درسی که از جریان دو ماه سفر بدون برګشت به ګذشته ګرفتید ؟
    نمیدونم منظورتون چی هست ،نشنیدم در موردش

این قسمت رو خوب وقت بذارین :

نظرتون کلاً راجع به من ؟
    کلا شخصیت جالبی دارید
    خصلتام چیا هستن ؟
    دختر با انگیزه ،پرسشگر ،با سلیقه ،با حوصله در بعضی مواقع بی حوصله ،بدون استرس
    یک توصیه شخصاً به من ؟!!
    وقت بیشتری برای هدفاتون بزارید و از حاشیه های رخ داده دور باشید
    و همه جوره بګید هر چه در توانتون هست (جهت توان سنجی شما )
    گفتم مثل چی ؟مثل چی؟
    نظریه ګفتین تا حالا ؟ چیا بودن ؟
    نه نظریه نداشتم و نگفتم

فرضیه چطور ؟ رد شدن یا معلقن ؟ عنوانشون کنید لطفاً ...
    من اول راهنمایی که بودم خب همه میگفتن جهان بی نهایت بزرگه و اینا ،بعد من برای یکی از دوستام میگفتم بی نهایت معنی نداره در این مورد و تو در نهایت دوباره برمگیردی به نقطه شروع یا نقطه ایی در همون حدود ،بعدا بزرگ شدم دیدم اینو ثابت کردن
    یه جز این بقیه در حد تفنن ذهنی هست و برای جلوگیری از خنده دیگران اشاره نمیکنم
    چرا مردم اهل تحقیق و پژوهش نیستن ؟ یا کمن ؟ یا تنبلن ؟ چرا ؟
    اصولا چون الان مدرم دنبال کار سود اور و نون دار به اصطلاح هستن ،تو ایرانم که کلا بها نداره،برایهمین مردم بیکاری رو به پژوهش ترجیح میدن ،حداقل خسته نمیشن

چرا دانشجو ها پایان نامه های اماده تحویل میدن ؟؟
    نمیدونم ،شاید در خودشون نمیبینن بتونن از پس یه پایان نامه بربیان ،و این ضعف نظام اموزشی ما هست
    چرا اساتید این اندازه سست هستن در نمره دادن ؟ چرا سختګیری در جامعه افول پیدا کرده در امر تحصیل ؟
    دلایل متفاوت وجود داره ،یکیش و اصلی ترینش دیگه تعهد شلغی نداریم
    چرا اساتید و معلم ها علم و اطلاعات کافی ندارن ؟ و ادعای زیادی هم دارن ؟
    وای این سوال منم هست ،واقعا عذاب میداد منو تو دوران مدرسه
    چرا خیلیا اشتباهاتشون رو قبول نمی کنن ؟
    نمیدونم،شاید تو لفظ قبول نمیکنن ولی تو فکرشون مطمئننا میفهن مگر اینکه هر دو جواب مطمئن نباشه که اونوقت هیچکس قبول نمیکنه
    کمبود های مردم چیا هستن ؟
    تفریح ،در امد مالی ،اسایش ،رفاه ،زندگی ،ازادی از هر نوعش ،اندیشیدن
    چرا انګیزه ی زندګی با یک دید عمومی در مردم جالب نیست ؟ یعنی کم به چشم می خوره ؟ کمه یا اینطور به نظر میاد ؟
    نه خب انگیزه زندگی کمه ،وقتی فردی میبینه با تمام تلاشش زندگیش حتی یه ذره هم جاب جا نشده ،خب انگیزه رو به کاهش میزاره وقتی نابرابری ها بیداد میکنه تو جامعه انگیزه کاهش پیدا میکنه،وقتی اسایش فکری نباشه انگیزه کاهش میکنه
    چرا اون طور که باید یاد نداریم در حال زندګی کنیم ؟
    ناراضایتی از حال ،ادم رو خود به خود برای تسکین به زمان های دیگه میبره
    این مسئولین چشونه که اینقدر به مسائل بی فرهنګی بی توجهن و اقدام به پایه سازی نمی کنن ؟
    خب منفعت نداره براشون ،یا برعکس بی فرهنگی منفعت داره براشون ،در کل سیاست و نظام سیاسی همه چیز رو میبینه و به نفع خودش شکل میده ،حرص نخورید پس
    چرا همه (شاید معدودی استثنا باشن) نفع طلبن ؟
    نود و نه درصد ،یکی از دلایل عمده اش این هست که طرف در جای خودش نیست ،وقتی کسی لایق یه مکانی باشه وقتی کسی برای رسیدن به جایی راه رو اومده باشه دیگه اونموقع دنبال دزدیدن و اینا نیست
    چرا رفت و آمدهای خانوادګی کم شده ؟؟
    کمبود وقت و نبود حوصله ،طرف اینقدر خسته از زندیگ و سایر مسائل هست که توان حضور در جایی رو نداره
    چرا وقتی انسان ها از هم دور میشن بعضیا روابطشون بدتر میشه و بعضیا بهترم میشه از قبل اګه دوباره هم رو ببینن ؟
    خب بعضیا ارزش رو پیدا میکنن ،بعضی ها نه ،تون بعضیا که پیدا میکنن رو دریابید
    چرا بعضی درک بحث صحیح و منطقی رو ندارن ؟
    چون منطقشون زا خودشون نیست و بهشون دیکته شده یا اصلا فاقد منطق هستند
    چرا بعضی مردم وقتی بحث می کنن حرف طرف رو یا متوجه نمیشن یا نمی خوان متوجه شن الکی ادامه میدن ؟
    نمیدونم واقعا اینا سوالات منم هست بعضا
    چرا ما هیچ وقت یاد نمیګیریم زندګی صحیح و منطقی رو ؟
    چون توی زندگیمون اصولا دنبال فرصت های غیر منطقی هستیم ،زمانی به زندگی منطقی میشه رسید که یک دید درستی داشته باشیم ،دو ، منطق برای جامعه کل حاکم باشه
    نظرتون راجع به صحبت جناب فامیل دور ؟

بله درسته دیگه ،چند صدتا پیامبر و اینا هم برای اوردن همون کتاب زندگی سعی کردن

میګم چرا آدما در این دنیا جوری آفریده شدن که باید یه جورایی تمام سیر اخلاقی رو طی کنن ؟ یعنی چی خب ؟
    همونطور که ادم اختیار داره ،باید تو این سیر قرار بگیره تا بتونه این قدرت تفکر و اختیار رو محک بزنه ،اگه از قبل طی شده باشه ،که دیگه زندگی ما معنایی جز زندگی رباتی نداره
    چرا انسان های معلول و ناتوان در این دنیا آفریده شدن ؟ از همه ی جنبه ها توضیح بدین لطفاً ...
    اوووووم
    دلایل زیادی میتونه داشته باشه بعضی مواقع برای نشون دادن پوینت های مثبت تو باید یکسری پوینت منفی بهت نشون بدن تا یادت بیاد و ازشون درست استفاده کنی
    هر کسی یک رسالتی داره و برای انجام این رسالت به لوازمی احتیاج داره ،این لوازم رو مثل ابزار کار خدا در اختیار ما گذاشته ،شاید این عزیزان این لوازم رو باید میداشتن
    اون معلولینی که توان عملاً هیچ کاری رو ندارن چی ؟ چرا ؟
    بالا گفتم بر طبق رسالتش هست ،شاید رسالت اون یاداوری نعمتامون به ما باشه
    چرا ؟؟؟ چرا ؟؟؟ چرا ؟؟؟ (به قول جیګرِ آقای مجری )

(پارسال بعد عید از درس شیمی یه سؤالایی دراوردم همش چرا بود ، ایشون ګفتن (فقط سر جلسات دبیر کنکور حاضر میشدم ) مثل این سؤالای زمان انقلاب که فلانیا (اسم اون اشخاص رو من یادم نیست) در ارتباط با خدا و ... همش سؤالات چرایی می پرسیدن ، یه برګه پشت و رو پر (بیش از 40 تا سؤال) برا من اورده که نمیدونم جواباش چی میشه حالا این چراهای الآن پاسخ داره ولی
    خب خوبه که جواباشون دارید
    الآن که فکر میکنم چقدر سؤال دارم من

سربلند باشید در پناه الله

ممنون ازت
    تا همینجا 3 ساعت طول کشید جوابا من کمی جواب دیگران رو بدم ،بعدا دوباره جواب میدم
    ببخشید
    شاید ....

14. 7 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

من خواستم بیام سوال بپرسم ولی دیدم نه جایی که من با مجید مقایسه بشم جای من نیست فردا میرم زیر 33 پل خودمو دفن میکنم

اون پیشنهاد هتل آسمان هم قشنگ بود
    4شنبه مهمونی من به حساب مجید
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

16. 7 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    سلامی مجدد
    سلام بانو
    چرا تا سحر بیداری بعد میخوابی ؟!
    خب داشتم جواب میدادم دیگه ولی اصولا شبای تابستون رو دوست دارم بیدار بمونم ،حال میده
    دکترا در این باره چی میگن ؟!
    میگن بده ،شب باید خوب بخوابید و هیچ چیز جبران خواب شب نمیشه
    از کی ، چه موقع ، چرا ، به چه دلیل به رشته ای که می خوای قبول شی علاقمند شدی ؟!
    پزشکی رو از بچگی دوست داشتم اونم قلب رو ،مال یه فیلم کره ایی بود به نام پزشکان ،طرف دکتر قلب بود ،از شخصیتش خوشم میومد ولی بعدا نظرم عوض ولی در اخر دوباره اومدم سر پزشکی

نظرت راجع به داشتن آکواریوم با ماهی گوشتخوار چیه ؟!
    جالبه ،ولی کلا من دوست ندارم خودم داشته باشم،رسیدگی میخواد و گناه دارن اگه یه رو یادم بره
    اگر با ماشینت داری میری پشت چراغ قرمز یکی از عقب بزنه بهت ، وقتی از ماشین پیاده شدی میری طرفش عکس العملت چیه ؟! ( البته دور از جونت )
    اگه زیاد جدی نبود که پیاده نمیشم ولی اگه جدی بود ،پیاده میشم میگم بزن کنار فعلا تا بعد ببینیم چی پیش میاد ،اگه خیلی جدی بود ،پیاده نمیتونم بشم

چه زمانی خیلیییییییییییییییییی عصبی می شی ؟!
    وقتی یکی نمیفهمه منظورمو و هی یه چیز دیگه رو میگه
    تا حالا سر مرغ و بز و ببعی و ... بریدی ؟!
    نه اینکارو دیگه گذشته دورانش ،چیه اخه ،
    همیشه دوست داشتی چی داشته باشی ؟! بهش رسیدی عایا ؟!
    یه زندگی کاملا مستقل و ا روم و رسیدن به یه جایگاه خوب علمی و از این چیزا ولی خب دارم تلاش میکنم بهش برسم
    اگه شیطان بهت وقت ملاقات بده چی بهش میگی ؟!
    میگم بیکار بودی رفتی ادم رو گول زدی ،هم خودت و هم ما رو اس*ل کردی
    چرا خدا به بعضیها زیاد میده به بعضیها کم به بعضی ها اصلاً نمیده ؟!
    والا خودش میگه من به بعضیا زیاد دادم تا به اونایی که کم دادم بدن و در واقع کنار هم باشن ولی خب مردم اینو یادشون میره
    تا حالا به وجود خدا شک کردی ؟!
    نه ولی دوست دارم به طور جبری و کاملا بدون راه در رو به وجود خدا برسم ،الان کاملا معتقدم ،کتبم زیاد خوندم در این باره ولی خب درک عظمت واقعی خدا و نرسیدن دست ما و فکر و احاطه ما به یه نقطه و بیان اینکه تنها خدا میتونه اینکارو کرده باشه ،خیلی جالب باید باشه
    تا حالا شده دلت بگیره چند روز تو خودت باشی کسی نتونه درکت کنه ؟!
    اره ،اصولا اهل درد ودل نیستم و بیشتر تو خودم میرم
    تو ماهی ها چه ماهی رو بیشتر از همه دوست داری ؟!
    قرمز از این پفیا

نظرت دریاره حیوانات خانگی ؟
    اگه کسی دوست داره خوبه ،من خودمم یه مدل سگ فرانسوی رو دوست دارم داشته باشم
    دوست داری چه حیوونی رو به عنوان حیوون خانگی انتخاب کنی ؟! چرا ؟!
    بالا گفتم
    به این معتقدی که جای حیوانات در خانه نیست ؟!
    نه اصولا ،ممکنه یکی دوست داشته باشه ،
    چقدر به حقوق حیوانات پایبندی ؟!
    بسیار معتقدم ،البته تا زمانی که اسیبی منو تهدید نکنه ،بعدش به چیز دیگه ایی معتقد میشم

حست وقتی یه پرنده رو در قفس می بینی ؟!
    جالب نیست ولی خب برای بعضی ها تو قفس موندن بهتره ،مثل قناری تو این دود شهرهای ما اگه ازادش کنی ،بنده خدا دارفانی رو وداع نگفته ،تموم میکنه
    حست درباره حیوانات رو به نسل منقرض شده ؟!
    حواسمون بیشتر باشه دیگه ،چون ایندگان هم ببینن اینا رو
    چی میشه که یه حیوون منقرض میشه ؟!
    خب خیلی بده ،زنجیره ی غذایی دستخوش تغییر میشه ،بد تر از اون،نسل های بعدی باید تو موزه اونا رو ببینن
    نظرت درباره گروه حمایت از حیوانات خیابانی ؟!
    بد نیست ،نباید بکشون این حیوانات رو ،ولی خب بعضی مواقع تعداد این حیوانات مثل گربه زیاد میشه و این جلوه خوبی نداره ،بهتره کنترل کنند با عوامل متفاوت
    از چه جور آدمایی بدت میاد ؟!
    اگه طرف ادم باشه که ازش خوشم میاد ،حتما مشکل جای دیگه هست

تو زندگیت جای چی خالیه ؟!
    الان جای یکمی شور و حال خیلی خالیه یکمی اینروزا دارم راکد میشم
    تکه کلامت چیه ؟!
    یدونه باشی ،عزیزم ،خداییش
    میبخشی یا انتقام می گیری ؟!
    بستگی داره تا بشه میبخشم
    به نظرت آدمی که تو هر شرایط اهل سازش و مصالحه هست قابل اعتماده ؟! حاضری با چنین آدمی زندگی کنی ؟!
    نه ،خوب نیست ،اینطوری یکمی جا برای سو استفاده باز میشه
    نظرت درباره رژیم غذایی به مدت یکسال اونم با آب سبزی چیه ؟!
    افتضاحه

تا به حال جک و جونور نجات دادی ؟!
    نه نجات ندادم ،یه گربه یه برا پاش شکسته بود ،رفته بود زیر ماشین (نا کامل زیرش)بردمش دامپزشکی

ممنون ازت
    خیلی لطف میکنی
    شاید ....

18. 7 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    اگه شرایط رفتن به یه کشور اروپایی خوب مهیا باشه میرید یا حاظرید بمونید توی وطنتون؟
    میرم به احتمال زیاد ،البته شرایط درسخوندن هم مهیا کنند ممنون میشم

برنامه های تلویزیون ایران رو چقدر اموزنده و مفید میدونید؟ اصلا تلویزیون ایران رو دنبال میکنید؟
    کلا زیاد تلویزیون دنبال نمیکنم فاگه دنبال کنم اصولا شبکه های ماهواره ایی هست،ولی بعضی برنامه ها مثل این جشن رمضان شبکه تهران امسال خیلی خوب بود و طرح جالبی داشتن
    به نگاه کردن خود تو اینه وسواس دارین ؟
    نه زیاد
    خودتون رو از نظر ظاهری چه جور ادمی میدونین؟
    والا من ظاهرم و لباس پوشیدنم بیشتر طوری هست که راحت باشم و خودم دوست داشته باشم ،بد نیستم

از نظر باطنی چه طور ؟
    نمیدونم امیدوارم خوب باشم
    بارزترین خصوصیت اخلاقی شما ؟
    دیگران باید بگن در موردم ،فکر کنم اگه بپرسید از خانواده بگن غرور و مهربون ،ولی نمیدونم خودتون بگید لطفا؟
    به نظر شما خطر سرطانزایی در یه فرد که در معرض نور قرار میگیره بیشتره یا کسی که رادیوگرافی انجام میده ؟
    بستگی به شرایط داره ولی در کل فکر کنم رادیو گرافی ممکنه خطرات بیشتری داشته باشه ولی بازم مقایسه اینطوری صحیح نیست
    میدونین چرا دیابت باعث زخم پا میشود ؟
    دیابت هم خونرسانی و هم اعصاب پا رو دچار درگیری میکنه و موجب میشه زخم ها دیر خوب بشن و طرف بعضا متوجه زخم شدن پاهاش نشه
    چه کار خاصی میشه کرد که کسی نمیکنه؟
    مراقب خودشون باشن ،خیلی ها اینکارو نمیکنن در واقع هیچکدوممون نمیکنیم
    بلاخره قرمز نماد شمره یا عشق ؟!
    مورچه چیه که کله پاچه داشته باشه ،شمر ؟؟نماد داره ؟؟
    نماد عشقه شما خیالت جمع
    دچار مساله که ای بهش "بختک" گفته میشه شدی؟
    وای مثل بختک میوفته روی ذهنت ،روانت رو نابود میکنه
    از موضوعات متافیزیکی (روح و جن و فال و تله پاتی و هیپنوتیزم و ... ) کدومیکی برات جذابتره؟ و برای اطرافیانت اتفاقی در اینطور حیطه ها افتاده؟ (تعریف کن)
    از متفیزیک بیشتر جهان های موازی و متعدد رو بیشتر دوست دارم ،ولی از اینا که گفتی تله پاتی برام جالبه ،والا بود میگفتن یه بنده خدایی رو تو فامیل های بسیار دور جن گرفته ،بعد بنده خدا رو به هر چی بود بستن ولی بازم فوت کرد،چون خیلی دور بود دقیق مطلب رو نمیدونم
    اگه کسی باعث این بوده
    که نگاهتون به دین یا حتی زندگی عوض بشه،اون شخص کی بوده وچه جوری باعث تحول شما
    شده؟
    میدونی خیلی ها بودن و خیلی هم باعث تنظیم درست جهت گیری های من شدن ،بیشتر افرادی بودن که در دین خیلی ادعا داشتن و خودشون رو 20 نه 19.5 میدونستن

شب میام باز
    ممنون
    اخ اخ الان اومدی
    ایشالله اونا رو هم جواب میدم
    شاد باشی
    شاید ....

20. 7 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)