دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: نظر شما در بارهي مستند فيلم the secret چيه؟؟؟؟؟

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    289
    دریافت تشکر: 920
    قدرت امتیاز دهی
    111
    Array

Question نظر شما در باره ي مستند فيلم the secret چي???!!!

ميخواستم بدونم نظر افراد جامعه ي ايران در مورد مستند the secret چيه و هر كس كه اين مستند رو ديده خواهش دارم كه ديدگاه خودش و باورش رو بگه

ممنونم از همكاريتون

ویرایش توسط SysT3M : 25th July 2009 در ساعت 04:37 PM

2. 6 کاربر از پست مفید SysT3M سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    13,936
    دریافت تشکر: 12,415
    قدرت امتیاز دهی
    766
    Array

پیش فرض پاسخ : نظر شما در بارهي مستند فيلم the secret چيه؟؟؟؟؟

فیلمشو ندیدم ولی کتابش رو خوندم . البته فیلمش تعریف کردند واسم .
    خیلی به قانون راز و جذب اعتقاد دارم و ازش زیاد هم نتیجه گرفتم . البته قبل از خوندن این کتاب هم از قانون جذب استفاده می کردم .

4. 4 کاربر از پست مفید AvAstiN سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    1,123
    دریافت تشکر: 4,306
    قدرت امتیاز دهی
    44
    Array

سلام..
    منم متاسفانه هنوز فیلمش رو ندیدم..
    ولی کلا" به چیزایی که توش میگه و قانونی که میگه و انرژی + و اینا خیلی اعتقاده دارم
    هر ستاره ای یه روز به زادگاهش برمیگرده...

6. 4 کاربر از پست مفید ØÑтRдŁ§ سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه تهران
    ارسال تشکر
    2,641
    دریافت تشکر: 4,474
    قدرت امتیاز دهی
    54
    Array

من فیلمشو دیدم و خیلی اعتقاد دارم ... هر اتفاقی در زندگی واسمون میوفته حاصل تفکر خودمونه .... کسایی که حرف از قسمت میزنن فقط خودشونو گول میزنن ... ما چیزیو بدست میاریم که قبلا بهش فکر کردیم ...

Jamais le soleil ne voit l'ombre . Léonard De Vinci

8. 5 کاربر از پست مفید امید عباسی سپاس کرده اند .

کارشناس مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت دولتی
    ارسال تشکر
    1,103
    دریافت تشکر: 1,838
    قدرت امتیاز دهی
    42
    Array

فیلم خیلی جالبیه و من بارها و بارها دیدمش و الان هم روی سیستمم دارمش و قبولش هم دارم ولی تصور نشه که بدون تلاش عملی ما به جایی برسیم . قانون جذب یکی از 120 قانون جهانی موفقیت است که توسط اساتید موفقیت شناسایی و تبیین گردیده است . در این فیلم گفته میشه که شما به هر چه فکر و تمرکز داشته باشی به طرفش کشیده خواهی شد اما این به اون معنی نیست که ما فقط یک جا بشینیم و صرفا فکر و تجسم داشته باشیم . بلکه تمرکز و فکر کردن روی یک موضوع باعث میشه که تمامی نیروهای جسمی و فکری خودمون رو همسو با آن فکر و هدف و خواسته بکار ببریم و نهایتا با تلاش و پشتکار موفق بشیم.
    Good Thought, Goods Words, Good Deeds
    اندیشه نیک، گفتار نیک، کردار نیک

10. 5 کاربر از پست مفید A.L.I سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق و كنترل
    ارسال تشکر
    646
    دریافت تشکر: 2,611
    قدرت امتیاز دهی
    40
    Array

منم فک میکنم دیدمش لطفا خلاصه داستان فیلم تعریف کنید که یادم بیاد که کدوم فیلمه بشه روش نظر داد ممنون ..
    توکلت علی الحی الذی لا یموت

12. 4 کاربر از پست مفید Amir سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    M.Sc. in microbiology
    ارسال تشکر
    826
    دریافت تشکر: 934
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

فیلم جالبی هست.ولی نکاتی که در فیلم پیشنهاد توصیه و آموزش داده میشه نکات خوبی هستند که برای اینکه موثر واقع بشن باید سعی کنیم این نکات رو تو زندگیمون تمرین کنیم.تمرین کنیم که چیزهای خوب رو چطوری جذب کنیم.شنیدم کتابش هم اومده.من فیلمشو تو لپ تاپم دارم گاهی نگاهش میکنم .کلا جالبه.البته کانال 4 هم چندبار پخشش کرده
    درطوفانهای زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است
    می رسد روزی که بی من روزها را سر کنی
    می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی
    می رسد روزی که تنها در کنار عکس من
    نامه های کهنه ام را مو به مو از بر کنی

14. 4 کاربر از پست مفید هیوا سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    6
    دریافت تشکر: 20
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

فیلم خیلی جالبیه
    من چند بار دیدمش و واقعا میشه با تغییر افکار ومثبت اندیشی و تلقین درست جیزهای خوب رو توی دنیا جذب کرد
    من 90% موفقیت هامو بعد از دیدن این فیلم به دست اوردم
    البته بدون تلاش و دست روی دست گذاشتن هیچکس به هیچ جایی نمیرسه
    حتی اونایی که قانون جذب رو کشف کردن
    ویرایش توسط baroon : 26th July 2009 در ساعت 10:28 PM

16. 4 کاربر از پست مفید baroon سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    289
    قدرت امتیاز دهی
    111
    Array

از همه ي دوستان عزيز تشكر ميكنم كه در اين موضوع شركت كردن من ميخوام در آخر يه نتيجه گيري كلي بگيرم آخه واسه يه كاري ميخواستم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

18. 3 کاربر از پست مفید SysT3M سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    289
    قدرت امتیاز دهی
    111
    Array

Wink خلاصه اي از مستند فيلم the secret

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    منم فک میکنم دیدمش لطفا خلاصه داستان فیلم تعریف کنید که یادم بیاد که کدوم فیلمه بشه روش نظر داد ممنون ..

اينم توضيحي در باره ي فيلم اميدوارم بدردتون بخوره

آیا تاکنون از خود پرسیده اید که بین افراد ثروتمند و فقیر یا افسرده و شاد و در کل بین انسان های موفق و ناکام چه تفاوتی وجود دارد؟
    آیا می دانید چرا اکثر مردم در بیماری، فقر و گمنامی زندگی می کنند و بعضی ها قله های پیروزی را یکی پس از دیگری فتح می کنند؟
    متاسفانه اکثر مردم، آنچنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذراندن امور زندگی هستند که فرصت نمی کنند به دنبال جواب این گونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد کنند.
    آنها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصور می کنند و نمی دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هر کاری در این جهان اصولی دارد و در واقع مرز بین خوشبختی و بدبختی فقط یک راز است.
    ما این راز را برای شما فاش می کنیم. و از همین حالا ورود شما را به جمع افراد خوشبخت تبریک می گوییم.
    راز در تاریخ بشریت وجود داشته، کشف شده، پنهان شده، گمشده و دوباره پیدا شده است. تعدادی زن و مرد استثنایی این راز را کشف کردند و به عنوان بزرگترین انسان های روی زمین شناخته شدند.
    «مستند راز» مفاهیم عمیقی از زندگی را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. این فیلم با شعار «راز تمام مرزها را در می‌نوردد تا تو را بیابد» در سینماهای جهان اكران شد.
    این فیلم مستند از مدت زمان یك فیلم داستانی بهره می‌برد و سعی دارد «راز» بزرگ جهان را آشكار كند. برای رسیدن به این هدف فیلم عصرهای مختلف و كشورهای گوناگون را در می‌نوردد. این «راز» هر آن چیزی است كه وجود دارد. راز لذت بی‌نهایت، سلامتی، پول، عشق و جوانی نامحدود.
    به تصویر كشیدن جهان، دانشمندان، نویسندگان و فلاسفه پیشگام در این مستند، راز حیات را كه طی قرن‌ها باعث موفقیت مشاهیری چون افلاطون، نیوتن، بتهوون، شكسپیر، انیشتن و غیره شده است را پیش روی بیننده این فیلم قرار می دهد.
    فیلم راز اثری است که با آنکه مدت زیادی از انتشار آن نگذشته است مورد توجه بسیاری از مردم و رسانه ها و راز قرن ها سفر کرده تا هم اکنون به دست ما رسیده است .
    در این فیلم می آموزید شما تنها کسی هستید که زندگی تان را می آفرینید چون هیچ کس دیگر نمی تواند برای شما فکر کند. این کار تحت کنترل خود شماست. اگر چیزی را که می بینید می خواهید در مورد آن بنویسید، راجع به آن با دیگران حرف بزنید، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز کنید ولی اگر آن را نمی خواهید در موردش با کسی حرف نزنید ، توجه تان را منحرف کنید. وقتی چیزی را تجسم می کنید آن را پدید می آورید. پس موقع تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید. وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور میکنید ، دیگر احساس نمی کنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس می کنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث می شود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.
    اگر به دنبال حس لذت درونی ، بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار می شود.

گوشه ای از آنچه پس از تماشای این فیلم مستند بدست خواهید آورد:
    - کسب شغل مورد علاقه و افزایش درآمد
    - افزایش ایمان و دوستی با خدا و استجابت دعا
    - پیشگیری و درمان کلیه بیماریهای روحی و جسمی
    - ازدواج موفق
    - ارتقاء تحصیلی و کسب مدارج بالای علمی
    - افزایش خلاقیت
    - افزایش آرامش ذهنی
    - تربیت فرزندان خلاق و موفق
    - ایجاد روحیه شاد و اعتماد به نفس عالی
    - ایجاد میدان انرژی برای جذب تمام اهداف و آرزوهایتان

و اما آنچه در مورد این راز گفته می شود:
    همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی می کنیم. با یک قانون: قانون جاذبه.این قانون می گوید: هرچیزی را که وارد زندگی مان می شود را خودمان جذب کرده ایم. تمام چیزهایی را که در ذهن مان می گذرد را خودمان جذب می کنیم. قانون جاذبه اهمیتی نمی دهد که شما چه چیزی را می خواهید و چه چیزی را نمی خواهید. حتی وقتی به چیزی فکر می کنید یا نگاه می کنید که آن را نمی خواهید و با آن مخالفت می کنید آن را به طرف خودتان جذب می کنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است.
    هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب می کنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریع تر خواهد بود.
    مراقبت از افکار کار سختی به نظر می رسد اما احساساتمان به ما کمک میکند که بفهمیم که به چه فکر می کنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث می شود که جهت گیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند.

آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن.

آن چیزی را که می خواهید طلب کنید . اکثر ما به خودمان اجازه نمی دهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم. کائنات به افکار شما پاسخ می دهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید هم جهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.
    اگر به جای شکایت برای چیزهایی که دارید قدردانی کنید احساس بهتری پیدا می کنید و این باعث جذب چیزهای بهتری به سمت تان می شود.

منبع : njavan.com
    ویرایش توسط SysT3M : 27th July 2009 در ساعت 12:00 PM

20. 4 کاربر از پست مفید SysT3M سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)