دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ادينيو:من‌هم‌دوست‌دارم‌ ه‌تيم‌ملي‌ايران‌کمک‌کن م

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض ادينيو:من‌هم‌دوست‌دارم‌ ه‌تيم‌ملي‌ايران‌کمک‌کن م

ادينيو:من‌هم‌دوست‌دارم‌ ه‌تيم‌ملي‌ايران‌کمک‌کن م مهاجم برزيلي تيم فوتبال مس کرمان گفت: شماره 30 را خيلي دوست دارم و مي‌خواهم شماره 30 تيم ملي را در جام جهاني به تن کنم. [ادينيو:من‌هم‌دوست‌دارم‌ ه‌تيم‌ملي‌ايران‌کمک‌کن م] لوسيانو ادينيو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم، در خصوص گفت‌وگويي که با يک سايت برزيلي انجام داده است عنوان کرد: اين مصاحبه را چند روز پيش انجام دادم و اکنون هم در دبي هستم، اما همه مسائلي که در اين مصاحبه گفتم درست است. وي افزود: براي گرفتن تابعيت ايراني و بازي براي تيم ملي ايران مدارکم را به فدراسيون فوتبال ايران داده‌ام و اين اتفاق بعد از صحبتي که با کي‌روش داشتم افتاده است. مهاجم برزيلي مس با بيان اينکه براي حضور در تيم ملي ايران با کارلوس کي‌روش صحبت کرده‌، گفت: کي‌روش از من پرسيد دوست داري براي تيم ملي بازي کني و من هم گفتم بله! من نمي‌دانم کي‌روش الان کجاست و خودم هم در دبي هستم اما اين اتفاق افتاد و سرمربي تيم ملي از من پرسيد که «ادينيو! دوست داري براي تيم ملي بازي کني يا نه؟» و من هم تمايل زيادي براي اين کار دارم. ادينيو در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کند براي اردوي آفريقاي جنوبي به تيم ملي دعوت شود يا نه، عنوان کرد: اميدوارم دعوت شوم. خيلي دوست دارم در جام جهاني بازي کنم و توانايي اين را دارم که به تيم ملي ايران در برزيل کمک کنم. وي در پاسخ به اين سوال که آيا حضورت در تيم ملي ايران قطعي است، تاکيد کرد: بله، ان‌شاالله. «ايران مهاجمان زيادي دارد و بازيکنان مانند دژاگه، قوچان‌نژاد، خلعتبري، جهانبخش، آزمون و ... مدعي حضور در خط حمله تيم ملي هستند» ادينيو در واکنش به اين موضوع تصريح کرد: مي‌دانم ايران مهاجمان خوبي دارد و همه بازيکنان تيم ملي بازيکنان بزرگي هستند اما من هم دوست دارم به تيم ملي ايران کمک کنم و با اين تيم در جام جهاني باشم. مهاجم مس يادآور شد: بازي در جام جهاني و حضور در برزيل هيجان انگيز است و اميدوارم اين اتفاق براي من بيفتد. ادينيو در خصوص رويارويي ايران با آرژانتين در جام جهاني گفت: بازي با آرژانتين يکي از حساس‌ترين بازي‌هاي تيم ملي ايران است. آرژانتين تيم بزرگي است که بازيکنان بزرگي چون مسي، دي‌ماريا، آگرو، ماسچرانو و ... را دارد اما مشکلي از اين بابت نداريم. فوتبال يک بازي 11 به 11 است و نتيجه هم در زمين مشخص مي‌شود. اين بازيکن برزيلي با تاکيد بر اينکه دوست دارد در جام جهاني 2014 برزيل حضور داشته باشد، به تسنيم گفت: مي‌خواهم علاوه بر حضور در جام جهاني به تيم ملي ايران هم کمک کنم چون ايراني‌ها را خيلي دوست دارم. «اگر به تيم ملي ايران دعوت شوي دوست داري چه شماره‌اي را بپوشي؟» ادينيو در پاسخ به اين سوال گفت: من شماره 30 را خيلي دوست دارم و «ان‌شاالله» در جام جهاني شماره 30 ايران را مي‌پوشم. ادينيو در حالي از تمايلش براي حضور در تيم ملي ايران با پيراهن شماره 30 خبر داد که طبق قانون فيفا بازيکنان حاضر در جام‌جهاني تا پيراهن شماره 23 را مي‌توانند بر تن کنند.

2. 4 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض پاسخ : ادينيو:من‌هم‌دوست‌دارم‌ ه‌تيم‌ملي‌ايران‌کمک‌کن م

عجب گستاخه
    دیگ اگه این بیاد تیم ملی
    باید رسما از تمدن و تاریخمون چشم بپوشونیم!!

4. 4 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک خودرو
    ارسال تشکر
    359
    دریافت تشکر: 245
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    محمد 1990's: خوشحال2

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    ادينيو:من‌هم‌دوست‌دارم‌ ه‌تيم‌ملي‌ايران‌کمک‌کن م مهاجم برزيلي تيم فوتبال مس کرمان گفت: شماره 30 را خيلي دوست دارم و مي‌خواهم شماره 30 تيم ملي را در جام جهاني به تن کنم. [ادينيو:من‌هم‌دوست‌دارم‌ ه‌تيم‌ملي‌ايران‌کمک‌کن م] لوسيانو ادينيو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم، در خصوص گفت‌وگويي که با يک سايت برزيلي انجام داده است عنوان کرد: اين مصاحبه را چند روز پيش انجام دادم و اکنون هم در دبي هستم، اما همه مسائلي که در اين مصاحبه گفتم درست است. وي افزود: براي گرفتن تابعيت ايراني و بازي براي تيم ملي ايران مدارکم را به فدراسيون فوتبال ايران داده‌ام و اين اتفاق بعد از صحبتي که با کي‌روش داشتم افتاده است. مهاجم برزيلي مس با بيان اينکه براي حضور در تيم ملي ايران با کارلوس کي‌روش صحبت کرده‌، گفت: کي‌روش از من پرسيد دوست داري براي تيم ملي بازي کني و من هم گفتم بله! من نمي‌دانم کي‌روش الان کجاست و خودم هم در دبي هستم اما اين اتفاق افتاد و سرمربي تيم ملي از من پرسيد که «ادينيو! دوست داري براي تيم ملي بازي کني يا نه؟» و من هم تمايل زيادي براي اين کار دارم. ادينيو در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کند براي اردوي آفريقاي جنوبي به تيم ملي دعوت شود يا نه، عنوان کرد: اميدوارم دعوت شوم. خيلي دوست دارم در جام جهاني بازي کنم و توانايي اين را دارم که به تيم ملي ايران در برزيل کمک کنم. وي در پاسخ به اين سوال که آيا حضورت در تيم ملي ايران قطعي است، تاکيد کرد: بله، ان‌شاالله. «ايران مهاجمان زيادي دارد و بازيکنان مانند دژاگه، قوچان‌نژاد، خلعتبري، جهانبخش، آزمون و ... مدعي حضور در خط حمله تيم ملي هستند» ادينيو در واکنش به اين موضوع تصريح کرد: مي‌دانم ايران مهاجمان خوبي دارد و همه بازيکنان تيم ملي بازيکنان بزرگي هستند اما من هم دوست دارم به تيم ملي ايران کمک کنم و با اين تيم در جام جهاني باشم. مهاجم مس يادآور شد: بازي در جام جهاني و حضور در برزيل هيجان انگيز است و اميدوارم اين اتفاق براي من بيفتد. ادينيو در خصوص رويارويي ايران با آرژانتين در جام جهاني گفت: بازي با آرژانتين يکي از حساس‌ترين بازي‌هاي تيم ملي ايران است. آرژانتين تيم بزرگي است که بازيکنان بزرگي چون مسي، دي‌ماريا، آگرو، ماسچرانو و ... را دارد اما مشکلي از اين بابت نداريم. فوتبال يک بازي 11 به 11 است و نتيجه هم در زمين مشخص مي‌شود. اين بازيکن برزيلي با تاکيد بر اينکه دوست دارد در جام جهاني 2014 برزيل حضور داشته باشد، به تسنيم گفت: مي‌خواهم علاوه بر حضور در جام جهاني به تيم ملي ايران هم کمک کنم چون ايراني‌ها را خيلي دوست دارم. «اگر به تيم ملي ايران دعوت شوي دوست داري چه شماره‌اي را بپوشي؟» ادينيو در پاسخ به اين سوال گفت: من شماره 30 را خيلي دوست دارم و «ان‌شاالله» در جام جهاني شماره 30 ايران را مي‌پوشم. ادينيو در حالي از تمايلش براي حضور در تيم ملي ايران با پيراهن شماره 30 خبر داد که طبق قانون فيفا بازيکنان حاضر در جام‌جهاني تا پيراهن شماره 23 را مي‌توانند بر تن کنند.
    سلام
    اگه ادینیو واس تیم ملی بازی کنه کمک بزرگی میتونه بهم کنه و به نظرم یه سروگردن از بازیکنان ایران بالاتره. چون جام جهانی هم نزدیکه میتونه که مفید باشه حالا تو این یه مورد هم میتونیم تعصب رو کنار بزاریم و یه غیر ایرانی رو تو تیممون داشته باشیم.

6. کاربرانی که از پست مفید محمد 1990 سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک خودرو
    ارسال تشکر
    359
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    عجب گستاخه
    دیگ اگه این بیاد تیم ملی
    باید رسما از تمدن و تاریخمون چشم بپوشونیم!!
    سلام خدمت آقای تیمسار عزیز .
    نه تیمسار گستاخ نیس ،شاید این میتونه به نفع فوتبال ما هم باشه . اگه تاریخ و تمدن بخواد با یه بازیکن و این فوتبال مزخرفی که تیم ملی ما داره الان بازی میکنه از بین بره همون بهتر که نباشه. خیلی ها با کارای دیگه تاریخ و تمدن کشورمون رو خیلی خیلی بدتر از این دارن از بین میبرن .
    خیلی از کشورها چند تا بازیکن چندملیتی دارن و هیچ اتفاقی هم نیفتاده .فوتبال اونا کجاستو فوتبال ما کجا!!!!!!
    زیاد سخت نگیر آقای دادبین.

8. کاربرانی که از پست مفید محمد 1990 سپاس کرده اند.

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد 1990 نمایش پست ها
    سلام
    اگه ادینیو واس تیم ملی بازی کنه کمک بزرگی میتونه بهم کنه و به نظرم یه سروگردن از بازیکنان ایران بالاتره. چون جام جهانی هم نزدیکه میتونه که مفید باشه حالا تو این یه مورد هم میتونیم تعصب رو کنار بزاریم و یه غیر ایرانی رو تو تیممون داشته باشیم.
    فکر نکنم به این راحتیها باشه!
    باید براش پاسپورت ایرانی صادر کنن که کلی زمانبر هست! ضمنا با اینهمه بازیکن ایران الاصل که فارسی بلد نیستن اگه ادینهو هم بیاد تیم ملی روزنامه ها ولکن کیروش نمیشن!
    کاش لااقل از گروهمون صعود کنیم

10. کاربرانی که از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک خودرو
    ارسال تشکر
    359
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    فکر نکنم به این راحتیها باشه!
    باید براش پاسپورت ایرانی صادر کنن که کلی زمانبر هست! ضمنا با اینهمه بازیکن ایران الاصل که فارسی بلد نیستن اگه ادینهو هم بیاد تیم ملی روزنامه ها ولکن کیروش نمیشن!
    کاش لااقل از گروهمون صعود کنیم
    آره همه اینارو که میگی هست اما اگه بخوان انجام بدن واسشون کاری نداره.
    از گروهمون که فکرنکنم صعود کنیم. آخه با این فدراسیونی که من دارم میبینم و هیچ بازی تدارکاتی ای نذاشتن مثل 2006 میشه و شاید بتونیم 1 امتیاز بگیریم.

12. کاربرانی که از پست مفید محمد 1990 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)