دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تکنیک های صدا: چطور عالی صحبت کنید

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

پیش فرض پاسخ : تکنیک های صدا: چطور عالی صحبت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط spring girl نمایش پست ها
    ممنونولی من ذاتا آدمی استرسی هستم!!!دارم سعیمو میکنم ک همانطور ک شما گفتید این کارو انجام بدم ولی نمیشه ک نمیشه اهل موج منفی دادن نیستم چیزی رو ک با چشم خودم دیدم و میگم برای همایش ملی درسی رفته بودم اصلا جای هیچگونه مشکلی وجود نداشت من از روی پاورپوینت توضیح میدادم دستم خورد چند صفحه پرید جلو
    این ب کنار موقع صحبت کردن هی با چادرم ور میرفتم پام میلرزید یه جا نمیدونم بجای قطب جغرافیایی گفتم قطب آفریقایی بعدم ک بهم خندیدن خداروشکر ک روحیمو از دست ندادم ولی همیشه از کنفرانس دادن واهمه دارم!
    بله حق با شماست ، استرس چیز طبیعیه اما تنها کسی که میتونه استرس رو از بین ببره خود شخص هست وقتی خودتون با خودتون کنار بیاین که کاری که قراره انجام بدید استرس نداره .
    ببینید اینجور اتفاقات طبیعیه ولی بعضیاشون ناشی از استرس زیاد هست . برای همه ما پیش اومده در اینجور مواقع اول اون اتفاقی که افتاده رو جبران کنید بعد ادامه بدید .
    همه میتونن سخنرانی کنن و برای دیگران صحبت کنن اما در این بین کسی با دیگران سخنرانیش فرق داره که بتونم اگر مشکلی پیش اومد خودش رو حفظ کنه و ادامه بده . اگر هر مشکلی در بین کنفرانستون پیش اومد سعی کنید که بتونید سخنرانی رو ادامه بدید و حتی اگر کسی خندید هم خودتون رو حفظ کنید . سعی کنید اعتماد به نفستون رو هر طور که میتونید بالا ببرید ، زمانی که اعتماد به نفس بالایی داشته باشید این مشکلات پیش نخواهد آمد .
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

2. 4 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع