دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: کوچک‌ ترین مخترع کشور +عکس

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    دریافت تشکر: 6,219
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

پیش فرض پاسخ : کوچک‌ ترین مخترع کشور +عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط Sa.n نمایش پست ها
    نه اصلا کسی هم بهشون کمک کنن ، ما نمیتونیم این رو اثبات کنیم که کسی کمک کرده یا نه ، اما وقتی که سنشون اینقدر کمه و براشون اختراع رو ثبت هم کردن ، تشویقشون هم کردن دیگه چیز واضحی هست و میشه گفت کمی خنده داره .
    اینجوری حق دیگران ضایع میشه و اصلا درست نیست .
    ما که از ثبت این اختراع ناراحت نشدیم ، امیدوارم ادامه هم پیدا کنه این ثبت اختراعات پیاپی .
    اما ای کاش برای بقیه هم مانعی وجود نداشت اونجوری خیلی از استعداد ها کنار همین اختراعات فرمالیته و به ظاهر قانونی کشف میشدن که وجود اونها باز در کنار اینها می ارزید .
    و ای کاش میشد که این آشنایی های اداره جات و شیرینی دادن ها هم کمتر میشد تا بلکه حق بقیه ضایع نشه
    اگه قرار به کشف استعداد باشه که واقعا به قول تو فرمالیته است
    اون کسی مالک واقعیه که خودش ایده رو داشته باشه، کمک هم بگیره و طرح رو ببروه جلو، نه....
    به هر حال انشاالله در مراحل بالاتر موفق باشه

2. 6 کاربر از پست مفید kahrupay سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

واقعا باید آفرین گفت! من به جرات میتونم بگم خلاقیتی که این بچه ها دارن آدم رو متحیر میکنه. دختر دایی خود من به عنوان کاردستی با بچه های دیگه یه دستگاه "میوه چین" رو درست کرده بودن! دستگاه شون ترکیبی از قیچی و یه میله چوبی و یه بند بود فقط. قیچی رو سر میله می بستند و خیلی راحت باهاش میوه ها رو می چیدند.بزرگ ترین درسی که من گرفتم اینه که مخترعان کم سن و سال خیلی تمیز تر از من و شما کار می کنند!

4. 10 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نقل قول نوشته اصلی توسط kahrupay نمایش پست ها
    بعضی برای اینکه اسم بچه شون ثبت بشه واقعا چه کار ها که نمی کنن!!!
    مطمئنم اگه همین متنو برای اون بچه روخوانی هم کنی هیچی متوجه نمی شه
    نمی فهمم چه دلیلی داره که اسم یه کودک اول دبستان رو در چنین اختراعی ذکر کنن، ینی ایده ی اولیه اش با اون بوده؟!؟
    مثلا یه روز آفتابی که خانواده رفته بودن مزرعه به پدرش گفته : بابا می شه یه چیزی به گاوا بدیم که.....
    عجب.....
    مرسی از اطلاعات

سلام
    شاید هم چون ایده اولیش برا این دختر خانوم بود پدرشون اسم ایشونو...( البته با این کار ندارم که اداره ثبت چرا اینکارو کردن...چون درجریان قوانین اونجا اصلا نیستم..)
    اما اینکه این بچه به همچین چیزی رسیده باشه دور از تصور هم نیست..چون بچه ها بیشتر از بزرگسالها با حیوونا رابطه عاطفی برقرار میکنن ..و همین هم باعث میشه که انواع اقسام خوراکی ها رو روشون امتحان کنن...
    و البته واکنش حیوون هم روی این آزمون و خطا موثر هست...

مثلا یه زمین بایری این نزدیکا بود که اومدن توش با کامیون خاک و گل و ... ریختن میخواستن اولش یه پارک درست کنن...که پروژه خوابید..بعد توش علف در اومد... برادر زاده من از قیافه این علف خوشش اومد ( سرشون یه گلای ریزی داشت ) و یروز که میومد خونمون چید آورد به بورچومی ( بره ) تقدیم کنه که بورچومی همشو خورد...اونهم با کلییییییییی استقبال...یعنی میبلعید..( با اینکه خیلی بد غذا بود...اما ازین خوشش اومد...) همین باعث شد برادرزادم یا خودمون دیگه اینو میبردیم اونجا و اونا رو میخورد... بعد از یکماه که یه خانومی اومده بودن خونمون رب محلی بفروشن..بهمون گفتن این علف نیست یونجه هست !!!برا همین حیوون خوشش اومده و تپل هم شده...

گاهی با این ازمون و خطاها یچی بدست میاد... حالا احتمالا این دختر خانوم هم با ازمون و خطا به همچین چیزی رسیدن و البته موارد علمی و تاثیراتش رو بقیه از جمله پدرشون بررسی کردن... و توضیح و غیرش به پای پدرشون بود..بعد هم به پاس اینکه ایشون اول متوجه شدن!!! به اسمشون ثبت کردن...

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

6. 4 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    دریافت تشکر: 6,219
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها
    سلام
    شاید هم چون ایده اولیش برا این دختر خانوم بود پدرشون اسم ایشونو...( البته با این کار ندارم که اداره ثبت چرا اینکارو کردن...چون درجریان قوانین اونجا اصلا نیستم..)
    اما اینکه این بچه به همچین چیزی رسیده باشه دور از تصور هم نیست..چون بچه ها بیشتر از بزرگسالها با حیوونا رابطه عاطفی برقرار میکنن ..و همین هم باعث میشه که انواع اقسام خوراکی ها رو روشون امتحان کنن...
    و البته واکنش حیوون هم روی این آزمون و خطا موثر هست...

مثلا یه زمین بایری این نزدیکا بود که اومدن توش با کامیون خاک و گل و ... ریختن میخواستن اولش یه پارک درست کنن...که پروژه خوابید..بعد توش علف در اومد... برادر زاده من از قیافه این علف خوشش اومد ( سرشون یه گلای ریزی داشت ) و یروز که میومد خونمون چید آورد به بورچومی ( بره ) تقدیم کنه که بورچومی همشو خورد...اونهم با کلییییییییی استقبال...یعنی میبلعید..( با اینکه خیلی بد غذا بود...اما ازین خوشش اومد...) همین باعث شد برادرزادم یا خودمون دیگه اینو میبردیم اونجا و اونا رو میخورد... بعد از یکماه که یه خانومی اومده بودن خونمون رب محلی بفروشن..بهمون گفتن این علف نیست یونجه هست !!!برا همین حیوون خوشش اومده و تپل هم شده...

گاهی با این ازمون و خطاها یچی بدست میاد... حالا احتمالا این دختر خانوم هم با ازمون و خطا به همچین چیزی رسیدن و البته موارد علمی و تاثیراتش رو بقیه از جمله پدرشون بررسی کردن... و توضیح و غیرش به پای پدرشون بود..بعد هم به پاس اینکه ایشون اول متوجه شدن!!! به اسمشون ثبت کردن...
    سلام بر شما
    اولا درود بر فامیل شما
    دوما اگر متنی رو که آقای حسین زحمتش رو کشیدند مطالعه کنید متوجه می شید که این تغذیه مواد خاصی داره و منحصربفرده و به شدت نسبت به قبلیا به نظر می رسه مفید باشه
    من نه متخصص دامم نه به امور تغذیه ای آشنایی دارم ولی نمی گم که این دختر خانم کوچک در این پروژه نقشی نداشته ، من از کجا باید بدونم؟!؟
    ولی با توجه سنشون کمی دور از ذهنه که عمده تاثیری داشته باشن صرفا از روی شواهد
    نمی دونم ما چیزی به نام شاخص سن ثبت داریم؟ که این اداره برای اینکه بگه ما کوچیکمون اول دبستانیه ، یه همچین فرزندانی داریم در کشور، اسمشون رو ثبت کردن!!!!!
    ولی ما که بخیل نیستیم امیدوارم در مراحل بعدی شاخصو تنهایی بیارن پایین!

8. 3 کاربر از پست مفید kahrupay سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع