جباري: بعد از 9سال خستگي از تنم در رفت

هافبک تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: يک روز به استقلال باز مي‌گردم و توانم را دوچندان براي اين تيم به ميان مي‌گذارم.

مجتبي جباري پس از پيروزي دو بر يک تيمش مقابل استقلال، در مورد مصاحبه اش مبني بر درگيري با فتح‌الله‌زاده و اينکه چرا تا کنون سکوت کرده بود، گفت: هميشه راست گفتم اگر آن زمان سکوت کردم براي اين بود که دروغي را بيان نکنم و حرفم باعث ايجاد تشنج نشود. اکنون بايد حرفم را مي‌زدم تا مردم بفهمند چه کسي در استقلال حضور دارد. آنها خود را پشت هواداران پنهان مي‌کنند تا به اهدافشان برسند.

به گزارش فارس، وي در مورد عدم توافق مالي و بيانيه‌اي که صادر شد، عنوان کرد: راجع به وضعيت تيم صحبت کردم و رسانه‌ها هم دست روي همان موضوع گذاشتند. از برخورد مسئولان استقلال معلوم بود که دوست دارند جدا شويم. دو هفته صبر کردم مي‌گفتند منظورم اين بوده که باشگاه را مسخره کردم اما لفظ من مربوط به وضعيت اداره تيم بود. بعد از 10 سال از مرحله گروهي بالا رفتيم و با شرايط ميزباني و هواداران خوبي که داشتيم مي‌توانستيم بهترين نتيجه را بگيريم. استقلال بهترين هواداران را دارد و با بهره بردن از نامش هميشه بهترين بازيکنان را جذب مي‌کند اما بازيکنان همه بدهکار هستند و پولشان با پاداش پرداخت نمي‌شود اين شرايط اصلاً خوب نيست.

هافبک سپاهان تأکيد کرد: دو هفته صبر کردم اما هيچ تماسي با من گرفته نشد در هفته سوم به اردو رفتند. دو سال قبل پس از صحبت با قلعه‌نويي اين اتفاق دليل ماندنم در اين تيم شد. البته مي‌دانستم قلعه‌نويي در حال تلاش براي بازگشت است اما بازيکني نبودم که اين همه صبر کنم و به من توهين شود.

جباري خاطرنشان کرد: اگر چکم را چاپ کردم براي اين بود که مي‌گفتند 90 درصد پول گرفته اما 35درصد طلب داشتم. آن چک را به اين خاطر چاپ کردم.

وي در مورد اينکه مشتش آنقدر سنگين بوده که علي اميري را راهي بيمارستان کرده است، خاطرنشان کرد: نه اين اتفاق نيفتاد بلکه علي اميري به خاطر آن اتفاقات فشارش بالا رفت. اين اتفاق بي اخلاقي نبود طلب حق کردم و آنها دروغ مي‌گفتند. وقتي به عزيزترين کس من توهين کردند کارم را بي اخلاقي نمي‌دانم و افت نيست که بگويم مشت زدم. به هيچ‌کس اجازه نمي‌دهم چنين کاري را انجام دهد. شايد اگر امروز به من فحش مي‌دادند، اينقدر برايم ارزش داشت اين موضوع که به خاطر آن فوتبالم را تمام کنم و ديگر به فعاليتم ادامه ندهم. با مديريت سپاهان نيز در اين ارتباط صحبت کرده بودم اما اين تماشاگران من را در فوتبال نگه داشتند.

جباري در مورد اينکه اگر فتح‌الله‌زاده برود به استقلال باز مي‌گردد، اظهار داشت: صد در صد با کمال ميل برمي‌گردم هيچ جا را بهتر از اينجا پيدا نخواهم کرد. استقلال هويت من است، هميشه با استقلال بودم و پوشيدن پيراهن آبي برايم افتخار است. البته اينکه 9 سال در اين تيم بوديم برخي مي‌خواهند سوءاستفاده کنند هميشه اولويتم پيشرفت استقلال بوده است. برخي افراد حرفشان را نمي‌زنند و مي‌خواهند بي‌طرف باشند اما بهتر است صحبت کنند بگويند آيا حق با من است يا فتح‌الله‌زاده. جايگاه فوتبال ما خيلي بالا است استقلال مي‌تواند جوانان زيادي را بياورد همه بازيکنان شهرستاني آرزويشان حضور در استقلال است.

هافبک سپاهان در مورد اينکه حمايتي از استقلال نمي‌شود، يادآور شد: بايد از اين تيم حمايت کنند و نبايد بازيکنان تحت فشار قرار بگيرند. مردم دوست دارند استقلال موفق شود. استقلال پتانسيلش آنقدر بالاست که حتي در شهرستان هم به دليل حضور هوادارانش ميزبان است. مي‌بينيد بازيکن در سپاهان هيچ نگراني ندارد اما در استقلال نه پول قرارداد و نه پاداش مي‌گيرد. با وجود زحمتي که بازيکنان مي‌کشند بايد به آنها حق بدهيد که انتظار احترام داشته باشند.

جباري در مورد برخورد هواداران عنوان کرد: برخورد هواداران فوق‌العاده بود بعد از 9 سال خستگي‌ام در رفت. نمي‌دانم چطور بايد از آنها تشکر کنم. يک روز بر مي‌گردم و آن وقت توانم را دو برابر براي اين تيم مي‌گذارم.

وي در پايان گفت: وقتي حرفي مي‌زنم به آن عمل مي‌کنم اما برخي فقط صحبت مي‌کنند وقتي کمبودي مي‌بينم بايد بگويم حق ما بيشتر از اين است خوشحالم که راست گفتم و حرف درست را بيان کردم.