دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کره، خواستار عذرخواهی «چوی» از ایران شد

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض کره، خواستار عذرخواهی «چوی» از ایران شد

سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال کره جنوبی خواستار عذرخواهی سرمربی تیم ملی این کشور از فدراسیون و مردم ایران شده است.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی؛ سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: خوشبختانه تمرینات به خوبی پیگیری می‌شود و شرایط خوبی بر اردوی تیم ملی حاکم است. امروز صبح بازیکنان به مدت یک ساعت و نیم تمرینات پر فشاری را زیر نظر کادر فنی پیگیری کرده و اکنون نیز بازی تیم ملی کره جنوبی که اخیرا انجام داده بود را آنالیز می‌کنند. بازیکنان در جلسه فنی که دارند، تمامی نقاط ضعف و قوت تیم مقابل را ارزیابی می‌کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه مصدوم و یا بازیکنی که نتواند تیم را همراهی کند، نداریم. تمامی بازیکنان در شرایط مساعدی به سر می‌برند و با تمرینات پر فشاری که پشت سر می‌گذارند، آماده بازی با کره جنوبی هستند.

سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: در مذاکره‌ای که با مسئولین فدراسیون فوتبال کره جنوبی داشتیم، آنها اعلام کرده‌اند که چوی باید از فدراسیون و مردم ایران به خاطر اظهار نظرش عذرخواهی کند.

گفتنی است،ملی پوشان فردا صبح بیست و ششم خرداد ماه تمرینات خود را از ساعت 11:00 تا 12:30 زیر نظر کادر فنی پیگیری می کنند.

به گزارش فارس، سرمربی کره جنوبی بعد از پیروزی برابر ازبکستان در نشست خبری گفته بود که از ایران بدم می‌آید و دوست دارم ازبکستان و کره جنوبی به جام جهانی صعود کنند.

آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

2. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض پاسخ : کره، خواستار عذرخواهی «چوی» از ایران شد

سرمربي کره جنوبي حرفهايش را پس گرفت

سرمربي تيم ملي کره‌جنوبي حرف‌هايش درباره ايران را پس گرفت و گفت که اين حرف‌ها را نزده است.

چوي کانگ هي در نشست خبري پيش از ديدار ايران برابر کره‌جنوبي، درباره وضعيت تيمش پيش از بازي فردا گفت: ديدار برابر ايران بازي آخرمان است و چيزي که اهميت دارد اين است که مي‌خواهيم اين بازي‌ها را با پيروزي به پايان برسانيم. ما به دنبال اين هستيم که خيلي خوب اين بازي‌ها را تمام کنيم. بازيکنان ما بسيار خوب آماده اين بازي شده‌اند. تمرکزمان فقط روي اين ديدار و برد برابر ايران است.

وي افزود: ما اردوي بلند مدتي را پشت سر گذاشتيم و به لحاظ فيزيکي و بالانس تيمي در بهترين شرايط قرار داريم.

سرمربي کره درباره ترکيب اين تيم در بازي فردا گفت: ما گزينه‌هاي زيادي را براي بازي فردا داريم. من به عنوان سرمربي کره هيچ نگراني بابت ترکيب يازده نفره‌ي بازي فردا ندارم و اطمينانم روي همه بازيکنان است. مطمئن هستم هر کدام از آنها در ترکيب باشند بهترين عملکرد را ارائه مي‌دهند.

وي افزود: اين ديدار بازي خانگي‌ماست. يک مقدار مشکلاتي وجود داشت و ما تلاش کرديم آنها را برطرف کنيم.

چوي در پاسخ به اينکه شعار فيفا اين است که "فوتبال رشته‌ي زيبايي‌هاست" اما شما با حرف‌هايتان پيش از بازي اين رشته زيبا را به جنگ تبديل کرديد گفت: من درباره آن حرف‌ها ديگر صحبتي ندارم. ما به دنبال ارائه يک بازي زيبا هستيم. من واقعا نمي‌دانم آن حرفهايم را چطور منعکس کردند. سرمربي ايران به حرفهايي که از قول من زده شد واکنش نشان داد و ديگر اکنون همه چيز تمام است و بايد ما به فکر بازي زيبا باشم.

چوي درباره وضعيت آب و هوايي اولسان و احتمال بارش باران در ساعت برگزاري بازي هم گفت: هر چه قدر باران ببارد ما کاري نداريم و تنها بازي معمولي خودمان را انجام مي‌دهيم و آماده اين ديدار هستيم.
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

4. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)