دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اذعان "مسعود اوزیل" به تأثیر قرائت قرآن در کسب موفقیت وی

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

smilee1 اذعان "مسعود اوزیل" به تأثیر قرائت قرآن در کسب موفقیت وی

اذعان "مسعود اوزیل" به تأثیر قرائت قرآن در کسب موفقیت وی

مسعود اوزیل، بازیکن ترک تبار عضو تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا و تیم ملی آلمان و ملقب به پادشاه پاس گل، اقامه نماز و قرائت آیاتی از قرآن کریم را عامل موفقیت خود در میدان می داند.
    اوزیل می گوید: پیش از آغاز هر مسابقه، دو رکعت نماز و چند آیه قرآن می خوانم و از خدا می خواهم به من کمک کند تا موفق شوم.
    وی با تشکر از هم تیمی های خود برای احترام به او به هنگام اقامه نماز گفت: این دقایق خاص پیش از آغاز مسابقه، رمز موفقیت من است.
    وی افزود: من نماز می خوانم و هم تیمی هایم این مسئله را می دانند و با حرف نزدن با من، به من وقت می دهند که مدتی پیش از مسابقه تنها باشم.
    این بازیکن 24 ساله تیم ملی فوتبال آلمان از سن پایین در عرصه فوتبال درخشید و از سال 2009 به عضویتتیم ملی آلمان درآمد و اکنون در فهرست بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال آلمان است.
    وی در جریان مسابقات جام جهانی 2010 به شهرت جهانی رسید و نامزد دریافت جایزه توپ طلایی شد که به بهترین بازیکن مسابقات جام جهانی داده می شود.
    او تا سال 2012 در تمامی تورنمنت ها 60 پاس گل داد و در مجموع تا ژانویه 2013، 40 پاس گل داده است و از این رو به عنوان آقای پاس گل جهان شناخته می شود و به او لقب پادشاه پاس گل را داده اند. او در سال 2012، 30 پاس گل داد که رکوردار پاس گل در بین 5 لیگ معتبر جهان است.

2. 2 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)