دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: حذف کشتی از المپیک :(

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض پاسخ : حذف کشتی از المپیک :(

ايشا الله كه اينطور نشه
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    11
    دریافت تشکر: 25
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

injuri ma az olampic das khali barmigardim!!!!!!!!!!!!!

4. 2 کاربر از پست مفید artina سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    3,119
    دریافت تشکر: 1,014
    قدرت امتیاز دهی
    503
    Array
    fati3370's: آسوده خاطر

نه بابا حذفش نمیکنن میخان جو بدن الکی

6. 2 کاربر از پست مفید fati3370 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    جنگلداری
    ارسال تشکر
    2,250
    دریافت تشکر: 2,974
    قدرت امتیاز دهی
    227
    Array

به نظر منم کار اشتباهیه رشته ای که این همه قدمت داره تو المپیک چرا میخوان حذف کنن؟
    همه ی درود هایم نثار کسانی باد که کاستی هایم را میداند و باز هم دوستم دارند.

8. کاربرانی که از پست مفید mozhgan.z.1368 سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    266
    دریافت تشکر: 206
    قدرت امتیاز دهی
    22
    Array
    parmis12345's: لبخند

دیدن ایرانی ها بیشتر تو این رشته مدال میارن حصودیشون شده حذفش کردن

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    عمران
    ارسال تشکر
    1,355
    دریافت تشکر: 458
    قدرت امتیاز دهی
    82
    Array

دلیلش کم تحرکی فیلا فدراسیون جهانی کشتیه. قبلا اخطار دادن جذاب ترش کنید ولی دقت نکردن
    البته نگران نباشید درست میشه

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

اعلام دلیل حذف کشتی از بازیهای المپیک

عضو کمیته انضباطی فدراسیون جهانی کشتی (فیلا)‌ در خصوص حذف اینم رشته از بازیهای المپیک ۲۰۲۰ گفت: مسئولان IOC به بهانه عدم جذابیت و جلب تماشاگر و مخاطب چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است!

مهر: روزبه وثوق احمدی عضو کمیته انضباطی فدراسیون جهانی کشتی (فیلا)‌ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: پیش از این هم بارها اعلام شده بود که کمیته بین المللی المپیک قصد دارد برای جذاب کردن این رشته دست به تغییراتی بزند که البته قرار بود هرگونه تغییر و تصمیم با هماهنگی و همکاری فیلا صورت گیرد. به عنوان مثال گفته می شد قرار است کشتی از ۷ وزن به ۵ وزن در بازیهای المپیک کاهش یابد و یا تغییرات مختلفی که برای جذب مخاطب و تماشاگر بیشتر در دستور کار IOC بود.

وی تصرح کرد: تصمیم اخیر کمیته بین المللی المپیک بسیار عجیب و شوکه کننده بود، چرا که بدون هیچ مقدمه ای با قاطعیت از حذف تمامی اوزان کشتی آزاد و فرنگی از المپیک خبر می داد. البته برخی منابع آگاه از دلایلی دیگری نام برده اند که از آن جمله می توان به تماس و درگیری بیش از اندازه بدنی در رشته کشتی و عدم تمایل اسپانسرهای مالی برای توجه و تبلیغ در این رشته است.

عضو کمیته انضباطی فیلا به اعتراض گسترده کشورهای صاحب نامه کشتی و حتی دیگر کشورهای جهان اشاره کرد و گفت: این خبر باعث اعتراض شدیدی بسیاری از کشورهای صاحب نامه کشتی از جمله ایران، روسیه و امریکا شد و حتی متولیان ورزش آلمان نیز به این مساله اعتراض جدی داشتند. ضمن اینک با بررسی تمامی سایت های ورزشی و حتی اجتماعی دنیا می توان به وضوح مشاهده کرد که نتایج نظرسنجی ها هم به سود کشتی است و اکثر مردم و مسئولان ورزشی جهان به این نکته معترض شدند.

وثوق احمدی در خاتمه ادامه داد: مسئولان فیلا در نظر دارند به زودی در نشست هیات رئیسه فدراسیون جهانی در تایلند این مساله را بطور جدی بررسی کنند که البته گفته می شود حذف احتمالی کشتی از بازیهای المپیک ۲۰۲۰ باید یکبار دیگر در نشست مجمع IOC در سپتامبر ۲۰۱۳ در آرژانتین مورد بررسی و رای گیری نهایی قرار گیرد.

مسئولان کمیته بین المللی المپیک در اقدامی غافلگیرکننده رشته کشتی، یکی از کهنترین ورزش‌ها را از المپیک ۲۰۲۰ حذف کردند. این تصمیم در حالی گرفته شد که ورزش ایران اکثر موفقیت هایش در المپیک های گذشته را در رشته کشتی فرنگی و آزاد کسب کرده است.
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

12. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

منم خیلی ناراحت شدم

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

حرف های دلی طالقانی درباره حذف کشتی

محمدرضا طالقانی می گوید پلاکارد دستش می گیرد و می رود جلوی در IOC تحصن می کند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ محمد رضا طالقانی پیشکسوت دوست داشتنی کشتی ایران در پایان نشست هم اندیشی برای تصمیم گیری درباره حذف کشتی از المپیک گفت:« کشتی از روزی به خطر افتاد که برای اصلاحش ، فن را در این رشته کشتند. یادم هست با آقای توکل رفته بودیم نشست فیلا در ایتالیا. گفتم آقایان دارید با این تغییرات کشتی را نابود می کنید. همه زیبایی کشتی به فن هایش است اما گوش نکردند. درباره خودمان هم فقط می توانم بگویم ، روزی کشتی ما از المپیک حذف شد که صندلی مان از هاشمی طبا را خودمان گرفتیم. روزی که دیگر جایی در میان اعضای اجرایی المپیک نداشتیم. روزی قدرت مان از بین رفت که گذاشتیم صندلی محمد توکل را به راحتی آب خوردن از ایران بگیرند. همه این کارها را هم خود ما در ایران کردیم. حالا هم باید افسوسش را بخوریم.»

او البته ناامید هم نیست:« شرایط سخت شده اما نباید بنشینیم و دست روی دست بگذاریم. باید بچه های قهرمان المپیک ایران بسیج شوند. راه بیفتند و بروند کشورهای مختلف. باید با روسای ورزش این کشورها حرف بزنیم. رئیس فدراسیون های صاحبان کشتی را دعوت کنیم تهران و با آنها حرف بزنیم. من فردا می ایستم جلوی در مجموعه آزادی و در حمایت از کشتی طومار می نویسم. پایش را امضا می کنم. منتظر بچه های المپیکی هم هستم که بیایند و در حمایت از کشتی ، کنار رشته ملی شان باشند. ما باید اعتراض مدنی مان را اعلام کنیم.»

البته این تازه بخشی از برنامه های دلی حاجی طالقانی است برای کمک به کشتی ، نایب قهرمان کشتی دنیا ، می خواهد برود جلوی در فیلا و IOC بایستد و از حق جوانان ایران بگوید:« 12 اسفند باید بروم دانمارک. از همان جا می روم به مقر فیلا و به مقر IOC در سوئیس . جلوی ساختمان شان می ایستم ، پلاکارد دستم می گیرم و تحصن می کنم و پلاکاردی که رویش نوشته شده. کشتی حق ماست ، حق مان را بدهید. من یک ایرانی هستم . کشتی ورزش ملی ماست ، نباید بگذاریم حق مان را از ما بگیرند. »

طالقانی حتی کمی هم تندتر می شود و می گوید:« اگر لازم باشد باید تهدید به تحریم کنیم. ما در کنار صاحبان قدرت در کشتی دنیا. می گوییم به المپیک نمی رویم. به هر حال هر کاری که از دست مان بر می آید را باید انجام بدهیم تا کشتی را حذف نکنند.»
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

15. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    2,943
    دریافت تشکر: 1,633
    قدرت امتیاز دهی
    4480
    Array
    آن شرلی's: سکوت

من هم دیدم.واقعیت داره و به احتمال زیاد حذف میشه!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)