دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

موضوع: یه سوال از آقا پسرا دختر خانوما هم اگه میتونن جواب بدن:

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-مخابرات
    ارسال تشکر
    1,163
    دریافت تشکر: 982
    قدرت امتیاز دهی
    601
    Array
    toot farangi's: جدید46

پیش فرض یه سوال از آقا پسرا دختر خانوما هم اگه میتونن جواب بدن:

پسرا رو نمیدونم ولی به ما دخترا همیشه میگن دوستی های خیابونی(حالا حتما نباید تو خیابون آشنا شده باشی )یا تلفنی به ازدواج ختم نمیشه تو دبیرستان میگفتن پسرا با کسی که قبل ازدواج باهاش دوست باشن اونو برا ازدواج نمیخوان حتی اگه پسره بگه برا ازدواج ترو میخوام
    سوال من از پسرا اینه که این افکار درسته؟
    چرا تو روابطشون دروغ میگن که ترو برا ازدواج میخوام؟
    اگه درسته دلیلش چیه؟چرا مثلا با دختری که باهاش دوست بوده دلش نمیخواد ازدواج کنه؟

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

پیش فرض پاسخ : یه سوال از آقا پسرا دختر خانوما هم اگه میتونن جواب بدن:

سلام

این حرف تا حد 90درصد درسته.پسرا در 90 درصد موارد با دخترانی که قبلا دوست بودن ازدواج نمیکنن واگه هم بکنن بازم90 درصد به طلاق منجر میشه چون اساس بنیان خانواده که اعتماده در بعضی خانواده هاکه با انجام مراسمات سنتی و درمحیطی سالم هست دیده نمیشه چه برسه به این روابط که خود پسر شاهد این رفتار ها باشه.

دختران عزیز من پسرم وتو محیط پسرا بودم وتقریبا هر قشری از پسرا روباهاشون رو برو شدم. لطفا به دوستی های خیابونی تن ندین چون تا اخر عمر بدبخت میشین.نگین اینا چیزای ساده ای هستن بلکه خیلی خطرناکن.خواهشم اینه که به هوس های خیابونی تن ندید.توروخدا.اینو یه پسر میگه که از اونور ماجرا میاد. 95 درصد این درخواستها فقط برای ارضای نیازهای غیر معقولانست نه عشق نه ازدواج پیش روی شما نیست . فقط مدت سرکارتون میذارن.میدونستین پسرا تموم اس هایی که شما براشون میفرستین تو جمع پسرونه با صدای بلند میخونن و بهتون میخندن؟ میدونستین انگیزه خیلی از کاراشون فقط کارت شارژ و اخازی و........ هست ؟ هر سوالی داشتین خصوصی یا عمومی بپرسین.هرکی هم مخالفه هر جور که شده اثبات میکنم اشتباه میگه. واقعیت همینه حالا میخواین بپذیرین میخواین نه ولی من که تو محیط پسرونم تموم این ماجراها رو دیدم و میدونم چیزی به عنوان دوستی خیابونی سالم نداریم و نداریم ونداریم وهر چی تو مغزتون فرو بردن دروغه.

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    رایانه
    ارسال تشکر
    1,720
    دریافت تشکر: 3,882
    قدرت امتیاز دهی
    2139
    Array
    Alpha110's: جدید151

خب پاسخ پرسش شما معلومه وقتی که شما با یه پسری رابطه داشته باشی اون پسر در عین اینکه با شما هست فکر میکنه که شما با شخص دیگری هم هستید و بخاطر اینکه نظر شمارو به خودش جلب کنه به شما میگه که دوست دارم باهم ازدواج کنیم یا بهانه های دیگر در هر صورت این پسر چون تو نسته مخ شما رو بزنه فکر میکنه که چندین نفر دیگه ای هم مخ شمارو زدن و این ام باعث میشود که هیچ وقت به شما در خواست خواستگاری ندهد
    :.:.:.:.: دلتنگ که باشی گاهی آرزو می کنی، یک نفر اسمت را صدا کند حتی اشتباهی! :.:.:.:.:

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha110 نمایش پست ها
    خب پاسخ پرسش شما معلومه وقتی که شما با یه پسری رابطه داشته باشی اون پسر در عین اینکه با شما هست فکر میکنه که شما با شخص دیگری هم هستید و بخاطر اینکه نظر شمارو به خودش جلب کنه به شما میگه که دوست دارم باهم ازدواج کنیم یا بهانه های دیگر در هر صورت این پسر چون تو نسته مخ شما رو بزنه فکر میکنه که چندین نفر دیگه ای هم مخ شمارو زدن و این ام باعث میشود که هیچ وقت به شما در خواست خواستگاری ندهد
    دقیقا

و با یک نکته فرمایشات گرابهای شما رو تکمیل کنم واینکه در این بین یک سئوال اساسی ذهن پسر را مشغول میکند وان:

«وقتی من با فلان دختر میگردم ومیتوانم مخ ایشان را بزنم پس دیگر پسرا چرا نتوانند اینکار را بکنند» و بنیان بی اعتمادی شکل میگیرد.اگه اینها به ازدواج کشیده بشه معمولا پسر ها در موقع بعد ازدواج دختران را خیلی از جهات مختلف و محسوس ونا محسوس کنترل میکنند و در کار زنشون سرک میکشن و بهش اعتماد ندارن وزندگی خانمشون رو به جهنم تبدیل میکنن.

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    رایانه
    ارسال تشکر
    1,720
    دریافت تشکر: 3,882
    قدرت امتیاز دهی
    2139
    Array
    Alpha110's: جدید151

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    دقیقا

و با یک نکته فرمایشات گرابهای شما رو تکمیل کنم واینکه در این بین یک سئوال اساسی ذهن پسر را مشغول میکند وان:

«وقتی من با فلان دختر میگردم ومیتوانم مخ ایشان را بزنم پس دیگر پسرا چرا نتوانند اینکار را بکنند» و بنیان بی اعتمادی شکل میگیرد.اگه اینها به ازدواج کشیده بشه معمولا پسر ها در موقع بعد ازدواج دختران را خیلی از جهات مختلف و محسوس ونا محسوس کنترل میکنند و در کار زنشون سرک میکشن و بهش اعتماد ندارن وزندگی خانمشون رو به جهنم تبدیل میکنن.
    ممنونم عزیزم که صحبت های منو تکمیل کردید ممنونم از لطفتون بله درسته همینه که فرمودند
    :.:.:.:.: دلتنگ که باشی گاهی آرزو می کنی، یک نفر اسمت را صدا کند حتی اشتباهی! :.:.:.:.:

6. 12 کاربر از پست مفید Alpha110 سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12964
    Array

انسان که به بلوغ جنسی میرسه،میل به ارتباط با جنس مخالف داره، نه صرفا برای رابطه جنسی.حالا توی مملکت ما که جایی نیست دوطرف باهم ارتباط داشته باشن؛ جز توی خیابون. پسر یا دختر چون میدونن کاری که میکنند اشتباهه؛ برای توجیه خودشون میگن: قصد مون ازدواجه.معمولا اولین ارتباط یا به قول معروف اولین عشق بدون ریا هست . ولی یکبار که این مدل دوستی رو تجربه میکنن و از هم جدا میشن؛ زشتی کار براشون از بین میره.نمونه اش، دوست من که از دوران راهنمایی باهم دوستیم.اولین بار که با یه دختری دوست شد. فکر کنم،یک سالی باهم دوست بودن. خرج میکرد ، کادو میخرید و... ولی وقتی بنیان رابطه ای اشتباه باشه؛ به جایی نمیرسه. آخرش با دعوا و درگیری از هم جدا شدن.از اون به بعد شروع کرد؛ به دوست شدن با دخترا. دیگه یادم نمیاد؛ برای دختری خرج کرده باشه ؛ یا کادو خریده باشه.باهر دختر یه مدت دوست میشد ، خرجش رو هم مینداخت گردنش، بعد میرفت سراغ یکی دیگه.کلا دوستی و حتی ازدواج توی دوران نوجوانی به جایی نمیرسه. مخصوصا ازدواج توی سن کم برای دخترا؛ احتمال ابتلا به افسردگی و بیماری های روانی رو زیاد میکنه.البته به ندرت هم دیدم افرادی که از دوران نوجوانی با هم دوست بودن؛بعد هم ازدواج کردن،الانم دارن مثل همه زندگی میکنند.ولی تعدادشون اونقدر کمه که ارزش ریسک نداره.آدم بخودش میگه: هیچ کسی نمیتونه من رو فریب بده و ازم سوء استفاده کنه. ولی آدم کم کم به راه خطا میره، یه وقت به خودش میاد؛ که کار از کار گذشته.
    ویرایش توسط ab.bb : 8th December 2012 در ساعت 07:09 PM

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم آزمایشگاهی
    ارسال تشکر
    219
    دریافت تشکر: 310
    قدرت امتیاز دهی
    51
    Array

من به اینحرف خودم معتقدم که:آدم یه دل بیشتر نداره و اون دلرو باید برای اون کسی که باهاش ازدواج میکنه خالی و سالمو ترو تمیز نگه داره.
    پس غریبه ای که مثلا آشناست و بعدا غریبه تر میشود را در دلت جا نده خواهشا.
    مرسی.
    انشاا...که همهجوانان ما عاقبت به خیر و خوشبخت بشوند.
    الهی آمین.
    به خدا سوگند اگر هفت اقلیم را با آنچه در زیر آسمان هاست به من دهند تا خدا را در گرفتن پوست جویی از دهان مورچه ای نافرمانی کنم,این کار را نخواهم کرد... .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-مخابرات
    ارسال تشکر
    1,163
    دریافت تشکر: 982
    قدرت امتیاز دهی
    601
    Array
    toot farangi's: جدید46

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    سلام

این حرف تا حد 90درصد درسته.پسرا در 90 درصد موارد با دخترانی که قبلا دوست بودن ازدواج نمیکنن واگه هم بکنن بازم90 درصد به طلاق منجر میشه چون اساس بنیان خانواده که اعتماده در بعضی خانواده هاکه با انجام مراسمات سنتی و درمحیطی سالم هست دیده نمیشه چه برسه به این روابط که خود پسر شاهد این رفتار ها باشه.

دختران عزیز من پسرم وتو محیط پسرا بودم وتقریبا هر قشری از پسرا روباهاشون رو برو شدم. لطفا به دوستی های خیابونی تن ندین چون تا اخر عمر بدبخت میشین.نگین اینا چیزای ساده ای هستن بلکه خیلی خطرناکن.خواهشم اینه که به هوس های خیابونی تن ندید.توروخدا.اینو یه پسر میگه که از اونور ماجرا میاد. 95 درصد این درخواستها فقط برای ارضای نیازهای غیر معقولانست نه عشق نه ازدواج پیش روی شما نیست . فقط مدت سرکارتون میذارن.میدونستین پسرا تموم اس هایی که شما براشون میفرستین تو جمع پسرونه با صدای بلند میخونن و بهتون میخندن؟ میدونستین انگیزه خیلی از کاراشون فقط کارت شارژ و اخازی و........ هست ؟ هر سوالی داشتین خصوصی یا عمومی بپرسین.هرکی هم مخالفه هر جور که شده اثبات میکنم اشتباه میگه. واقعیت همینه حالا میخواین بپذیرین میخواین نه ولی من که تو محیط پسرونم تموم این ماجراها رو دیدم و میدونم چیزی به عنوان دوستی خیابونی سالم نداریم و نداریم ونداریم وهر چی تو مغزتون فرو بردن دروغه.
    ممنون از اینکه رک و صریح حرفتونو میزنین یه نکته که لازمه گفته بشه اینه که این پست صرفا جهت اطلاعات دختراس که آگاه بشن
    حالا اگه تو دانشگاه یا آشنا ها یه پسری واقعا یه دختری رو دوست داشته باشه یا برعکس و یه مدت رابطه داشته باشن برای شناخت بیشتر هم تو این رابطه هم میشه اعتماد ها بهم از بین بره؟
    یا کلا مثل قدیم دختر و پسر لازم نیست همو ببینن یا در حضور خانواده ها باشه؟

10. 10 کاربر از پست مفید toot farangi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    جنگلداری
    ارسال تشکر
    2,250
    دریافت تشکر: 2,974
    قدرت امتیاز دهی
    227
    Array

سلام فکر میکنن دختری که با اونا دوست میشه با بقیه هم راحت دوست میشه به نظرم درست فکر میکنن
    همه ی درود هایم نثار کسانی باد که کاستی هایم را میداند و باز هم دوستم دارند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شيمي پليمر
    ارسال تشکر
    169
    دریافت تشکر: 198
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

منم به عنوان یه دختر همه حرفای alpha و آقا مهدی رو تاید میکنم!دقیق دقیق

13. 9 کاربر از پست مفید mazaheri.chem سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)