دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: جودی ابوت

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

پیش فرض جودی ابوت

بسمه تعالی
    نخبه های عزیز من چند سال پیش کتابی خوندم به اسم به همسرم جودی(نامه های بابا لنگ دراز به جودی) که کتاب بسیار زیبایی بود نویسنده ی این کتاب خانم ثزیا جولقانی هست که به نظر من قدرت تخیل فوق العاده ای داشته دوست دارم همهی نامه هاش رو براتون بنویسم و تا جایی که بتونم این کارو میکنم چون برخی از این نامه ها بسیار زیباست امیدوارم لذت ببرید.نامه ی اول(26 سپتامبر) جروشای نازنیننامه ی تو مرا کاملا بهت زده کرد.هرگز گمان نمیکردم که در سن 32 سالگی نقش پدر دختری 18 ساله را بازی کنم آن هم منی که پدر نداشته ام و از نزدیک لمس نکرده ام که یک پدر خوب چگونه باید نقشش را ایفا کند.با خود گمان میکردم که سال های زیادی تا پدر شدن فاصله دارم و تا آن زمان حتما شرایط یک پدر را کسب خواهم کرد اما هم اکنون بی آنکه خود بخواهم پدر شده ام پدری بی تجربه و خام که خود بیش از دیگران نیازمند محبت است تا خلا سال های بی پدری را پر کند.اما شاید تو فرشته ی نجاتی هستی که مرا به میانه ی میدان کشانده ای گویا بازی ناگهان و با حرکت من و واکنش عجیب تو شروع شده است.شاید من از تو صداقت ایستادگی و مبارزه را بیاموزم و آن گونه که خود گفته ای خوشحالی پس از سال ها بی پدری و بی مادری ناگهان کسی پیدا شده که میتوانی به او تعلق داشته باشیمن نیز خوشنودم از اینکه به تو تعلق پیدا کرده ام و از آنجا که من هم تا کنون برای کسی نامه ننوشتم بهتر است به نامه های هم ایراد نگیریم. چون به همان اندازه که نامه نوشتن تو برای من بی نام و نشان سخت است نامه نوشتن من برای تو نیز که جز انشاهایت در مورد چهارشنبه ی غم انگیز چیز دیگری از تو نمیدانم بسیار سخت تر است. هر چند که وجه اشتراک ما همان بی کسی و تنهایی است و شاید همین کافی باشد.رک گویی و بی پروایی تو بسیار برایم تحسین برانگیز است. اینکه تو مثل خانم لیپت و دیگران چاپلوسی و تملق مرا نمیگویی و سعی در راضی نگه داشتن من نداری و تحصیلات دانشگاهی را با فروش شخصیت واقعی و احساسات پاک خود معامله نمیکنی مرا به وجد می آورد. منیقین دارم که در انتخاب خود اشتباه نکردگه ام چرا که اولین خصوصیت یک نویسنده ی خوب آزادگی است که خوشبختانه تو به آن پایبندی.درباره ی اسم جان اسمیت حق با توست اما انتخاب این اسم یک اتفاق مضحک و در عین حال عجیب بود. زمانی که مدارک حقوقی پذیرفتن هزینه ی تحصیلات تو و شرایط و انگیزه من به پرورشگاه اعلام شد فرصتی برای یافتن اسم مناسب نداشتم و به ناگاه منشی از من پرسید حال که میخواهید شناخته نشوید جروشا ابوت به چه نامی با شما مکاتبه کند خیلی آرام روزنامه ی قدیمی ای را که روی میز کوچک روبرویم بود برداشتم ورق زدم و از روی صفحه ی آگهی ترحیم روزنامه اسم جان را از اولین اگهی و اسمیت را از آگهی یاد بود بعدی انتخاب کردم.من از دختر ها بیزار نیستن اشتباه به عرضتان رساندند آن دختر هایی که من از آنان بیزارم در پرورشگاه پیدا نمیشوند بلکه بیشتر در طبقه ی اشرافی و خود خواه فامیلی ما زیست میکنن. و اما در مورد اسم بابا لنگ دراز هر چند که چندان هم لنگ دراز نیستم اما اعتراضی ندارمجان اسمیت با لنگ های دراز
    امیدوارم همه ی نامه هاش رو بخونید هر چی جلو تر میره خیلی زیبا تر میشه

2. 5 کاربر از پست مفید setayesh shb سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Smile پاسخ : جودی ابوت

نامه ی دوم:4 اکتبرنویسنده ی کوچک آزاد!سخت در اشتباهی چرا که من لذت دانشکده ی تو را چشیده ام و از دانشجویان همان دانشکده بوده ام. در ضمن یتیم بودن کم مزیتی نیست زیرا آنان که یتیم نیستند گمان میکنند که کسی را دارند و تنها نیستند اما وقتی که درست مینگرند این کسان جز سیاهی لشکر نیستند و نمیتوان به آنها تکیه کرد اما یک یتیم خیالش راحت است بی جهت دل به کسی نمیبندد و به کسی تکیه نمیکند تا با سر زمین بخورد. از همان ابتدا می داند که کسی نیست و به دنبال سراب وقت و انرژی خود را تلف نمیکند.تو باعث شدی کهع من هم برای اولین بار با خودم تنها شوم و خود را از نو ببینم و بشناسم اما من به خوبی تو نیستم و از خودم چندان رضایتی ندارممن هم در تیم بسکتبال دانشکده عضو بودم.بازی پر هیجان و خوبی است.نیازی هم به دعای من نیست گمان میکنم که خدا صدایت راشنیده باشد و دعایت را اجابت کند الهامی به من میگوید که تو پذیرفته خواهی شد نگران نباش تا جایی که من میدانم خدا دعای آدم هایی مثل تو را حتما اجابت میکند و اما در مورد دلتنگی مخصوص همه ی آدم هاست و گریبان همه را میگیرد چه یتیم و چه غیر یتیم اما دلتنگ شدن برای خانم لیپت ...نه.اوه دست نگه دار حتما بچه ها و اقوام خانم لیپت برایش دلتنگی میکنند و دلتنگی هم مثل بسیاری از صفات دیگر نسبی است.پس قانون مصونیت از دلتنگی برای تو پذیرفته نیست بالاخره تو هم دلتنگ خواهی شد

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : جودی ابوت

نامه ی سوم14 اکتبرنویسنده ی باهوش چروشا!من نیز ایمان دارم که تو در هوش و دانایی نه تنها چیزی از دیگران کم نداری بلکه بیش از بقیه میفهمی من مطمئن هستم که تو موفق میشوی. این تعالیم و جمله های امید بخش را که در کتاب مقدس آمده همیشه به خاطر داشته باش.تقاضا کن به تو اعطا خواهد شد جستجو کن خواهی اش یافت در رابزن به رویت گشوده خواهد شدامضا به جای پدر مقدس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)