دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: حجت الله رباني...

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

پیش فرض پاسخ : حجت الله رباني...

انگار گفتن روانشناسه بهش گفته خودکشی کنه
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

2. 2 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

بله...

خودكشي كن و راحت شو...

فقط پسر بزرگ گاهي ميتونه ملاقات داشته باشه...

خونواده زن هم از مكان بستري زن خبر ندارن...

بن لادن نبوده كه سكوريتي بازي در ميارن...

مجرم هست و حكمي داره هر جرمي...

حالا كره گرفتن از اين آب چه لزومي داره من نفهميدم...

4. 4 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    189
    دریافت تشکر: 200
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اگه از این وجه هم به موضوع نگاه بشه خالی از لطف نیست
    یه دور نمای کلی تر از وضعیت کاری تحقیقاتی و خانوادگی ربانی و باز هم نفوذ صهیونیسم نمیدونم چرا هر اتفاقی که میوفته سر نخ بگیری میرسی به یهودی های صهیون!!!!
    خیلی برام عجیبه!
    لطفا مقاله رو بخونید http://www.javanemrooz.com/news/news...w-2572692.aspx
    این مقاله منکر اقدام ربانی علیه همسرش نشده ولی به نظر میرسه بقیه ی ابعاد موضوع رو هم مطرح کرده
    این جا دیار دلگیر هبوط آدم است

6. 3 کاربر از پست مفید نبوی سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

نقل قول نوشته اصلی توسط نبوی نمایش پست ها
    اگه از این وجه هم به موضوع نگاه بشه خالی از لطف نیست
    یه دور نمای کلی تر از وضعیت کاری تحقیقاتی و خانوادگی ربانی و باز هم نفوذ صهیونیسم نمیدونم چرا هر اتفاقی که میوفته سر نخ بگیری میرسی به یهودی های صهیون!!!!
    خیلی برام عجیبه!
    لطفا مقاله رو بخونید http://www.javanemrooz.com/news/news...w-2572692.aspx
    این مقاله منکر اقدام ربانی علیه همسرش نشده ولی به نظر میرسه بقیه ی ابعاد موضوع رو هم مطرح کرده
    سلام...

اينگونه ربط دادن دان موضوع به بيگانگان و دستان پليد و شيطان هاي عجيب هيچ ارزشي نداره كه هيچ...

هيچ كمكي هم به حل مشكل نجات يك انسان و هزاران بيمار پيگرد آن نميكند...

اگر دوستان و گرد آوندگان اين خبر ها كمي ذهن دشمن پندار خودشون رو شفا بدن...

هم به بشريت خدمت كردن هم به دين و دنيا و آخرت...

جالبه يكي كه تموم عمرش رو واسه جون انسانها گذاشته...

كسي كه از خون و خاك و جنس ماست...

در بستر بيماري و در بازداشت هست...

عده اي فرصت رو گل آلود ميبينن تا نهنگ خودشون رو سيد كنن...

حيف و صد افسوس...

8. 6 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    189
    دریافت تشکر: 200
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

وعلیکم
    به هر حال این که شرکت های دارویی زیر دست صهیونیسته یک حقیقته و این که با ورود کشفیات حجت الله ربانی بسیاری از کارخونه های تولید داروی سرطانی باید بار و یندیلشونو ببندن یه حقیقت دیگه حالا این که ما از این دو چه استنباطی داشته باشیم بر عهده خودمون

اینم میتونه یه مورد از ده ها اسباب این واقعه باشه واگه یک درصد امکان حادث شدنش وجود داشته باشه چرا مطرح کردنش مذمومه؟
    این رفتار و بزرگنماییش و ترور شخصیتی حجت الله ربانی در سطح بین الملل با وجود وقوع هزاران جنایت منجر به فوت چیو نشون میده؟
    برای دیدن دشمنی نیاز به تخیل هست؟
    شناخت علت کمک به رفع معلول نمیکنه؟ این مورد هم برای علت بودن در کنار سایر موارد از درجه اعتبار ساقط نیست و قابل تامله.
    امیدوارم من در پرداختن بهش افراط نکنم و شما تفریط
    این جا دیار دلگیر هبوط آدم است

10. 3 کاربر از پست مفید نبوی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    دریافت تشکر: 4,412
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array
    BaAaroOoN's: جدید134

به نظر من نباید ساده از کنار این ماجرا رد شد!!!این دوره که ازش به عنوان آخرالزمان یاد میکنن دوره ی سوءظن و این حرفاست.دوره ای که نباید به دیده ها و شنیده ها اکتفا کرد.باید روشون بیشتر فکر کرد
    وگرنه چرا این اتفاق باید برای یه دانشمند بزرگ ایرانی بیفته؟!!!
    حتما توطیه ای در کاره
    شاید اونها قصد تخریب چهره ی یک دانشمند سرشناس"ایرانی"رو دارن
    که نذارن تو کشف بزرگش جلو بره
    من از جایی شنیدم همسرش میخواسته تو ثبت شدن اختراع این دانشمند خلل ایجاد کنه.البته به اینکه این قضیه چقد صحت داره واقف نیستم!

12. 3 کاربر از پست مفید BaAaroOoN سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    نانو تکنولوژی
    ارسال تشکر
    3,796
    دریافت تشکر: 2,840
    قدرت امتیاز دهی
    5189
    Array
    yasaman hedayati's: سکوت

وي سپس در اعتراض به نحوه رسيدگي به وضعيت بازداشت خود حدود 10 روز دست به اعتصاب غذا زده در حالي كه به اعتراض وي رسيدگي نشده است.

رباني سرانجام نامه‌اي را از زندان براي دوستان و همكاران خود در ايران نوشته و خواستار مساعدت آنها براي آزادي‌اش و ادامه فعاليتهاي علمي‌ خود در كشور ايران شده است.»

در نامه مذكور همچنين عنوان شده است كه « پس از انتقال وي از بيمارستان به زندان در پي خودكشي، روانشناس وي در سلول انفرادي او را به خودكشي تشويق كرده بود.»

همچنين در نامه‌اي كه رباني از زندان براي همكاران خود نوشته خواستار ادامه درمان بيماران سرطاني در ايران شده است.

اكنون با توجه به اهميت جايگاه علمي دكتر رباني، ضروري است نهادهاي مسؤول در جمهوري اسلامي ايران اقدامات ديپلماتيك و قضايي لازم را درباره وي به انجام برسانند.

این بخشی از اخبار چن روز گذشته در باره ایشون بوده....

14. 3 کاربر از پست مفید yasaman hedayati سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 12
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام دوستان.من از sasamc2 تشکر میکنم که این بحث رو اینجا گذاشتند.من یکی از پرسنل پژوهشگاه ابن سینا هستم و از نزدیک با دکتر ربانی کار کردم.لازم دیدم یه سری مسائل رو برای دوستان روشن کنم.
    دکتر ربانی انسان بسیار باهوش و مهر بونی بود.هنوز هم باور اینکه ایشون این کار رو با همسر خودش که فوق العاده هم عاشقش بود کرده باشه واسه همه ما که از نزدیک میشناختیمش سخته!!البته اینجور که ما فهمیدیم بریدن لب خیلی واقعی نبوده و همه این مشکلات به خاطر این بوده که دکتر حاضر نشده پروژه اش در مورد واکسن سرطان و اون مولکول کذایی که 14 نوع سرطان رو شناسایی میکنه رو به نام سوئد تموم کنه.دکتر همیشه معتقد بود که ایرانی ها از همه دنیا به خصوص مردم سوئد باهوش ترن و مشکلشون فقط کمبود امکاناته.
    در مورد به کما رفتنش هم بگم که متاسفانه خودکشی کرده بود.اون هم به این دلیل که توی زندان خیلی تحت فشار روحی قرار داره.دولت سوئد به برادر ایشون اجازه ملاقات نداده بود و تنها راه ارتباطی با ایشون یک نامه بود که دکتر ربانی با کلی زحمت تونسته بود به یکی دیگه از دکترای پژوهشگاه بده.

16. 3 کاربر از پست مفید fom سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    1
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

من قصدم دفاع از دکتر ربانی نیست چون اگه واقعا این کار رو کرده باشه کار وحشتناکی بوده.من فقط با توجه به شناختی که از ایشون دارم یه سری مطالب رو نوشتم.ربانی خیلی هوای دانشجو ها رو داشت و اگه میفهمید یکی از دانشجوهاش مشکل مالی داره سریعا بهش کمک میکرد.
    حتی به مریضهاش هم کمکهای مالی میکرد و اکثر اونها رو که از قشر ضعیف جامعه بودند و مجانی معالجه میکرد.حتی هزینه رفت و آمد اونها رو از جیب خودش میداد.هر وقت ایران بود غذای پرسنلی رو که روزهای 5شنبه به پژوهشگاه می آمدند خودش از یکی از بهترین رستورانهای تهران تهیه میکرد.چون معتقد بود بچه ها به خاطر پژوهشگاه از روز تعطیل خودشون میگذرند.
    در مورد مطالبی که توی سایتهاب دیگه خوندم میتونم بگم اکثرش دروغ بوده،مخصوصا در مورد عقاید دینی این فرد.متاسفانه یکسری از سایتها دارن از ایشون سوءاستفاده میکنن .
    این رو هم بگم که دکتر اصلا دلش نمیخواست تا زمانیکه واکسن سرطان رو تولید نکرده در مورد طرحاش حرفی زده بشه ولی خوب....

18. 3 کاربر از پست مفید fom سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    1
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دوست عزیز!این مقاله به جای اینکه به دکتر ربانی کمک کنه بیشتر ایشون رو تخریب کرده.با شناختی که از دکتر دارم به نظرم شخصیت ایشون خیلی بالاتر از این حرفا بوده است.یکسری از ویژگیهای اخلاقی ایشون رو نمیشه اینجا نوشت وگرنه همه شما میفهمیدید که چقدر افکار دکتر با مطالب این مقاله متفاوت است.متاسفانه الان همه میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن و شخصیت ایشون رو همونجور که به نفعشونه ترسیم کنن.

20. 3 کاربر از پست مفید fom سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع