کد خبر: ۴۰۶۸۶۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۶

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: در طول سال هایی که در کشتی هستم همواره تلاشم شاد کردن دل مردم بوده و حالا که قهرمان المپیک شدیم، هیچ آرزویی ندارم چراکه به بزرگترین هدف زندگی ورزشی ام رسیده ام.
محمد بنا در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود:پس از آنکه قهرمان المپیک شدیم تصمیم داشتم از تیم ملی خداحافظی کنم .البته نه اینکه از کشتی فاصله بگیرم بلکه به دلیل خستگی زیاد فقط مسئولیت تیم ملی را بر عهده نداشته باشم اما شب گذشته در خلال مراسم آیین اهدای جوایز قهرمانان المپیك احمدی نژاد رییس جمهوری مسئولیت سنگینی را بر عهده من گذاشت و به خاطر دستور رئیس جمهور به کار خود ادامه خواهم داد.

وی تاکید کرد: البته باید شرایط فراهم باشد یعنی ابتدا باید تکلیف فدراسیون مشخص شود ،بعد در رابطه ادامه همکاریم صحبت خواهم کرد.

بنا با اشاره به این که مدت بیشتری باید در کنار خانواده ام باشم وبه آنها رسیدگی کنم افزود: قرار است امشب راهی دبی شوم تا 4 روز کنار دخترم که 10 سال است آن را ندیده ام باشم بعد از آن بیشتر درباره مسائل کشتی صحبت خواهم کرد.

برترین مربی سال 2011 جهان با بیان این رسول خادم را نباید فراموش کنیم تصریح کرد: خادم یکی از بزرگترین اسطوره های کشتی جهان است که آبروی خود را گرو گذاشت و مسئولیت تیم ملی کشتی آزاد را برعهده گرفت .

وی اضافه کرد: اگر تیم آزاد دچارقرعه های بد شانسی نمی شد و پای رضا یزدانی آسیب نمی دید مطمئن باشد آزاد کاران یک نتیجه تاریخی را در المپیک کسب می کردند،هرچند که اکنون نیز کار بزرگی انجام داده اند.

بنا در پایان خاطرنشان کرد: اگر دوست داریم کشتی ما در آینده نیز به موفقیت های بزرگ برسد باید افرادی چون رسول خادم را هر طور شده حفظ کنیم و به سادگی از کنار اسم این بزرگان عبور نکنیم.