دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سیاه نمایی اين روزهاي شبكه انگليسي"من و تو" با عکس های تقلبی! + تصاویر

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

Angry سیاه نمایی اين روزهاي شبكه انگليسي"من و تو" با عکس های تقلبی! + تصاویر

←←به گزارش بی باک به نقل از سایت پانصد نود و هشت ، چندی است که در سایت شبکه انگلیسی من وتو قسمتی با عنوان گزارشگر اضافه شده است. این برنامه (گزارشگر) همان طرح انگلیسی است که در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 توسط بی بی سی فارسی اجرا شد و سعی داشت اغتشاشات و اعتراضات داخلی را دامن بزند. اما مسئولین انگلیسی شبکه من و تو سعی دارند این قسمت را یک بخش تازه تاسیس معرفی نمایند.
    معرفی این برنامه از زبان مسئولین انگلیسی این شبکه:↓↓
    .
    .
    .
    ←←شرایط و ضوابط از زبان مسئولین انگلیسی این شبکه
    ↓↓
    .
    .
    .
    ←←پاسخ به چند سئوال در مورد این بخش توسط مسئولین انگلیسی این شبکه↓↓
    .

←←این بخش (گزارشگر) که به تازگی در برنامه های مدیران انگلیسی شبکه من و تو قرار گرفته است همان اهدافی را دنبال می کند که در انتخابات سال 1388 دنبال شد. مسئولان انگلیسی در حال آماده سازی و مقدمه چینی برای انتخابات آینده ریاست جمهوری هستند. در همین راستا برخی از سیاه نمایی هایی که مدیران این شبکه انگلیسی با عنوان این برنامه (گزارشگر) انجام داده اند را خدمت همه مخاطبان ارائه می کنیم. (تصاویر خود گویای حقیقت است به همین دلیل نیاز به توضیح مفصل نیست)هنگام وقوع زلزله آذربایجان که همه مردم ایران را داغدار کرد:↓↓
    .

←←در این تصویر نوشته است: اینم ماشین عموی من در اهر که به همراه خانه اش ویران شده. هنوز خبری از مسئولین نیست.اینجا آخر دنیاست.جالب است بدانید این تصویر اصلا ربطی به زلزله آذربایجان شرقی و اهر ندارد.تصاویر واقعی را می توانید مشاهده نمایید. تصویر متعلق به خانه در لرستان است که یک لرستانی عزیز هنگام زلزله لرستان در وب شخصی خود آن را به تصاویر کشیده است.↓↓
    .

.
    .
    ←←پلاک ماشین مورد نظر نیز پلاک 41 است که متعلق به لرستان است.↓↓
    .
    .
    .
    ←←تصویر بعدی نیز از همین وبلاگ برداشته شده است که البته نشان از ناشی بودن دشمنان این مرز و بوم است. تصویری که در سایت شبکه انگلیسی من و تو بارگذاری شده است.↓↓
    .

.
    .
    ←←مطلبی که زیر این تصویر نوشته شده به شرح زیر است:آسیب به خانه های شخصی اینجا خانه خاله من است در اهر آذربایجان شرقی. طبق گفته مسئولین جمهوری اسلامی به خانه های شهری هیچ آسیبی وارد نشده است. پس یا اینجا اهر نیست و یا مسئولین جمهوری اسلامی دروغگو هستند. نمی دانم مسئولین جمهوری اسلامی چه اصراری به دروغگویی دارند.اما تصاویر اصلی.↓↓
    .
    .
    .
    ←←همان طور که گفتید اینجا اهر نیست. اما دروغگو رویش سیاه است.↓↓
    .
    .
    .
    ←←اما فاجعه زمانی به اوج خود می رسد که مسئولین انگلیسی شبکه من وتو دچار کمبود مواد خام می شوند و برای بحرانی شدن موضوع مجبور می شوند از تصاویر سوریه استفاده کنند.↓↓
    .

.
    .
    ←←سیاه نمایی که در این تصویر انجام شده به شرح زیر است:
    وقتی امکانات نباشد مردم مجبورند با حداقل امکانات و وسایل موجود مجروحین را مداوا کنند. پول نفت ما را کجا خرج می کنند؟ مردم از گرسنگی مردند.تصویر سایت اصلی↓↓
    .

.
    .
    ←←تصویر اصلی↓↓
    .
    .
    .
    ←←اما از آن جایی که دشمنان ملت ایران همیشه احمق بوده اند این فاجعه از این هم بدتر می شود و تصویری از تصاویر سوریه پخش می شود که مسئولین انگلیسی این شبکه انگلیسی حتی به لباس آنها نیز توجه نمی کنند و دم خروسشان بیش از پیش بیرون می زند.↓↓
    .

.
    .
    ←←سیاه نمایی که در زیر این تصویر انجام شده است به شرح زیر است: وقتی کسی فریاد رس نیست مردم باید به سرو صورت خود بزنند و خودشان به فکر خودشان باشند. یالغوز آذربایجان (آذربایجان تنهاست)اما تصویر سایت اصلی↓↓
    .
    .
    .
    ←←اگر کمترین دقتی به تصویر بیاندازید دم خروس مسئولین انگلیسی شبکه من وتو را خواهید دید (نمی دانم از کی تا حالا مردم آذربایجان عرب شده اند؟)↓↓
    .
    .
    .
    ←←اما سوتی بعدی متعلق به روز جهانی قدس است که این شبکه انگلیسی مانند سایر شبکه ها نه تنها حضور مردم ایران را در این روز نخواستند ببینند که سعی کردند با سیاه نمایی حضور مردم را دراین روز به شکل های مختلف زیر سئوال ببرند.↓↓
    .
    .
    .
    ←←مسئولین این شبکه انگلیسی در راستای زیر سئوال بردن روز جهانی قدس اعلام کردند: مسئولین جمهوری اسلامی در این روز با پخش شربت و شیرینی مردم را به خیابان ها کشانده اند. این خود بزرگترین توهین به فهم وشعور ملت ایران است. اولین سوتی که در این دست و پا زدن های مسئولین انگلیسی من و تو مشاهده می شود این است که روز قدس جمعه آخر ماه مبارک رمضان برگزار می شود و در این روز مردم روزه اند. دوم اینکه این تصاویر ربطی به روز قدس ندارد سند آن به شرح زیر است:↓↓
    .

.
    http://www.bibaknews.com/fa/news/102...-تصاویر
    خيانت فــقـر مي آورد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)