دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زندگی در میان ابرها

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی معماری
    ارسال تشکر
    3,183
    دریافت تشکر: 2,838
    قدرت امتیاز دهی
    167
    Array
    PiXiE's: پر انرژی

Arrow زندگی در میان ابرها

او به تازگی خانه ای متفاوت و عجیب را در یکی از محلات مرکزی شهر طراحی کرده است. این ساختمان سفید رنگ، فاقد پنجره، در و سقف یکپارچه می باشد.

من همیشه در مورد جداکردن فضای خیابان و خانه به وسیله یک دیوار، تردید داشتم و به نوعی با این قضیه مخالف بودم و نگران بودم از اینکه ما چگونه می توانیم موجب انتقال تدریجی فضای غنی از بیرون به درون ساختمان شویم. این جملات از زبان "سو فوجیموتو" معمار خانه مکعبی سفید در ژاپن نقل شده است.

او به تازگی خانه ای متفاوت و عجیب را در یکی از محلات مرکزی شهر طراحی کرده است. این ساختمان سفید رنگ، فاقد پنجره، در و سقف یکپارچه می باشد.

خانه مکعب سفید از سه پوسته سوراخ دار که با همپوشانی در یکدیگر، حریم خصوصی را به وجود می آورند تشکیل شده است.

این در حالی است که نور، هوای تازه و منظره اطراف به راحتی برای ساکنین این خانه فراهم شده است. فوجیموتو می گوید: این خانه یک فضای معلق است و دارای خاصیت چندبعدی است و به همین دلیل من می گویم که زندگی در این خانه، مانند زندگی در میان ابرهاست.

Angels come from up above, to show {name}, God's eternal love

2. 3 کاربر از پست مفید PiXiE سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع