دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بیاید داستان بنویسیم...

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

پیش فرض بیاید داستان بنویسیم...

یه متن کوچیک داستان هستش اونو بخونید و چند دقیقه فکرکنید و بعد ادامه شو بنویسید...

کوچه خلوت و ساکت بود.ترس و وحشت داشت جونمو میخورد،ازصبح که بیدارشدم استرس و دلشوره عجیب و بی سابقه ای روی دلم نشسته بود که اروم نمیشد،کلید انداختم و در خانه رو بازکردم.خانه برهم ریخته بود...

شروع کنید و ادامه داستان رو بنویسید...

2. 4 کاربر از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

پیش فرض پاسخ : بیاید داستان بنویسیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط بلدرچین نمایش پست ها
    یه متن کوچیک داستان هستش اونو بخونید و چند دقیقه فکرکنید و بعد ادامه شو بنویسید...

کوچه خلوت و ساکت بود.ترس و وحشت داشت جونمو میخورد،ازصبح که بیدارشدم استرس و دلشوره عجیب و بی سابقه ای روی دلم نشسته بود که اروم نمیشد،کلید انداختم و در خانه رو بازکردم.خانه برهم ریخته بود...
    خونه با نور کمی که از اتاق بابا میومد روشن شده بود........چرا اینجا اینجوریه؟؟؟؟ صبح که اینجوری نبود!!!!!.........سکوت خونه بیشتر ترس رو بهم تزریق میکرد .....آروم و با ترس و لرز قدم برداشتم ....اینقدر هول بودم که هر چی دنبال کلیدبرق میگشتم لامپو روشن کنم پیداش نمیکردم....اه پس این لعنتی کجاست؟...اها پیدا شد ....یا حضرت عباس اینجا چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به خودم اومدم و دویدم تو اتاق بابا اما کسی اونجا نبود .... دیگه نتونستم طاقت بیارم بابا رو صدا کردم...بابا......بابا ....کجایی؟...بابا.....
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

4. 4 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

خیلی قشنگ بود...

6. 4 کاربر از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

ترکیبی از داستانهای خارجی و لهن رمانهای ایرانی داشت

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

8. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تجربیـــ
    ارسال تشکر
    3,734
    دریافت تشکر: 2,645
    قدرت امتیاز دهی
    2247
    Array
    haniye.R's: جدید105

نقل قول نوشته اصلی توسط بلدرچین نمایش پست ها

شروع کنید و ادامه داستان رو بنویسید...
    با ترس و لرز وارد شدم...اینجا چه خبره؟؟..خدای من...
    نه...نکنه...
    علی...مادر؟؟کجایی؟؟
    علی جااان؟؟مادر؟؟
    وقتی در اتاقش رو باز کردم و دیدم که آروم خوابیده خیالم جمع شد...
    رفتم جلو سرم رو گذاشتم رو پیشیونیش و یه بوسه زدم...
    در گوشش گفتم...مادر مهم نیست چه اتفاقی افتاده...فقط این مهمه که تو هستی...با تمام وجود عاشقتم...
    این موقع بود که علی کوچولوی من بیدار شد و تو تخت کوچیکش تکون خورد و وقتی من رو دید خنده ای کرد که دلم رو لرزوند و در آغوشش گرفتم..
    آخه علی کوچولوی من نه پدر داره و نه مادر...اون یادگار یه عشقه ،که الان ..
    فقط یادمه که لحظه ی آخر دوست صمیمیم تو بیمارستان، تنها ثمره ی عشقش رو به من سپرد و راحت خوابید..
    و حالا من موندم و علی..و یک دنیا حرف نگفته..
    تو بخــــواه تا به سویتـــ ز هـوا سبکــــ ـتر آیـــم ...

10. 4 کاربر از پست مفید haniye.R سپاس کرده اند .

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

دیشب سر موضوعی با پدرم بحث کرده بودم و به او گفته بودم شرم می کنم که پدری مثل شما دارن در دلم میگفتم نکنه پدر سکته کرده .... اگر چنین اتفاقی افتاده باشدخودم رو نمی بخشیدم کسی خانه نبود وحشت تنهایی استرس من را 1000برابر کرده بود ناگهان تلفن به صدادر آمد مادرم بود گفت هر چه سریع تر خودتو به بیمارستان...... برسون من رفتم اما چی شده بود حال پدرم بد بود مادر می گفت دکتر ها از او قطع امید کردند با این که نمی دانستم چه اتفاقی برای پدرم افتاده اما عرق سرد روی پیشانیم نشست به دیوار تکیه دادم و بعد از حال رفتم صدایی آرام بالا سر من می گفت ...... بیدار شو عزیزم بیدار شو وقتی لای چشمانم را آرام باز کردم پدرم را بالای سرم دیدم که می گفت بچه جون پانمیشی صبحانتو بخوری باورم نمی شد همش خواب بود دست و صورتم رو آب زدم در اون لحظه احساس می کردم تمام شادی دنیا جمع شده تو دلم سر میز صبحانه رفتم و دستان پدرم را بوسیدم و از او عذر خواهی کردم او گفت من از دست تو ناراحت نیستم عزیزم
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

12. 4 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برنامه ریزی اموزشی نیروی انسانی
    ارسال تشکر
    6,414
    دریافت تشکر: 9,022
    قدرت امتیاز دهی
    5174
    Array
    ساناز فرهیدوش's: لبخند

کوچه خلوت و ساکت بود.ترس و وحشت داشت جونمو میخورد،ازصبح که بیدارشدم استرس و دلشوره عجیب و بی سابقه ای روی دلم نشسته بود که اروم نمیشد،کلید انداختم و در خانه رو بازکردم.خانه برهم ریخته بود...خونه با نور کمی که از اتاق بابا میومد روشن شده بود........چرا اینجا اینجوریه؟؟؟؟ صبح که اینجوری نبود!!!!!.........سکوت خونه بیشتر ترس رو بهم تزریق میکرد .....آروم و با ترس و لرز قدم برداشتم ....اینقدر هول بودم که هر چی دنبال کلیدبرق میگشتم لامپو روشن کنم پیداش نمیکردم....اه پس این لعنتی کجاست؟...اها پیدا شد ....یا حضرت عباس اینجا چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به خودم اومدم و دویدم تو اتاق بابا اما کسی اونجا نبود .... دیگه نتونستم طاقت بیارم بابا رو صدا کردم.
    دیشب سر موضوعی با پدرم بحث کرده بودم و به او گفته بودم شرم می کنم که پدری مثل شما دارن در دلم میگفتم نکنه پدر سکته کرده .... اگر چنین اتفاقی افتاده باشدخودم رو نمی بخشیدم کسی خانه نبود وحشت تنهایی استرس من را 1000برابر کرده بود ناگهان تلفن به صدادر آمد مادرم بود گفت هر چه سریع تر خودتو به بیمارستان...... برسون من رفتم اما چی شده بود حال پدرم بد بود مادر می گفت دکتر ها از او قطع امید کردند با این که نمی دانستم چه اتفاقی برای پدرم افتاده اما عرق سرد روی پیشانیم نشست به دیوار تکیه دادم و بعد از حال رفتم صدایی آرام بالا سر من می گفت ...... بیدار شو عزیزم بیدار شو وقتی لای چشمانم را آرام باز کردم پدرم را بالای سرم دیدم که می گفت بچه جون پانمیشی صبحانتو بخوری باورم نمی شد همش خواب بود دست و صورتم رو آب زدم در اون لحظه احساس می کردم تمام شادی دنیا جمع شده تو دلم سر میز صبحانه رفتم و دستان پدرم را بوسیدم و از او عذر خواهی کردم او گفت من از دست تو ناراحت نیستم عزیزم ..بابا

http://roksana65.blogfa.com/ساناز فرهیدوش
    وبلاگ خودشکوفایی

14. 3 کاربر از پست مفید ساناز فرهیدوش سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)