دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: اظهارات عجیب سلحشور درباره سینمای ایران

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

Angry اظهارات عجیب سلحشور درباره سینمای ایران

کد خبر: ۱۹۷۰۸۰
    تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۳
    تعداد بازدید: ۲۵۹۰۹
    تابناک

سینمای ایران فاحشه خانه است،
    مگر صبح تا شب عکس های هنرمندان چاپ نمی شود.
    وقتی زنهای ما افتخارشان این است که عکس های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند،
    یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند.

فرج الله سلحشور با اشاره به برخی صحبت‌ها درباره حضور آنجلینا جولی در ایران و بازی در یک فیلم سینمایی گفت:

هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلیانا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین المللی بیاورد.

فرج الله سلحشوربا اشاره به حضور آنجلینا جولی بازیگر شناخته شده سینمای هالیوود به ایران به «پانا» گفت :
    باید دید چه شخصی اجازه می دهد آنجلینا جولی به ایران بیاید، آمدن آنجلینا جولی به ایران اتفاق خوبی است، برای سینمایی که فاحشه خانه است باید برای ادامه فعالیت خود نیز فاحشه بین المللی بیاورد.

وی خاطر نشان کرد :
    سینمای ایران فاحشه خانه است، مگر صبح تا شب عکس های هنرمندان چاپ نمی شود.
    وقتی زنهای ما افتخارشان این است که عکس های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند.

سینمای ایران عضوی از مملکت و خانواده ایران نیست

کارگردان فیلم سینمایی حضرت یوسف(ع) در ادامه سخنان خود
    با اشاره به اینکه سینمای ایران جزوی از مملکت ایران و خانواده ایران نیست اظهار کرد :

به دلیل اینکه همه در سینما از یک قماش هستند، باید از آنجلینا جولی نیز دعوت کنند.

خانواده سینما صهیونیستی و هالیوودی است و باید اذعان کرد که سینمای ایران برای ایران نیست، سینمای ایران عضوی از سینمای دنیا است و اگر علاقه نشان دهد که یک بازیگر بین المللی به ایران بیاید طبیعی است چون خود سینمای ایران عضوی از جامعه بین المللی هالیوود است .

وی تاکید کرد :
    سینمای ایران هالیوودی است و بازیگران آن نیز هالیوودی هستند البته ذائقه انسان‌ها و سلیقه آنها قابل تغییر است به نظر من اگر یک جامعه را به سمت رستگاری بردی آن جامعه به سمت ارزشها تمایل پیدا خواهد کرد.
    اگر به سمت زشتی ها متمایلش کردی آن جامعه به سمت زشتی ها خواهد رفت .

سلحشور یاد آور شد :
    وقتی آثار مستهجن در سینمای ایران ملاک، معیار و فراگیر می شود تماشاگر خاص خود را نیز خواهد داشت، سینما مال ما نیست و ما دچار اشتباه هستیم و فیلم هایی مثل توبه نصوح، یوسف(ع) و حضرت محمد(ص) اندکی از فیلم های سینمای دنیا و ایران را شامل می شودکه به مقوله اسلام و جامعه دینی می پردازد.

وی تاکید کرد :

سینما مال جمهوری اسلامی نیست
    و جزئی از جامعه جهانی صهیونیستی است
    و توسط کمپانی های صهیونیستی اداره می شود.

اگر در سینمای ایران آثار مستهجن ساخته شود تعجب ندارد !

کارگردان سریال اصحاب کهف در ادامه به اوضاع سینمای ایران اشاره کرد و گفت :
    اگر در این سینما آثار مستهجن ساخته شود جای تعجب ندارد، از سینمایی که هدایت آن را بنگاه های صهیونیسیت در اختیار دارد و خط و ربط آن توسط آنها داده می شود بیش از این نیز انتظار نمی‌رود .

وی اضافه کرد:
    در حال حاضر سینمای هالیوود برای ما تصمیم گیری می کند و ما بازیگران آن هستیم که در زمین صهیونیستی بازی می کنیم و نباید نسبت به شرایط موجود اعتراضی داشته باشیم.

مسئولان حکومت شرایط سینمای فعلی را پذیرفته اند

این کارگردان در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت سینمای ایران و نگاه مسئولان به آن گفت :
    جمهوری اسلامی و مسوولان آن این سینمای مبتذل را پذیرفته‌اند، علما نیز این سینما را پذیرفته اند و حرفی و اعتراضی ندارند و این امر نشان‌دهنده آن است که به این ابتذال رأی داده اند ،یعنی این فیلم ها مورد قبول مسوولان است و اعتراض ما بی فایده است و داد زدن ما مانند ضد انقلاب‌ها و اپوزیون ها است .

وی با اشاره به مدیریت سینمای کشور در دولت دهم گفت :
    شمقدری و سجادپورها تنها تصمیم گرفتند چشم و ابروی این سینما را درست کنند و سعی کردند اشکالات سینمایی موجود را درست کنند، در حالی که این سینما درست نمی شود باید مبانی آن درست شود و مبانی جدیدی را برای آن به نگارش در آورد .

با ریش و جای مهر کسی مسلمان نمی‌شود

سلحشور ادامه داد :
    آدمی که دین و خدا و پیغمبر را قبول ندارد.
    اگر ریش حزب اللهی برای او بگذاریم و جای مهر را بر پیشانی او قرار دهیم آیا او مسلمان می‌شود سینمای فعلی ما نیز اینگونه است که تنها یک روسری سر هنرپیشه ها کردند و برادر برادر گفتند و چند صحنه نماز و گلدسته مساجد را گذاشتند
    آیا ،اینگونه سینمای ایران اسلامی می شود؟

حال معاون سینمایی آن شمقدری ،ضرغامی یا من سلحشور باشد فرقی نمی کند
    ماهیت سینما باید درست شود
    و آن کافر باید شهادتینش را بگوید..

وی خاطر نشان کرد :
    سینمای ما ماهیتی غربی، صهیونیستی و اومانیستی دارد.
    این ماهیت با اینکه بگوییم اسلام اسلام درست نمی شود، باید ماهیت تغییر کند حال شمقدری باشد یا حتی ضرغامی و سیف الله داد باشد.
    هر کسی را در این پست گذاشتند نتوانست سینمای ایران را درست کند.

وی در پایان با اشاره به این مطلب که باید علما و دانشمندان اسلامی به مقوله سینما ورود پیدا کنند تاکید کرد :
    باید علما و بزرگان دین ،اسلام شناسان بنشینند و اوضاع سینمای ایران را ببینند و تعریفی از سینمای درست اسلامی بدهند،
    این سینما با این ویژگی‌ها، دارای اصولی است که با اسلام در تضاد است.

سلحشور خاطر نشان کرد:
    سینمای ایران اگر بخواهد اسلامی شود باید تغییراتی داشته باشد.
    باید با آن مبانی فیلم نامه بنویسند و آزمایشگاهی درست کنند و قدم به قدم نیرو تربیت کنند تا سینمای ایران اسلامی شود.

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

پیش فرض پاسخ : اظهارات عجیب سلحشور درباره سینمای ایران

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

3. 5 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

منتظرم
    خيانت فــقـر مي آورد

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    1,177
    دریافت تشکر: 1,246
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ای کاش پروفسور ربتکواذ یه کشور تازه به وجود میاورد حتی اگه تو بیابون هم بود من اونجا رو به امریکا هم ترجیح میدادم چه برسه به بقیه جاهای دنیا

دیگه داره جونم به لبم میرسه

نمیدونم چرا مردم نمی خوان عاقلانه فکر کنن؟

البته اون کشور فقط برای طرز تفکر خاصی خواهد بود...

همکار تالار مهندسی برق
    رشته تحصیلی
    کارشناسی ارشد مهندسی برق - مکاترونیک
    ارسال تشکر
    215
    دریافت تشکر: 647
    قدرت امتیاز دهی
    1157
    Array
    farzadsw's: جدید21

من این بنده خدا رو تو برنامه 7 در مورد فیلمهای دفاع مقدس هم دیدم . واقعا مشکل روانی داره . خدا شفاش بده .

7. 3 کاربر از پست مفید farzadsw سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    دریافت تشکر: 1,150
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

اون عزیزی که این ضرب المثل رو گفته باید جملش رو طلا بگیری تحویل این پنج تا خانم بدی :

" تو حرف رو بنداز وسط صاحبش سخن خودش ورش میداره "

یاد حرف یک بنده خدا افتادم که می گفت :

حضرات اصولگرا چرا مدام می گید مرگ بر فتنه و فتنه گر ؟ اون دوست اصولگرا هم برگشته بود به اون برادر گفته بود که : مگه جنابعالی فتنه یا فتنه گر هستید که ناراحت می شوید ؟ و ...

آقای سلحشور که از این خانوم ها اسمی نبرده که اومدن بیانیه دادند ! نکنه این عزیزان به خودشون شک دارن !

شاید منظور آقای سلحشور خانم " گلشیفته فراهانی " بودند که الان عکس های مبتذلشون روی مجله vogue به جای مدل های مبتذل غربی چاپ شده یا شاید منظورشون خانم " میترا حجار " بوده که رفتند اون فیلم مبتذل رو بازی کردند و برگشتند و شاید خانم "مینا لاکانی "منظورشون هست و یا منظورشون ....
    خدا قوت مسئول سینمای ما که این همه هنرمند از نون و نمک این مملکت می خورن و می رن اون ور آب و به مملکت فحش می دن و می گن در اعتراض به نظام می خوایم حجابمون رو برداریم.

خدایا ! آخر و عاقبت همه ما رو ختم به خیر کن. الهی آمین .

اللهم ارزقنا زیارت لبیتک الحرام

9. 6 کاربر از پست مفید Number One سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,223
    دریافت تشکر: 4,799
    قدرت امتیاز دهی
    2454
    Array

سینما هر چقدر صعود کنه پله نردبانش درلجنزاره !

تو همین سایت بارها به اینکه سینما و عرصه بازیگری چقدر اوضاعش افتضاحه اشاره شد و تقریبا همه هم بالاتفاق قبول داشتن چون همینم هست !
    سینمایی که یه اماتور عشق سینما باارتباط خاص ! با کارگردان وتهیه کننده ازخودش پول هم میده تابازی کنه اگر افتضاح نیست پس چیست؟کجایش باهنر و حتی صنعت سینما تناسب داره!!
    خب الان یک کارگردان سینما باادبیات خاص خودش همینو گفته که البته بهتره به متن واقعی مصاحبه رجوع بشه :

فرج‌الله سلحشور عنوان داشت: بازیگران ایرانی حق دارند که نسبت به حرف‌های من واکنش نشان دادند و با توجه به گفت‌وگویی که یکی از خبرگزاری‌ها از من منتشر کرد به آنها حق می‌دهم.
    وی ادامه داد: من با صحبت‌های خودم قصد داشتم که نسبت به دعوت آنجلیا جولی به ایران واکنش نشان دهم و بگویم که سینمای ایران هرزه‌خانه نیست.من گفته‌ام که آوردن بازیگری مثل «آنجلینا جولی» اهانت به خود بازیگران سینمای ایران است. آوردن یک بازیگر هرزه خارجی، پایین آوردن شأن سینمای ایران و بازیگران زن است.وی با اشاره به پاکی بازیگران زن سینمای ایران اضافه کرد: در سینمای ایران زنان بازیگر پاک و هنرمند و فرهیخته بسیار داریم. من در فیلم‌های خودم با بازیگران بسیاری چون کتایون ریاحی و الهام حمیدی و ... کار کرده‌ام
    وی افزود: ممکن است در بازیگران زن ایران، افراد نابابی هم وجود داشته باشد ولی بسیاری از آن‌ها انسان‌های سالم و درستی هستند که به نظرم این اقدام اهانت به خود بازیگران سینمای ایران است. .
    توحرف مفت میزنی و من مفتی حرف میزنم و هر 2 به این تفاهم خود می بالیم !

11. 5 کاربر از پست مفید Sookoot سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,223
    دریافت تشکر: 4,799
    قدرت امتیاز دهی
    2454
    Array

این هم درنوع خودش جالبه !

اقای سلحشور دعوت از هنرپیشه معلوم الحال خارجی را بی احترامی به سینمای ایران و عموم زنان بازیگر خوشنام میداند

پنج نفر اصرار دارند که بگویند ما حتما همان انجلینا جولی هستیم !!

روز گذشته متني با امضای ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، نگار جواهریان، هانیه توسلی و باران کوثری در واكنش به اظهارات اخير فرج الله سلحشور منتشر شد در اين متن آمده:

جناب آقای سلحشور، از اینکه می‌بینیم آن همه پرداختن به زوایای نورانی زندگی پیامبران و سرمشق قرار دادن منش ایشان تاثیری در کلامتان نداشته، و در نهایت شهرتتان را از نفرت‌پراکنی و بی‌ادبی در برابر هم‌نوعانتان به دست آورده‌اید، بسیار متاسفیم.ای کاش لطف کنید سینمایی را که خجالت می‌کشیم بگوییم شما را یاد کجا می‌اندازد به حال خود رها کنید، شاید که رستگار شوید و آرامش و صلح و محبت به وجدان نگرانتان بازگردد.
    و جالبتر اینکه خودشان هم اذعان دارند که پشت پرده سینما چه خبر است !!!
    سینمایی را که خجالت می‌کشیم بگوییم شما را یاد کجا می‌اندازد.....
    توحرف مفت میزنی و من مفتی حرف میزنم و هر 2 به این تفاهم خود می بالیم !

13. 4 کاربر از پست مفید Sookoot سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

ديگه زياد منتظر نيستم
    خيانت فــقـر مي آورد

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    دریافت تشکر: 5,016
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array
    NameEly's: جدید19

یعنی هر کس جواب من رو بده که حرف زشتی زدم من با اون هستم و اون بخودش گرفته ؟؟
    نخیر اون جواب من رو داده که تا من فکر نکنم کی هستم
    ویرایش شد (لطفا موقع ارسال پست قوانین را رعایت کنید)
    ارام تر سکوت کن : ... !
    صدای بی تفاوتی هایت ازارم می دهد
    کلاس های برنامه نویسی ( اموزش )
    کلاس های برنامه نویسی سایت ( اطلاعیه )

16. 5 کاربر از پست مفید NameEly سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)