دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 205

موضوع: اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    دریافت تشکر: 7,437
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array
    masoume.a.92's: جدید33

پیش فرض پاسخ : اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

اللهم صل علی محمد و آل محمد.
    من الان نمیدونم اینا تیکه بود یا نه یکی روشنم کنه؟؟؟
    پست های دیگتونو خودتون پاک کردید یا کس دیگه؟
    یه چیز میگن که به آدم برمیخوره بعد پاکش میکن که بقیه نبینن چرااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این وسط میخوان ما رو خراب کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط masoume.a.92 : 24th June 2013 در ساعت 02:23 AM

2. 5 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط masoume.a.92 نمایش پست ها
    خب داداش منم موافقم. ترحم چرا؟ خدانکنه. من فقط از دوستان خواستم مواظب حرف زدنشون باشن... روی پست قبلیت به من بود؟
    سلام.

نه آبجی اگه با شما بودم مطمئنن نقل قول می کردم.

تو این بحث ها هر فردی عقایدش رو میگه. هیچ فردی باطل و یا حق مطلق نیس. تبادل نظر میشه. اگه بیشتر همدیگه رو درک کنیم و سعی کنیم از همدیگه یاد بگیریم همه چیز حل میشه و همه اطلاعات تازه ای بر اطلاعاتمون اضافه میشه

4. 6 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ab.bb نمایش پست ها
    مفهوم نوشته شما رو متوجه نشدم.بیشتر توضیح بدین!
    سلام

میبخشین که جوابم دیر شد. دیروز خواستم جواب بدم سایت هنگ کرد. گفتم صبح راحت جواب میدم. امیدوارم دیر جواب دادنمون رو به حساب بی احترامی نذارین و به بزرگواریتون این حقیرو میبخشین.بعده شما به برخی از دوستان جواب دادم اما وقتی اومدم به شما جواب بدم سایت هنگ کرد.خلاصه از دیروز به این فکر بودیم که نکنه سوتفاهم پیش بیاد. کم کاری بنده رو به بزرگواریتون انشاالله میبخشین. هم کلام شدن با بزرگوارانی چون شما جدا برامون باعث افتخاره.

منظورم این بود که هدف دشمنان گرفتن دین بود . چون با گرفتن دین و اعتقاد ملت کشور به راحتی تبدیل به مستعمره میشد. دین اجازه نداده که مسلمانان مستعمرۀ کشورهای دیگه بشن این قاعده را تقریبا نفی سبیل می گویند. چون هدف از حمله گرفتن اعتقادات ملت بود رزمندگان هم از این اعتقادات دفاع کردند. البته گفتم که اولویت این بود چون دفاع از کشور و خاک و ناموس هم دلایل دیگری بود. و در جنگ هم رزمندگان با شعارهای مذهبی و اعتقادات دینی تحمل می کردن یا شوق شهادت داشتن.

ویرایش توسط عبدالله91 : 24th June 2013 در ساعت 05:29 AM

6. 5 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی آلی
    ارسال تشکر
    1,053
    دریافت تشکر: 745
    قدرت امتیاز دهی
    329
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط آن شرلی نمایش پست ها
    خب دوست عزیز برای مثال من قبلا فکر میکردم خانواده های شهدا که برای دانشگاه سهمیه دارن در حق بقیه بی عدالتی میشه اما بعد که تحقیق کردم فهمیدم سهمیه ای که برای فرزندان شاهدو ایثارگر در نظر میگیرن از ظرفیتی که برای دانشجوهای دیگه در نظر دارن جداست.یعنی کلا جزو اون ظرفیت حساب نمیشن ویا اینکه از قبل براشون یه ظرفیت خاصی رو در نظر دارن که در هر صورت برای اونهاست.درسته که درواقع یک امتیاز برای ورود دارن اما هیچ ربط و بی عدالتی نسبت به بقیه نداره و صورت نمیگیره!
    امیدوارم اینجور باشه که شما می فرمایید.ولی من خیلی از این موارد رو دیدم که راحت رشته های خوب قبول شدن
    لبخند کم خرجترین آرایش چهره است.چهره ات به این آرایش همیشه آراسته باد.

8. 4 کاربر از پست مفید المیرا70 سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط maede raha نمایش پست ها
    بیکار نبودید تو این سایت چی کار می کردی؟؟؟؟؟
    الان هر کسی تو این انجمنه بیکاره؟

با این حرفتون که معلومه حتی برای گفتنش از 1% مغزتون هم برای مزمزه کردنش استفاده نکردین. به کل کاربران این انجمن به طور مستقیم توهین کردید!

خیلی عالیه جدا !
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

10. 3 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    نه برا چی منفی دادی؟؟؟؟؟؟؟؟ میخوام بدونم. تو که با یکی دیگه بحث میکنی چرا به من منفی میدی؟ اگه مربوط به آقای mahdi42 بود. که شما اونوقت میشی کاسه داغ تر از آش! چون ایشون بجای منفی به من پیشنهاد دوستی دادن... (حالا اگه بخوان بعدا منفی بدن خبر ندارم...) انگار خوب طرفدار صلحن.

12. کاربرانی که از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند.

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط masoume.a.92 نمایش پست ها
    نه برا چی منفی دادی؟؟؟؟؟؟؟؟ میخوام بدونم. تو که با یکی دیگه بحث میکنی چرا به من منفی میدی؟ اگه مربوط به آقای mahdi42 بود. که شما اونوقت میشی کاسه داغ تر از آش! چون ایشون بجای منفی به من پیشنهاد دوستی دادن... (حالا اگه بخوان بعدا منفی بدن خبر ندارم...) انگار خوب طرفدار صلحن.
    انجمن نخبگان دو قابلیت داره:
    1- امتیاز مثبت : یعنی شما به حرف این کاربر موافق هستید
    2- امتیاز منفی : یعنی شما با حرف این کاربر مخالف هستید

خب منم با حرفای شما مخالف بودم. کار غیر قانونی کردم؟

موفق باشید
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

14. کاربرانی که از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند.

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    انجمن نخبگان دو قابلیت داره:
    1- امتیاز مثبت : یعنی شما به حرف این کاربر موافق هستید
    2- امتیاز منفی : یعنی شما با حرف این کاربر مخالف هستید
    مرسی که قابلیت دادن امتیاز منفی رو یادآوری کردی............
    شما هم موفق باشید.
    ویرایش توسط masoume.a.92 : 24th June 2013 در ساعت 12:45 PM

16. 2 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

و باز دوباره بحث و تبادل نظر با قهر و ناراحتی داره تموم میشه.ما هنوز یاد نگرفتیم که بدونیم شاید داریم درباره بعضی موارد اشتباه فکر میکنیم.

بحث رو شخصی میکنیم.

کلی بگم:

همونطور که همتون دیدید توی این تاپیک درباره ی مسائلی چند نظر متفاوت وجود داشت.قبل از اینکه سعی کنیم به زور عقیده ی خودمونو به کسی بقبولونیم بیایم فکر کنیم چرا نظر های متفاوتی وجود داره در حالی فقط یک حقیقت وجود داره؟ خب این یعنی هر کسی بخشی از حقیقت رو دیده.بخشی از اطلاعات به دستش رسیده و موجب شده مغزش تحلیل کنه.حالا چرا اصرار میکنید که همه باید حرف شمارو قبول کنند بدون چون و چرا و صبر و حوصله و استدلال من نمیدونم. غیر منطقی نیست؟ دشمن که نیتسم باهم؟پیر که نیتسم.جوونیم.چرا زود از کوره در بریم؟چرا انتظار داشته باشیم که با یه جمله همه حرفامونو قبول کنند. اگر میخواید اینجوری باشه بهتره دیگه هیچوقت بحثی نکنیم.چون نتیجه نداره.

مثل این میمونه که یه فیل رو بزارن تو یه اتاق تاریک بهتون بگن برید توی اتاق و حدس بزنید اون چیه؟یکی دمشو دست میزنه و یه حدسی میزنه.یکی پاهاشو میگیره و یه حدسی میزنه یکی گوششو میگیره و یه حدسی .....حالا این درسته که بیارنشون بیرون و اون چند نفر به خاطر اثبات حرفاشون بیوفتن به جون هم؟ خب به خاطر کمبود اطلاعات نتیجه غلط از آب در میاد

پس بهتره بیایم مشاهداتمونو در اختیار هم بزاریم تا نتیجه هامونو.
    اینجوری مغز همه ی ما با توجه به اشتراک گذاشتن تمام مشاهدات احتمال بیشتری داره که نتیجه ی مشابه تری بگیره.

ببخشید زیاد حرف زدم.

کسی نمیخواد و نخواسته ارزش شهید رو پایین بیاره.وضع موجود و ضعف مدیریت و فکری کشور باعث شده یکم مردم به انحراف کشیده بشن.ما در امر ترویج فرهنگ درست خیلی خیلی ضعیفیم.

حرف از پسر شهید و داغ دلش میزنیم اما فردی که 20 سال پیش پدرش توی تصادف جونشو از دست داد رو رها کردیم.مگه غیر از اینه که اون پدر هم برای زن و بچش تلاش میکرد؟

حرف از شهیدانی که نابغه بودن میزنیم اما الان همه میدونن که حمایت علمی نمیشن

پس بهتره یه نظمی به وضعیت بدیم تا زحمت شهیدان که باعث شد کشور دست خودمون بمونه رو هدر ندیم.تا زمانی که اختلاف عقیده زیاد هست وضعی درست نمیشه.

و یه جمله که نظر شخصیمه:به جای اینکه دوستان دلگیر شن خب منو روشن کنن.چون قطعا استنباط من از ضعف اطلاعاتیمه

اینقدر به حجاب گیر ندیم و اونو تبدیل به معضل نکنیم.masoume گفت که به همکارش فقط گفتن چادرتو سر کن.....

ایا با سر کردن چادر توی اداره سطح عملکرد اداره پیشرفت میکنه؟کار ارباب رجوع بهتر راه میوفته.....

تاحالا بهش گفتن به ارباب رجوع بهتر برس؟گفتن کار مردم رو عقب ننداز؟

این گناه و ثواب که میگید فقط واسه چادر هست؟

اصلا کاربرد این گناه و ثواب که اینقدر دوست داریم بشماریموشون فقط واسه اون دنیا هست؟

من میگم نه.هر چیزی که در وصف گناه و ثواب اومده تاثیرش واسه همینجاست.زندگیمون.خودمون.ف زندانمون.نسل بعدیمون.

تنها لطمه ای که به اسم شهیدان زدیم فقط بد حجابی دخترانمونه؟دیگه هیچی؟

فکر نمیکنید عوامل دیگه که ازش کمتر نام میبرید باعث بدحجابی شد؟

مشکل 40 سانت مویی هست که دیده میشه یا نبود راهنمای درست؟نبود برخورد درست؟

من به نظرم بیشتر ازینکه دولت بخواد روی جوونا کار کنه باید روی پدر و مادران عزیز کار کنه تا جوونا چسبیده بشن به نظام خانوادشون نه اینکه فقط توی خانوادشون باشن.

من با حجاب موافقم اما حجابی که از روی دل باشه.و تبلیغ حجاب انجام بشه در صورتی که بقیه موارد هم انجام بشه.

یه سوال:البته تمام حرفای منو رها نکنید بیاید فقط این سوال رو بچسبید

دروغ جرم نیست گناه هست

بدحجابی گناه است چرا جرم است؟اگر ایران از فردا اعلام کنه که داشتن حجاب آزاد هست و اختیاری به نظر شما اکثریت جامعه به چه شکلی وارد جامعه میشن و چرا؟

18. 6 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها

اینقدر به حجاب گیر ندیم و اونو تبدیل به معضل نکنیم.masoume گفت که به همکارش فقط گفتن چادرتو سر کن.....

ایا با سر کردن چادر توی اداره سطح عملکرد اداره پیشرفت میکنه؟کار ارباب رجوع بهتر راه میوفته.....
    تنها لط........
    دوست خوبم. اینو من نگفتم maede raha گفت. شانسه والا...!
    البته شما که به نظر منطقی میاین توصیه میکنم یه دور دیگه کامل پست های قبلی رو بخونید. (گرچه که بعضیا پست هاشونو یا کامل پاک کردن یا بعد از تحویل دادن حرفاشون به من ویرایشش کردن و الان کاربرا نمیبینن!) من نخواستم دیگه این تاپیک قلب یخی عزیز رو بیشتر شلوغ کنم و... دیگه حرفامو نگم دیگه... میدونید که..؟. هرکی مایله دلایل نگفته منو بدونه واسم پیغام شخصی بذاره... با تشکر.
    ویرایش توسط masoume.a.92 : 24th June 2013 در ساعت 02:38 PM

20. 4 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع