دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 205

موضوع: اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    2,943
    دریافت تشکر: 1,633
    قدرت امتیاز دهی
    4481
    Array
    آن شرلی's: سکوت

پیش فرض پاسخ : اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط المیرا70 نمایش پست ها
    خیلی ببخشیدا الان توی ایران اینقدر بی عدالتی شده که مردم حقشونه اینجور رفتاری داشته باشن.یک طرفه به قاضی رفتن درست نیست.
    هر کجا که بحث دانشگاه و رتبه و کار واستخدام باشه خیلی خانواده ها با عناوین مختلف جایگاه پیدا میکنن.
    من به شهدا احترام میگذارم ولی متاسفانه با گذشت زمان افراد با افراط کاری هاشون مسبب این شدن که مردم دیگه به گذشته توجه نکنن
    منظورتون رو متوجه نشدم میشه یکم واضح تر بگید؟!
    ممنون
    سید علی لب تر کند , جان را فدایش میکنم!

2. 4 کاربر از پست مفید آن شرلی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    دریافت تشکر: 2,806
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ab.bb نمایش پست ها
    تعجب میکنم از این مطلب، ماشاالله صبح تاشب شبکه های داخلی درباره اسلام و شهید و... دارند؛ صحبت میکنند. اکثر کوچه و خیابان و میدانها هم اسم شهید روشه ، فرزندای شهدا هم که سهمیه دارن و...
    ملت هم که همیشه قدردان شهدا هستن. من هیچکس رو ندیدم به شهدا توهین کنه ؛حتی مخالفای نظام.این وسط مانتوی کوتاه و روسری ... ربطش به جنگ و شهدا چیه؟ اون قسمتی که درباره مشکلات جانبازن بودش درسته ،بیچاره ها خیلی توی عذابن.
    دوست عزیز پرسیدی مانتوی کوتاه و روسری چه ربطی به جنگ و شهدا داره،شهدا جان خودشون فدا کردند برای ناموس این مملکت خودشون رو فدا کردند چون نمی خواستند زیر حرف زور برن و تقلید کور کورانه کنند نمی خواستند که جوان های این مملکت زیر سلطه و نظر دشمنان باشند اما جوان های امروز رو ببین نوع پوشششون رو فشن تی وی ماهواره تعیین می کنه حتی نوع تفریحاتشون رو هم داره ماهواره تعیین می کنه اکثر جوان های امروز دارن نقش مدل های غربی رو بازی می کنند به نظرت یک سری از این پوشش ها مناسب یک جوان ایرانی شیعه ی علی (ع) است؟؟؟شهدا جنگیدند چون روی تک تک دختر و پسرای این مرز و بوم غیرت داشتند اما حالا یک سری از همون جوان ها دارن جواب این فداکاری رو با شرکت تو ی پارتی های شبانه و موهای بیرون گذاشته میدهند.
    ویرایش توسط ghalbeyakhi : 22nd June 2013 در ساعت 07:45 PM
    مرگ از زندگی پرسید:چرا من تلخم و تو حقیقت؟!
    زندگی در جواب گفت :
    چون من دروغم و تو حقیقت!!

4. 10 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikhanmohamadi نمایش پست ها

دوست عزیز...خود من چند بار برا آزمونای استخدامی اقدام کردم که همشون 60% یا 70%از خونواده های شهدا ظرفیت میگرفتن...این سوالو دارم ایا خود
    شهدا راضین به این مزایایی که واسه خونواده هاشون میذارن؟؟؟؟

دوست گرامی حرف شما متین ولی مطمئن باشین شهدا به این مزایا راضی نیستند شهیدان بدون هیچ چشم داشتی جونشون رو کف دستشون گذاشتند و به جبهه ها رفتند و جنگیدند اما خیلی از خانواده های شهیدی رو هم می شناسم که حتی از کوچکترین مزایا هم استفاده نکردند
    زندگی در جواب گفت :

6. 7 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

حرفی ندارم جز اینکه واقعا شرمنده ی شهدام... اگر اونها نمیرفتن الان ما هم نبودیم...
    اما ای کاش ای شرمندگی رو همه ی ادمای ایرانی داشتن و نمیزاشتن ایران اینجوری بشه و به این وضع برسه...
    اون دنیا جواب شهدا رو چی میخوایم بدیم؟چجوری میخایم بهشون نگاه کنیم؟چی داریم بهشون بگیم...

کانال ایده داستان را در تلگرام دنبال کنید... ideh_dastan@

8. 7 کاربر از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12965
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalbeyakhi نمایش پست ها
    دوست عزیز پرسیدی مانتوی کوتاه و روسری چه ربطی به جنگ و شهدا داره،شهدا جان خودشون فدا کردند برای ناموس این مملکت خودشون رو فدا کردند چون نمی خواستند زیر حرف زور برن و تقلید کور کورانه کنند نمی خواستند که جوان های این مملکت زیر سلطه و نظر دشمنان باشند اما جوان های امروز رو ببین نوع پوشششون رو فشن تی وی ماهواره تعیین می کنه حتی نوع تفریحاتشون رو هم داره ماهواره تعیین می کنه اکثر جوان های امروز دارن نقش مدل های غربی رو بازی می کنند به نظرت یک سری از این پوشش ها مناسب یک جوان ایرانی شیعه ی علی (ع) است؟؟؟شهدا جنگیدند چون روی تک تک دختره و پسرای این مرز و بوم غیرت داشتند اما حالا یک سری از همون جوان ها دارن جواب این فداکاری رو با شرکت تو ی پارتی های شبانه و موهای بیرون گذاشته میدهند.
    شهدا برای دفاع از کشور رفتند جنگیدند؛ اینکه ملت چی میپوشن به خودشون مربوطه و یک مسئله شخصیه ؛ ربطی به جنگ نداره. او جوان شیعه که به اصول دینش عمل نمیکنه؛خودش میدونه با خدای خودش؛ به شهدا و هیچکس دیگه ربطی نداره. چرا مسائل رو باهم قاطی میکنید.

10. 5 کاربر از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

شهدا برای دفاع از کشور رفتند جنگیدند؛ اینکه ملت چی میپوشن به خودشون مربوطه و یک مسئله شخصیه ؛ ربطی به جنگ نداره. او جوان شیعه که به اصول دینش عمل نمیکنه؛خودش میدونه با خدای خودش؛ به شهدا و هیچکس دیگه ربطی نداره. چرا مسائل رو باهم قاطی میکنید.
    به قول شما برای دفاع از کشور رفتند ، این دفای برای کی بوده ؟ برای چی بوده ؟ هدفشون چی بوده؟پس اگر تمام مسائل شخصیه شهدا باید می گفتند به ما ربطی نداره این یک مسئله ی شخصیه، پس باید می گفتند به ما ربطی نداره اگر دشمن کشور رو اشغال کنه ،اگر دشمن به خانه های مردم راه پیدا کنه اگر حجاب دختر ها و پسرای ما بشه مثل جوان های غربی اگر دشمن به مامسلط بشه و اون همه چیز رو برای ما تعیین کنه!
    ویرایش توسط ghalbeyakhi : 22nd June 2013 در ساعت 08:09 PM
    زندگی در جواب گفت :

12. 5 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تربیتی - فلسفه تعلیم و تربیت
    ارسال تشکر
    113
    دریافت تشکر: 208
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    maede raha's: جدید110

چفّیه،چندتکه استخوان آورده اند
    تحفه ای از قد وبالای یلان آورده اند
    چون علی اکبر شتابان در شهادتگاه عشق
    اربا-اربایی ، علی اصغر- نشان،آورده اند
    دکتر فاضلی دوست

انسانهای بزرگ بر خود سخت می گیرند و انسانهای کوچک بر دیگران. حضرت علی (ع)

14. 8 کاربر از پست مفید maede raha سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12965
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalbeyakhi نمایش پست ها
    به قول شما برای دفاع از کشور رفتند ، این دفای برای کی بوده ؟ برای چی بوده ؟ هدفشون چی بوده؟پس اگر تمام مسائل شخصیه شهدا باید می گفتند به ما ربطی نداره این یک مسئله ی شخصیه، پس باید می گفتند به ما ربطی نداره اگر دشمن کشور رو اشغال کنه ،اگر دشمن به خانه های مردم راه پیدا کنه اگر حجاب دختر ها و پسرای ما بشه مثل جوان های غربی اگر دشمن به مامسلط بشه و اون همه چیز رو برای ما تعیین کنه!
    دفاع از کشور یه مسئله عمومیه به کل کشور مربوطه؛ نوع پوشش افراد یه انتخاب شخصیه.
    این دشمنی شما با مردم غرب رو درک نمیکنم؛ مگه اونا آدم نیستن. حالا یکی فرضا لباس و پوشش یه کشوری رو دوست داره؛ حق نداره اون پوشش رو داشته باشه؛ چون شهدا رفتند از کشور دفاع کردند. اصلا این مسائل چه ربطی به هم داره.

16. 5 کاربر از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

اینجا ایران قرن 21 است !

با یخه بسته و ته ریش کارت 2 سوته راه می افته !
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

18. 7 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

دفاع از کشور یه مسئله عمومیه به کل کشور مربوطه؛ نوع پوشش افراد یه انتخاب شخصیه.
    این دشمنی شما با مردم غرب رو درک نمیکنم؛ مگه اونا آدم نیستن. حالا یکی فرضا لباس و پوشش یه کشوری رو دوست داره؛ حق نداره اون پوشش رو داشته باشه؛ چون شهدا رفتند از کشور دفاع کردند. اصلا این مسائل چه ربطی به هم داره.
    بحث دشمنی نیست بحث پایمال شدن خون شهداست ،هر کشور و دینی قوانین و مقررات خاص خودش رو داره این درست نیست که کسی دینش اسلام باشه و مدعی باشه که شیعه ی علی (ع) هست اما نوع پوشش و رفتار و کردارش چیز دیگه ای باشه همین مغایرت هاست که باعث شده خیلی از افرادی هم که دینشون اسلام نیست نسبت به اسلام بد بین بشن قرآن و اسلام برای پیروانشون یک سری قوانین و مقررات تعیین کرده پس کسی که تابع اسلام هست باید تابع قوانین و و مقرراتش هم باشه بدیه یک سری از افراد جامعه ی ما اینه که هم دلشون می خواد پشت سر حضرت علی نماز بخونند هم سر سفره ی معاویه غذا بخورند ،هم ادعای مسلمان بودن و پیروی از قرآن رو دارند هم اینکه تابع بی چون چرای مقررات تفکر غیر اسلامی هستند
    زندگی در جواب گفت :

20. 7 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع