دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: پیشنهاد ایران برای تفکیک جنسیتی کعبه

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایران برای تفکیک جنسیتی کعبه

چرا برخی مسئولین ایران اینقدر علاقه به تفکیک جنسیتی دارند؟؟!!!
    آیا این به ذهن بیمار و روان پریش و منحرف برخی از آدمها بر نمیگرده که جنس مونث و مذکر رو به جای سازندگی در کنار هم فقط از جنبه ابتذال می نگرند.....؟؟!!!
    گویای می خوان بلای مشابه ایران رو بر سر مکه در بیارن!!!
    کار به جایی کشیده که در قوانین خدا هم دستبرد می خوان بزنن .... لطفا پیشنهادتون رو به خدا هم ابلاغ کنید ...

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

2. 8 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

مشكل تالار اين هست كه كسي نظرمتخصصان هر زمينه اي رو حتي براي حفظ ظاهر دموكراتيك بر نظر خودش قبول نميكنه.وقتي توي تالار در زمينه مذهبي متخصص موثق هست (كه بنده بعنوان مثال اسم هم بردم وكسي اهميت نداد)دليلي نداره بنده وديگران در حيطه غير تخصصي مون حكم قطعي بديم.
    اين تاپيك در رابطه با يك موردمذهبي هست و قبول نظرات فردمتخصص در اين زمينه باعث افتخار بنده وعقلاي تالاربايد باشه.
    يك قاعده محكم در روابط سياسي هست با اين مضمون:همه افراد باهر سطح شعوري ,نظرشون محترم هست ولي الزاما تمام اين نظرات معتبر نيستند.(هر نظري فقط محترم هست و نه معتبر)
    بر اين اساس از شنيدن نظرات همه بزرگواران تالار استقبال ميكنم ولي براي اعتبارقايل شدن براي همه نظرات مخصوصا اونهايي كه چاشني ديكتاتوري وتوتاليتري دارند معذورم.
    دليلي نداره اگه من توي زمينه نظامي(بعنوان مثال البته) تخصصي ندارم بيام ودر مسايل نظامي حكم قاطع از خودم صادربكنم.ارزش تخصص در محدوديت اون هست وگرنه علمي كه در دست همه باشه تخصص بحساب نمياد.
    مسايل مذهبي حوزه تخصصي همه كاربران nj نيست.اگه هست براي باورپذيري بيشتر از ارائه مدارك ومستندات دريغ نكنيد.شايد اينجا هم تعدادي Religious Expert داريم و خودمون خبر نداريم.حق الكشف براي اين حقير محفوظ است.
    خيانت فــقـر مي آورد

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 312 نمایش پست ها

مشكل تالار اين هست كه كسي نظرمتخصصان هر زمينه اي رو حتي براي حفظ ظاهر دموكراتيك بر نظر خودش قبول نميكنه.وقتي توي تالار در زمينه مذهبي متخصص موثق هست (كه بنده بعنوان مثال اسم هم بردم وكسي اهميت نداد)دليلي نداره بنده وديگران در حيطه غير تخصصي مون حكم قطعي بديم.

سلام
    میدونید جناب 312 گرام ....
    مشکل این متخصصانی که شما عزیز بشون استناد میکنید طوری هست غیر از تخصص مذهبی به هر رشته ای هم نظر میدهند !بد نیست غیر کارشناسان هم یک بار فقط یک بار در زمینه تخصص این گرامیان نظر بدهند! ...
    این متخصصان مذهبی علاوه بر رشته خود..در زمینه باستان شناسی و هنر و معماری و اثر تاریخی و ... هم خود رو متخصص میدانند!
    خب اگه اینطوری هست عزیز ...حالا به نظرات غیر کارشناسان هم در زمینه تفکیک جنسیتی گوش بدهند مطمنا خیلی هم بد نیست ...تازه میشویم مثل خود این عزیزان !
    بازم خوبه شما میفرمایید در زمینه مذهب متخصص هستند ..ولی یک سوال چرا این عزیزان اینقدر در بقیه تخصص ها خود رو صاحب سبک تلقی میکنند ؟

اين تاپيك در رابطه با يك موردمذهبي هست و قبول نظرات فردمتخصص در اين زمينه باعث افتخار بنده وعقلاي تالاربايد باشه.

بله حق با شماست !

ولی این عزیزان متخصص مذهبی در همه رشته ها خود رو متخصص تلقی میکنند ...مشکل هم اینجاست ! چرا اینطوری هستند اگر متخصص مذهب خود همون متخصص مذهب باقی باشند ..
    منم خوشحال میشم نظرات این عزیزان رو فقط در مذهب بدونم ...نه در مورد باستان شناسی نه در مورد اثار تاریخی ...

يك قاعده محكم در روابط سياسي هست با اين مضمون:همه افراد باهر سطح شعوري ,نظرشون محترم هست ولي الزاما تمام اين نظرات معتبر نيستند.(هر نظري فقط محترم هست و نه معتبر)

ماشا ...افرین ...بله خوب گفتید دیگه همه عزیزان در جامعه نظرشون محترم ولی شاید معتبر نباشه دقیقا برای همه هست این حرف از بالای مملکت تا پایین مملکت !

بر اين اساس از شنيدن نظرات همه بزرگواران تالار استقبال ميكنم ولي براي اعتبارقايل شدن براي همه نظرات مخصوصا اونهايي كه چاشني ديكتاتوري وتوتاليتري دارند معذورم.
    دليلي نداره اگه من توي زمينه نظامي(بعنوان مثال البته) تخصصي ندارم بيام ودر مسايل نظامي حكم قاطع از خودم صادربكنم.ارزش تخصص در محدوديت اون هست وگرنه علمي كه در دست همه باشه تخصص بحساب نمياد.

ماشا گرامی ...خدایی با این حرفتون موافقم ...خب به نظرتون هم متخصص باستان شناس هستند که در مورد تخت جمشید و پاسارگاد نظر میدهند پس تخصص باستان شناسی در دست همه نیست چرا یک عده به خودشون اجازه میدهند در چیزی که متخصصش نیستن وارد بشن و نظراتی بیان کنند که مایه خنده و تمسخر صاحب متخصصان اون رشته میشه ..

مسايل مذهبي حوزه تخصصي همه كاربران nj نيست.اگه هست براي باورپذيري بيشتر از ارائه مدارك ومستندات دريغ نكنيد.شايد اينجا هم تعدادي Religious Expert داريم و خودمون خبر نداريم.حق الكشف براي اين حقير محفوظ است.
    بله مسایل مذهبی تخصص میخوات قبول و کاملا درست !....ولی بقیه فنون و رشته ها نیاز به تخصص دارند ...و اینکه بعضی از عزیزان متخصص مذهب اینو حرف رو قبول ندارن...خیال میکنن چون مذهب میدانند یعنی خدا هستند و میتوانند در هر زمینه تخصص دیگه ای هم تصمیم گیری کنند ....رعایت نام این عزیزان هم برای بنده محفوظ

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

5. 5 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

من ادعايي نكردم متخصص مذهبي هستم.اگه بعنوان افراد صاحب مسئوليت در nj به كاربرد تخصص در نتيجه گيري تاپيكها اعتقاد داريد از متخصص مذهبي براي تعيين تكليف اين تاپيك استفاده بكنيد.نكنه اونهم قابل قبولتون نيست؟من باز تكرار ميكنم نظر دادن در هر زمينه اي باعث نمايش سطح كاربران هست.ولي نهايتا موضوعات تخصصي رو بايد به كارشناس خودش سپرد
    خيانت فــقـر مي آورد

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

ولي براي اعتبار قايل شدن براي همه نظرات مخصوصا اونهايي كه چاشني ديكتاتوري وتوتاليتري دارند معذورم.

مواظب حرف زدنت باش . جناب اقای کارشناس ! توی کدوم درس کارشناسی امده که به دیگران بگی
    دیکتاتور ؟

در چنین وضعی با مدیر انجمن تماس میگیرم تا تاپیک بسته بشه . الان مثلا من شدم دیکتاتور ، یه روز بعد هم میشم جنایتکار و بعد ضد دین و خدا و .... .
    ویرایش توسط Joseph Goebbels : 1st November 2012 در ساعت 04:53 PM

8. کاربرانی که از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

میگید متخصص قبول
    من (ما) متخصص نیستم (ایم)قبول
    اما اطلاعاتی داریم
    شما قبول نداری که پیامبر میگه تمام احکام گفته شده رو با قرآن سنت و عقل بسنجید اگه درست بود بعد انجام بدید؟؟؟؟
    حالا کجای قرآن و سنت و عقل(این فاکتور شخصیه) میگه کعبه باید تفکیک جنسیتی باشه؟؟؟؟؟
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

من ادعايي نكردم متخصص مذهبي هستم.

من شما ...عزیز رو منظورم نبود حرفایی کنایه ای به افراد متتخصص مذهبی بود و اینکه این ادعا برای افراد متخصص کامل هست ...

مطمنا جسارت نکردم مد نظرم شما گرامی نبودید ...

اگه بعنوان افراد صاحب مسئوليت در nj به كاربرد تخصص در نتيجه گيري تاپيكها اعتقاد داريد از متخصص مذهبي براي تعيين تكليف اين تاپيك استفاده بكنيد.

بله موافقم نظرتون هستم ....

ولی عنوان تاپیک مذهبی نیست خبری هست در سایت درج شده و اینکه خبر مذهبی نیست فقط از نظر من پیشنهادی بوده به عربستان ...در مورد خدا و پیامبر که نیست ...
    برای همین همه اعضا میتوانند ازادانه نظر بدهند ...مثل مسله مذهب مربوط به سنت خدا و نبی خدا که نبود....
    اگر در مورد نبی و خدا صحبت شد و دوستان بدون مدرک مستند صحبت میکردند خودم به شخصه
    تذکر میدم و پستشون رو ویرایش یا حذف میکنم ...

نكنه اونهم قابل قبولتون نيست؟من باز تكرار ميكنم نظر دادن در هر زمينه اي باعث نمايش سطح كاربران هست.ولي نهايتا موضوعات تخصصي رو بايد به كارشناس خودش سپرد

بله خب من این حرفتون رو قبول کردم ...و بازم میگم درسته ....خب ولی متخصص مذهب هم باید درک کنه فقط در زمینه خودش متخصص هست نه بیشتر !

"
    کوروش بزرگ"

11. 2 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط RSA71 نمایش پست ها
    شما هم که کلا سنگ باستان شناسی رو به سینه زدی

چرا عزیز صحبت از گذشته نگم ...گذشته خوبی که الان برای همه ما بسیار پر اوازه هست ...

همیشه ادما از گذشته خودشون میرسن به اینده ...

تا شما گرامی از تاریخ نیاکان خودت ندونی هرگز اینده جامعه خودت رو درک نخواهی کرد...

"
    کوروش بزرگ"

13. 3 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

جالب نیست اصلا...اصلا...یکمی ازادی هم بالاخره خوبه اما...واقعا متاسفم

کانال ایده داستان را در تلگرام دنبال کنید... ideh_dastan@

15. 2 کاربر از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

نقل قول نوشته اصلی توسط باستان شناس نمایش پست ها
    چرا عزیز صحبت از گذشته نگم ...گذشته خوبی که الان برای همه ما بسیار پر اوازه هست ...

همیشه ادما از گذشته خودشون میرسن به اینده ...

تا شما گرامی از تاریخ نیاکان خودت ندونی هرگز اینده جامعه خودت رو درک نخواهی کرد...
    من کاملا به این مطلب اعتقاد دارم
    و 90% مطالعات غیر درسی من هم تاریخی هستن
    ولی منظورم اینه اینجا بحث ما با این دوست عزیز سر مسائل مذهبیه
    و کلا هرجا گفت کارشناس شما گفتی نباید دخالت کنن در باستان شناسی که منطقیه ولی با بحث ما تناسبی نداره(به نظر من)
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

17. کاربرانی که از پست مفید رضوس سپاس کرده اند.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)