دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: کنسرو نوزاد مرده انسان در چین !

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    یه چیزی میخونیم دیگه...گیر نده
    ارسال تشکر
    1,735
    دریافت تشکر: 2,274
    قدرت امتیاز دهی
    190
    Array
    شه پری's: جدید4

پیش فرض پاسخ : کسانی که حالشون به هم میخوره نیان تو خواهش میکنم!!!!!!!!!!!!!

واقعا متاسفم برای شما و این مطلبی که گذاشتید...
    دعوت میزنید ...بعد نمیزنید موضوع چیه...بعد مینویسید که کسایی که حالشون بهم میخوره نیان تو....
    پس چرا دعوت به موضوع زیدی؟
    متاسفم..
    جمع کن بساطت رو.....

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,706
    دریافت تشکر: 9,662
    قدرت امتیاز دهی
    2686
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط شه پری نمایش پست ها
    واقعا متاسفم برای شما و این مطلبی که گذاشتید...
    دعوت میزنید ...بعد نمیزنید موضوع چیه...بعد مینویسید که کسایی که حالشون بهم میخوره نیان تو....
    پس چرا دعوت به موضوع زیدی؟
    متاسفم..
    نوشتم پایین ..بخون..نشد بیشتر کم کنم(یعنی چی؟)میتونستی نیای.کسی مجبورت کرده بود.
    افرین امتیازم که می تونی کم کنی.
    تنهاییم را با کسی قسمت نـــمی کنم که روزی تنهایم بگذارد ... ... روح خـــداست که در مــــــن دمیـــده و احســـــاس نام گرفته شده است ...ارزان نمی فروشمش...

3. کاربرانی که از پست مفید reza-1369 سپاس کرده اند.

در انتظار ایمیل تایید(ثبت نام ناقص)
    ارسال تشکر
    28
    دریافت تشکر: 289
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mohade3 taqaV نمایش پست ها
    بعد میان در مورد عدم رعایت حقوق بشر تو ایران نظر میدن !!!
    اول باید برن کشور خودشون رو درست کنند با این کارایی که میکنند و این آشغالایی که می خورن !
    دوست عزیز توجه کنید که جنین مرده ،بشر محسوب نمیشه که حقوق داشته باشد.توی کشوری که 1.5 میلیارد جمعیت دارد،داشتن 2 فرزند برای هر خانواده نقض حقوق بشر محسوب می شود.

توجه داشته باشید که ما نمیتوانیم در مورد مردمی از جنس دیگر،محیط دیگر،فرهنگ دیگر و ده ها مورد دیگری که با ما تفاوت دارند،حرف بزنیم،قضاوت کنیم ومحکوم کنیم

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی شهرسازی
    ارسال تشکر
    36
    دریافت تشکر: 266
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

باید این سوپ رو بدن به مادر نوزاد تا بخورش ...

6. 2 کاربر از پست مفید 91star سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    دریافت تشکر: 24,625
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array

جالبه منم این خبر رو خونده بودم:
    مشرق، رسانه‌های چینی از دستگیری مردی آدمخوار خبر دادند که علاوه بر خوردن گوشت قربانیانش بقیه آن را در بازار به جای گوشت بوقلمون فروخته و چشمانشان را در شیشه‌های الکل به یادگار نگه می‌داشت.

"ژانگ یونگ مینگ" ۵۶ ساله ، یک مرد روستایی ساکن استان یونان در جنوب غربی چین اواخر ماه آوریل و در چارچوب تحقیقات در مورد قتل یک جوان ۱۹ ساله توسط پلیس دستگیر شد.

پلیس در بازرسی خانه این مرد تلفن همراه و کارت بانکی جوان مقتول را کشف کرده است، در عین حال مأموران پلیس در بازرسی بیشتر خانه ژانگ بقایای اجسادی را که قطعه قطعه شده بودند پیدا کرده‌اند.

اخیراً ۱۷ نفر در این ناحیه مفقود شده‌اند که برخی از آنها در فاصله چند صد متری خانه ژانگ سکونت داشته‌اند.
    اول نیوز

8. 2 کاربر از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Rez@ee نمایش پست ها
    جالبه منم این خبر رو خونده بودم:
    مشرق، رسانه‌های چینی از دستگیری مردی آدمخوار خبر دادند که علاوه بر خوردن گوشت قربانیانش بقیه آن را در بازار به جای گوشت بوقلمون فروخته و چشمانشان را در شیشه‌های الکل به یادگار نگه می‌داشت.

"ژانگ یونگ مینگ" ۵۶ ساله ، یک مرد روستایی ساکن استان یونان در جنوب غربی چین اواخر ماه آوریل و در چارچوب تحقیقات در مورد قتل یک جوان ۱۹ ساله توسط پلیس دستگیر شد.

پلیس در بازرسی خانه این مرد تلفن همراه و کارت بانکی جوان مقتول را کشف کرده است، در عین حال مأموران پلیس در بازرسی بیشتر خانه ژانگ بقایای اجسادی را که قطعه قطعه شده بودند پیدا کرده‌اند.

اخیراً ۱۷ نفر در این ناحیه مفقود شده‌اند که برخی از آنها در فاصله چند صد متری خانه ژانگ سکونت داشته‌اند.
    اول نیوز
    دوست گرامی این خبر با خبری که شما نوشتید ارتباطی ندارد

اصل این خبر چنین است که بعضی زوجهای جوان جنین های خود را می فروشند و چند رستوران در چین اقدام به تهیه سوپ جنین میکنند

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    دریافت تشکر: 24,625
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط A S L A N نمایش پست ها
    دوست عزیز توجه کنید که جنین مرده ،بشر محسوب نمیشه که حقوق داشته باشد.توی کشوری که 1.5 میلیارد جمعیت دارد،داشتن 2 فرزند برای هر خانواده نقض حقوق بشر محسوب می شود.

توجه داشته باشید که ما نمیتوانیم در مورد مردمی از جنس دیگر،محیط دیگر،فرهنگ دیگر و ده ها مورد دیگری که با ما تفاوت دارند،حرف بزنیم،قضاوت کنیم ومحکوم کنیم
    دوست عزیز جنین که مرده به دنیا نیومده بود.
    اول کشتنش بعد خوردنش.
    منظورتون از حقوق چیه؟ادمه دیگه .
    مسلمونا با احترام واداب گوسفند رو ذبح می کنن ،به نقض حقوق بشر محکوم میشن.
    نوزاد انسان رو می کشن ومی خورن ،شما می گین.......

11. کاربرانی که از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,706
    قدرت امتیاز دهی
    2686
    Array

دوست گرامی این خبر با خبری که شما نوشتید ارتباطی ندارد

اصل این خبر چنین است که بعضی زوجهای جوان جنین های خود را می فروشند و چند رستوران در چین اقدام به تهیه سوپ جنین میکنند
    ایشون هیچ ارتباطی به هم ندادن این دوتا رو.یه خبر بود به موضوع ربط داشت لطف کردن اوردن.منم ازشون تشکر میکنم.
    تنهاییم را با کسی قسمت نـــمی کنم که روزی تنهایم بگذارد ... ... روح خـــداست که در مــــــن دمیـــده و احســـــاس نام گرفته شده است ...ارزان نمی فروشمش...

13. 3 کاربر از پست مفید reza-1369 سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    28
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Rez@ee نمایش پست ها
    دوست عزیز جنین که مرده به دنیا نیومده بود.
    اول کشتنش بعد خوردنش.
    منظورتون از حقوق چیه؟ادمه دیگه .
    مسلمونا با احترام واداب گوسفند رو ذبح می کنن ،به نقض حقوق بشر محکوم میشن.
    نوزاد انسان رو می کشن ومی خورن ،شما می گین.......
    شما طوری صحبت میکنید که انگار در کشور ما سقط جنین می شود.بعلاوه با توج به محدودیت های دینی و مذهبی و جنسیتی در کشور ما تعداد جنین ها کمتر است.

در کشوری که آزادی جنسی در آن وجود دارد،مسلما تعداد جنین هایی که باید به دنیا نیایند بیشتر است.همچنین سیاست کشوری مثل چین در جهت کاهش نرخ زاد و ولد است که این امر هم موجب سقط جنین می شود.

در قدم بعدی هم با فروش جنین به رستوران ها قسمتی از نیاز مالی هم برطرف می شود

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,706
    قدرت امتیاز دهی
    2686
    Array

شما طوری صحبت میکنید که انگار در کشور ما سقط جنین می شود.بعلاوه با توج به محدودیت های دینی و مذهبی و جنسیتی در کشور ما تعداد جنین ها کمتر است.

در کشوری که آزادی جنسی در آن وجود دارد،مسلما تعداد جنین هایی که باید به دنیا نیایند بیشتر است.همچنین سیاست کشوری مثل چین در جهت کاهش نرخ زاد و ولد است که این امر هم موجب سقط جنین می شود.

در قدم بعدی هم با فروش جنین به رستوران ها قسمتی از نیاز مالی هم برطرف می شود
    با این اوصاف پس شما تایید میکنید این کارو؟؟؟؟؟؟؟؟

16. کاربرانی که از پست مفید reza-1369 سپاس کرده اند.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)