دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 123

موضوع: میخواهم راز خوشبختیم را با شما شریک شوم!

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم قرآني
    ارسال تشکر
    935
    دریافت تشکر: 284
    قدرت امتیاز دهی
    116
    Array

پیش فرض پاسخ : میخواهم راز خوشبختیم را با شما شریک شوم!

شیرینی اش به کنار میترسم تو این پیچوندن فرمون خودم و بقیه رو بندازم تو دره.کاش تصمیم ما روی بقیه تاثیر بدی نداشت

با تو هستم

تنها تو

2. 8 کاربر از پست مفید rangin kaman سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برنامه ریزی اموزشی نیروی انسانی
    ارسال تشکر
    6,414
    دریافت تشکر: 9,022
    قدرت امتیاز دهی
    5174
    Array
    ساناز فرهیدوش's: لبخند

یک حرف کوچک ، یک عمل ساده خیلی زندگی آدم رو عوض می کنه .
    رها خانم روی عشق ورزیدن تاکید کردند کاملا با تواضع و بی منت .خالص و عاشقانه بودن و عمل کردن نعمتی است که خدا به هر کس عطا نمی کند . اما تلاش برای دستیابی آن رایگان است امتحان کنید .
    http://roksana65.blogfa.com/ساناز فرهیدوش
    وبلاگ خودشکوفایی

4. 9 کاربر از پست مفید ساناز فرهیدوش سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    دریافت تشکر: 3,315
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

Cool پاسخ : میخواهم راز خوشبختیم را با شما شریک شوم!

نقل قول نوشته اصلی توسط rangin kaman نمایش پست ها
    منم مشکلاتی داشتم که فکر میکردم همه چیز بامن سر لج داره وبه سمت هدفم که میرم ازم دور میشه که شاید گفتنش سخت باشه اخه من اهل اینجور مکالمات نیستم وفقط تو اینترنت حرف های دیگران رو گوش میدم.ولی الان تو کاری موندم که هیچ ندایی نمیگه کاردرست چیه . شایدبا خوندن مشکلات وراه حل هات جرقه به ذهنم بخوره.قبول داری تو بعضی کارا آدم میرسه به اخر دنیا
    خب وقتی طرز فکرت نسبت به دنیا همینه همینطورم میشه... کتاب راز نوشته راندا برن رو حتما بخون...
    جلد دومش که محشره: قدرت
    اگه جلد دومو بخونی انگار که همون جلد اولو خوندی با کلی مفاهیم و مطالب جدید دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Roksana65 نمایش پست ها
    وقتی میریم گردش یا سفر موانع زیادی هستند که می تونند ادامه ی مسیر رو غیر ممکن کنند و بر داشتنشون خیلی سخت یا غیر ممکنه اما می شه دورشون زد نه ؟
    اطرافیا رو که نمی شه عوض کرد این سکان زندگی رو کاشکی بلد باشم مثل رها جونم کمی این طرف اون طرف بچرخونم زندگی رو خدم به کام خودم شیرین تر کنم .
    به نظر من رها خانم به قینت تمام این ثانیه ها یه دل بزرگ به دست اورده .
    دلی که همه تو محبتش ذوب می شوند .
    دقیقا !!! دقیقا همینه!!!
    رکسانا جان.. ممنون از همراهیت... واقعا نظر لطفته

نقل قول نوشته اصلی توسط Roksana65 نمایش پست ها
    یک حرف کوچک ، یک عمل ساده خیلی زندگی آدم رو عوض می کنه .
    رها خانم روی عشق ورزیدن تاکید کردند کاملا با تواضع و بی منت .خالص و عاشقانه بودن و عمل کردن نعمتی است که خدا به هر کس عطا نمی کند . اما تلاش برای دستیابی آن رایگان است امتحان کنید .
    بله... خب عشق ورزیدن به نظر من آسونترین کاریه که میتونیم در حق هم انجام بدیم....
    sokutam miad... slm,hamin:-)

6. 9 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

تشکرررررررررررر!!!
    بیشتر روزایی که از مدر3 میام... بعد از خوردن یه فنجون چایی و انجام یه سری از دستورات جناب مامان! میام میشینم پشت میز کامپیوتر و اینا رو تایپ میکنم... حالم خوب خوبه چون مثل همیشه تو مدرسه اوقات خوشی داشتم... و با نوشتن اینا بهم یادآوری میشه که چطوری خوشبخت شدم؟؟؟ بهم عقایدم یادآوری میشن... بهم یادآوری میشه که تو زندگی خودم یه قهرمانم! خلاصه اعتماد به نفسم بیشتر میره بالا... بیشتر موفقیتو حس میکنم... و بیشتر احساس خوشبختی میکنم... تمام علتشم اون کسیه که داری این متنو میخونه!ازتون ممنونم... واسه همین بهتون میگم تاثیر خودتونو نادیده نگیرید! خجالت نکشید: اینجا سایته و کسی شما رو تو دنیای واقعی نمیشناسه... پس بدون خجالت برید به یه کاربر بگید چقدر دوستش دارید و چقدر براتون مهمه! بدون اینکه واکنش اون طرف واستون مهم باشه یا انتظار جواب داشته باشید! از اینجا شروع کنیدددددد.......
    خیلی وقتا همین کار شما منجر به نجات یه زندگی میشه...
    یه بار من بلایی سر یکی از دوستانم آوردم که میخواست خودکشی کنه! باید اعتراف کنم رفتارم باش تند بود اما گاهی شکستن آدما لازمه... چون تو رو خرابه ها نمیتونی ساختمان نو بسازی... باید خرابه ها برن... تا بشه یه شخصیت جدیدو ساخت ... باید به آدم زشتی کثافتی که توشه رو نشون داد... باید بهش خونواده ها رو نشون داد... بچه های گرسنه رو....
    خلاصه عصر همون روز دوستم میخواست بره خودکشی کنه...(من روحمم خبر نداشت به خدا!) که همون موقع براش یه پیام میاد از طرفش یکی از دوستانش: پیامی پر از عشق و علاقه! و همین باعث شد اون منصرف شه... منم که بعد از این کار اشتباهم پشیمون بودم فقط داشتم از خدا میخواستم درستش کنه....
    اونم درستش کرد! اما به شیوه خودش!!!

8. 12 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

تو دین اسلام همیشه اصل بر برائته.... (هرچند شک دارم تمام مسلمونا رعایتش کنن!)
    یعنی همیشه بنا رو بر خوشبینی بذار. بر نکات مثبت!
    وقتی به یکی میگی برام خوشبختیت مهمه و دوستت دارم با خودت مطمئن باش یه تاثیری داره: اون شخصی که میره خونه با خانوادش مهربونتر میشه... خانوادش با همسایه ی جوونشون مهربونتر میشن... همسایه دست از لجبازی برمیداره و میره اجاره خونشو میده به صاحب خونه.... صاحب خونه با پولی که داره میره واسه زنش طلا میگیره... زنش با بچه مهربونتر میشه و به سر بچه یه دست نوازشی میکشه... و بچه طعم شیرین خوشبختی رو حس میکنه...
    و شما دنیا رو عوض کردید!!!
    حالا شمایی که به اون شخص گفتین دوستش دارید روحتونم از این مساله خبر نداره... اما خواه ناخواه قهرمانید... قهرمان دنیا!!! آخه مگه دنیا کجاس؟ دنیا چیه؟؟؟

10. 12 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    3,765
    دریافت تشکر: 1,698
    قدرت امتیاز دهی
    30
    Array

دقیقا این خوشبینی ای که رهای غزیز میگه خیلی مهمه ...
    یکی از خصلت های من که نمیدونم خوبه یا نه ( چون خیلیا تحسینش کردن و همینطورم خیلیا سرزنشش کردن) اما مطمئنم که خوبه!!!!
    مین خوشبینیه.
    من خیلی خوشبینم. مثلا وقتی یک نفر از کنارم رد میشه و بهم تنه میزنه حتی اگه از عمد باشه با خودم میگم حتما ذهنش مشغول یک چیز مهم بوده که منو ندیده.
    یا مثلا وقتی چند نفر دارن کنار من آروم صحبت میکنن و من اسم خودمو میشنوم با خودم نمیگم که دارن در مورد من بد میگن بلکه با خودم میگم کهحتما دارن درباره خوبی های من صحبت میکنن. بعد از صحبت هاشونم ازشون تشکر میکنم . با این که تا حالا خیلیا از تشکر من مات موندم اما بازم در موردشون فکر بد نکردم.
    یا در هر مورد دیگه ای.خیلی از این جور چیزای کوچیک هست که آدم اگه بهشون توجه کنه و درستشون کنه زندگیش عالی میشه .
    نمیخوام مبالغه کرده باشم اما واقعا یکی از راز های خوب زندگی کردن من همینه.
    ممنونم که متن منم خوندید.
    عشق را فراموش نکنید.
    عاشقان نقطه پرگار وجودند ولی
    عشق داند که در این دایره سرگردانند

12. 9 کاربر از پست مفید warrior سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برنامه ریزی اموزشی نیروی انسانی
    ارسال تشکر
    6,414
    دریافت تشکر: 9,022
    قدرت امتیاز دهی
    5174
    Array
    ساناز فرهیدوش's: لبخند

با خوش خلقی خیلی چیزا می شه به دست اورد و مهم تر از همه دل های انسان ها !
    http://roksana65.blogfa.com/ساناز فرهیدوش
    وبلاگ خودشکوفایی

14. 7 کاربر از پست مفید ساناز فرهیدوش سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

همه چیز فقط با صداقت شما درست میشه... صداقت شمایی که از ابراز علاقه ات به دیگرون نمیترسی... خجالت نمیکشی... واکنش دیگرون برات مهم نیست...
    میدونید.... وقتی یه آدم متفاوته همه متوجه تفاوتش میشن... و نوع برخوردها هم باش متفاوت میشه... حتی اگه کسی اونو نشناسه...مثلا تو همین محیط اینترنتی خودمون! وقتایی که چت میکردم همه تعجب میکردن ... و همواره از دوچیز نامطمئن بودن: سنم... دختر بودنم!
    (خب همونطور که میدونید تو چت همه بهم دروغ میگن... یکیم که راست میگه همه بهش شک میکنن)
    گاهی وقتا شما موفقیت یکیو میبینید و میرید ازش میپرسید قضیه چیه....
    تاحالا شده خودتون جای همچین آدمی باشید؟؟؟ کسی که همه میرن سمتش و ازش میپرسن: فلانی چی کار کردی؟؟؟ چی کار کردی اینقدر دوست داری؟؟؟ چی کار کردی اینقدر خوشبختی؟؟؟
    آیا شایستگیشو ندارید که تو جامعه شخصی باشید که علاوه براینکه خودش خوشبخته راز خوشبختیشو هم به دیگرون میگه؟؟؟
    مطمئنا دارید... خب دیگه... تو قسمت بعدی بحثمون میره سمت علم فیزیک!!! و بهتون بیشتر از قدرت واقعی میگم... وقتی که قبل از امتحان دادن میدونید بیست میگیرید!!! و پیشگوییهاتون از ژول ورن و مندلیفم صحتش بیشتر میشه!!!

16. 9 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

امروزه با استفاده از فیزیک کوانتوم ثابت شده که همه چیز از قبل وجود داشتن و هیچ آفرینش جدیدی دیگه صورت نمیگیره... میدونید این یعنی چی؟؟؟ یعنی چیزی که قرآن مسلمونا و کتاب مقدس مسیحیا و... از خیلی وقت پیش گفتنش... دم دستی ترین مثالی که میتونم براتون بزنم داستان عید مبعثه... واقعه ای که پیامبر(ص) بعدش رحلت کرد... قبلش باید امام علی(ع) رو به عنوان امام و خلیفه معرفی میکرد... وقتی خدا به پیامبر میگه: دین من کامل شد و نعمت تمام...
    به تیکه نعمت تمامش توجه کنید...میدونید این یعنی چی؟؟؟ حالا بهتون یه چشم انداز نشون میدم که فکرشم نمیکردید: یعنی اینکه شما اینجا باشید، اینکه من از تو رود نجات پیدا کنم، اینکه موفق باشید و... از قبل وجود داشته...! چشم اندازی که میخوام با تصورش به عمق علاقه خدا نسبت به خودتون پی ببرید اینه: خداوند در برهه های مختلفی از زندگیتون خودشو به شما یادآوری میکنه. اینو دیگه همه قبول دارن: بعضی مواقع یه اتفاقی میفته که تو به یاد خدا میفتی... دلت واسش تنگ میشه.
    اینا علتش چیه؟ : این یادآوریا از قبل وجود داشتن
    باز یعنی چی؟: یعنی خدا از همون روزی که تو رو آفرید تو تمام عمرت یه سری روزا رو نشونه گذاری کرد... روزهایی که توشون خودشو به یاد تو میاره
    یعنی اینکه من امروز اینجا این مطلبو بذارم و تو بخونیش تصادفی نیست... یعنی از قبل وجود داشته...
    ای بابااااا هنوزم نفهمیدی؟؟؟
    بابا یعنی امروزم یکی از همون روزاییه که خدا خودشو به تو یادآوری میکنه... یکی از همون روزای نشون شده!!!
    الان... در این ساعت خاص من افتخار اینو دارم که وسیله ای باشم برای خدا تا از طریق من به یکی از اهدافش بر3... میخوام بهتون بگم دوستتون دارم!!!
    به نظرتون الان کی به شما گفته دوسستتون دارهههههههههههههههه؟؟؟؟

18. 9 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    3,765
    دریافت تشکر: 1,698
    قدرت امتیاز دهی
    30
    Array

توبگو!
    اینی که میگی بر میگرده به عالم زر دیگه؟
    زر و ازل و روز انتخاب و اونای دیگه ؟ یا نه منظورت چیز دیگه ایه که بهش میگن کتاب اسرار خداوندی ؟ یا نه یه چیز دیگه؟
    عاشقان نقطه پرگار وجودند ولی
    عشق داند که در این دایره سرگردانند

صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)