دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: صحبت های جنجالی پله در رابطه با مارادونا + تصاویر جالب

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    405
    دریافت تشکر: 291
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

پیش فرض صحبت های جنجالی پله در رابطه با مارادونا + تصاویر جالب

اسطوره فوتبال جهان همتاي آرژانتيني خود را فردي بسيار خوش شانس دانست كه به رغم فساد اخلاقي و مالي پيشنهاد مربيگري داشت.

به گزارش فارس و به نقل از خبرگزاري افه اسپانيا، پله در خصوص مارادونا و فعاليت‌هاي حرفه‌اي او گفت: خيلي جالب است كه فردي تنها در دو ماه به 5 دادگاه اروپايي مي‌رود كه موضوع آنها عبارت است از: سرقت، عدم پرداخت ماليات، تخريب اموال عمومي در حالت مستي، شكايت زني در مورد فريب خوردگي و رابطه جنسي و همچنين پيدا شدن پسري كه تصور مي‌كند پدرش مارادونا است و مادرش را هرگز نديده است.

وي اظهار داشت: اگر قرار باشد در عصر طلايي بازي خود فردي را از آرژانتين معرفي كنم كه خيلي بهتر از من بود آن شخص قطعا آلفردو دي‌استفانو است نه مارادونا. دي‌استفانو براي فوتبال ملي كشورش بازي نكرد چون برابر مافياي فوتبال آرژانتين سر خم نكرد و حتي مجبور شد از ترس جان خود و همسرش به اسپانيا پناهنده شود. شرف اين مرد قابل ستايش است و هميشه براي او احترام قائل هستم.

پله براي فوتبال آرژانتين ابراز تاسف كرد و گفت: وقتي مارادونا براي مربيگري در جام جهاني برگزيده شد خيلي تعجب كردم و با خود گفتم يعني آينده جوانان و طرز فكر كودكان آرژانتيني هيچ اهميتي براي مقامات فوتبال اين كشور ندارد. يعني فردي در تمام عمر خود به انواع فساد اخلاقي روي مي‌آورد و در نهايت سرش را بالا مي‌گيرد و مي‌گويد: ببخشيد كه قهرمان جام جهاني نشديم! و جالب اين كه او هنوز هم منتظر بازگشت به تيم ملي كشورش است.

پله ادامه داد: اگر كسي مرا الگوي جوانان برزيل بخواند دروغ گفته چون من مطمئن نيستم كه انسان خوبي باشم و مثل خيلي‌ها در زندگي خود مرتكب اشتباهاتي شده‌ام، من هرگز به خود اجازه نمي‌دهم در حالي كه در تمام زندگيم هيچ نقطه سياهي در زمينه رفتار و اخلاق وجود ندارد خود را الگوي كودكان برزيل بدانم.

من امضا بلد نیستم انگشت میزنم

2. 2 کاربر از پست مفید Cista سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)