دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 77 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 763

موضوع: اس ام اس های عاشقانه جدید

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    دریافت تشکر: 2,101
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : اس ام اس های عاشقانه

اگر پیاده هم شده است سفر کن ، در ماندن می پوسی.

---------------------------

خدا و انسان و عشق ، این است امانتی که بر دوش ما سنگینی می کند.

قدرت نیازمند کسی است که در برابرش رام گردد.

مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.

هر کسی را نه بدان گونه که هست احساسش می کنند ، بدان گونه که احساسش می کنند ، هست

آنجا كه چشمان مشتاقی برای انسانی اشك می ریزد،

زندگی به رنج كشیدنش می ارزد.

2. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی محض
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 3
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

از اس های قشنگت ممنون
    من که می دانم شبی عمرم به پایان می رسد
    نوبت خاموشی من سهل وآسان میرسد

من که میدانم که تاسرگرم بزم ومستی ام
    مرگ ویرانگر چه بی رحم وشتابان میرسد

4. 2 کاربر از پست مفید mania princess1368 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

371- پرستاره به یارو میگه: بهتون تبریک میگم ، همسرتون تا 7 ماه دیگه صاحب بچه میشه. یارو میگه: اگر میشه به خودش نگویید میخوام 3-4 ماه دیگه سورپرایزش کنم.
    372- یارو میاد تهران میبینه همه آستین کوتاه پوشیدند ، میگه: خُب اینا با چی دماغشون را پاک میکنند. 373- یارو تو اتوبوس به طرف گیر میده آقا شما سرهنگی؟ طرف هم که حال نداشته توضیح بده این علامت رو لباس من نشان سرگرد ، میگه: آره ، یارو میگه: خب شما غلط کردی لباس سرهنگ ها را میپوشی
    374- یارو میره یخ بخرد طرف یخ نداشته ، بعد یارو میگه: ببخشید آقا کی پخت میکنید.
    375- یارو بلند پروازی میکنه با ضد هوایی میزنندش
    366- دو نفر تنبل بانک میزنند اولی به اون یکی میگه: خب بیا بشمریم. دومی میگه: حوصله داری فردا رادیو میگه.
    367- یارو میره یخ بخرد ، طرف میگه: یخ ها قالبی ۲۰۰۰ تومان است. یارو که پول نداشته میخواست بهونه بیارد یه دست به یخ ها میزنه ، میگه: ببخشید از این یخ ترش را ندارید.

6. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

368- به یارو میگن: بابا تو با این هیکلت میتوانی جای 5 نفر کار کنی. یارو میگه: خُب هدف من خیره میخوام اون 5 نفر از نون خوردن نیافتند.
    369- به یارو میگن: حالت چطوره؟ یارو میگه: تازه موکتش کردم.
    370- تو شهر یارو سیل میاد میرن دور تا دور شهر را سیم خار دار میکشند.
    361- یارو زنگ میزنه به فلسطین میگه: اونجا فلسطینه؟ طرف جواب میده: بله ، یارو داد میزنه میگه: پس شما غلط میکنید میگویید که فلسطین اشغاله.
    362- یارو میمیرد بچه هاش عکسش را نداشتند از گردن خاکش میکنند.
    362- به یارو میگن: یه شعر تبلیغی برای خمیردندان پونه بساز. یارو هم یه ذره فکر میکنه میگه: خمیر دندان پونه چشمها را نمیسوزونه.
    364- یارو میره گروگانگیری تفنگ را میگذارد رو شقیقه طرف میگه: اگر تکون بخوری مشت و لگد را حتما میخوری ، پس مواظب باش.
    365- یارو میره تو کیوسک تلفن وقتی برمیگرده یه نفر ازش میپرسه سالم بود؟ یارو میگه: آره ولی آفتابه
    356- به یارو میگن: دو دوتا چند تا میشه؟ یارو میگه: 4 تا بهش میگن: چه جوری حساب کردی؟
    357- یارو با دوست دخترش تو ماشین بودند میرسند به ایست و بازرسی به دوست دخترش میگه پیاده شو بعد از ایست و بازرسی بگو تجریش من هم سوارت میکنم ، بعد از ایست و بازرسی دختره یادش میره بگه تجریش بعد یارو میاد بهش میگه: ونک یارو هم میگه: نه خانم مسیرم نمیخورد.

8. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

358- دو تا خانواده همسایه بودند هر سی ثانیه برق یکی از آنها میرفته ، میرن تحقیق میکنن میبینند از چراغ راهنمایی برق دزدیدند.
    359- از دختره می پرسند: نامزدت چه شکلیه ؟ میگه مثل اسب نجیب . مثل سگ وفادار ، مثل طاووس مغرور ، مثل خروس با غیرت ، مثل شیر قوی ، مثل عقاب تیز بین . دوستش میگه کی میریم باغ وحش نامزدت رو ببینیم!؟!؟
    360- یارو میره پرچم فروشی میگه: پرچم ایران دارید؟ طرف میره برایش میاره ، یارو نگاهش میکنه میگه: ببخشید رنگ دیگرش را ندارید؟
    351- یارو با خودکار میره حموم ، بهش میگن: چرا با خودکار؟ یارو میگه: هر جا را که شستم علامت میزنم.
    352- یارو میره قهوه خانه یک چایی سفارش میده میخوره باز هم سفارش میده میشه 4 تا باز میشه 10 میشه 15 تا دیگه یارو قهوه چی شاکی میشه بابا اینقدر چایی خوردی خسته نشدی؟ یارو میگه: آره خوب شد گفتی برو یه چایی بیار خستگیم در بره.
    353- به یارو میگن: از چه کارتونی خوشت میاد؟ یارو میگه: از کارتون خرما!

10. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

354- یارو داد میزده این ماشین نوک مدادی برای کیه ؟بهش میگن: بابا این که قرمزه! یارو میگه: مگه نمیشه نوک مداد قرمز باشه.
    355- یارو میره کنکور بده یه سکه میبرد می انداخته بالا شانسی سوالها را جواب میداده بعد یه ساعت مسئول اونجا میبینه یارو بد جور عرق کرده و زیر لب فحش میده. بهش میگه: چی شده؟ یارو میگه: سوالها را جواب دادم دارم چک میکنم بیشتر سوالات اشتباه است.
    346- یارو اسم بچش را میگذارد اس ام اس. بهش میگن: چرا اینو انتخاب کردی؟ یارو میگه: از پیام که باکلاس تره.
    347- یار وتو جوی آب تف میکنه میره دنبالش پایش را بگذارد روش.
    348- از یارو میپرسند کجای تهران مینشینی؟ یارو میگه: خب معلومه هر جا خسته بشم.
    349- یارو مادر زنش را میبرد دکتر میگه: آقا سم خورده مسموم شده. دکتره میگه: خب چرا بدنش کبوده؟ یارو میگه: آخه به زبون خوش که نمیخورد.
    350- به یارو میگن: مکه چطور بود؟ یارو میگه: خوب بود ولی از نامرد ها صد تا سنگ خوردم تا بتونم خونه ی خدا را ببوسم.

12. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

341- به یارو میگن: چگونه میتوان به آزادی رسید؟ یارو میگه: راههای متفاوتی برای رسیدن به آزادی وجود دارد که هر کدام به نوبه ی خود هزینه ی متفاوت دارند؟ بهش میگن: خب یه مثال؟ یارو میگه: از شوش 400 تومان از رسالت 600 از هفت تیر 300 و ....
    342- یارو راننده کامیون بوده نصفه شب میبینه نمیتونه ترمز کنه روبرویش هم یه اتوبوس سریع شاگردش را از خواب بیدار میکنه میگه پاشو پاشو تصادف را نگاه کن.
    343- به یارو میگن: برو روزنامه بخر میره با یه آجر برمیگردد ، بهش میگن: چی شد ، روزنامه کو؟ یارو میگه: من رفتم کیوسک به یارو گفتم روزنامه میخوام گفت همون رویی را بردار ، من هم همون
    رویی را برداشتم.

344- یارو تو کوپه قطار به سمت مشهد میرفته به نفر روبرویی میگه: به سلامتی از مشهد بر میگردید!
    345- یارو دیش ماهواره را میگذارد پشت بام روش مینویسد کولر
    336- یارو میخواست سوار هواپیما بشه ، بهش میگن: بلیطت کو؟ یارو هم جیب و ساک و همه جا را میگرده بلیطش را پیدا نمیکنه ، یکهو سرش میکنه تو هواپیما میگه: کسی بلیط اضافه نداره من بعدا پولش را بهش بدم؟

14. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

337- یارو چاق بود جلو رفیقاش میره رو ترازو میخواست ضایع نشه ، شکمش میده تو !
    .................................................. ....................
    338- برق 3 فاز یارو را میگیره ، یارو میگه: جرات داری تک فاز تک فاز بیاید جلو؟
    339- به یارو میگن: شما چه جوری شخصیت خودتون را نشان میدهید؟ یارو میگه: با ارائه ی بلیط.
    340- یارو کدو تنبل میخره میگذاردش کلاس تقویتی
    231- به یارو میگن: جسم شفاف چیه؟ یارو میگن: چسمی است که از یک طرف بتونی طرف دیگر را به خوبی ببینی. بهش میگن: آفرین حالا میتوانی یه مثال بزنی؟ یارو یه ذره فکر میکنه میگه: آهان ، نردبان.
    323- طرف به یارو میگه: داداش قبله از کدام طرفه؟ یارو میگه: کجا را بهت آدرس دادند؟
    333- یارو داشت کشتی میگرفت ، طرف که چند امتیاز عقب بود قاطی میکنه میگه یا پنج تن و یارو را با یه حرکت ضربه فنی میکنه. یارو میگه: بابا این که نامردیه 6 به 1.
    324- به یارو میگن: جواب خون شهدا را کی باید بده؟ یارو میگه: خب معلومه آزمایشگاه.
    335- به یارو میگن: اینجا چی کار میکنی؟ یارو میگه: پس کجا چی کار کنم؟

16. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

326- يارو میخواست غرق مناجات نشه ، جلیقه نجات تنش میکنه.
    327- ت يارو تلویزیون میخره. فرداش میره مغازه طرف کنترلش پس میده میگه: داداش توی جعبه اش یه ماشین حساب بود گفتم بیام پس بدم ، آخه حروم خوری به ما نیامده.
    228- به يارو میگن: دخترتو به کی دادی؟ يارو میگه: غریبه نیست ، دامادمه !
    229- يارو را میبرند کلانتری. يارو میگه: واسه چی منو آوردید اینجا؟ بهش میگن: برای عرق خوری ! يارو میگه: ا دمتون گرم پس بریز بخوریم.
    230- يارو سرشو بدون آب شامپو میزده میخواست بشوره. بهش میگن: چرا آب نمیزنی؟ يارو میگه: آخه رو شامپو نوشته بود برای موهای خشک !
    321-به یارو میگن: بیا این عرقو بخور. یارو میخوره و بعد 10 دقیقه میگردش. بهش میگن: آب بود که خوردی. یارو میگه: دیگه دیر گفتید منو گرفته
    322- یارو میره الکتریکی میگه: گلاب به رویتون ، لامپ دارید؟ یارو میگه: آره ولی چرا گلاب به رومون؟ یارو میگه: آخه برای توالت میخوام.
    323- یه روز یه یارو میره خونه رفیقش .وقتی میخواد بلند بشه بره رفیقش میگه: حالا که ظهره نهار رو بخور بعد برو. یارو میگه: باشه . نهار رو میخوره بلند میشه که بره رفیقش میگه: آخه با معده پر کجا میری ؟ یه چرت بزن بعد برو. یارو میگه: باشه .یه چرت میزنه بعد بلند میشه که بره رفیقش میگه: بشین یه دست تخته بزنیم بعد برو. میگه: باشه. یه دست تخته میزنه بعد بلند میشه بره رفیقش میگه: الان که شب شده شام رو بخور بعد برو. یارو میگه: باشه. شام رو میخوره بعد بلند میشه بره رفیقش میگه: این موقع شب کجا میخوای بری ؟ بخواب صبح برو. یارو میگه: باشه. میخوابد صبح بلند میشه بره رفیقش میگه: صبحانه چی؟ یارو میگه: نه دیگه مرسی زن و بچه تو ماشین منتظرند.
    324- یارو میره جبه بعد از 2 روز برمیگرده. بهش میگن: چی شد اینقدر زود برگشتی؟ یارو میگه: بابا اونجا به قصد جون تفنگ بازی میکنند.
    325- یارو میاد خونشون میفهمه بوی گاز میاد به زن و بچش میگه: کسی برق و روشن نکنه یهو جرقه میزنه و خونه منفجر میشه. من خودم کبریت دارم میرم شیر گاز و میبندم.

18. کاربرانی که از پست مفید RezaOnlinE سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی نفت - بهره برداری
    ارسال تشکر
    1,565
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض مجموعه اي از زيباترين و جديد ترين اس ام اس هاي عاشقانه دی ماه 1389 ..

مجموعه اي از زيباترين و جديد ترين اس ام اس هاي عاشقانه دی ماه 1389 ..

از جرم عشق گر پیش کسی راهم نیست / یا رب تو آگاهی که محبت گناه نیست
    در دردها دوست را خبر نکردن، خود یک نوع عشق ورزیدن است
    تقدیم به کسی که رفت و مرا در آغوش تنهایی، تنها گذاشت
    عشق صدای سازگار است و بلای ماندگار
    کاش پرده میدانست تا زمانی که پنجره باز است، فرصت پرواز دارد
    با عشق دوست ماند و با یار بیقراری / از دوست درد ماند و از یار یادگاری
    خواهم که سری باشم، تو تاج سرم باشی / تا خاک رهی باشم، تو رهگذرم باشی
    نام تو را تا میبرم قلبم غریبی میکند / چشم انتظاری در دلم، درد عجیبی میکند
    من اگه کسی رو داشتم دیگه در به در نبودم / با غم غربت و اندوه دیگه همسفر نبودم
    وقتی می آمدی حیاط پر میشد از عطر ترنج حالا تو رفته ای... و فقط رنج ها مانده است
    انگشتت را هر جای نقشه که خواستی بگذار فرقی نمیکند، عمیق ترین جای جهان و انگشت تو هیچوقت به عمق فاجعه پی نخواهد برد

صفحه 2 از 77 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)