تا حالا شده فکر کنی که کاشکی تو هم نماینده باشی؟چی؟

- پولدار نیستی؟ - معروف نیستی؟ -وقت نداری؟ -شعور سیاسی نداری؟ - خوش تیپ و خوشگل نیستی؟

بابا بی خیال!این چیزا که گفتی اصلاً مشکلات لاینحلی نیستند و چیزایی نیستند که بتونه جلوی نماینده شدن تو رو بگیره. مخصوصاً اون مورد آخر !!!تو فقط کافیه حمایت اقشار مختلف جامعه رو بدست بیاری و بعدش مطمئن باش تو انتخابات قبول میشی.چه طوری؟ اوکی من یادت میدم....مطلب زیر رو به دقت بخون و بهش عمل کن .فقط یادت باشه بعدش که نماینده شدی هوای منو داشته باشی ها .به هر حال نماینده ای که پارتی بازی نکنه به درد لای جرز میخوره!!!

دستورالعمل نماینده شدن: جامعه ایران به اقشار مختلفی تقسیم میشه و مهمترین نکته برای یک نامزد انتخاباتی شناختن این اقشار و دانستن خواسته هاشونه تا با دادن وعده وعید های مختلف حمایت این اقشار رو جلب کنه.و اما اقشار مختلف جامعه ایران:

1-بزرگترین و پر جمعیت ترین قشرکشورمون اقشار معتاد هستند!(چیزی حدود 2 میلیون نفر) مسلمه که اگر بتونید حمایت این عزیزان رو جلب کنید حدود
2 میلیون رأی ناقابل میاد توی کیسه تون.زیاد هم سخت نیست.کافیه تو برنامه های انتخاباتی خودتون وعده بدید که: ماهانه به هر معتاد بالای 15 سال دو لول تریاک و 3 صوت شیشه و …. میدید یــــــــــا : هموطن! تا کی؟تا کی تریاک سوخته؟از امروز با کراک اعلا.ایرانی، ایرانی دود کن! تا حالا 2 میلیون نفر رآی جمع کردید.میریم سراغ

دسته بعدی: 2-دختران جوان و دم بخت و دنبال شوهر و احیاناً کمی پوسیده(ترشیده سابق): خوب دیگه لازم به گفتن نیست که این روزها پیدا کردن شوهر باعث شده فضای بسیار استرس زا و مصیبت باری بر ذهن و فکر خواهران ما حاکم بشه. بنایراین شما در صورتی که بتوانید کاری کنید که این عزیزان امیدوار به پیدا کردن شوهر بشن اولاً میتونید تا حدود زیادی این فضای غم بار فعلی جامعه رو کاهش بدید ثانیاً حدود 1 الی 1.5 میلیون نفر دیگه نیز به طرفدارانتون اضافه کنید. نمونه یک تبلیغ جذاب و پر اثر برای جذب دوشیزگان جامعه: سلام خواهرم.چرا تنهایی؟چرا ناراحتی؟اوه وای نه خدای من!این چیه تو دستته؟وای نه این کارو نکن.آخه واسه چی میخوای خودتو بکشی؟چی؟ شوهر میخوای؟بابا این که کاری نداره.تو به من راِی بده من قول میدم اگه نماینده شدم کاری کنم که خوش بخت بشی! ملاحظه کردید؟به همین سادگی.این تبلیغ هم بار روانشانسی داشت هم بار علمی هم بار سیب زمینی! اگه سوالی ندارین بریم سراغ مورد سه.

3- تا اینجا حدود 3تا 3.5 میلیون راِی بدست اوردید.یکی دیگه از مهمترین و پر جمعیت ترین اقشار جامعه سرمایه داران جامعه یعنی دلالان،ربا خواران،نزول خواران، احتکار کنندگان،دزدان و …. میباشند.در این مورد باید عرض کنم بر عکس این شما هستید که برای اینکه بتونید اینجا تنفس بکنید و زندگی خودتون رو ادامه بدید و همچنین بتونید نماینده بشید و نماینده باقی بمونید ، باید از این قشر انواع و اقسام حمایت های خاص رو انجام بدید و اجازه ندید کسی خاطر این دوستان رو مکدر کنه …..حالا دیگه ما گفتیم باقیش با خودتونه که می خواید به این نصیحت من گوش کنید یا نه! (البته همه سرمایه داران جزو این دسته ها نیستند.بعضی هاشون جزو یک دسته دیگه هستند به نام آقا زاده ها که ما به چند دلیل اونها رو ذکر نمی کنیم: دلیل اول : می ترسیم! دلیل دوم:جرئتشو نداریم.دلیل سوم: آقا غلط کردم.اصلاً آقازاده نداریم.من کیم؟اینجا کجاست.....! )

4-دسته چهارم و بعبارتی چهارمین قشر پر جمعیت ایران جمعیت زیر خط فقر و زیر زیر خط فقر هستند.اصولاً فلسفه وجود چنین قشری اینه که انتخابات و راهپیمایی ها و اینا به دلیل وجود این جمعیت پرشور بشه و شلوغ پلوغ بشه.این قشر جامعه خود به خود به خاطر وجود انواع بیسکویت و آدامس و شکلات و شربت مجانی در تمامی برنامه ها حضور فعالی دارند و شما فقط کافیه با یه سری وعده و وعید کاری کنید که این ها طرفدار شما بشند.مثلاً میتونید از تبلیغاتی استفاده کنید که توشون کلمه سفره و غذا و پول و این جور کلمات زیاد به کار رفته باشه.ضمناً اگر توی تبلیغاتتون ذکر کنید که خودتون بچه فقیر هستید کلی نتیجه میده.زیرا جمله معروف: «فلانی چون خودش فقیر بوده پس درد ما فقیر ها رو میدونه » همیشه ورد زبون ایناست!

5-آخرین قشر بندی جامعه ایران قشر مردم عادی جامعه و طبقه متوسط جامعه است که از همین جا بتون توصیه می کنم زیاد وقتتون رو برای جلب حمایت این دسته صرف نکنید چون اینا اصلاً توی انتخابات شرکت نمیکنند چه برسه به اینکه بخوان به شما رأی بدن!

خوب امیدوارم با رعایت 5 نکته بالا روزی برسه که شما هم بتونید به عنوان نماینده انتخاب بشید.راستی نمی خواد نگران وعده هایی باشید که دادید.مطمئن باشید مردم خودشون سه سوته یادشون میره شما چه وعده هایی بشون دادید و برای چی بتون راِی دادند.سانتافه و سوزکی ویلای 4 طبقه حقوق مادام العمر و شهرت مبارکتون باشه.حالشو ببرید