تبس با کسی تعارف ندارد و رک و راست صحبتهایش را به زبان می آورد.او با صداقت تمام صحبت می کند و این بار روی صحبتهایش را به سمت گری نویل برگردانده است.
ستاره آرژانتینی در مورد هم تیمی سابقش گفته:« هرگز به هیچ انسانی بی احترامی نکرده ام ولی شادی من در جریان گل، خطاب به گری نویل بود. صحبتهای نویل در این رابطه که من 25 میلیون یورو ارزش ندارم، صحبتهایی متملقانه بود که خود را نزد فرگوسن عزیرتر کند.وگرنه اصلا نمی دانم که چه دلیلی دارد که در مورد من اظهارنظر کند، چرا که من هیچ وقت مشکلی با او نداشته ام. دقیقا زمانی که گل زدم و می خواستم به شادی کردن بپردازم، یاد این صحبت نویل افتادم و تصمیم گرفتم به نحوی به شادی بپردازم که پاسخ گری را هم داده باشم.هر کس باید در موردرختکن تیم خودش به صحبت بپردازد.می دانم که فرگوسن مرا دوست دارد و به همین دلیل هم همیشه در مورد من صحبت می کند.» <script type="text/javascript" src="http://ad.doubleclick.net/adj/gna.fa/level2;tile=4;sz=160x600;ord=823518?area=2l&po s=2&"></script>

این ستاره آرژانتینی در ادامه صحبتهایش اعلام کرد که همیشه صادقانه، واضح و مستقیم صحبت می کند و گفت:« من در انگلیس زیاد صحبت نمی کنم، به ویژه اینکه از نظر زبان مشکل دارم. دوست ندارم که وارد جر و بحث با کسی شوم و فقط در رختکن تیم صحبت می کنم.از زندگی ام راضی هستم،چرا که می دانم که چه شخصیتی دارم. خدا بزرگ است و به من فرصت خوبی داد که با پیوستن به سیتی، خیلی چیزها را جبران کنم.البته هنوز دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی مان در جام اتحادیه باقی است.»
تبس در پایان صحبتهایش گفت:« اکنون چهارمین سال حضورم در انگلستان را سپری می کنم و راستش را بخواهید هنوز نتوانسته ام به زبان انگلیسی مسلط شوم. اصلا توانایی یادگیری اش را ندارم.اینجا زیاد به گردش نمی روم و اکثر مواقع در خانه هستم.وقتی جوان تر بودم هیچ وقت تصورش را هم نمی کردم که 4 سال در انگلیس زندگی کنم.البته بسیار خوشحالم که دخترم در کشور متمدنی مثل انگلیس رشد می کند .»