گوران پاندف مهاجم سابق لاتزیو در صحبتهایی از دلایلش برای پیوستن به اینتر می گوید .او معتقد است که علاقه ای که به سبک کاری مورینیو داشته، دلیل اصلی او برای این تصمیم بود. این ستاره مقدونیه ای روز پنجشنبه هفته گذشته به عنوان خرید جدید اینتر در بازار نقل و انتقالات زمستانی معرفی شد.پاندف در نظر دارد تا بادرخشش در ترکیب نرآتزوری ثابت کند که موراتی در خرید او اشتباه نکرده و در صحبتهایی اعلام نمود که مورینیو دلیل اصلی پیوستن او به اینتر بوده است.
پاندف در کنفرانسی خبری گفت:« باید از مورینیو تشکر کنم که فرصت بازی کردن را در اختیارم قرار داد. من اینتر را انتخاب کردم؛چرا که سبک کاری مورینیو را تحسین می کنم و به خاطر پول به اینجا نیامدم. همه می دانند که در لاتزیو چه بر سر من آمد و دیگر نمی خواهم در این باره صحبتی کنم. من حالم خوب است و می خواهم از مسئولان لاتزیو هم تشکر کنم که به من فرصت بازی کردند دادند. اکنون در اینتر هستم و می خواهم برای تیم جدیدم خوش بدرخشم.»
اولین دیدار رسمی پاندف با پیراهن نرآتزوری ، دیشب برگزار شد که طی آن اینتر توانست با همکاری این ستاره مقدونیه ای با نتیجه 0-1 مقابل کیه وو به پیروزی برسد.پاندف در ادامه صحبتهایش گفت:« می خواهم از مربی تیمم که مرا در ترکیب تیم قرار داد.کسب این پیروزی برای تیم ما بسیار مهم بود.»
مثل همیشه مورینیونیز در این کنفرانس خبری حاضربود و در صحبتهایی کوتاه گفت:« پاندف؟ او می تواند در هر پستی در خط حمله بازی کند و بازیکنی بسیار کلیدی برای برنامه های ماست. او در طول سالها پیشرفت زیادی کرده و بسیار قدرتمند است. او به تیمی منسجم آمده و با توجه به مشارکتی که دارد، به خوبی با شرایط تیم ما کنار می آید. اگر بتواند به همین ترتیب به فعالیتش ادامه دهد، بدون هیچ مشکلی برای اینتر بازی خواهد کرد؛ چرا که من اطمینان زیادی به بازی او دارم.»