سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: قول قهرماني نمي‌دهم چون كار ما با قول پيش نمي‌رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي در جمع خبرنگاران حاضر در تمرين پرسپوليس اظهار داشت: دوست نداشتم به فوتبال برگردم اما صحبت‌هايي كه آقاي كاشاني با من داشت، باعث شد تصميمم عوض شود و به عشق هواداران اين تيم برگشتم. با بعضي از بازيكنان مدتي كار كردم و از اين تيم شناخت دارم.
وي در مورد اينكه قصد دارد از چه همكاراني براي ادامه كار استفاده كند، عنوان كرد: خيلي از افراد هستند كه مي‌توانند به من كمك كنند و بعضي از آنها افتخار فوتبال ايران هستند. بايد در مدت كوتاه در مورد همكارانم تصميم‌گيري كنم و اينكه با چه كساني مي‌توانيم ادامه دهيم و با چه كساني نمي‌توانيم. هر كسي كه در اين كادر نباشد در قلب ما جاي دارد و چيزي از ارزش‌هاي ‌آنها كم نمي‌كند.

دايي درباره بازيكنان خارجي كنار گذاشته شده پرسپوليس تصريح كرد: من به آنها فكر نمي‌كنم و به داشته‌هاي اين تيم فكر مي‌كنم. دوست دارم با كساني كار كنم كه مي‌خواهند از صميم قلب به پرسپوليس كمك كنند.
دايي با اعلام اينكه مبلغ قراردادش را به كاشاني سپرده است، درباره اينكه قول قهرماني مي‌دهد يا خير، گفت: چنين قولي نمي‌دهم چرا كه كار ما با قول نيست. سعي مي‌كنم پرسپوليس را به جايگاه واقعي برسانم. قهرماني دور از دسترس نيست و با كمك هواداران به جايگاه واقعي دسترسي پيدا مي‌كنيم.