دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ازمایش اتمی در اقیانوس (بسیار خوفناک!!!!) (+فیلم)

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

پیش فرض ازمایش اتمی در اقیانوس (بسیار خوفناک!!!!) (+فیلم)

http://www.4shared.com/file/121557802/c22bae74/atom_kore.html

حجم: 1.2 مگابایت

از دیشب که این فیلم رو دیدم تمام کلک و پرم ریخته !!!

لامصب اینقدر ابهت داره که ادم دلش میخواد تو اون کشتی بود و از نزدیک عظمتش رو درک میکرد !

خیلی هیجان انگیزه که درست در مقابل دیدگانت در یک ان ، کوهی از اب به سوی اسمان فواره بزنه !

یادمه اون زمان که بچه بودیم شبهای نیمه شعبان سپاه تو محوطه چمن هلال احمر توپ های شلیک فشفشه رو مستقر میکرد (فکر کنم کالیبرشون حداقل 200-250 میلی متری بود!) بعد به ترتیب زمانی فشفشه ها رو اتیش میکردند و مینداختن تو لانچرها !

چند ثانیه بعد 4-5 فشفشه (اندازه هر کدوم قد یه توپ فوتبال بود!) با فاصله های زمانی کم میرفتند هوا اونم با چه صدای مهیبی !!!

تا اینکه با ناشیگری عوامل (بچه های بسیج بودند) یکی از گلوله ها درست داخل لانچر قرار نمیگیره و پس از شلیک تنها بعد از 7-8 متر اوج گرفتن دچار استال ! میشه و تلپی میافته رو زمین اون هم درست در میان جمعیت !!!!!

دیدن صحنه بعد از این اتفاق بسیار خنده اور بود!

در یک ان اطراف گلوله مثله موجی که بر اثر انداختن سنگ داخل اب بوجود اومده باشه خالی میشه (ملت درمیرن !) و بعد بوووووووووووووم!!!!!!

خوشبختانه به کسی اسیب جدی وارد نمیشه و تنها لباس برخی افراد دچار سوختگی جزئی میشه ولی برای اولین بار موج انفجار رو تجربه کردم !
    با اینکه موجش چندان سنگین نبود (به نسبت گلوله های جنگی توپ و تانک) اما از شدت ترس چند متری به عقب پرتاب شدیم و بسیار لذت بردیم ! جای شما خالی !!!
    راستیش من اصلآ توجهی به نورافشانیش نداشتم فقط حواسم به صدا و موج انفجار لحظه شلیک و انفجار گلوله های فشفشه بود ! انگار که تمام انرژی حاصل از موج انفجار رو دارم جذب میکنم !

امیدوارم هر چه سریعتر یه دونه از این اسباب بازی ها رو تو خلیج همیشه فارس ازمایش کنند تا حساب کار بعضی ها دستشون بیاد!

دوستان اگر از این گونه فیلم های خوف انگیز دارند تو این تاپیک قرار بدن تا یک مرجع مناسبی از کلیپ های انفجارات اتمی داشته باشیم (کمبودش در سایت احساس میشه !)

تذکر: توصیه اکید میشه که برای در به در شدن گوشها و احساس واقعی موج انفجار حتمآ حتمآ درجه ولوم اسپیکرتون رو تا اخرین حد بالا ببرید!!!

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

2. کاربرانی که از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)