دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: معرفی کتابهای انگلیسی

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    دریافت تشکر: 2,344
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

Post معرفی کتابهای انگلیسی

جديد ترين كتابهاي رايگان آموزش انگليسي

گروه نرم افزار دستيار آموزش انگليسي بدليل نياز زبان آموزان به منابع پايه اي و پركاربرد زبان، در پي يك نظر سنجي اينترنتي، اقدام به تهيه كتب الكترونيكي زير نموده است كه از همين سايت قابل دانلود هستند. لطفا براي كسب اطلاعت بيشتر در مورد هر يك از كتب ياد شده ادامه متن را كليك فرمائيد. ضمنا تمام فايلها بصورت PDF ميباشند.

لينكهاي دانلود:
    منبع:www.okhdar.com

بيشتر...
    خداوند مي فرمايد:
    هنگامي كه تو به نماز مي ايستي من آنچنان به سخنانت گوش فرا ميدهم كه گويا همين يك بنده را دارم ولي تو چنان غافلي كه گويا صدها خدا داری!

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

پیش فرض پاسخ : معرفی کتابهای انگلیسی

Word List

کلمات اصلی انگلیسی را در لینک زیر گذاشتم دانلود کنید و استفاده نمایید

http://www.speedyshare.com/426534393.html
    خداوند مي فرمايد:
    هنگامي كه تو به نماز مي ايستي من آنچنان به سخنانت گوش فرا ميدهم كه گويا همين يك بنده را دارم ولي تو چنان غافلي كه گويا صدها خدا داری!

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

گروه نرم افزار دستیار آموزش انگلیسی اقدام به تهیه‌ی كتب الكترونیكی زیر نموده است كه می‌توانید آن‌ها را از همین‌جا دریافت كنید

دانلود:

خداوند مي فرمايد:

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

برای اینکه ما بتونیم یک زبان جدید رو یاد بگیریم باید اول کار دارای یک بانک لغت غنی از زبان مورد نظر باشیم و من برای اینکه به دوستان عزیزم کمک کوچیکی کرده باشم یک مجموعه شش جلدی از لغات انگلیسی رو از سری کتاب های پنگوئن رو اینجا قرار میدم که مجموعه ای در نوع خود بی نظیر هستش!

من که به شخصه خودم در اینترنت جایی رو ندیدم که این مجموعه به صورت کامل در اختیار دوستان قرار گرفته شده باشد!

دانلود این کتب رو به همه دوستان زبان آموز پیشنهاد می کنم!

البته من از این مجموعه باز نیز کتاب هایی رو دارم که با توجه به استقبال دوستان حتماً در سایت قرار خواهم داد.

خداوند مي فرمايد:

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

یک کتاب دیگه از همین سری برای دوستان عزیز
    رو در اینجا قرار می دهم.
    http://rapidshare.com/files/49948092...epositions.pdf
    خداوند مي فرمايد:

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

TOEFL Exam Essentials AND TOEFL Exam Success In Only 6 Steps
    دانلود

., «TOEFL Exam Success In Only 6 Steps»
    LearningExpress | ISBN 1576854213 | 2002-10-11 Year | PDF | .5 Mb | 208 pages
    خداوند مي فرمايد:

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

Oxford English Grammar

دانلود
    لینک پشتیبان1
    لینک پشتیبان2

Sidney Greenbaum "Oxford English Grammar"
    Oxford University Press (1996-03-28) | ISBN 0198612508 | 672 Pages | PDF |11.4 Mb

Written by one of the world's leading grammarians, The Oxford English Grammar is a completely new book which combines an authoritative review of and topic reference for English grammar. Opening with an outline of national, regional, and social variation in English, the book details descriptive and prescriptive approaches, and attitudes to English amongst both native and non-native speakers. This is followed by an account of the development of grammar, and a review of modern approaches to this complex subject. The central section of the book is a presentation of current English grammar at sentence, clause, phrase, and word level; with the last chapters covering grammar in relation to discourse, word-formation, lexis, pronunciation and intonation, punctuation, and spelling. A full index is provided, and examples of usage are drawn from a wide range of sources, including use of the new International Corpus of English at University College London. Written in a readable and absorbing style, The Oxford English Grammar is an essential reference for English-speakers around the world.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

The Grammar of English Grammars

دانلود
    لینک پشتیبان1
    لینک پشتیبان2

Gould Brown "The Grammar of English Grammars"
    Project Gutenberg (March 17, 2004) | ISBN N/A | 1446 Pages | PDF | 3.7 Mb

Chapter I.
    Of the Science of Grammar
    Chapter II.
    Of Grammatical Authorship
    Chapter III.
    Of Grammatical Success and Fame
    Chapter IV.
    Of the Origin of Language
    Chapter V.
    Of the Power of Language
    Chapter VI.
    Of the Origin and History of the English Language
    Chapter I. 6
    Chapter VII.
    Changes and Specimens of the English Language
    Chapter VIII.
    Of the Grammatical Study of the English Language
    Chapter IX.
    Of the Best Method of Teaching Grammar
    Chapter X.
    Of Grammatical Definitions
    Chapter XI.
    Brief Notices of the Schemes of certain Grammars
    خداوند مي فرمايد:

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

Essential English Grammar By Philip Gucker

دانلود

Philip Gucker, "Essential English Grammar"
    Publisher: Dover Publications | Pages: 177 | ISBN: 0486216497 | PDF | 8.61 MB

This logical, developmental presentation of the major aspects of English grammar includes all the necessary tools for speech and comprehension. Designed for adults with limited learning time who wish to acquire the basics of everyday English, this grammar features numerous shortcuts and timesavers. Ideal as an introduction, supplement, or refresher
    خداوند مي فرمايد:

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

Cambridge IELTS 6 Student's Book with answers: Examination papers from University of Cambridge ESOL Examinations

دانلود1
    دانلود2
    Audio

Cambridge ESOL, "Cambridge IELTS 6 Student's Book with answers: Examination papers from University of Cambridge ESOL Examinations"
    Cambridge University Press | 2007-07-23 | ISBN: 0521693071 | 176 pages | PDF + Audio | 34,2 Mb + 20,8 Mb

Provides students with an excellent opportunity to familiarise themselves with IELTS and to practise examination techniques using authentic test material prepared by Cambridge ESOL. Each collection contains four complete tests for Academic candidates, plus extra Reading and Writing modules for General Training candidates. An introduction to these different modules is included in each book, together with an explanation of the scoring system used by Cambridge ESOL. A comprehensive section of answers and tapescripts makes the material ideal for self-study.

لینک پشتیبان کتاب
    لینک پشتیبان سی دی
    خداوند مي فرمايد:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)